המחזור השלישי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏21/8/09.

1. KirkH Member

אני אסביר לך בדיוק למה היא מביכה.

מילא אם היית אומר קשרים אחוריים, עוד איך שהוא אפשר לדבר על היכולות של פלטשר בהשוואה לגדולים באמת, למרות שגם במחלקה הזו לטעמי הוא לא מהטובים בעולם.

אבל לא, אתם הכנסתם אותו לקטגוריה של ה-50/50. ומה לעשות, כאשר בוחנים את התרומה של פלטשר לעומת השחקנים שהם באמת הגדולים בעולם. ההשוואה היא לא רק מביכה היא חסרת פרופורציות.
    פרנק למפארד, שאני לא טוען שהוא הטוב בעולם, סתם שולט בסטטיסטיקה לגביו - סגר לפני כמה חודשים עונה רביעית רצופה עם 30 שערים (שילוב בין שערים לבישולים..) ואלה רק השערים שמופיעים בסטטיסטיקה הרשמית. 30. ג'רארד עושה את המספרים האלה פחות או יותר תקופה זהה. קאקה בעונה טובה עושה את המספרים האלה. אז כן, כאשר באים לבדוק אם שחקן הוא מהטובים בעולם, ההשוואה היא לא למה שהוא עשה לפני שלוש שנים - אלא לשחקנים המובילים. דארן פלטשר חתום בקושי על עשרה שערים בעונה, גם זה בספק.

לכן ההשוואה מביכה.

מה גם, שלאור הטענה שלך, רק מתחדדת הגאונות של פרגוסון. הוא כל כך חושש שמישהו יראה אותו וישים גם עליו 70 מיליון פאונד - שהוא הגה תוכנית סופר מהפכנית. הוא פשוט יחביא את אחד הקשרים הטובים בעולם על הספסל. וככה, אף אחד לא ירצה לגנוב אותו.

בחייאת. אני באמת מפרגן לפלטשר על ההתקדמות ואפילו על התרומה. אבל אין בו שום פרמטר שבו הוא שווה השוואה לגדולים ביותר בעולם להוציא כמות הקילומטרים שהוא רץ לאורך 90 הדקות.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/09
  2. THE STRETFORD END Member

ההשוואה בין פלטצר לשחקנים האחרים שהוזכרו כאן לא הגיונית בכלל,
    גרארד,לאמפארד הם השחקנים הכי מרכזיים ומובילים בקבוצות שלהם,הם הרוני של יונייטד,
    פלטצר נכון לעכשיו הוא חולייה משלימה כשלידו יש את כוחות הסוס הגדולים.
    גרארד ולאמפארד הם שחקנים טובים ומגוונים הרבה יותר מפלטצר,
    את המשימות ההגנתיות,את הלחץ וכל המסביב הם עושים גם כן רק שהערך המוסף שלהם בא לידי ביטוי בהקשר התקפי ובצורה מדהימה,פלטצר לא מדגדג אותם נכון לעכשיו בהקשר הזה.
    אני חושב שהערכה כלפי פלטצר מחוץ לאיזור האולד-טראפורד גדלה ב 2 העונות האחרונות והוא הרוויח את זה בזכות,יש לו עוד הרבה זמן בכדי להתקדם ולהשתפר ולהיות משפיע יותר ויותר,בטח מבחינה התקפית ושזה יבוא לידי ביטוי גם בסטטיסטיקה היבשה
    וגם אז,כשיהיה שחקן בשיא היכולת,לא תהיה לו למשל את הבעיטה שיש לגרארד או לאמפארד,אין מה לעשות,זה דבר נתון שפחות טוב אצלו,
    ווין רוני הוא שחקן שיכול להשתפר ולהפוך להיות שחקן כמעט מושלם בדיוק כמו שרונאלדו ובגלל הכשרון המולד שיש לו,בעבודה קשה הפך להיות שחקן ענק בכל אספקט שיש,
    פלטצר מבחינת כשרון נטו נולד אחרת,
    אבל זה לא צריך להוריד או לשנות מהערך שלו או מהנקודה שכשחקן בהרכב של יונייטד הוא משלים והופך את האחרים,עוזר לאחרים ולקבוצה להיות טובים יותר ולהצליח,
    אני לא צריך את פלטצר כאינדיבידואל שחקן הכי טוב,אני צריך אותו בדיוק כמו שהוא עכשיו,
    פועל שחור עם תוצרת לבנה ועם הזמן שתהיה בוהקת יותר ויותר.

אסיין עושה את תפקיד פלטצר בצ'לסי אבל עושה זאת בסגנון אחר ובגלל סגנון משחק אישי וגם קבוצתי שונה,
    התוצרת היא אותה תוצרת.

3. SeRgInHo Member

סטרטפורד,

נכון שלא נעים עבור קבוצה שנאבקת על האליפות להפסיד 2 מתוך שלושת המשחקים הראשונים, אבל שוב, הכל יחסי. זה לא שהיא הפסידה לוולבס ולברנלי בבית, היא הפסידה לקבוצות ש"מותר" להפסיד להן. טוטנהאם, חייבים להודות כנראה שינתה את המנטליות שלה ב 180 מעלות ונראת פשוט נפלא. אני בטוח שגם יונייטד וצ'לסי היו מאבדים נק' בליין (ואולי גם יאבדו, תלוי מתי הקבוצות תיפגשנה). ו-וילה אחת הקבוצות הכי לא צפויות בליגה. מסוגלת לנצח בכל מגרש בליגה ושבוע לאחר מכן להפסיד לדרבי או לווסט ברומיץ' בבית. אתה ודאי זוכר איזה טרור שתי הקבוצות האלה עשו באולד טראפורד עד שהיונייטד התעשתו על עצמם.
    בשביל יונייטד אני מקווה שהיא תפגוש הן את הספרס והן את הוילאנס בהמשך העונה ולא בתקופה הקרובה, כי היונייטד עדיין לא בשיאם (בכלל, יהיה מעניין לראות את יכולת השיא של יונייטד ללא רונאלדו) ולדעתי יחכה לה גורל דומה לזה של ליברפול.
    לסיכום, לא נעים אבל גם לא נורא. יש עוד מספיק נקודות בקופה. צ'לסי לא תנצח לנצח וגם יונייטד וארסנל עוד יאבדו נקודות.

