המחזור השמיני בסריה A :: משחק העונה של יובנטוס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏19/10/12.

1. yoni10 Member

נאפולי עשתה התקדמות מאז המשחק בעונה שעברה ביובנטוס סטדיום. היום היא בעטה פעם אחת למסגרת לעומת 0 בעונה שעברה.

מצארי קיבל את מה שמגיע לו היום. תענוג.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר בזבזה לא הרבה פחות מיובנטוס, כך שאני לא יודע למה אתה בדיוק קורא חסכנות, העניין הוא שלמילאן לא היה גם את זה כדי לבזבז.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אינטר סיימה את שוק ההעברות בהפסד של קרוב ל-14 מיליון יורו, יובה עם יותר מ-30.

אבל מי שחושב שמדיניות החסכנות של אינטר מסתכמת/מתמקדת בשוק ההעברות, כנראה לא מבין מה הבעיה העיקרית של המילאנזיות ובכלל של קבוצות שסובלות ממשברים כלכליים. הבעיה העיקרית היא משכורות. עד הקיץ האחרון, שבו עזבו את אינטר כמה שחקנים "כבדים", היה לאינטר הר משכורות עצום, שהיווה אחוז לא פחות גדול מההכנסות של הקבוצה. היום סך המשכורות הזה ירד ל-100 מיליון יורו, כשלפני שנתיים הוא היה קרוב לכפול. גם מילאן סבלה מזה, למרות שגם היום סכום המשכורות אצלה גבוה יחסית, אבל היא בדרך הנכונה לעשות מהפכה כלכלית בריאה. אני מאוד מקווה בשבילה שברלוסקוני ילך עם התכנית שלו עד הסוף ויעשה מהלכים דומים למוראטי, כי בסך הכל לאינטר יש היום סגל טוב מאוד על הנייר.

כמו בילי בין, שעל סיפורו מבוסס הסרט המצוין מאניבול, גם ברלוסקוני צריך להתעלם מהביקורות וללכת עם התכנית שלו עד הסוף, כי אם לא מכירת זלאטן, סילבה וכל העונה הזאת, שמסתמנת להיות מחורבנת, יהיו לשווא.

4. cazzo Il Capocuoco

דיברנו על אותו כדורגלן מגוביו שקיבל מין משרה מוזרה באסטון וילה בנוסף למחמאות מספ בלאטר? באיטליה מאמינים רבים שזאת מדינה של רמאים וצבועים כי הוא לא הצליח למצוא משרה בקבוצה אחרת. אבל שוב, בפרצוף של כל ההכללות והסטריאוטיפים, סטפאנו סורנטינו עם מחווה קטנה ויפה, הודה לשופט מרקו גווידה שהוא נגע בכדור אחרון ופיורנטינה קיבלה קרן שהגיע לה, לא מירוסלאב קלוזה ולא דניאלה דה רוסי, אך צריך לשים לב גם לדברים הקטנים.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסתמנת רביעייה בצמרת: יובנטוס, נאפולי, לאציו ואינטר, כשפיורנטינה ורומא (או אולי ג'נואה) אורבות להן מאחור. מלבד אלה לא הייתי פוסל חזרה של מילאן אפילו למקום שמוביל לליגת האלופות.

גולים נדירים היו במחזור הזה. השערים של לאציו ופוגבה אמש, גם השער של אל שעראווי והיום פלאסיו מצטרף לחגיגה.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר היום נתנה משחק טוב, המשחק עצמו היה מהנה כשגם קטאניה הגיעה ללא מעט הזדמנויות והתוצאה די שקרית, 0:2 לא משקף את מה שקרה, אלא יותר בכיוון 2:4 עם כמות המצבים שהיו לשתי הקבוצות

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

"משחק זמאן קלאסי" אפשר לומר, שתי הגנות בינוניות אם אני אחמיא להן מייצרות משחק אטרקטיבי לעין הצופה ופחות מהנה לאלה שמתלהבים יותר מהטקטיקה. השער הראשון של קוצקה היה מאוד יפה וגם המספריים של אוסבלדו ממש לפני המחצית היו היפים. עכשיו אולי רומא תצליח להוציא גם ניצחון במחצית השנייה, ג'נואה נראתה רע מאוד בדקות האחרונות של המחצית הראשונה, בשער כאמור של אוסבלדו הם פשוט עמדו וכמעט זה היה נראה שהם מוחאים כפיים.

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצגת אופי מרשימה של רומא. המשחק עוד לא גמור, וג'נואה היא קבוצה שאסור לזלזל בה, אבל עושה לי רושם שניצחון כאן ישנה את פני העונה כולה של הרומאים.

נ.ב - אוסבאלדו בכושר מפחיד.

נ.ב 2 - הריצה של אימובילה היא בין הדברים המצחיקים שראיתי.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/12
  9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

משחק נהדר מצד שתי הקבוצות, במחצית הראשונה זה היה דו קרב הגנתי מחפיר, במחצית השנייה הכל כבר התייצב אצל הרומאים אבל בשלב זה ג'נואה יצאה מהמשחק, שער לפני המחצית כנראה הוא תמיד סוג של מכה מוראלית קשה שלא פשוט להתמודד איתה במחצית השנייה.

