המחזור השמיני בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏15/10/10.

1. Ryan Giggs11 Member

טעות למחוק.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/10
  2. Ryan Giggs11 Member

אז כנראה שיש לך בעיה בהגדרה של קבוצת צמרת.

3. alexshw Member

בפרמייר ליג אברטון הייתה יותר פעמים קרובה לקו האדום, מאשר לצמרת.
    כולה מקום רביעי פעם אחת. זה לא קבוצת צמרת.
    יש להם הסטוריה עשירה מאוד, זה נכון. אבל קבוצת צמרת בפרמייר ליג? ממש ממש לא.
    בכל זאת קבוצה סימפטית, מן הסתם אני חושב שהם יסיימו גבוה יותר.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב-6 שנים האחרונות אברטון סיימה פעם אחת במקום הרביעי, פעמיים מקום חמישי, עוד פעם אחת מקום שישי, ופעמיים באמצע הטבלה.
    ביחס לתקציב ולחומר השחקנים ועומק הסגל אברטון ומויז עושים קסמים, קבוצות עם הרבה יותר כסף וכוכבים נכשלו להגיע לטופ4 ואברטון מלבד טוטנהאם בעונה החולפת היא היחידה שהצליחה מאז שנוצר מועדון 4 הגדולות באנגליה.

5. George Best Member

טופימן,
    מקווה שהבנת עכשיו למה יצאנו עליך כשביקשת את ראשו של דיוויד מויז.
    האיש הזה הוא שם נרדף לאברטון, ואין לך מושג כמה תעריך אותו לאחר שיעזוב (טבעי, אנשים מעריכים דברים יותר כשהם אינם).

לא ברור מדוע הטופיז ירדו לבונקר אחרי השער של ארטטה (היה מקום לפסול אותו, יעקובו הסתיר בודאות לריינה), כנראה שההסבר הוא דרבי, חשש מלאבד נק' במשחק כ"כ קריטי ועדיין השם של ליברפול...

לגבי ארטטה, אני לא זוכר בודאות מי היה המוקיון שציין בזמנו כשהספרדי היה פצוע שזה לא משנה כי סגנון המשחק של אברטון הוא רק כדורים ארוכים (אולי בועז?), אבל איזה הבדל איתו ובלעדיו, ולא, ממש אין קשר לשער שכבש.
    ההצבה במרכז פנטסטית, בעל בית אמיתי ואפילו מתקל ונלחם כמו אריה.
    קייהיל זה שם נרדף ליעילות ומתכון בטוח לאופטלגין לבלמי היריבה.
    קולמאן עוד יהיה שם דבר בפרמיירליג, ולייטון ביינס מוכיח מי חייב להיות אופציה מספר 2 אחרי קאשלי בנבחרת.
    כרגיל תמיכה התקפית משובחת והפעם ללא דפיקות לב בהגנה.

טורס ורוני ביחד לפני שנה היה אולי חוד החלומות של כל אדם ממוצע, היום הם חוד החלומות עבור בלמי היריבה.

טוב שהודג'סון לא חיכה לאחרי המשחק כדי לבצע את החילופים...

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בניטז אשם.

7. ArsenalFan Member

בניטס אשם בהרבה דברים. גם הודג'סון. גם כמה שחקנים שלבשו היום בגודיסון פארק את החולצות האדומות, אצל כמה מאוהדי ליברפול כאן הם טפלון.

לאברטון יש מזל שהיא שיחקה היום מול קבוצה פאתטית, למרות שבדקות הסיום היא עוד יכלה להבקיע שני שערים שמויס בטח היה מצטער עליהם. הפציעה של ארטטה היא לא תירוץ, לא יכול להיות שמדקה 65-70 אברטון פשוט תפסיק לשחק. נגד יריבות שהבעיות הפסיכולוגיות שלהן פחותות, הטקטיקה הזו יכולה להיגמר בצורה רעה. עדיין, עם החסרונות הרבים של הקבוצה והעובדה שהיא ספגה היום עוד שלוש פציעות (יותר גרוע ממה שקורה בארסנל), התוצאה הזו תשמח מאוד את מויס. מי ייתן וכל הדרבים בליברפול יסתיימו ככה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    בכל זאת, יכולת ממש בינונית ואפילו מינימלית של אברטון מספיקה לה לניצחון חלק. מצד אחד אין לה זכות להרגיש מאוכזבת, אך מצד שני, עם קצת יותר מאמץ ובעיקר פחות פחדנות (ובזה למויס יש חלק), היא יכלה אפילו לרשום תוצאה גבוהה שיכלה להרים לה את העונה. לפני הכל, זה מעיד לרעה על הרמה של ליברפול.

אני מרגיש כ"כ דביל שרציתי בקיץ שנחתים את ג'ו קול, לחשוב שהיינו מפסידים עבורו אפילו דקה אחת מווילשיר או אפילו מנאסרי... עצוב לומר, אבל הוא ממש נראה כמו גרוטאה.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל השחקנים שיחקו היום בעמדתם. זה ההרכב הכי טוב שהוא יכל לעלות איתו.