לגבי ההשוואה בין פלטצ'ר ללמפארד ו'גרארד - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx
    גם בין הקשרים אחוריים אין לו מקום בין הטובים ביותר (תאכלס אסיין זה רמה בפני עצמה) אלא אם כן אתה מתכוון לטופ 25-30...

4. THE STRETFORD END Member

SeRgInHo

אפשר להסתכל על הפסדים נגד קבוצות כמו טוטנהאם או וילה כקבוצות ש"מותר" להם להפסיד
    ואולי יהיה יותר נכון לתאר זאת כקבוצות שיותר סביר להניח שנגדם אפשר לאבד נקודות
    אבל אפשר גם להתסכל על זה מנקודת מבט של הפסד ליריבות אפשריות על מאבק בצמרת
    ככה שזה לא בדיוק הפסד "נוח" יותר.

5. קינג לדלי Member

ואפשר להסתכל על זה כשני הפסדים כבר בשלושה משחקים לעומת שני הפסדים בעונה שלמה בעונה שעברה.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

טל, ההשוואה הנכונה היא אכן לשחקנים כמו אסיין. ועדיין, אני לא חושב אלא בטוח שפלטשר תורם יותר הגנתית מלאמפרד וג'אררד, אני גם חושב שהתרומה ההגנתית שלו והלחץ שהוא מפעיל הם גם בפער די ניכר מהצמד. יותר מזה, מתחילת השנה פלטשר חשוב ליוניטד בדיוק כמו רוני. מה שרוני עושה בהתקפה, פלטשר עושה בהגנה. הסקוטי הפך לקשר אחורי מהרמות הגבוהות ביותר, ובמשחק האחרון הוא היה האיש שהחזיק לנו את כל הקישור מבחינה הגנתית.
    הוא לא נוצץ כמו רוני, אין לו את המוניטין של אסיין, אבל בשנה שעברה הוא העלים לגמרי את הקישור של היריבות, וגם השנה, מדובר באיש המרכזי בקישור שלנו.
    זה ברור וידוע שקשרים אחורים מקבלים לרוב פחות קרדיט. הרבה יותר קל לראות תרומה של שחקן התקפי כי התרומה שלו מתבטאת בדברים שניתן לאמוד בקלות כמו בישולים ושערים. קשרים אחורים? מישהו עוקב אחרי כמות הקילומטרים שהם עושים? אחרי כמות התאקלים שהם עושים? אחרי מספר חילוצי הכדור?
    לא, הסקוטי הוא לא בעל מעמד של ג'אררד או לאמפרד, גם אסיין לא כזה, ועדיין אני לא בטוח שהתרומה של אסיין למאמץ הקבוצתי בצ'לסי במסגרת תפקידו נופלת מהתרומה של לאמפרד, כמו שאני בטוח שהתרומה של פלטשר השנה לא תפול מהתרומה של קאריק, סקולס, גיגס או כל אחד אחר שיכבוש ויבשל יותר, אבל לא יצליח לתרום כמו שהסקוטי תורם להגנה.
    אז כן, בגלל התרומה של הסקוטי למשחק הלחץ (הסממן הבולט של היוניטד בשנים האחרונות) ולמשחק ההגנה (שלדעתי היה הגורם המרכזי לזכייה בליגה שנה שעברה, אם כל הכבוד לרונאלדו), אני חושב שפלטשר היום הוא מהטובים בעולם בתפקידו.

7. odobry Member

עוד פעם מהטובים בעולם... מה זה טובים בעולם? ה3 הכי טובים? 5? 10? 50?.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד לי אתה כמה טוב הקשר שמחזיק לקבוצה כמו היוניטד את הקישור האחורי ונחשב היום לשחקן הבטוח ביותר בקישור של היוניטד.

9. odobry Member

איזה בטוח ואיזה בטיח. איזה אופציות כבר היה בשוק? עד ינואר בטוח... זה מה שבטוח.
    לא שחקן מבריק ולא נעליים. ולא הייתי מכניס אותו ל10 שחקנים גדולים בעולם בתפקידו ולא ל30 קשרים הגדולים בעולם. אולי לאחד מה5 הגדולים בפרמייר ליג (עם דגש ל4-5) העונה בתפקידו, וזה בגלל חוסר קשרים דפנסיבים טובים בזמן האחרון באנגליה

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יכול לחשוב מה שאתה רוצה. אני רואה בסקוטי כקשר הכי בטוח בהרכב של היוניטד, וכאחד מהטובים בעולם בתפקיד שהוא עושה ביוניטד.

11. odobry Member

אני מבין שאתה בא בקטע של 'על טעם וריח אין מה להתווכח' אז סבבה.

אתה מכניס את הקשר של יונייטד כאילו יונייטד בתקופה של קשרים אדירים. קשר אחד גדול שבסוף הקריירה קשר אחד שהיה גדול שבסוף הקריירה קיצוני חדש ועוד כמה תירוצים. בהרכב הזה לדעתי גם מיקל יכול להיות קשר 'בטוח'.