המחזור השמיני בסריה A :: יובנטוס מנצחת את פאלרמו וממשיכה להוביל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏25/10/14.

1. cazzo Il Capocuoco

http://sfile.f-static.com/image/users/112694/ftp/my_files/SerieA_ItalianLeague570x150.Xxx

אחרי שבוע לא קל באירופה שעבר על האיטלקיות (3 הפסדים, 2 נצחונות, ותוצאת תיקו של אינטר), אנחנו חוזרים לזירה המקומית שכנראה רק בה נזכה לקצת נחת מקבוצותינו. המחזור יתחיל מוקדם מהרגיל, ביום שבת אחר הצהריים במשחק של העולה מליגת המשנה אמפולי, נגד קליארי. פארמה תארח את סאסאולו בקרב שכנות, ורומא תנסה להתאושש במהרה במשחק החוץ נגד סמפדוריה לאחר ההשפלה שגרמה לה הקבוצה האימתנית מבוואריה. ביום ראשון 3 משחקים יתקיימו בארבע אחר הצהריים, עוד 3 בשבע בערב, ומהמשחק המרכזי יהיה לנו שליח מיוחד שידווח לנו מסן סירו על האווירה ושאר ירקות. בארבע האלופה יובנטוס תארח את פאלרמו, במגרש של אודינה תראו את היציעים הנבנים בצדדים, בזמן שנאפולי, אינטר וטורינו ששיחקו באירופה באמצע השבוע ישחקו בשבע.

יום שבת:
    16:00 אמפולי-קליארי
    :: קרלו קאסטלאני
    19:00 פארמה-סאסואולו :: אניו טארדיני
    21:45 סמפדוריה-רומא :: לואיג'י פראריס

יום ראשון:
    16:00 קייבו-ג'נואה
    :: מרק'אנטוניו בנטגודי
    16:00 יובנטוס-פאלרמו :: יובנטוס סטאדיום
    16:00 אודינזה-אטאלנטה :: פריולי
    19:00 נאפולי-הלאס ורונה :: סן פאולו
    19:00 צ'זנה-אינטר :: דינו מאנוצי
    19:00 לאציו-טורינו :: אולימפיקו (רומא)
    21:45 מילאן-פיורנטינה :: ג'וזפה מאצה (סן סירו)

http://images2.gazzettaobjects.it/methode_image/2014/10/18/Calcio/Foto%20Gallery%20-%20Trattate/95c3a785fe18e228620f6a70670084e0-kLZ--1036x458@Gazzetta-Web_mediagallery-article.Xxx
    ברומא ירצו לראות את המראות הללו, ולא את מה שהיה ביום שלישי.

Franco אוהב/ת את זה.
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר לא לבד. 5 מחזורים ללא הפסד לאמפולי (גם בהפסד האחרון עשו לרומא את המוות) ופתאום חוטפים 4 במחצית מזמאן.

3. SerieA Il Capitano

קליארי הזו, ממש צל''ש או טר''ש, אין באמצע.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

כשמדובר בזמאן, אין אמצע. או תבוסה מפוארת או הצלחה מטורפת.

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיחקנו היום עם הרבה פחות ביטחון ומרץ, בדיוק החשש שהיה אחרי המשחק מול באיירן. קשה להאשים את השחקנים שנראים כבדים אחרי מה שקרה באמצע השבוע, בטח לא כשמשחקים מול סמפדוריה(נמצאים איפה שהם בצדק) באיצטדיון קשה, אבל עדיין מאכזב, במקום להפחיד את יובה נתנו להם צ'אנס מעולה להחזיר את הפער למה שהוא היה לפני שבוע שעבר.

רודי פישל היום עם ההצבה של ליאיץ' שהוכיח בפעם ה100 שעם כל הכבוד לרוטציה, אין לו מקום במשחקים כאלה, בטח לא ליד טוטי. זה שהוא חיכה עם ההוצאה שלו לדקה 70 זה הוספת חטא על פשע.

