המחזור השלישי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/8/10.

1. Jack Wilshere Member

ראיתי עכשיו את התקציר של סיטי-סנדרלנד. לא ברור לי איך סיטי הפסידו את המשחק הזה, ועוד יותר לא ברור איך טבס הצליח להחמיץ את זה..

יאיא טורה הוא הדבר הכי קרוב לויירה שראיתי. קשה לחשוב על חסרון אחד במשחק שלו (אולי בפן המנהיגותי-מנטלי). הוא גבוה וחזק, ומנצל את המימדים שלו היטב כדי לעשות התקפה והגנה. הוא נלחם כמו אריה, מבין את המשחק, טכני, לא מתמזמז עם הכדור יותר מדי, ולכן איבוד כדור שלו זה אירוע נדיר. כדורגלן מדהים. חבל שהוא לא תותחן.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/10
  2. George Best Member

איזה משחק הזוי בריבוק סטדיום...
    מה היה שם?הכל מהכל - ארבעה שערים, הרחקה, פציעות, מכות, שיפוט יותר עקום מהפרצוף של השופט, דרמה ענקית, באמת שאי אפשר לבקש יותר, חוץ מאשכרה מעט כדורגל.
    עיקר הטענות לחבורה של מקליש.
    לא עשו מאומה כדי להוביל ביתרון של שני שערים ושחקן עודף (+ שוער ג'ינג'י מכוער לא מנוסה בעליל בשער היריבה), ובמקום ולנצל את המומנטום של השער השני כדי לסגור את הסיפור של המשחק, הם מתבנקרים כאילו הם בעשרה שחקנים מול מינימום ארסנל.

אני לא מצליח להבין את כל הדיבורים על העאלק כדורגל יותר מתקדם ושאפתני של בולטון תחת קוייל.
    אותה הגברת בשינוי אדרת.
    היתרון היחיד של קויל, ומדובר בחתיכת יתרון, זה הלחימה החסרת פשרות של השחקנים שלו, מה שגם גורם לחוסן מנטאלי הרבה יותר בריא.
    הרבה קבוצות היו מוותרות על המשחק עם כל התסכול של הפיגור בן שני השערים וההרחקה של יאסקליינן (וואו, איזה הזוי זה היה) ועוד בדקה כ"כ כואבת (פתיחת החצי השני), אבל הטרוטרס חזרו בצורה מאוד משכנעת ואשכרה היו אלה שחיפשו יותר את שער הניצחון.
    בכל מקרה, שום כדורגל חיובי, מעבר ללי הפנטסטי, אותה שיטת משחק קבועה.
    לא להאמין כמה תפוקה אפשר להוציא מהראש של דיוויס.
    בחיי שעשו עליו היום 20 עבירות, שניים מהם בפתיחת המשחק אחרי דריבלים שלא היו מביישים שחקנים ברזילאים.
    בלעדיו הם המועמדים מספר 1 שלי לירידה.
    מדהים איך בלי לשחק כדורגל ומבעיטות שוער הם מגיעים למצבים מסוכנים, הכל בזכות הראש של העוגייה.

פשוט מפחיד.
    לא ברור איך שחקן כזה לא התקדם מעבר לבולטון.
    לא ברור איך מעדיפים על פניו את הסקי.
    אחד השחקנים הכי אפקטיבים בעשור האחרון.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה נאיביות במשחק היום של סיטי שהזכירה את סיטי שלפני הכסף הגדול, טבס ויאיא בראש רשימת המחמיצנים ובחצי הראשון הם יכלו בקלות לגמור את המשחק עם 0-4 קליל(ההחמצה של טבס מדהימה, יכל לקרוא ספר בזמן שהכדור היה אצלו ברגל מול שער ריק ואיכשהו החמיץ את זה) ולהיות בפור על טוטנהאם וליברפול אבל טיפיקל מיכה ריצ'רדס שבוע אחרי משחק פנטסטי שלו מול ליברפול מפשל בגדול, עכשיו גם כן פגרת הנבחרות המשעממת בלי כדורגל אמיתי לשבועים.

