המחזור השמיני בסרייה A - רומא מנצחת את נאפולי במשחק נפלא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏14/10/16.

?

מי תנצח בדרבי השמש?

1. נאפולי

30.0%
  2. רומא

30.0%
  3. תיקו

20.0%
  4. יובנטוס

20.0%
  1. Don Joan Roman Member

לגבי למינה, מדובר בבחור מוכשר שיכול להיות אופציה טובה מהספסל ובמקרים מסוימים לעלות בהרכב, לבקש ממנו להחזיק את הקישור כשלצדו הרנאנס הנוראי זה גדול עליו בכמה מידות, לפחות כרגע, אישית אני מחכה לראות אותו לצד מרקיזיו ופיאניץ'/חד'ירה, אין לי ספק שלידם הוא יראה הרבה יותר טוב.

Sent from my m3 note using Tapatalk

Enzo Maresca אוהב/ת את זה.
  2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ועם הרקורד האירופאי שלכם לאורך השנים, אולי עדיף שתתמקדו באירופה כי גם עם אלף ושלוש ניסויים שתעשו בהרכב, עדיין תקחו את הליגה.

הצימצום ל-18 נראה כמו משהו שצריך לקרות כנראה בקרוב.

3. Enzo Maresca Member

@FelaKaT , שמת לב מי עמד הערב על הקווים של אודינזה? זוכר אותו? כמה מבאסת היובה הנוכחית לעומת יובה ההיא שלו?

לא מסכים עם ההגזמה הפרועה, כן מסכים עם המסר. אנחנו משחקים רע מתחילת העונה כשהיוצא מן הכלל היא חצי השעה הראשונה מול סאסואולו. זה מעט מדי ולגמרי לא מספיק. נכון שלאלגרי יש נסיבות מקלות ונכון שהתוצאה מעל הכל ונכון שזה הולך להשמע מפונק וחצוף אבל קצת נמאס לי ״לנצח מכוער״. הסגל הזה שווה הרבה יותר מהתצוגות הנרפות והבינוניות האלו ובא לי לראות אותנו מנצחים משחקים תוך כדי כדורגל טוב סוף סוף.

בופון הדאיג אותי עד הדקה ה90 וההצלה התורנית שהשאירה לנו את כל 3 הנקודות. דיבאלה שחקן מרגש, בונוצ׳י אדם מרגש והקהל ריגש כשמארקיזיו קם להתחמם והזכיר שתכף הוא חוזר לשחק ולרגש. לא הכל רע בסך הכל...

אגב, זה מטורף כמה השחקנים מרגישים בנוח ב352. הרבע שעה הכי טובה שלנו היום הייתה מיד אחרי ההפסקה כשחזרנו לשיטה המוכרת וזה בכלל לא משנה שאברה הלך לשחק בלם וקואדראדו טייל בין צד שמאל של הקישור ל3/4. כאילו השחקנים שמעו בחדר ההלבשה שעוברים למערך הקבוע וישר נזכרו והפנימו שהם אמורים להיות יותר טובים מאודינזה.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל שלושת השערים הגיעו מטעויות אישיות של שחקני ההגנה של נאפולי. מרוצה?!

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא ניצחה ודז׳קו שם צמד. ברור שאני מרוצה.

Roma ו-EsheD אוהבים את זה.
  6. FelaKaT Member

Enzo, בכוונה כתבתי מבאסת, מהיוסנטוס של דל נרי וכל הדינוזאורים שעמדו בזמנו על הקווים של יובה לא היו לי ציפיות, אז היא לא הייתה מבאסת, היא הייתה זוועת עולם קשה לצפייה. היובנטוס הנוכחית בזבזה המון כסף כדי לעשות קפיצת מדרגה שהיא לא מצליחה לעשות כמעט שני עשורים, לכן מבאסת. לא רק שלא התחזקנו ביחס לשנה שעברה, לדעתי גם נחלשנו משמעותית.

