המחזור השלישי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/8/10.

1. George Best Member

וכשאוהדי ארסנל הלכו במחצית כשיונייטד הוליכה 0-2 באימרויות בחצי גמר הצ'מפיונס לפני שנתיים...לא קהל מפונק?תראו מאיפה מגיעה הביקורת, מאוהד של קבוצת ספרייה...

ולגבי הטענה שלך..עם עובדות אני לא מתווכח, אתה צודק במאת האחוזים, רק שיש בעיה אחת - זה קורה בכל המגרשים באנגליה ידידי.

2. THE STRETFORD END Member

גורג',

כשיש לך 75 אלף איש באיצטדיון אז זה יהיה טיפשי להכליל כולם תחת אותה מסגרת(אם זה ביונייטד או ארסנל או כל קבוצה אחרת).
    קהל הכדורגל האנגלי השתנה בחלקו והסיבות ידועות(בעיקר מחירי הכרטיסים).
    מי שהיה באולד-טראפורד(ואתה היית שם) יודע שלהגיע הביתה לאחר משחק זה סיוט לא קטן מבחינת לוח זמנים,
    זה אומר לחכות שעה ויותר בתור לחשמלית ולעשות זאת אתמול ביום גשום זו לא בדיוק חוויה נעימה.
    אם לא חשמלית אז יש פקקים מטורפים ולא יותר מדי דרכי גישה אל ומחוץ לאיזור האיצטדיון,
    ככה שקל מאוד לבקר כאלה שיוצאים 5 דקות לפני סיום המשחק כשהתוצאה ברורה.
    אני מעולם לא יצאתי שנייה לפני שריקת הסיום ולא משנה התוצאה
    אבל מבין את אלה שיצאו,הם יהיו שם גם בשבוע הבא ובשבוע שלאחר מכן,הם אלה שמשלמים הון תועפות לכרטיסים
    ותמיד יהיו אובר חוכמים שימשיכו לבקר אותם מכורסת הטלוויזיה הנוחה בבית.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/10
  3. George Best Member

מסכים לגמרי.
    לא הייתי מגדיר מפונקים, כי חלק לא מבוטל מהם היה גם עוזב את האיצטדיון סמוך לסיום גם אם התוצאה הייתה 0-0 (מה שאני לעולם לא אצליח להבין, אולי עבור חלק מהם אולד טראפורד זה סוג של הצגה כמו שנוקיה נתפס בעיני הרבה מ"אוהדי" מכבי שמציפים את ההיכל בימי חמישי, סוג של הצגה קבועה כמו מנוי ל"בימה")...
    גם אני אישית לעולם לא אעזוב לפני שריקת הסיום (אפילו בפאבים כשאני מרוסק כשאנחנו בפיגור של שני שערים סמוך לסיום אני תמיד מחכה לשריקה הסופית), אבל כן, התור לחשמלית והעובדה שעבור רוב הקהל זה "עוד משחק" ולא כמו שאנחנו רואים את זה, אז זה לא הכי הוגן בעולם לשפוט אותם ובהחלט יש להם נסיבות מקלות.

שוב, לא מפונקים, כי חלק משמעותי מתוכם היה עוזב לא משנה מה הייתה התוצאה.

4. Rudess Member

בארסנל אנשים נכנסים 5 דקות אחרי שריקת הפתיחה כי הם לא סיימו את הבירה או הקוויאר, יוצאים 5 דקות לפני סיום המחצית בשביל לתפוס תור לבירה. נכנסים 5 דקות לפחות אחרי תחילת המחצית השנייה ועוזבים 5-10 דקות לפני הסיום. סה"כ הם רואים 65-70 מתוך ה-90 דקות.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני ממש לא בטוח שאתה צודק. כשיש מתח עד הרגע האחרון לגבי התוצאה אולד טראפורד נשאר מלא, יש אינספור דוגמאות לכך. כשהתוצאה היא 3-0 רבים עוזבים מסיבות ברורות, זה לגיטימי גם אם לא יפה לעין ואני לא מאשים אותם.

