המחזור השמיני בפריימר ליג:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י RE-QL, ‏25/9/02.

1. GreenMan Member

כמובן שארסנל ניצחה...........................
    4-1 מדהים על לידס שהתפרקה כשעמדה מול היכולת הבלתי רגילה של
    ארסנל העונה!

ארסנל צועדת לקראת אליפות שניה ברציפות כנראה,
    כרגע לא רואים מי יעצור אותה..................[

תודה ליאקו על החתימה..................

2. ראול המלך Member

באמת ארסנל שוברים את המיתוס של הכדורגל האנגלי
    הם משחקים ממש מהיר והתקפי
    וממש כיף לראות משחקים שלהם

3. arsenal the champions Member

היה באמת משחק טוב של ארסנל על קצב מצבים ועוד הוכחה (למי שלא הספיק) שארסנל אם לא הקבוצה הכי טובה באנגליה אז בטח זאתי שמציגה את הכדורגל היפה ביותר בליגה.

4. RE-QL Member

ארסנל נראית באמת בלתי שבירה א בל הם צריכים להזהר! כי מייקי חוזר! 3-0 לליברפול על הסיטי במיין רואד בשלושער של מייקל אואן ליברפול לא הבריקו במיוחד אבל שיש אואן לא חייבם להבריק ברקו גם נתן משחק גדול אבל החמיץ הזדמנות מצויינת שדודק השמית כדור בתוך רחבת ה-5 וברקו ניסה למסור במקום לבעוט מול שער חצי ריק

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא נראה לי שגם אואן יעזור מול ארסנל...

ארסנל מציגה יכולת אדירה הרבה מאוד זמן לא ראינו דבר כזה מקבוצה אנגלית, פשוט יוצא מן הכלל אם הם ימשיכו ככה (מה שיהיה להם מאוד קשה) לא יהיה מי שיעצור אותם.

6. AFC Member

וואי וואי!!!!!!
    4-1!!!!!
    פולדש, האם אתה שומע את זה????

כן כן, לכל אוהדי היונייטד שאמרו שהאליפות של ארסנל חד פעמית ושתם עידן ארסנל, מקבלים את התשובה - תם עידן מנצ'סטר, מתחיל עידן ארסנל.

המתפרצות של ארסנל יכולות לפרק את החזקה שבהגנות. לארסנל יש מאזן כמעט מושלם בכל המסגרות, היא לא הפסידה ויש לה רק שתי תוצאות תיקו בליגה. יש לה גם את גביע הקהילה בארון לאחר ניצחון על ליברפול, כלום לא יעזור לסקאוזרים, שיאבדו עוד אליפות, כמה עצוב.
    אני מצטער אבל לאף אחד לא היה ספק שארסנל הולכת לקרוע את הצורה ללידס, שנמצאת דווקא בכושר לא רע, אבל מול הגאנרס...

פשוט לא ייאמן החוויה של לראות את הקבוצה הזאת. היא עושה כל כך הרבה שיאים בשנה אחת, כל שחקן הוא אחד מהטובים בעולם בתפקידו וארסנל היא ללא ספק, יחד עם מילאן וריאל מדריד - הקבוצה הטובה בעולם. מי יודע, אוי אפילו יותר מריאל ומילאן.

ארסנל מועמדת חזק לטריפלאופילו יותר מזה, יש לי תחושה לעונה ללא הפסד. בגביע הליגה הם כנראה לא יזכו כי כידוע - קבוצות מהליגה הראשונה עושות הכל כדי להיפטר מהגביע הזה.

האם העונה יהיה לארסנל גביע אלופות ראשון? יכול להיות, אבל עד אז, נצטרך להתרכז מול סנדרלנד (כאילו שלא ננצח).

7. RE-QL Member

טוב באמת שאתה לא מגזים! ארסנל לא יותר טובה מריאל מדריד ארסנל באמת הקבוצה הכי טובה באנגליה אבל ההבדלים לא כאלה גדולים וההבדלים לא כאלה שיכולים להראות כבר עכשיו מי תהיה אלופה

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אבל זה נכון פחות או יותר.

המועמדות הכי טובות שכרגע נראה לליגת האלופות הם מילאן ריאל וארסנל.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילאן וארסנל איזה צחוקים עוד מעט תגידו לי שחיפה מועמדת לזכות בליגת האלופות.
    אתם צרכים להירגע כי למרות הכושר הנוכחי של ארסנל יש קבוצה אחת מעל כולם באנגליה וקוראים לה מנצסט'ר יוניטד,נכון שכרגע היא לא נכנסה כל כך טוב לליגה אבל כולם יודעים שברגע שמנצ'סטר תכנס לכושר לא ארסנל ולא ליברפול יעצרו אותה.
    בקשר לליגת האלופות מנצ'סטר וריאל הם המועמדות כמו תמיד.
    ושוב כל הכבוד לארסנל שעשו משחק מדהים מול לידס וכרגע הם הקבוצה הטובה בליגה כמו שאמרתי עד שמנצ'סטר תחמם מנועים.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מנצסטר???
    אתה חי בעולם שלנו או בעולם נפרד??

