המחזור השמיני בסריה A: חזרה לשגרה או המשכיות ההוה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏20/10/11.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא להאמין שלא יכולתי לצפות במשחק של מילאן. התעדכנתי לראשונה בתוצאה כשלצ'ה הובילה 3:1 ולמרות שהופתעתי הייתי בטוח שמילאן תצא לפחות עם נקודה מהמשחק. ההתקפה לוהטת אבל לא מוצא חן בעיני לספוג 11 שערים כבר עכשיו.
    כמה שאלות לאלו שכן צפו במשחק:
    *מי היו האחראים לספיגת שלושת השערים מלצ'ה? לא ייתכן שמילאן תרשה לעצמה להתבזות כך הגנתית נגד קבוצת ליגה שנייה.
    * איך שטראסר וקסאנו שיחקו?
    * רוביניו היה חלש שאלגרי הוציא אותו במחצית?
    * בואטנג ואקווילאני פתחו על הספסל בגלל זלזול ביריבה או בגלל שעדיין היו בספק?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/10/11
  2. Marchisio Member

ועדיין כל הגולים של מילאן הגיעו ממצבים נייחים ושטויות בהגנה של לצ'ה. כל הכבוד למילאן על המהפך אבל לא צריך להגזים.

בכל מקרה אלגרי הוכיח איזה מאמן עלוב והגנתי הוא שעלה עם 3 כורי פחם באמצע מול קבוצת פח... מקווה לפחות שילמד משהו מזה.

נב: קסאנו המלך! :aaa021:

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אודינזה במקום הראשון בטבלה לבדה עם 15 נקודות אחרי שניצחה 0-3 את נובארה.

מרקו ג'אמפאולו על סף פיטורים אחרי שהשיג עד כה שתי נקודות בלבד אחרי ההפסד 2-0 לסיינה.

רומא מתאוששת מהשער של קלוזה עם שער בכורה של אריק לאמלה. פאלרמו עם הפסד שני רצוף.

אטאלנטה עם ניצחון חוץ בטארדיני 1-2.

ניצחון בית ראשון העונה תודות לטיאגו מוטה. אינטר מנצחת 0-1 את קייבו.

שיעממון בסרדיניה. נאפולי וקליארי נפרדות בשיוויון מאופס.

1. פיספסתי את השער הראשון, השני היה בפנדל שלא היה והשלישי כבר ברח לי מהראש...צריך לראות תקציר שוב.
    2. שטראסר היה סולידי במחצית הראשונה, בשנייה היה חושך כמו שאר הקבוצה שלו, קאסנו היה באותה מגמה רק הפוך אבל היו לו בישולים נהדרים, היה השחקן הכי פעיל בהתקפה.
    3. כן
    4. בואטנג לא נראה לי הכי כשיר עדיין, אקווליני בטח בגלל חזרתו של אמברו להרכב.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/11
  4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הופעת בכורה חלומית ללאמלה

גם חואן התחיל היום את העונה אבל לא הזכיר את הבלם האדיר שהתרגלנו לראות. נראה לי שכמו פיזארו, גם הוא מתחיל להיגמר.

דה רוסי, אחרי הפסקה די ארוכה, השחקן הכי טוב באיטליה.

5. snake eyes Member

6. Roma מנהלים

אתה הוזה? אומנם הוא מתחיל לחזור לעצמו אבל רחוק מאוד מהגדרה הזאת.

ואם מדברים עליו באמת מה עם חוזה חדש?

כל אוהדי רומא ציפו לראות את לאמלה משחק סוף סוף וקיבלו אותו בשער נהדר ו3 נקודות יקרות, למרות שלא היה חסר הרבה שהתיקו יגיע אבל העיקר הנקודות.

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאחר צפייה בתקציר מתבהרת לי יותר התמונה.
    השער הראשון באשמתו הישירה של ז'פס, שמירה לקוייה שלו על ג'אקומאצי. בגלל שער הניצחון לא אכעס עליו אבל זה מה שקורה כשטיאגו סילבה פצוע ומקסס עדיין לא כשיר.
    הפנדל לא היה אמור להישרק, קורביה בצלילה מצויינת סחט פנדל. מה שכן, אביאטי הדף את הכדור בצורה רשלנית.
    בשער השלישי אני מאשים את ההגנה הנרפית ובעיקר את נסטה וז'פס שלא תיקלו כראוי. כאלו דאבל פאסים אני לא מצפה שלצ'ה תעשה על מילאן.

אולי אני טועה, אבל אני שם לב שבמחצית הראשונה ואן בומל היה חושך ולא סייע בכלל להגנה. ובכלל במשחקים האחרונים הוא לא מזכיר בכלל את אותו שחקן של עונה שעברה. כנראה שהגיל עושה את שלו.

