המחזור השמיני בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏15/10/10.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

את כל מה שאמרת היו הרבה שאמרו על נאני לפני שנה, היום הוא השחקן הטוב ביותר שלנו. אנדרסון חזר מחצי שנה בחוץ, צריך לתת לו קרדיט לפחות עד סוף העונה הנוכחית.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

המחצית השנייה במוליניו היתה פשוט נגטיב של המחצית הראשונה. ווסטהאם קיבלו את זריקת המומנטום שלהם ממארק קלאטנבורג, שקנה נפילה של אובינה ברחבה לאחר תיקול של כתף אל כתף מול פולי ושרק לפנדל, ומשם ואילך המשחק היה ברגליהם בעוד שוולבס נעלמה מהמגרש. מחצית שנייה גדולה של סקוט פארקר שהיה בכל מקום על המגרש ושל קירון דאייר, שנראה מאוד חד ומסוכן היום. טוב לראות אותו חוזר למגרשים בפעם המי יודע כמה. בטח בשבוע הבא הוא ייפצע שוב...

לא ברור אם היתה נגיעת יד או לא של פיקיון במהלך האחרון של המשחק, מאחר ולא זכינו לריפליי נורמלי של האירוע, אבל אם הוא אכן לא נגע ביד זו טעות קשה של קלאטנבורג שמצטרפת לטעות שלו בפנדל שנתן לפטישים.

ילה ואן דאמה מוולבס הוא חתיכת חוליגן. לא הבנתי למה מיק מק'ארתי הכניס אותו במקום סטיבן פלטשר, זה היה חילוף שלילי מאוד שהוריד את וולבס עוד יותר אחורנית. מהרגע שהוא נכנס הוא פשוט קיצץ את כל מי שעבר לידו בלי לראות בעיניים בכלל. מה לו ולקישור השמאלי לא הבנתי, בכל פעם שהכדור הגיע אליו בהתקפות של וולבס זה נראה כאילו הוא מנסה להרחיק.
    מי שכן הרשימו אותי בוולבס היו מייקל מנסיין, ששיחק ברוגע ובסטייל בעמדת הקשר האחורי (אם כי נראה לי שבלם זו העמדה היותר טבעית עבורו), והבלם ריצ'רד סטירמן, שנזרק למים בתחילת המשחק אחרי הפציעה המוקדמת של קראדוק ועשה עבודה סולידית ונקייה.

בסה"כ אחלה משחק, end to end stuff, כמעט בלי עצירות, מלחמה בלתי מתפשרת של שתי הקבוצות, כדורגל אנגלי כמו שצריך ותיקו מוצדק.

3. FaN_MU Member

תאמין לי שגם לפני הפציעה הוא היה גרוע. רק עונה ראשונה הייתה סבירה מבחינת אנדרסון. הזכייה בדאבל לא עשתה לו טוב מבחינת התקדמות, עבודה ושיפור ביכולת.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/10
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איבאנוביץ' בלם, פריירה מגן, הצד הימני שלנו הולך להיחרש על ידי שחקני אסטון וילה, זה גם ככה היה צפוי להיות משחק קשה, עם החיסורים של שחקנים כל כך חשובים כמו למפארד, דרוגבה ואלכס.. זה הופך להיות למשוכה גבוהה ביותר, כבר נתקלתי בדיעות שזה איבוד נקודות וודאי שלנו, יכול להיות.
    קאקוטה פותח, אני מאוד מקווה שנראה מהילד כדורגל, אנלקה בחוד, וכמו שכבר אמרתי, אני שונא שהוא בחוד, הוא לא יודע לשחק שם, הוא בורח לצדדים, הוא גורם לחוד להיראות נטוש. זה הולך להיות משחק קשה וארוך. הרבה תלוי באסיין ומאלודה.

5. ArsenalFan Member

ניחסתי לגמרי את אנ'זוגביה ואת וויגן... ניוקאסל חזרו ל-2:2 בדקה ה-90 משער של קולוצ'יני.

כל הליגה עם אסטון וילה.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

וויגאן והבחור שכבש צמד עקצו את ניוקאסל בתחילת המשחק, הרבה תודות לבלם הבריטי (וויליאמשהו) ולמגן הימני (פרץ'?), וניסו למשוך את התוצאה עד לסיום. השוויון היה סוג של "צדק" להתחשב במה שהלך על כר הדשא, כשגם ללא הברקות מיוחדות או חכמה רבה, ניוקאסל הייתה עדיפה.

