המחזור השמיני בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏15/10/10.

1. AronB Member

להתייחס דווקא להחמצה של קלישי?
    גם בתקופות השיא שלו לא ציפיתי ממנו לתת שער ועוד בכלל ברגל ימין. אם כבר אז היום קלישי ממשיך עם השטויות הרגילות שלו, אבל זה לא שווה יחס מיוחד כי דג'ורו וסונג נראים בדיוק אותו הדבר.

2. Robin_Van_Persi Member

אופק,אני מצפה משחקן בקבוצה כמו ארסנל לסיים מצבים כאלה,בסדר קלישי אף פעם לא היה שחקן שמבשל הרבה או מבקיע שערים,אבל זה א' ב' של כדורגל לשים כדור כזה פשוט ברשת.

בינתיים ווילשר עם בישול מדהים לצ'אמח,מיום ליום האהבה שלי לשחקן הזה גודלת. :aaa021:

3. אבו Member

ואוו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

4. TonyAdams Member

אני חושב שאתה צריך ללכת למלא ווינר או משהו כזה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

5. hapoelasda Member

יונייטד שכונה, יותר מביך מארסנל בימים הכי רכרוכיים שלה, קשה להאמין שזאת באמת קבוצה של פרגוסון.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אין מה לעשות, כשלא כובשים סופגים..
    כמה שהאמירה הזאת נכונה גם הפעם.

7. TonyAdams Member

אח ווילשיר, איזו עבירה כואבת. הכרטיס האדום מגיע לו.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/10
  8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

פשוט פתטי. כל מה שקבוצה כיום צריכה לעשות כדי לכבוש מול יונייטד הוא קצת לרצות. את השאר ההגנה הפאניקיסטית שלנו כבר תדאג לעשות.

ושיילך להזדיין כל אוהד שיצא מהמגרש לפני הסיום. לאנשים כאלה היה מגיע להחמיץ שער ניצחון, מה לעשות שהשחקנים לא מסוגלים לכך.

9. odobry Member

למרות שאני מסתכן בזה שאני מדבר חצי שעה לפני שהקבוצה שלי משחקת, איפה כל החכמולוגים שאומרים שלא מלהיב אותם שצ'לסי מנצחת קבוצות פח כמו ווסט ברום בהפרש של שישה שערים ??

הפריימרליג היא הליגה הקשה בעולם, עובדה שקבוצה כמו ווסט ברום כובשת צמד באולד טראפורד שבועיים לאחד שהיא כובשת שלושער באמיריות.

CHELSEA !!!

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטעות של הענק ההולנדי אמנם הייתה קשה, אך כזו שיכולה לקרות פעם בכמה שנים. מה שצד את תשומת ליבי זה דווקא חוסר הרצון לנסות ולקפוץ על הכדור כדי לנסות ולמנוע את השער. סך הכל הוא לקח כדורים קשים יותר בקריירה ודי הציק לי לראות שלא הייתה לו את האש בעיניים והאמונה שהוא יכול להציל שער.

סך הכל משחק פושר של מנצ'סטר יונייטד. היו התקפות לא רעות, אבל בהגנה יש היסוס רב ולא אחת הפקרות מצידו של פטריס אברה.

11. noamvcf Member

אני מקווה מאוד שצ'לסי תאבד נקודות,אחרת הליגה הזאת תאבד עניין עוד לפני המחזור ה10 וחבל.

יאללה סיטי..?

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/10
  12. אבו Member

ניצחון של צ'לסי עכשיו בוילה פארק וגם יונייטד מתחילה לראות את הגב של צ'לסי מרחוק מדי, קום און וילנס!!!

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל עם משבר פציעות וההגנה הכי גרועה שראיתי אצלנו מאז שאני אוהד את הקבוצה, יונייטד ללא רוני שאיבד את הצפון שומטת יתרונות ללא הפסקה, אני לא רואה מי יכול לעצור את צ'לסי העונה. ובכל זאת נחזיק אצבעות לוילה.

14. Gass12 Member

השער של ואן דר סאר יכול לקרות לכל שוער בעולם. אין לי טענות איתרע מזלנו שהטעות באה על טעות קודמת פטאלית של אנדרסון.
    ההגנה שלנו הייתה היום מצויינת גם אם פה ושם אברה לא היה במיטבו ורפאל החליק מידי בסה"כ אין טענות.
    טענות יש לי והרבה לשני אנשים
    אנדרסון שחקן שמן ואיטי מסורבל תוקע את ההתקפה .בגלל האיטיות שלו הוא לא יכל להתמודד עם המהירות של שחקן ברומיץ' ותפס אותו בחולצה על קו הרחבה.שום מסירה מדוייקת. שום דריבל שהצליח. נותן את התחת ליריב ואז מפסיד את הכדור...
    בכל עונה אחרת אנחנו בנויים ל"מרווח טעות". השנה כל טעות מולידה קטסטרופה כי כל המומנטום משתנה
    ..
    האשם השני הוא פרגי.הוצאתו של אנדרסון הייתה מחוייבת המציאות בטח לא קאריק.
    אתה ממתין שפגרת הנבחרות תסתיים בכדי להנות מקבוצתך ועכשיו שבוע שלם עם הראש בבאסה.
    פאק איט!!

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני חושב ששכחתם מישהי. נכון, אפשר לפסול אותם עם קלישאות על "אופי", "ניסיון", "מנטליות של קבוצת צמרת", אבל ראינו מה הקלישאות האלה שוות היום. נכון לעכשיו, מנצ'סטר סיטי היא המועמדת השנייה לאליפות ואני חושב שהם יכולים ליצור מאבק מעניין. כל מי ששולח את הליגה לים מגזים.

אני לא פוסל את יונייטד, אבל משהו דרסטי חייב להיעשות. איך קראו למומחה לווינריות שאברם גרנט הביא בזמנו לנבחרת ישראל?