אני לא מבין את אלגרי. מה אמברו עשה העונה שמגיע לפתוח בהרכב? בשביל מה לשחק עם שלושה קשרים אחוריים נגד לצ'ה. כל עוד אקווילאני היה כשיר אלגרי יוצא פה חמור.
    אני מאושר שבואטרנג ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ) כשהוא לא כשיר משחרר כאלו הפצצות מרגליו בדומה לשער נגד בוריסוב ומציל לאלגלרי את התחת.

שבוע הבא מתארחים אצל רומא שמתחילה להתחבר. קל בטוח לא יהיה ונקווה לתוצאות יותר טובות מאשר השתיים של עונה שעברה.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא.
    היום, בישל את השער אחרי חילוץ מצויין והציל שער בטוח של פיניה.
    מתחילת העונה, לקח בשתי הידיים את התפקיד החדש ומצא את עצמו מחדש עם כושר נהדר שפורע שטרות בהגנה ובהתקפה. מגיע פה קרדיט לאנריקה ואולי גם לפרוייקט כולו שהכניס בו מוטיבציה נוספת.

9. Roma מנהלים

אני מסכים איתך, מאז ההגעה של אנריקה יש שיפור אדיר אצל דה רוסי והתפקיד החדש מתאים לו. רק חבל שהוא היחיד שמתפקד בצורה מספקת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx. למרות כל זה, הוא עדיין לא השחקן הטוב באיטליה ואולי אם ימשיך בכושר הזה הוא יהיה...

בקשר להצלה זה לא היה נכנס במלא אולי שחקן של פלארמו היה מגיע מהקו האחורי ודוחק את הכדור.

נגמר לו החוזה בסוף העונה נכון? רק שלא יעזוב.

10. benos Member

קוקו עשה היום הפוך ממה שעשה בארגנטינה, הרבה תאכ'לס(שערים,בישולים) יחסית למספר הפעולות החיוביות שעשה, בחלק גדול מהמשחקים בארגנטינה הוא היה סופר פעלתן אבל מסיבות שונות הסטטיסטיקה לא הייתה מאוד מרשימה, אני מקווה שברומא הוא יבשל ויכבוש ביחס יותר גבוה לפעולות הטובות שלו.

ממה שראיתי במשחק עצמו הוא שיחק כחלוץ, לטעמי הוא צריך לשחק טיפה יותר אחורה ממה ששיחק. רומא הייתה כבדה מאוד לאורך חלקים נרחבים של המשחק בגלל ששיחקה עם שני חלוצים גמלוניים, לטעמי לוצ'ו היה צריך לשחק עם שחקן יצירתי יותר מבוריילו/אוסבאלדו.

11. Raulito Madridista

יכול להיות שזו סתם פרשנות בשקל מצידי. אבל אחרי משחק כמו היום עם קאמבק עצום אני יכול לומר שמילאן החזירה לעצמה קצת מהתואר של 'קבוצה מרגשת' באופן מסוים, דבר שנמחק בעונות האחרונות וגם באליפות הלא-מזהירה אשתקד לא חזר. למחוק פיגור 3:0 במשחק חוץ ולנצח - שאפו עצום. ומי אחראי על הקאמבק? פרינס בואטנג. עד המשחק חשבתי שהוא פרווה, לא החזקתי ממנו - לא בידיוק עושה הגנה, לא הכי טוב בהתקפה. היום החילוף של אלגרי שינה את המשחק. שני גולסואים מבעיטות פגז מרחוק ועוד גול של תחושת התמצות ברחבה. אחרי הגול הראשון החברים אפילו לא באו לחבק אותו כי הם לא האמינו. מילאן מתחילה לחזור לעצמה לאט-לאט.

ואינטר? כל ניצחון העונה הולך לה קשה. אולי היא לא הספיקה לשחק העונה בהרכב האופטימלי אפילו לא פעם אחת אבל הכל תירוצים. והכתובת הייתה על הקיר בקיץ. ההעברות שאינטר ביצעה היו גרועות ומכירת אטו סידרה תבוסתנות.

12. AS R Member

ידעתי למה ציפיתי(עם כל אוהדי רומא) להופעת הבכורה של לאמלה בקבוצה. איתו רומא תהיה קבוצה אחרת. לא ראיתי את המשחק אבל נראה שרומא הייתה חלשה ולולא כמה החמצות של ערן זהבי זה היה נגמר אחרת.

13. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

קצת משעשע אותי שכתוב
    All goals and Highlights של המשחק ויש רק את הגול הבודד שהיה.

או שזה סתם השעה שגרמה לי לשים לב לדבר הזה ולהיות קטנוני. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx :aaa021:

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

15. Muurad Member

למה כפול? אם אני לא טועה הוא דווקא עלה פחות ממנו.

אבל סה"כ אני מסכים, לא היינו צריכים ללכת על ריקי. אם כבר משקיעים בפרוייקט לאמלה עולה עליו מכל סיבה הגיונית שהיא.

---
    הנחתי שדיברת על לאמלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx באמת יש לו עונה אדירה. כיף לראות אותו באמת מצליח באירופה, אני עדיין זוכר כמה הייתי מורשם ממנו באותו מונדיאליטו.