המשחק של ניוקאסל היה כל כך שבלוני ושקוף, כל כדור הולך דרך חונאס באגף שמאל שמקבל תמיכה מחוסה הנריקה, שום כדור לאגף ימין. האמת שבצד ימין מס' 8 של ניוקאסל (גת'רי?) הציג רמה רחוקה מאוד מהנדרש לפריימרליג, ככה שאולי אפשר להבין את ניוקאסל לאור זה. מצד שני, חלש או לא חלש, העדר המשחק על קו ימין הקל על וויגאן שפשוט שלחה את כל הקשרים שלה לסגור את חונאס וגמרה את ניוקאסל. לא ברור לי למה רט'לידג' נכנס כל כך מאוחר.

הגיע לקולוצ'יני לכבוש את השוויון בסיום, הציג משחק נקי מטעויות לצד הבדיחה ששיחקה לצידו והמגן הימני הנוראי (היום) שדאגו ליתרון המוקדם שך האורחת.

הופתעתי לראות את די סאנטו, עליו שמעתי יותר ממה שראיתי, משחק בהרכב וויגאן ומציג יכולת בהחלט לא רעה. כובש הצמד חייב לו הרבה תודות על שני הבישולים (אחד מקרי אחד יפה).

7. ארצ'י באנקר Member

האנשים האלה מגיעים שבוע שבוע ולפעמים מאות ק"מ לראות את הקבוצה ומשלמים הרבה בעבור זה ולא רק בכסף.
    בחור, קצת צניעות. זה קל להתחבא מאחורי המקלדת ולבקר.
    בסופו של דבר הרוב המוחלט של הקהל נשאר עד הסוף ולפעמים יש לי תחושה
    שלסקיי או מי שזה לא יהיה שמשדר יש נטייה להלקאה עצמית מופרזת.
    דקה 89 או 90 המצלמה מתמקדת על 2 אנשים שעוזבים, פשש עבודה עיתונאית במיטבה. דקה 93 מתחילים כבר לעזוב יותר.. הבמאי בטח גמר באותו רגע.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני בהחלט מקבל אנשים שהולכים במצב של 3-0, יש פקקים ויש צפיפות ולהיתקע שעות בחוץ לא שווה כמה דקות של גארבג' טיים.

אבל היום היה מצב שונה. הקבוצה הייתה צריכה את הדחיפה של הקהל, הקבוצה הייתה במצב לא טוב, ואוהד שבמצב כזה עדיין הפקקים יותר חשובים לו...לא מבין אותו.

9. AW forever Member

עד עכשיו זה משחק גרוע, מתיש ומשעמם.

צ'לסי כאילו באו מוכנים להתקפות של וילה מצד שמאל, פריירה מעולה ומשתק את יאנג.
    שתי הזדמנויות טובות של וילה בדקות הראשונות והשאר שממה.

10. The_Arsenal Member

מסכנים וולבס. אם המשחקים היו נגמרים במחצית וולבס היו בטופ 4, אבל פשוט אין להם אופי. מתחילים כל משחק נפלא, מובילים, המומנטום איתם, ואיכשהו הם זורקים הכל לפח במחצית השנייה, בעיקר בדקות הסיום. מתכון בטוח לירידת ליגה, למרות שאין לי ספק שהם טובים מדי. לא שזה מבטיח משהו..

11. Ryan Giggs11 Member

איזה החמצה של ניג'ל ריו קוקר!!
    פספס הזדמנות אדירה להבקיע דקה ה90 ולהכריע את המשחק.

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריו קוקר...