6. AW forever Member

http://news.bbcimg.co.uk/media/images/48878000/Xxx/_48878093_villa_eve2_0506.Xxx

אברטון-אסטון וילה
    ראשון, 18:00, וילה פארק
    שופט:מיק ג'ונס

שבוע קשה עבר על הוילאנס, שהתחיל בתבוסה לניוקאסל ונמשך בהפסד ביתי 3-2 והדחה מאירופה ע"י ראפיד וינה, שהוגדרה ע"י המאמן הזמני של וילה כ"מכה גדולה".
    אי הבהירות לגביי עמדת המאמן נמשכת, כאשר קווין מקדונלד הצהיר שיהיה לוילה מאמן חדש עד המשחק מול סטוק בספטמבר (אולי רונאלד קומאן? בראדלי? מראדונה?). בנוסף השמועות סביב מעבר אפשרי של אשלי יאנג לפני תום חלון ההעברות מסרבות לגווע, בעיקר לנוכח ההדחה של וילה מאירופה.
    היו גם חדשות טובות בבירמינגהאם השבוע שגבריאל אגבונלהור הודיע שהוא נשאר בקבוצה. אגבונלהור אגב בספק למשחק מול אברטון בגלל פציעה. בנוסף, הושלמה העסקה ששלחה את מילנר לסיטי ואת איירלנד לוילה וייתכן שאיירלנד יעשה את הבכורה שלו במדי וילה בפריימרליג כבר בראשון.
    יהיה מסקרן לראות איזו אסטון וילה נראה מול אברטון- את זו ששטפה את המגרש במחזור הפתיחה מול ווסטהאם או את זו שניגפה ללא תנאי מול ניוקאסל?
    הרכב צפוי: Friedel, Cuellar, Dunne, Collins, Warnock, Young, Petrov, Ireland, Downing, Agbonlahor, Carew.

http://img.skysports.com/10/08/800x600/KevinMacDonald_2493321.Xxx
    קווין מקדונלד. המשחק האחרון שלו על הקווים של וילה?

גם באברטון לא מעט צרות. לקבוצה יש נטייה לפתוח את העונה בצורה רעה ועם תוצאות רעות, וגם השנה הם עם נקודה אחת אחרי שני משחקים שהציפייה הייתה שיוציאו מהם יותר.
    כותרות מעניינות הגיעו בנוגע לאפשרות שמיקאל ארטטה, הקשר הספרדי בעל הדרכון האנגלי של אברטון יקבל זימון ל...נבחרת אנגליה. ההצהרה האחרונה של קאפלו בנושא משאירה עדיין את האפשרות שארטטה ילבש את מדי שלושת האריות בחיים.
    הניצחון האחרון שהשיגה אברטון על וילה היה אי שם בשנת 1987, והחניכים של מוייס יהיו חייבים קודם כל לשבור את בצורת השערים שלהם ע"מ לזכות בניצחון.
    אגב וילה ואברטון הן שתי הקבוצות שנפגשו הכי הרבה פעמים במסגרת הליגה הבכירה באנגליה, ולוילה יתרון של ניצחון אחד במאזן הארוך בינהן.
    הרכב צפוי: Howard, Hibbert, Heitinga, Jagielka, Baines, Pienaar, Arteta, Neville, Bilyaletdinov, Cahill, Beckford.

http://www.adobomagazine.com/global//UserFiles/cahill.Xxx
    טים קייהיל. אוהב לכבוש מול וילה

7. AW forever Member

אגב אני מבסוט על עצמי על בחירת התמונות בפריוויו של ארסנל-בלקבורן: MOTM + כובש השער לזכות בלקבורן. נראה אם זה יעזור גם לקייהיל ואברטון...