אל תסתכל על ההסטוריה, סתכל על ההווה מנצסטר קבוצה שלא מדגדגת את ארסנל ואת ריאל.
    היא לא משהו בכלל והיא חייבת לעשות שינוי של 180 מעלו כדי להגיע לארסנל לפני שהיא תברח לה.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אומר דבר אחד רק התחלת העונה והפער כרגע מזערים וברגע שמנצ'סטר תיכנס לכושר לא ארסנל ולא נעליים רק מקום ראשון,בינתיים ארסנל מובילה שתהנה מהזמן שהיא במקום הראשן כי כהשדים האדומים יתעררו ארסנל יראו רק את האבק שלהם..................

12. Ilan Member

על תחגוג יותר מיידי, בטח שאואן וליברפול עושים קאמבאק...
    יש לכם תקופה טובה... תראה שלא יעבור הרבה זמן וארסנל תאבד גבוה... מה שבטוח יכולת כמו שהיא מציגה עכשיו היא לא יכולה להציג במשך כל העונה... וברגע שהיא תתחיל לא להציג את היכולת הזאתי היא תאבד גבוה... עכשיו ליברפול נכנסת ליכולת טובה- אתה תראה עוד מי תיהיה האלופה...

13. RE-QL Member

חחחחחח מנצ'סטר!!!!!! הבדיחה של הליגה שמע אני תמיד אומר שאסור לזלזל בהם אבל עדיין אליפות הם לא יקחו כבר עוד כמה שנים הם צריכים באמת שינוי דרסטי ואז אולי הם יחזרו למאבק אבל כרגע מנצ'סטר מחפשת מלמטה
    אני רק רוצה להגיד שאתמול ראיתם את המשחק שישנה את הפריימר ליג עד סוף השנה ולעוד אחרי זה מייקל אואן עם שלושער יוצא מהמשבר וכנראה חוזר לעצמו ואם מייקי יחזור אז ליברפול מועמדת יותר בכירה מארסנל לאליפות ראשונה אחרי 13 שנים ארוכות!

14. AFC Member

אוחיון, אני לא מאמין שאתה ממשיך. ארסנל דורסת, מרטשת, קורעת וביסה כל מי שמעז לחשוב על להתייצב בכבוד מולה, ואתה עדיין עם המנצ'סטר שלך?
    לא קלטת עדיין שנגמר עידן מנצ'סטר?
    שהם יותר לא ייכנסו לכושר שהיו בו?
    שלפרגי נגמר?
    שגם אם הם ייכנסו לכושר הזה, ארסנל בכל זאת תקח את האליפות?

מה אתם צוחקים? אני יכול לומר לכם שבכושר הנוכחי ארסנל משתווה לריאל מדריד ומילאן ואולי אפילו עולה עליהם. שלושת אלה הן הקבצות הטובות בעולם שמציגות את הכושר הטוב בעולם.

ושוב - אחיון, גם אם ארסנל תתן לכם 6-0 עדיין "מנצ'סטר הכי טובים ושהם ייכנסו לכושר הלך עליכם"?

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניוקאסל חוזרת למסלול הנכון. גולים של סולאנו בדקה ה-83 ושל אמאובי בדקה ה-88 (הראשון שלו העונה), העניקו לנו ניצחון שני ברציפות בליגה וניצחון חוץ ראשון העונה בליגה. המשחק לא היה מלהיב, אבל השחקנים עשו את העבודה והעלו את הקבוצה עד למקום העשירי בטבלה. נראה שבליגה, יצאנו מהמשבר.

אין ספק, זה הזמן הכי נכון של ניוקאסל לצבור נקודות. אחרי שעברנו את הרצף משחקים קשים הראשון בליגה העונה (מנצ'סטר סיטי, ליברפול, לידס וצ'לסי) הגיעו המשחקים הנוחים. ניצחנו את סנדרלנד וברמינגהאם, ועכשיו צפויים לנו משחקים נגד ווסט ברומיץ', בלקבורן, צ'רלטון ומידלסבורו. לכן אל תתפלאו אם תיכף תיראו את ניוקאסל שוב בצמרת...
    http://www.nufc.co.uk/content/nufc/media/db/S25/109542.Xxx :arrow: שער בכורה...