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מחצית ראשונה לא טובה, מחצית שנייה הרבה יותר טובה, אני בהחלט יוצא מעודד מהחצי השני, יכולנו לכבוש, אלוהים יודע איך אנלקה לא שם את הנגיחה הזו בדקה ה-87 ברשת, אבל מצד שני גם לנו היה לא מעט מזל.
    מחצית שנייה טובה, הנעת כדור הרבה יותר טובה, אסטון וילה בחצי השני לא עברה את החצי ברבע שעה הראשונה, והיינו צריכים לנצל את המומנטום, לא עשינו את זה, אסטון וילה מצידה החמיצה פעמיים מצבים טובים בפתיחה, עוד אחת בסיום, המשחק הזה בסופו של דבר היה יכול ללכת לכל כיוון, ואין טענות לגבי התיקו הזה.
    חילוף טוב מאוד של אנצ'לוטי במחצית, קאקוטה היה חייב לצאת, לא עשה שום דבר, לא נגע יותר מדי בכדור, לא ניסה לעשות לגרום לזה לקרות, ז'ירקוב לא היה מבריק אבל מאז זה היה נראה אחרת.
    אשלי קול היה מצויין היום, למפארד היה חסר לו אבל הוא עבד קשה, רץ המון והיה משמעותי, מאלודה היה בסדר, אבל צריך לקבל את כל ההערכה על כך שהוא פשוט לא עומד, 90 דקות הוא רץ, מאיים, מדהים מה שנהיה ממנו. אנלקה לא חלוץ, היה מעצבן לראות את קאקוטה וז'ירקוב עומדים באמצע כאילו הם יכולים לאיים משם שאנלקה מטייל באגף, ברור ששם הוא יותר טוב, אבל שאין את דרוגבה אנלקה הוא זה שצריך להיות באמצע.
    היה כיף לראות את בוסינגווה, במעט ששיחק הראה שיש לו טאץ' ברמה שאין למחליפים שלו, הוא דינאמי הרבה יותר, אין לי ספק שיחד איתו נהיה טובים יותר.
    ומילה אחרונה וחיובית על ג'וש מקאקרן, יש לו סטייל, יש לו כדורגל, מאז שנכנס היה מעורב, לא פחד לקחת עליו את הכדור, לנסות דברים יצירתיים, הניע את הכדור בצורה חכמה, יש עתיד לילד הזה, וכיף לראות, אז נכון שהוא כמעט היה קרוב לטעות שהייתה עולה ביוקר, אבל זה לא נכנס ואם היה גול היה יותר כואב לי על הילד מאשר על ההפסד.

בשורה התחתונה, בסדר.

14. Strawberry Fields Member

אני נהנה לראות שיש מנג'רים צעירים מעניינים: די מאטו, קויל, הולוויי, לאמברט, גרייסון.
    מסקרן אותי לדעת מי מהם ימשיך להצליח ואם הם ימצאו דרכם למועדון גדול יותר או שאולי יצליחו לשדרג משמעותית את הסטטוס של המועדונים בהם הם נמצאים.

מחר דרבי שהוא מלחמה על יותר מהדברים אליהם התרגלנו. כשהקבוצות באות אליו ממקומות 17-18 זאת מלחמת הישרדות. לדעתי יהיה לפחות כרטיס אדום אחד.מפחידה אותי המחשבה של לראות את אברטון עושה לנו מה שעשתה... כל קבוצה ששיחקנו נגדה העונה. אני מקווה שהשחקנים לא יתנו להודג'סון להרוס יותר מדיי, אם צריך אפילו שיתעלמו ממנו.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://news.bbcimg.co.uk/media/images/49506000/Xxx/_49506087_eve_liv_0506.Xxx

אברטון-ליברפול
    ראשון, 14:30, גודיסון פארק
    שופט: הווארד ווב

שתי הקבוצות הבכירות של מרסיסייד מגיעות למשחק מהמקומות ה17-18, במשחק שיתנהל כקרב תחתית לכל דבר - ומי היה מאמין?

המארחת מגיעה למשחק הזה עם חדשות טובות וחדשות רעות. הטופיז השיגו סוף סוף נצחון ראשון העונה במחזור הקודם, דווקא באחד המגרשים הכי קשים באנגליה, כאשר בניצוחו של טים קייהיל הבלתי נגמר הם ניצחו 2:0 את ברמינגהאם בסט. אנדרוז סטדיום, ועל פניו מגיעים למשחק מול היריבה העירונית בכושר טוב. אך מה שמעיב על אותו נצחון לפני שבועיים הן הפציעות הרבות שפוקדות, כרגיל, את חניכיו של דייויד מויס. פלאייני ופיינאר שניהם בוודאות מחוץ למשחק בגלל פציעות בהאמסטרינג ובמשפעה (בהתאמה), כאשר גם פיל ג'אגיילקה שהפך לפצוע כרוני בשנה האחרונה נמצא בספק.
    ובהיעדרם של כל אלה ועוד, המנהיג של אברטון על המגרש הוא כמובן, טים קייהיל. עם 3 שערים העונה בליגה, העבודה הקשה וגם החדות של האוסטרלי מחזיקות את קבוצתו בתקופה הקשה שעוברת עליהם מבחינה מקצועית. קייהיל התראיין בנוגע לדרבי הקרוב ואמר:
    "אני לא מסוגל לחשוב על האופציה של להפסיד. אתה מסתכל על חדר ההלבשה שלנו וחושב שיש פשוט יותר מדי איכות ורמה בשביל לקבל חלק מהתוצאות שעשינו מתחילת העונה, ללא קשר לכמה מזל או חוסר מזל היה לנו עד עכשיו. המשחקים מול ליברפול הם החלק הכי מרגש בקריירה שלי, בגלל המשמעות הגדולה של המשחק לנו ולאוהדים. לנצח את ליברפול זאת הרגשה שאי אפשר לתאר במילים."