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים מאוד עם טל.
    גם אני לא הבנתי את זה עד שהייתי ב2 משחקי בית רצופים של היוניטד כשבאחרון לקח לי שעתיים, כן כן שעתיים, להגיע עם הרכב למלון.
    הפקקים היו פשוט נוראים, ולמרות שאני לא מסוגל לעזוב את האיצטדיון לפני סיום המשחק אני לא מבקר את מי שמגיע כל שבוע למגרש ומחליט לעזוב את המגרש כמה דקות לפני בטח כשהמשחק גמור.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שטות של יאסקליינן, שמשאיר את בולטון בעשרה שחקנים 8 דקות לסיום המחצית הראשונה. עם אחד עשר שחקנים היא לא הצליחה ממש לאיים על השער של פוסטר, אז עם עשרה? קשה לי להאמין. בירמינגהאם קבוצה כל כך משעממת לצפייה, עדיף לצפות בערוץ הקניות.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יחמיץ את ארסנל,וילה ו-מנ יו, למי שתהה.
    בעצם נראה לי שמשחק בקארלינג נחשב אחד מה-3 אז הוא יחזור נגד מנ.יונייטד.
    השוער ה-2 שעלה כרגע הוא אדם בוגדן, הונגרי בן 22, לא זכור לי שראיתי אותו בעבר.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

Man City
    25 Hart
    02 Richards
    04 Kompany
    19 Lescott
    28 Kolo Toure
    07 Milner
    11 A Johnson
    18 Barry
    34 De Jong
    42 Yaya Toure
    32 Tevez
    Substitutes
    01 Given, 05 Zabaleta, 08 Wright-Phillips, 21 Silva, 24 Vieira, 09 Adebayor, 27 Jo

Sunderland
    22 Mignolet
    03 Richardson
    04 Turner
    19 Bramble
    29 Ferdinand
    06 Cattermole
    08 Malbranque
    10 Henderson
    27 Al-Muhammadi
    09 Campbell
    11 Bent
    Substitutes
    24 Carson, 02 Bardsley, 07 Zenden, 16 Riveros, 25 Colback, 17 Welbeck, 26 Waghorn

מנצ'יני פותח עם אותו הרכב שהביס את ליברפול, בסאנדרלנד לא הבנתי מי בדיוק פותח כמגן(פרדיננד/בראמבל/טארנר), אבל עדיין הרכב די התקפי שלהם, קל זה לא יהיה ועדיין יש זכרונות מהשער הנפלא של אדם ג'ונסון בדקה ה-90 בעונה שעברה באותו מקום, נקווה למשחק קליל יותר לפני שיוצאים לטדי.

12. Rudess Member

שיפוט פשוט מגוחך במשחק של בולטון-בירמינגהאם, מזמן לא ראיתי שופט גרוע כמו קווין פריינד.לא יודע מה זה לתת חוק יתרון במהלך המשחק, לא נותן פנדל כשצריך (בוייר עודר את סטיינסון בתוך הרחבה), אבל נותן פנדל כשלא צריך (ג'ונסון עולה מעל דיוויס ונוגח ומרחיק את הכדור). הטרוטרס עדיין עם 10 שחקנים אבל הפנדל של דיוויס מחזיר אותם למשחק, האמת אני מקווה שהם ישוו.

13. Alan Smith Member

יאללה בהצלחה לליברפול במשחק הקליל מאוד שלה היום, הלוואי שסיטי תפסיד.
    לסיטי בחיים לא יהיה מקום ב4 הגדולות של הליגה האנגלית לעולם!!!
    אז נכון שבבית הם משחקים סביר פלוס אבל בחוץ סיטי אפסים. יאללה סנדרלנד.

14. Rudess Member

והם אכן השוו, הצדק נעשה.

15. Ryan Giggs11 Member

בולטון בעשרה שחקנים משווה ונותרו עוד 10 דקות למשחק.
    אני מסכים עם רודס לגבי השיפוט במשחק.