המחזור השלישי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏21/8/09.

1. Claret&Blue Member

סנדרלנד מנצחת בעור שיניה את בלקבורן, והאמת אני שמח. אלרדייס ממשיך עם האנטי כדורגל שמאפיין את הקבוצות שלו ולא מגיעות לו נקודות על האאוטים והמצבים הנייחים. לרוברס נפסל שער ספק חוקי וגם שני מצבים לקראת הסיום שהיו צריכים להיגמר ברשת הוחמצו.
    סיטי גם היא עם ניצחון מינמלי ויש לי הרגשה שהספיק ליוז מההגנה הזו. לסקוט חייב להגיע כדי לייצב את החלק האחורי.

2. Tony Adams Member

מעבר לניצחון היפה שלנו על פומפי היום, אני מעודד מלשמוע על המקרה על וידיץ'. ההגנה של היונייטד בלי שניהם, היא באמת לא אותה הגנה.
    שיגיע כבר שבוע הבא!

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהקטעים שראיתי מיונייטד היום ממש התלהבתי מולנסיה, כל ההתקפות עברו מהאגף שלו והוא פשוט השפיל את פיגרואה פעם אחרי פעם. כל האיצטדיון ידע איזה תרגיל הוא הולך לעשות לפיגרואה, גם פיגרואה ידע בדיוק איך הוא הולך לקחת ימינה ולעבור אותו ועדיין הוא לא הצליח לעצור אותו. הבנאדם התמודד מול המהלכים האלה בכל אימון בעונה שעברה ועדיין הוא היה אובד עצות. זה היה צער בעלי חיים, ברמות של מאבקים מיתולוגיים בין כריסטיאנו רונאלדו למייקל בול.

הפיניש של אואן נפלא, אין הרבה חלוצים שיודעים לסיים ככה ברגל החלשה שלהם, אני חושש שזה סימן ראשון לחזרה שלו לכושר.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

חכה, הוא עדיין לא הושעה ומהשידור בטלוויזיה לא באמת ניתן היה לראות מה קרה שם. חכה עם השמפניות.

5. W.Rooney Member

מתי תלמד לא להגיב במחצית באופן כ"כ ביקורתי ?

לפני המשחק קיוויתי לניצחון רב שערים, זה בדיוק מה שהיינו צריכים כדי לחזור לעצמנו, להשתיק כמה פיות ועשינו את זה בגדול. עדיין אין לנו את המחץ של העונה שעברה, וויגאן לא היו פראיירים והגיעו לכמה מצבים טובים (פוסטר במשחק מצויין), אבל הדברים מתחילים להתחבר אצלנו.

6. Tony Adams Member

אני מחכה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    גם עם וידיץ', אני מאוד מעודד מכך שפרדיננד יעדר. ארסנל נמצאת בכושר כיבוש נהדר (12-2 המאזן שלנו בשלושת המשחקים הראשונים), וללא פרדיננד אני מאמין שאנחנו נכבוש באולד טראפורד. השאלה מה יהיה בצד השני, בין אם היתה עבירה ובין אם לא, הכדור הזה היה צריך להיות בידיים של אלמוניה.

7. קינג לדלי Member

אני רואה את הוולבס ואני מופתע מאוד לטובה.
    יש שם עגלון לוחם כמו קראדוק אבל הם משחקים כדורגל בראשותו של ג'ארביס הכל כך מוכשר.
    היום סיטי הסתבכה לגמרי עם סדרת החמצות וצריכה להודות להרבה מזל שזה לא נגמר בשיויון.
    לסיטי התקפת טופ 4 והגנה שיכולה לחטוף בכל דקה.
    לסקוט ומהר.

8. eastlands Member

שער נהדר של אדביור , שלדעתי היה הכי טוב במגרש עם חוכמת משחק .
    איירלנד ואדביור בהחטאות מסמרות , בסך הכל מחצית ראשונה טובה ושניה ,וולבס חזרו קצת בזכות ג'ארביס המעולה ואיך לא כדורים נייחים למינהם .

קריג בלאמי כמעט ולקח לנו 2 נקודות היום , אבל הכל נסלח בסיום ובמיוחד לקריג שהיה נפלא בבלאקברן.

37 אלף פלוס ! האחים גאלגר ו,,,פיטר שלנו שהתחיל בבירות כבר ב11 בבוקר ושלח לי הודעה שהוא מאושר עוד לפני המשחק , שמח בשבילך פיטר זה מגיע לך -שבוע נפלא .

9. קינג לדלי Member

וולבס חזרו קצת ???
    אני בטוח שכמו אוהד שרוף "הקצת" הזה היה הרבה מאוד בשבילך.
    הייתם צריכים לגמור את המשחק (אדבאיור ענק) ובמחצית הראשונה גיבן לקח כדור אחד מהחיבור ורוב הזמן וולבס לא ניראו.
    אבל בחצי השני גם הם שיחקו יפה עד האגפים ומשם הרימו כדורים מסוכנים.
    הצלחית לראות משקוף שלהם (לא יודע מה היה כי העברתי וחזרתי בדיוק בסוף ההילוך שהכדור פגע במשקוף) ועוד סדרת כדורים ששרקו ליד השער של סיטי.
    בסוף אם ג'ארביס מכניס נכון את הרגל זה שיוויון.
    בקיצור יותר מידי מצבים שסיטי איפשרה לקבוצה כמו וולבס.