ומילה לרובי פאולר(המשתמש) - תפסיק להיות כל-כך יצור.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו כמובן החמצה איומה, אבל אני כמעט יכול להבין אותה בהתחשב במהירות הגבוהה שהכדור הגיע אליו. צריך לשים את הרגל נכון כדי שכדור כזה לא יעוף למעלה, הוא פיקשש וזה מה שיצא.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שראיתי את הMOTD ה-1 אני יכול לכתוב כמה דברים.
    1. וויגאן לא ניצחה במזל או משהו כזה, ספרס היו רדומים לגמרי, לא דייקו במסירות קלות, וויגאן יצאו למתפרצות והיו צריכים לנצח גם בתוצאה גבוהה יותר. טוטנהאם התעוררה רק לאחר שספגה שער ואז זה כבר היה מאוחר מדי. הופעה טובה לאל האסבי בשער של וויגאן שעלה במקום קירקלנד שפישל במשחקים הקודמים, החלטה טובה של מרטינז בדיעבד. בולטון ויתרו על השוער הזה ועכשיו שיסקליינן בחוץ ל3 משחקים אולי הם מתחרטים על כך.
    2. דמבלה של פולהאם נראה כמו רכש מעניין, הרבה נגיעות טובות בכדור וגם שני בישולים אחלה תפוקה.
    3. נראה כמו הוראה של מיק מקארתי להיכנס בבארטון כל פעם שאפשר עם תאקלים חמורים מאוד, בארטון בכל זאת לא נכנע לפיתוי ולא איבד את הראש אז אולי הוא התבגר מנטלית סוף סוף. וולבס לא קיבלה פנדל ברור שהגיעה לה והשופט עוד היה קרוב. זה כל מה שאפשר לבקש, שהשופט יהיה קרוב למקרה, אם הם מפספסים את זה אפילו מעמדה טובה אז כנראה שמצבנו באמת רע. היום זה קרה גם לנו בבעיטה של טורס שנעצרה ע"י יד של אחד משחקני ההגנה של ווסט ברום. ביום אחר זה עוד יעלה בנקודות כמו שעלה לוולבס, במצב של 1-0 לקבל פנדל, ניוקאסל לא הייתה חוזרת משם.

6. ARSI Member

פעם אמרתי שהקהל של ארסנל לא מפונק? נכון שלא, "ידידי"?
    אתה בעצמך ביקרת פעם את הקהל שלכם ואמרת שבמשחקים מסויימים הוא שקט, אבל כשהביקורת באה מאוהד של קבוצה אחרת את מתגונן דרך התקפה של הצד השני.
    לא משנה מה הסיבה שהקהל עוזב לפני הסיום (ועוד לפני שריקת המחצית , בשביל להשיג תור מהר יותר לשירותים או לנקניקיות...די פאתטי) זה אקט של חוסר כבוד לקבוצה שחלק ממנה נותן את הנשמה על המגרש. אולי גם חוסר כבוד כלפי האוהד בקורסא, שחלק מהחוויה שלו בצפייה בכדורגל אנגלי הוא הקהל, וכשיש איצטדיון שמתרוקן, החוויה לא שלמה.
    אני לא בטוח שאתה צודק שככה זה בכל המגרשים, לא זכור ליה בעונה שעברה למשל, כשאברטון ניצחה בבית את צ'לסי, האוהדים של המקומיים נטשו.

7. Ryan Giggs11 Member

זה בהחלט קורה לא רק באולד טראפורד.
    רק אוהדי ליברפול אתמול עזבו את המגרש מוקדם, אוהדי בלקבורן עזבו את המגרש מוקדם וזה רק מהדוגמאות שאני זוכר במחזור הזה.

8. פול סקולס Member

וגם אם זה היה קורה רק באולד טראפורד, אני לא מרגיש שום צורך להיכנס למגננה כאוהד מנצ'סטר יונייטד.
    זה לא אומר כלום על המועדון או עליי, רק על האוהדים הספציפיים האלה (גם אם הם 10,000 במספרם לצורך העניין).
    כשזה נוגע לקבוצות הגדולות, אתה המון אוהדים שרואים את המשחקים בפאבים כי אין להם כסף לכרטיס, ואם הם היו פוקדים את האצטדיו במקום העשירים שבאים לראות הצגה, הרי שדברים היו נראים אחרת.

כך שמבחינתי זה לא אומר כלום.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/10
  9. THE STRETFORD END Member

גורג'

תן זמן לקוייל את הזמן הראוי להוכיח שהוא באמת מתכוון לשנות את סגנון המשחק של בולטון,
    הוא צריך משאבים בכדי לעשות רמונט רציני בקבוצה,לשחרר את האפור שבולט שם ולהביא אחרים,
    אהבתי את העבודה שהוא עשה בברנלי ואיך שהם שיחקו,במיוחד בבית ככה שאני רוצה להאמין שהוא לא מנג'ר עם תפיסת עולם אחת מרכזית סטייל אלרדייס/אוניל והדומים להם.

לגבי דיוויס,אם יש סיבה שאני רואה את בולטון מדי פעם אז הוא הסיבה,תענוג צרוף.
    אז נכון שהוא לא סקורר מדופלם והוא לא מהיר ולא הכי טכני שבעולם אבל יש לו כל-כך הרבה יתרונות,משחק הגובה
    ואיך שהוא משתמש בו,עם הכוח הפיזי,עם המיקום הפנטסטי,זה כאילו כל כדור גובה כמו מגנט מגיע אליו קודם כל ולא משנה כמה שחקנים קופצים איתו לכדור והכי חשוב,יש לו יופי של טאץ' עם הראש ועם הרגל,מחלק מסירות נהדרות והכי חשוב,מוח כדורגל חריף,זה מחפה על חוסר המהירות בעיקר.
    תשוקה למשחק יש לו כאילו עלה מהנוער,
    גיגס וסקולס מקבלים את הכותרות ובצדק על זה שהם עדיין נותנים את הכל כאילו היו צריכים להוכיח משהו למישהו
    וזה דפוס די קבוע בקרב שחקני הבית של יונייטד שרצים 50 מטר אחורה לחלץ כדור גם בדקה ה 90 כשהמשחק גמור,
    משהו שפרגוסון החדיר בהם עמוק עמוק בראש אבל זה כיף לראות את דיוויס ובבולטון הצנועה עושה זאת גם כן.

