המחזור השישי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏23/9/11.

1. alexshw Member

חי ואף היה בסגל של ניוקאסל במחזור החולף.

2. Sturridge Member

ותודה לריצ'ארד דאן שהביא לי עוד 30 נקודות ב- IKTS (שזה בעצם עוד 40 בהתחשב בזה שהייתי מסיים את המשחק במינוס עשר).
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/11
  3. skyday20 Member

גארי נוויל עבר על שמות של 5 שחקנים ואז לבסוף: טוב אז ריצארד דאן הוא איש המשחק.
    דקות ספורות אחר כך שער עצמי...ממש חוסר מזל מבחינתו. היה כמה פנדלים אחרים, שאולי היו צריכים להיות. במיוחד כדור יד, למרות שזה לא בכוונה זה כבר נשרק הרבה פעמים. חייבים ב FA לקבוע סטדנדרט בנושא.
    ראיתי את הפנדל שכן נשרק ב Replay. לא היה פנדל, שחקני שתי הקבוצות היו מופתעים. כולם כבר היו מוכנים להמשיך הלאה, פתאום פנדל. :aaa12:

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/11
  4. Strawberry Fields Member

NORWICH: Ruddy, R Martin, Barnett, Tierney, Naughton, Johnson, Pilkington, Hoolahan, Fox, Bennett, Morison.
    Subs: Rudd, De Laet, Crofts, Surman, Vaughan, Holt, C Martin.

SUNDERLAND: Mignolet, Brown, Richardson, O'Shea, Bramble, Larsson, Gardner, Vaughan, Elmohamady, Sessegnon, Bendtner.
    Subs: Westwood, Turner, Cattermole, Colback, McClean, Wickham, Ji Dong-Won.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הופעה יפה מאוד של נוריץ', כדורגל טוב, שערים יפים. סנדרלנד נראית כמו אוסף מקרי של שחקנים. העסק לא מתחבר מחדש שם.

6. Strawberry Fields Member

לא מפתיע בכלל. זה לא עניין של חוסר חיבור למרות שאני יכול להבין מאיפה זה בא. ברוס פשוט מאמן בינוני ביום טוב. ללאמברט יש יותר פוטנציאל, ידע וכריזמה בזרת מאשר בכל הראש הנפוח של ברוס.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נוריץ' פתחה את העונה בלי שום רגשי נחיתות למרות סגל אנונימי במונחי פרמיירליג ומזכירים לי קצת את ברנלי תחת אוון קויל (כלומר, לפני שהוא לקח את התחת שלו וברח לבולטון).
    סנדרלנד ההיפך הגמור. רכש כמו חול ואין מה לאכול. נראה שברוס איבד אותם ולדעתי בקרוב יאבדו אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/11
  8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידע? ואתה יודע את זה כי?

לאורך השנים ראינו כבר כמה וכמה מנג'רים צעירים מבטיחים, עולים מליגת המשנה, הקבוצה שלהם משחקת כדורגל טוב, הופכים אותם לדבר הבא, ובסוף, נעלמים. ברוס הוא אולי לא התעלות גדולה, אבל הוא אחד מהבודדים שהצליח לייצב לעצמו קריירה בפרמייר ליג. למהר לבטל אותו כך בהשוואה ללאמברט זה מגוחך.

9. שלו Member

מה שקורה לסנדרלנד העונה עד כה ממש מפתיע. אין לי שום ספק שהציפיות של הצוות המקצועי במועדון מהקבוצה היו לקצת יותר מ-5 נקודות ב-6 משחקים, בעקבות העובדה ש-2 מהמשחקים שלהם עד כה היו נגד נוריץ' וסוואנסי, מהם הצליחו להשיג נקודה אחת בלבד. הפתיחה שלהם באנפילד נראיתה מצויינת, לאחר מכן הגיעו 2 הפסדים רצופים, אחד בדרבי של צפון מזרח אנגליה באיצטדיון האור, ואחד בגביע אצל ברייטון. ע"ח סוואנסי הם לא הצליחו להתאושש, מהמשחק נגד צ'לסי אני מניח שלא ציפו למשהו, אבל אז הגיע הניצחון המרשים יחסית על סטוק סיטי (4-0) שהיה אמור לתת להם תנופה לקראת המשחק אצל הקנריות אבל כנראה שהם עדיין לא מצאו אתם עצמם העונה. המשחקים הבאים שלהם הם ווסט ברומיץ' בבית ולאחר מכן הם יפגשו את ארסנל באמירויות. הם חייבים להוציא מצמד המשחקים הבאים שלהם 4 נקודות, כדי לא לסבך את עצמם בתחתית תוך-8 מחזורים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/9/11
  10. Strawberry Fields Member

זה ניכר באופן שבו הקבוצות שלהם משחקות, לא רק נוריץ' וסנדרלנד. כשאני מסתכל על קבוצות של לאמברט אני רואה עו"ד (הגון) בחליפה וכשאני מסתכל על קבוצות של ברוס אני רואה ערס מבת ים.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר, זה יראה אמונות בכדורגל כזה או אחר, לא ידע. יש הבדל גדול מאוד.

בכל מקרה, הרזומה של סטיב ברוס אינו מפואר או משהו כזה, אבל בוא נראה איפה יהיה פול לאמברט בעוד חמש שנים. לתפוס מקום של קבע כמנג'ר פרמייר ליג זה לא דבר מובן מאליו בכלל, גם למנג'ר צעיר ומבטיח.

12. Strawberry Fields Member

אז אתה חושב שלברוס יש את הידע אבל בוחר לא להשתמש בו מתוך "אמונות בכדורגל"?

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור. מה זאת אומרת ידע בכדורגל? מה, סטיב ברוס לא מכיר סגנונות כדורגל? לכל מאמן יש את העולם שלו ואת האני מאמין שלו. לומר שמישהו יודע יותר כדורגל כי הקבוצה שלו משחקת כדורגל יותר יפה לעין זה לא רציני.

14. Strawberry Fields Member

יש הבדל בין להכיר סגנונות משחקים שונים, כפי שיפה ציינת, לבין לדעת להנחיל אותם. אני לא חושב שיש לברוס את היכולת להשתית סגנון משחק יותר "אירופאי ואנגלנטי" גם אם היה רוצה.

15. TheLane Member

ופול לאמברט לדעתך, ע?פ מספר משחקים ספורים בפרמייר ליג, יודע? תפסיק כבר עם הקרטונים י?תות..