יופי של שערים כאמור גם במחצית השנייה, לאמלה במשחק פשוט מצויין והגיע לו השער המקנח.

*איפה אלה שציירו משבר בין המאמן לדה רוסי ואוסבלדו?

*הריצה של אימובילה לקראת הסוף בין ההגנה הכמעט לא קיימת של רומא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx.

10. cazzo Il Capocuoco

פשוט כיף לראות את טוטי משחק כדורגל, שילכו לעזאזל כולם עם הרונאלדות והמסים, לראות אותו מעביר כדור לשחקן שמאחוריו בפיסוק רגליים, מוסר איזה מסירה חכמה, נותן שער חשוב שמחזיר את רומא למשחק. אחד מהשחקנים הכי גדולים שראיתי אי פעם, אני אוכל להגיד זאת בגאווה עוד כמה עשרות שנים. אומנם הוא לא זכה בערימות של תארים כמו מאלדיני או זאנטי, ולמרות האופי הכי לא טהור שלו, מצדיע לליצן הרומאי שעקף ענקים כמו מאצה, אלטפיני ובאג'ו ואולי גם יעקוף את גונאר נורדאל (סילביו פיולה ישאר למעלה נראה לי).

ג'נואה התחילה בטירוף את המשחק, לחץ שלא משאיר זמן לנשום (בוריילו עם עקב יפהפה לקוצקה). רומא הייתה מבולבלת מאוד בקישור האחורי ובהגנה, לא היה ברור למי מה עושים בדיוק. הלחץ באמת עבד אבל ההגנה של הגריפוני לא הייתה במקום בשער הקריטי של אוסבלדו. אני חושב שהשער של ההוא שאיחל לאמו בארגנטינה - יום אם שמח - היה מכריע, ה2-2 הזה שבו כל ההגנה הכחולה אדומה שכחה ממנו לגמרי. מכה מוראלית, לספוג שער בדקה הזאת, זה אסון. הקבוצה הביתית הוציאה את כל הכוח ברבע הראשון של המשחק. במחצית השניה הקצב נרגע קצת, והשער השלישי הפיל לגמרי מוראלית את ג'נואה. המכה הסופית הייתה הפציעה (פציעה חמורה עושה רושם) של בוריילו ששיחקה במערך מאוד מאוד התקפי עם 4 חלוצים, אימובילה, ברטולאצ'י ומלאצי.

לא יודע איך רומא תמשיך מפה....אבל לאט לאט מתקבעת איזה תמונה בצמרת. מקווה שלא בתחתית...

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא לא חושב שהוא היה כזה טוב. הוא בסוף הבקיע גול אז זה נראה כאילו הוא עשה את שלו, אבל הרבה טעויות קטנות שלו בזבזו לרומא כמה מצבים טובים, ויותר מכך, לא מעט פעמים הוא העדיף ללכת ראש בקיר ונעצר. היו לו הופעות טובות יותר בעבר.

12. AS R Member

תקציר של גנואה - רומא עם השדר קארלו זאמפה:
    http://www.asromastreaming.net/2012/10/22/...-roma-21102012/

היה משחק מהנה מאוד לצפייה, בעיקר במחצית הראשונה.

רומא אולי נוקמת בג'נואה על המשחק ההוא שהוביל לעזיבה של ראניירי, בו רומא הובילה 3-0 וירדה מנוצחת.

פשוט תענוג לראות את טוטי העונה. בעונה שעברה אני חשבתי שזה כבר תחילת הסוף מבחינתו, אבל העונה הוא פשוט מדהים. כל נגיעה שלו בכדור היא קסם. איזה גול חכם, איזה ניהול משחק ומנהיגות.

איבן פיריס נתן משחק מעולה מבחינה התקפית בעיקר, עם שני בישולים כולל הגבהה מעולה אחרי דאבל פס לחצי מספרת של אוסבלדו.

גם מארקיניוס וקסטאן נראים כמו צמד לא רע, אם כי נוטים לעשות שטויות מדי פעם ולאבד את השחקנים שלהם או לעלות קדימה מדי.

ג'נואה פתחה מעולה ופשוט כל בעיטה התלבשה להם. אבל אחרי זה ההגנה הגרועה שלהם התגלתה והרסה להם את המשחק.

לאמלה דווקא נתן אולי את המשחק הכי חלש שלו מתחילת העונה, אבל הבקיע גול יפה עם בעיטה מסובבת בחצי גובה שאופיינית לו כל כך. כבר 3 שערים יש לו העונה, בהחלט שיפור גדול מהעונה הקודמת בה היו לו 4 שערים בעונה כולה.

וכמובן, אוסבלדו עם צמד נהדר. רואים שהוא מאוד שיפר את יכולת הסיום שלו מהעונה שעברה, הוא כבר לא מחמיצן ומנצל מצבים הרבה יותר טוב. בקצב הזה דסטרו לא יראה דשא העונה.

השחקן היחיד שהיה די חלש היום היה בלצארטי, שלדעתי מתחילת העונה הוא לא משכנע. מבחינה הגנתית הוא לא משהו בכלל, והערך המוסף שלו שהוא היכולת ההתקפית לא בא לידי ביטוי כרגע בצורה משכנעת.