למה הוא לא הגיע לקבוצה גדולה יותר?
    זה כמו ארטטה שנשאר רוב הקריירה שלו באברטון או לה טייסיה שלא עזב את סאותהמטון,
    אני לא בא להשוות בין השחקנים ולה טייסיה כמובן היה שחקן בית אבל יש שחקנים שמגיעים למקום מסויים
    וזה הכי מתחבר נכון.
    דיוויס אחרי שעשה לעצמו שם בצ'סטריפלד והמשיך לעשות חיל בסאותהמטון הגיע בהעברה גדולה דאז,7 מיליון אם אני זוכר נכון לבלקבורן ונכשל לגמרי,אולי זה גרם לחשש מסויים מצד מנג'רים אחרים דאז להמר עליו,
    בבולטון עשו זאת,הם בטח לא מצטערים וגם הוא לא,לפעמים עדיף להיות ראש לשועלים מאשר זנב לאריות.

הנבחרת זה נושא כואב עבורו ומאוד מזכיר לי במשהו את סטיב ברוס בזמנו,שהיה אחד הבלמים המובילים והיציבים בליגה,שחקן יונייטד ומעולם לא קיבל זימון אחד אפילו.
    אם היינו בתקופה של לפני כמה וכמה שנים שהיו לנו מבול של חלוצים מצויינים,שירר,איאן רייט,שרינגהאם,לז פרדיננד,אנדי קול,פאולר הצעיר ודיוויס היה צריך להתמודד מולם ולא מקבל צ'אנס אז הייתי אומר,סבבה,
    אבל עם מצגת החלוצים שיש לאנגליה בשנים האחרונות זה לא הכי מובן,
    כשפאקינג אמיל הסקי היה חלוץ פותח בגביע עולם ולאחר כמה עונות שהוא בכלל חלוץ ספסל בקבוצה שלו...
    פשוט אין לי הסבר.
    כשאני רואה את בובי זאמורה מקבל זימון (והוא חלוץ לגיטמי,זימון הגיוני בעקבות הכושר שלו למרות שאני בספק אם זה חלוץ שצריך להוביל נבחרת) כשדארן בנט קיבל הזדמנות להוכיח את עצמו לפני גביע עולם,
    באמת שאין לי מושג איך דיוויס לא קיבל ניסיון בודד אפילו ולהיות חלוץ סגל.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/10
  10. ARSI Member

מאמין שזה קורה בעוד מגרשים (ולא מפתיע שיש את התופעה הזאת באנפילד, אחד הקהלים הכי אוברייטדים שקיימים) אבל אני לא בטוח בכלל שכל קבוצת פריימירליג סובלת מזה.

11. AW forever Member

טוב נו אני מניח שהקהל של בלאקפול יושב ורואה את המשחק עד הסוף, גם כי יש להם איצטדיון קטן וגם כי תכלס מה יש להם עוד לעשות?
    הכוונה היא לקבוצות שמשחקות באיצטדיונים גדולים ואין מה לעשות, כזו מאסה של אנשים שיוצאת בבת אחת ממקום מסויים תיצור עומס ועיכובים.

אגב בנוגע לאלו שיוצאים לפני השריקה למחצית כי הם הולכים לשירותים- תראו גם אני הלכתי להשתין באמירויות ובגלל התור פספסתי דקה או שתיים מהמחצית השנייה, אז מה עדיף- לפספס את הסוף של הראשונה או את ההתחלה של השנייה?  

12. ARSI Member

הייתי לפני כמה שנים באולד טראפורד. נכון שביציאה היה עיכוב קל, אבל לא משהו שמצריך עזיבה מוקדמת של האיצטדיון. קשה לי לקרוא לאותם אנשים שבורחים לפני הסיום אוהדים אמיתיים. חכו 5 דקות, תמחאו כפיים לשחקנים שלכם ותצאו לדרך.

13. Ryan Giggs11 Member

בעונה שעברה הייתי באולד טראפורד בשני משחקים וכמובן שנשארתי עד לסיום אבל אני בהחלט יכולתי להבין כשהגעתי לחדרי במלון למה אנשים שנמצאים כל משחק למה הם מעדיפים לפספס 4-5 דקות.
    בעיניי כאוהד שמגיע מישראל זה נראה בלתי נתפס בכלל לפספס שנייה בכל החוויה המטורפת הזאת(בכלל כל המשחק הראשון שהייתי שם לא קלטתי איפה אני נמצא, הייתי במשך חצי יום זומבי מהופנט)אבל יש אנשים שבשגרה שלהם להגיע לאולד טראפורד ובאמת שהיציאה מהאצטדיון היא יותר מעיכוב קל ועד שאתה מגיע למלון לוקח זמן.
    בכל מקרה חשוב להגיד שלא כל האצטדיון ואפילו לא חצי יוצאים לפני הזמן, סך הכל כמה אוהדים שלא מעידים על הכלל.