קייהיל כמובן יפתח בהרכב, כאשר לצידו בחוד צפוי לפתוח יעקובו בהיעדרו של סאהה.

הרכב משוער (ע"פ סקיי): הווארד, ביינס, דיסטין, הייטינחה, פ. נוויל, ביליאלטדינוב, אוסמן, ארטטה, קולמן, קייהיל, יעקובו.

http://i54.tinypic.com/6pys9k.Xxx
    קייהיל חוגג את שערו מול ברמינגהאם במחזור הקודם. המנהיג של אברטון העונה

והאדומים מגיעים למשחק הזה עם תנופה מוראלית עצומה בדמות החלפת הבעלים שסוף סוף התרחשה. אחרי 3 וחצי שנים עם צמד האמריקאים, טום היקס וג'ורג' ג'ילט, ליברפול עברו בעלות והשתחררו מחובות העתק שהצמד השנוא הנחיל במועדון. הבעלים החדשים הם אמנם גם כן אמריקאים, אך עם הסטוריה של הצלחה בספורט וככל הנראה עם גב כלכלי הרבה יותר יציב. מדובר בחברת ניו אינגלנד ספורט ונצ'ורז, או בקיצור NESV, חברת השקעות אמריקאית שבבעלותה נמצאים גם הבוסטון רד סוקס, מועדון הבייסבול האמריקאי. השאלה הגדולה נכון לעכשיו היא האם הם יצליחו באמת לספק את הסחורה, ואולי יותר מכך בנוגע למשחק הקרוב - האם השינוי בעמדת הבעלות גם ישחרר איזשהו מחסום מנטאלי אצל השחקנים וישפיע על איך שהקבוצה נראית על המגרש.
    אך למרות האווירה החיובית ששוררת כרגע סביב אנפילד, אין לשכוח את הצורה שהקבוצה משחקת כבר מתחילת העונה שעברה. היכולת הגרועה שהחלה תחת בניטז לפני שנה ממשיכה בצורה דיי עקבית גם העונה תחת רוי הודג'סון, וכמה החלטות ביזאריות של המנג'ר האנגלי הוותיק לא בדיוק עוזרות. שינויי תפקוד של שחקנים וספסול של שחקנים מסוימים ובעיקר מה שנראה כמו שיטת משחק הגנתית ופחדנית לא הוסיפו לו כבוד אצל אוהדי ליברפול, כאשר רובם כבר קוראים לעזיבתו, ואין ספק שהדרבי מול אברטון ישפיע רבות על ההתייחסות של האוהדים כלפיו - ויש שיגידו גם על היחס של הבעלים החדשים אל ניהולו של הקבוצה.
    ליברפול ככל הנראה תקבל את פרננדו טורס ואת פול קונצ'סקי חזרה מהפציעות שלהם היישר להרכב הופתח, אך גם בוודאות איבדה את דירק קויט למחזור הקרוב, כאשר ההולנדי נפצע ל3-4 שבועות בפגרת הנבחרות האחרונה. גלן ג'ונסון אינו צפוי להיות משותף כאשר דיווחים מסוימים אומרים שפרשייה מחוץ למגרש תימנע ממנו לשחק בגודיסון פארק, כך שיש לצפות להתפתחויות בעניין.

הרכב משוער: ריינה, קונצ'סקי, סקרטל, קיריאקוס, קראגר, פולסן (לוקאס), ג'רארד, מיירלש, מקסי, קול, טורס.

http://i56.tinypic.com/111p6b9.Xxx
    הודג'סון. הדרבי הקרוב מול אברטון נראה כמו צומת חשובה בקריירה שלו בליברפול

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/10