Dayatso אוהב/ת את זה.
  7. Enzo Maresca Member

לא מסכים. לדעתי הסגל העונה יותר טוב ויותר מגוון. מכאן נובעת האכזבה (היחסית, כן?) שלי מהכדורגל שהקבוצה מציגה, לטעמי יש לנו כלים להיראות הרבה יותר טוב. אם הייתי חושב שנחלשנו הייתי ככל הנראה מסתפק בניצחונות המשעממים האלה, לשמחתי זה ממש לא המצב ואני משוכנע שנתחיל לשחק יותר טוב ברגע שמארקיזיו יחזור ונראה אותו ואת פיאניץ׳ באותו הרכב.

ואם כבר מדברים על ״יובה מבאסת״, אז אני בוחר בזאת של קאפלו כהכי באה ברעה. הקבוצה הנוכחית היא הולנד של הסבנטיז לעומת הדרעק של 2005-2006.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם מתוך סקרנות. מי טעה "אישית" בגול של סלאח? או בשני של דז'קו?

9. SerieA Il Capitano

השני של דזקו זו פשוט הגנה רעה. הוא לא התאמץ אפילו כדי להגיע לכדור.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוסאי (שמירה ביזיונית) בשל דז׳קו וגולהאם (שכח לצאת לנבדל עם כולם) בשל סאלאח.

11. DRORIKO Member

נאפולי מקבל העונה יותר מדי שערים מהצד של היסאיי. הוא החוליה החלשה בהגנה שלה

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דז'קו עשה את זה קל עם הנתונים שלו ומיקום נכון. לחוסאי נשאר רק להוריד אותו לקרקע ולחטוף פנדל. אני מניח שחלוקת השמירה התבססה על כך שרומא בדרך כלל בועטת למרכז כדי לתפוס את פאזיו ודה רוסי. כאן מגיע קרדיט גם לפלורנצי שביטל את הקרבות באמצע עם כדור מסובב לפינה הרחוקה.

המסירת עומק של דה רוסי עם הגב לשער הפתיעה גם אותי כצופה מזוית עליונה. לא מבין מתי גולאם יכל להספיק לשכוח לצאת לנבדל.

13. SerieA Il Capitano

קובי, הכל נכון ודז'קו ניצל היטב את הסיטואציה, אבל מדובר בחלוץ בכיר באיטליה ביריבה קשה - איך לא שומרים אותו היטב בכדור חופשי סמוך לרחבה?

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

או לחילופין - היסאי היה יכול להתמקם טוב יותר, לנסות להגיע לכדור לפני דז׳קו , או כל פעולה אחרת שהיא לא רק איפון.

גם אם הטענה הזו שהאופציה היחידה שהייתה לאדון היסאי היא פעולת ג׳ודו הייתה נכונה, הרי שלא הגיוני שהוא ישמור על דז׳קו(חלוץ פותח של יריבה חזקה, כנראה שמדברים על מי שומר את מי במצב כזה) ואז זה אומר שנאפולי פשוט לא נערכה טוב.

אגב מה עם היציאה האידיוטית של ריינה? למה היא לא זוכה להתייחסות? מיקום טוב שלו גם היה עוזר בכדור החופשי הזה.

נאפולי טעתה באופן קשה בשני השערים הראשונים.
    זה לא מוריד מזה שלרומא היה משחק מצוין והגיע לה לנצח (לא כמו לנו אתמול למשל)

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@SerieA
    המצבים הנייחים של רומא מבוססים לרוב על כניסה של 2 מ- דה רוסי\מנולאס\פאזיו לתוך הרחבה ודז'קו נשאר בצד כדי לגרור איתו את השומר שלו (בדרך כלל הבלם החזק יותר אצל היריבה). נאפולי באו "מוכנים" וציפו שהכדור יגיע לאמצע (תראה איפה קוליבאלי). לפלורנצי היו תוכניות אחרות והוא בעט שונה מבדרך כלל. להוסאי אין מה לעשות מול דז'קו, בטח כשהוא נמצא מאחוריו.

עריכה: תקף גם להודעה של עמרי.
    --
    נאפולי הציגה אתמול שתי קבוצות. אחת עם גביאדיני ואחת עם מרטנס (שניהם "חלוצי אמצע"). אני מבין את הצורך בקלף מנצח מהספסל אבל פערי האיכות בינהם פשוט לא מצדיקים שום שיקול טקטי.