6. cazzo Il Capocuoco

המכה של באיירן סיבכה את העניינים, רומא נראתה היום כבויה קצת מול סמפדוריה חזקה, מסודרת וממושמעת שגם תיקו סיפק אותה. אני מאוד מקווה שרומא תצא מהמצב הזה ותמשיך לתת מאבק ראוי ליובנטוס.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק מול באיירן לא תירוץ. למעשה, הכאפה הזאת הייתה אמורה להחזיר את רומא לנצח (כך לפחות זה היה ב15 שנה האחרונות) ואם לא די בכך אז תצוגת הקהל הייתה אמורה לעשות את העבודה. הבעיה לדעתי היא המצב הפיזי של השחקנים. הפציעות לא איפשרו לרודי לבצע רוטציה סדירה וכמעט כולם נראו כבדים ועייפים. ציפיתי מרודי לחילופים מוקדמים יותר (דסטרו מהמחצית) אבל מכיוון שכל אחד מהחלוצים סיפק את הסחורה בשבועות אחרונים, קשה לבוא אליו בטענות.

בכל מקרה, נקודה מהמגרש הזה זה לא דבר רע.

8. SerieA Il Capitano

@Romanista עבור רומא הנוכחית, אין מגרש באיטליה שנקודה בו היא דבר טוב. אתם אמורים לנצח כל קבוצה בכל מגרש. זו לפחות, ראייתי.

כמובן שאיבודי נקודות זה דבר טבעי, וגם יובה עוד תעשה זאת, אבל עדיין.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו השנה קבוצה חזקה ויציבה,מול באיירן הייתה התרסקות חד פעמית,אני מאמין שנחזור לקצב הניצחונות כבר מהמחזור הבא.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי התכוונת לרומא של השנה בכללי שמתמודדת על סקודטו, רומא הנוכחית היא פצועה ועייפה מדי לשלושה משחקים בשבוע. במיוחד על משטח כזה בו טכניקה ומהירות לא יכולים לבוא לידי ביטוי.

--
    המנוחה של פיאניץ' הייתה בגדר חובה (נינג'ה הבא בתור נגד צ'זנה) אבל חבל מאוד על הפציעה הארוכה של אוצ'אן שהיה אמור כבר להיכנס למשבצת שלו והיה מאפשר לרודי להישאר באותו מערך. גם קייטה חסר לנו מאוד וצפוי לחזור רק מול נאפולי.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

וידיץ׳ בחוץ, קאמפאניירו בפנים. כל הכבוד מצארי, רק כאפה כזאת תחזיר אותו לענייינים (בלי ציניות).

12. SerieA Il Capitano

פאלאסיו עם הצגה פשוט מבחילה. במקום להבקיע וזהו, הוא פשוט צלל. השופט קנה את ההצגה, ליאלי מורחק.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני אגיד לך את האמת? אני באמת שונא להוביל ככה, אבל כשנדפקנו כל כך הרבה בשנתיים האחרונות כבר לא כל כך אכפת לי, ושיבכו כל הליגה מבחינתי. די, הגיע הזמן שיטעו לטובתנו.

14. SerieA Il Capitano

אני לא אוהב שחקנים צוללנים ואני לא שותף לתחושת הצדק שלך. אני מסכים שנעשו טעויות רבות, אבל אם אני ההתאחדות האיטלקית, מחר פאלאסיו מורחק לארבעה משחקים.

*וכמובן כל אחד שמתחזה בצורה הזו, צריך להיות מורחק. ולהיקנס. אנשים שילמו כסף בצ'זנה בשביל לראות את המשחק הזה.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני מסכים איתך, ואני לא אומר שזו תחושת צדק ואני ממש לא בעד ״צדק״ כזה, אבל אני מוכן להעלים עין הפעם. אם זה מגמתי זה באמת יצור אנטי כלפי הקבוצה.

SerieA אוהב/ת את זה.