כמו שאמרתי : חלק התקפי של טופ 4 וחלק הגנתי רעוע.
    סיטי צריכה את לסקוט בדחיפות ולפי מה שהבנתי זה יסגר השבוע.

10. eastlands Member

כמו שאמרתי וולבס חזרו קצת למשחק , ומייד הגבנו בשרשרת החמצות כשאיירלנד נשאר מול שוער , אדביור כבר עקף אותו ורובניו כבש מנבדל .
    כשלא כובשים את השני המשחק תמיד מלחיץ ,וכך היה בסיום ועדיין בלאמי בסיום החמיץ פעמיים ולקח גם לשוני גול בטוח .
    בארי איירלנד שוני ורוביניו השלימו רביעיית קישור התקפית מידי (בנוסף ל2 חולצים) שהשאירה חורים שאותם ניצלו וולבס ,המשחק ברביעי בלילה בספרד לא תרם לבארי ואיירלנד שנראו עייפים בדקות האחרונות .

11. בועז Member

התגובה הייתה במחצית על מה שראיתי עד אז. וויגאן אחת הקבוצות החלשות בליגה ואני עדיין עומד מאחורי הדברים שלי גם אחרי ה5-0 הזה שהאמת היא שהוא קצת מסנוור.

12. George Best Member

אני חושב שהתוצאה בסיום באה להמחיש לך עד כמה הדברים שלך היו בעירבון מוגבל.
    אני לגמרי עם קירקי - סה"כ שתי המחציות לא היו כ"כ שונות, בשתיהן הגענו לים של מצבים, פשוט בחצי השני השכלנו לכבוש את הראשון ולאחר מכן נפרץ הסכר.
    ניצול מצבים אפילו סביר היה מביא לגארבג' טיים של 45 דקות ב DW סטדיום.

ואני חושב שאתה ווי אוף בגלל כמה דברים:
    1.לא הייתה לנו קבוצה מדהימה בעונה שעברה.
    היינו טובים מאוד, הכי טובים באנגליה, אבל נחלשנו לעומת עונה קודם לכן.
    2.לא למדת שקבוצות (להוציא את ארסנל) לא מגיעות לשיא הכושר שבוע אחרי פתיחת העונה?
    הרי עונה אחרי עונה אחרי עונה...אחרי עונה אחרי עונה אחרי עוד עונה מנצ'סטר יונייטד של אלכס פרגוסון מגיעה לשיא בדיוק בטיימינג הנכון - כריסמס עד מרץ/אפריל, בטח ובטח שבעונות האחרונות.
    ואתה יודע מה, נזרום איתך ש "משהו לא דופק" או "לא מחובר", תשווה את כמות המצבים ושטף המשחק בשלושת המשחקים הראשונים שלנו לעומת עונה שעברה או אפילו (ובמיוחד) ללפני שתי עונות, שהייתה עונת השיא שלנו (יהיו אולי כאלה שידברו על 06/07) - לא רק שאנחנו עם קצב נקודות טוב יותר, אלא גם הכדורגל טוב יותר, ואתה גם יכול להוסיף תצוגה טובה מאוד מול צ'לסי במגן הקהילה עם כמה מהלכי כדורגל נפלאים.
    תוסיף עוד כמה פצועים, כמה שחקנים חדשים ואת העובדה שכן, יקחו כמה משחקים להתרגל לשיטת משחק שונה, ובמיוחד את זה שלא שופטים קבוצה אחרי שלושה משחקים - ותקבל שק מלא בשטויות.

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה שוכח שגם בתחילת העונה שעברה שיחקתם ללא רונאלדו, בהמשך כשהוא הצטרף היכולת השתפרה מאד (גם אם לקח לו זמן להיכנס לעניינים).

14. George Best Member

היכולת השתפרה גם בזכות רונאלדו, אבל ממש לא בגללו.
    אנחנו תמיד מגיעים לשיא בסוף דצמבר, שם גם אנחנו פותחים פער על היריבות.
    עם ובלי רונאלדו אנחנו מעט חורקים בפתיחת העונה.

15. NUOVA GUARDIA Member

וואו ארסנל, פשוט מדהים. ואני עוד חשבתי העונה שארסנל אפילו לא תגיע לליגת האלופות אחרי שמנצ'סטר סיטי התחזקה בקיץ ולקחה לה את עמנואל אדבאיור וקולו טורה ובכך גם את מקומה בארבעת הראשונות, כנראה שטעיתי. גם מנצ'סטר סיטי וגם ארסנל פתחו את העונה בצורה מצויינת ובכלל העונה הולכת להיות אחת העונות הטובות שהיו אי פעם בפריימר ליג, חמישה קבוצות שהתמודדו חזק על האליפות, כאשר עפ''י איך שזה נראה גם מנצ'סטר סיטי וארסנל חזק בעניינים עם יונייטד, צ'לסי וליברפול.