אי אפשר להוריד מהודג'סון את האחריות ובהחלט זה כישלון אישי שלו שהקבוצה נראית ככה אבל מה עם השחקנים? מה התירוץ של ג'רארד אחרי עוד משחק שבו הוא נראה כמו כלום? או הרוח רפאים של טורס שמרחפת לה בחוד? מה עם ג'ו קול, הוא רוצה להגיע לעונה הזאת?

האשמה היא של הודג'סון אבל גם של השחקנים ואין מה לעשות, משחקנים כאלה גם בלי מאמן אתה מצפה ליכולת מינימלית.

בכל מקרה הפיטורים של הודג'סון נראים בלתי נמנעים, זה נראה כאילו הוא מאבד את אמון המערכת וזו כבר בעיה רצינית.

9. קרלס פויול5 Member

ליברפול נראית כמו זבל, אם לא יקרה שינוי מסוים, יש סיכוי גבוה שהם יסיימו בסוף העונה במקומות שהם לא חשבו עליהם בכלל.

10. George Best Member

על הנייר אתה צודק, עם עובדות לימדו אותי לא להתווכח, אבל ברור לכל שברגע שכל הקבוצה נראית איך שנראית, קשה להאשים שחקן כזה או אחר (מוכר לך ולי מנבחרת אנגליה בקיץ, לצערנו).
    ולך תדע איך קול היה מתפקד אצלכם.
    המחשבה שלך בכלל לא מופרכת והאמת היא שאני חושב שתחת מאמן כמו ונגר, קול היה יכול להוסיף לכם לא מעט, אפילו כשחקן שמתנדנד בין הרכב לספסל.

כרגע עושה רושם שגם מסי בליברפול היה נראה כמו הצל של עצמו...

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מצטער להגיד לך, אבל אני בטוח במשהו כמו 95% שללא מאמן היינו נראים טוב יותר מאשר עם הודג'סון. הבנאדם מגביל את הקבוצה והשיטות שלו הן פשוט מגוחכות, אשכרה הבעט ורוץ של לפני 30 שנה. בלתי נתפס.

ג'ון הנרי, אמרת שאתה ווינר. אמרת שבאת לנצח. מה שעשית ברד סוקס מראה שזה נכון. תפיל את הגרזן עכשיו, אל תחשוש מתגובה של האוהדים, הם מאחוריך. כי לנצח אתה לא תנצח עם רוי הודג'סון, אם המועדון הזה רוצה להראות קמצוץ של שאפתנות זה צריך להיות הצעד הראשון, או שמהר מאוד נמצא את עצמנו במקומות שאף אחד לא חשב שנהיה בהם. אסור שנגיע לדצמבר ובלי שנשים לב אנחנו עדיין בחלק התחתון של הטבלה. זאת לא הדרך של ליברפול ומעולם לא עשינו את זה, אבל הדרך הזאת כבר נרמסה גם ככה. התבוסתנות של הודג'סון גם היא לא הדרך של ליברפול.

12. ArsenalFan Member

יש משהו במה שאתה אומר. מצד אחד, במועדון עם אווירה אחרת, עם סגנון משחק אחר ומוגדר הרבה יותר, עם לא מעט שחקנים שדומים לו (על הנייר), עם מנג'ר אחר, כשהמעמד שלו איננו של שחקן מוביל, אולי זה היה נראה אחרת. קשה לדעת.

מצד שני, בשביל זה בדיוק הוא הלך לליברפול - להיות שחקן מרכזי ומוביל. ז"א, גם בגלל העובדה שליברפול הציעו לו יותר שנים בחוזה במשכורת יותר גבוהה מארסנל וספ*ס... אבל בליברפול הוא קודם כל בא להוביל, בעצם בפעם הראשונה בחייו להיות דמות מרכזית במועדון גדול. בצ'אבסקי הוא לא היה כזה אף פעם. בפועל, הוא לא מוביל כלום, הוא לא לוקח אחריות. תמיד אפשר לזרוק את האחריות על כולם (ובעצם על אף אחד) ולא חסר על מי לזרוק בליברפול, אבל בסוף מישהו גם צריך לשנות דברים על המגרש. אני לפחות הייתי מצפה מקול שיעשה את זה. הוא יכול עוד לחזור לעצמו, כמובן, אבל כרגע זה פשוט רע מאוד.

הרכב התקפי יותר היום של סיטי... מעניין.

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

It's magic, you know Never believe it's not so

http://www.evertonfc.com/assets/_files/cached/img/450x246/oct_10/efc__1287324348_cahill2.Xxx

ניצחון מתוק ומאוד חשוב על החלאות. למרות לא מעט דפיקות לב בחצי שעה האחרונה, אני מרוצה מהתצוגה של השחקנים. איש המשחק שלי הוא ללא ספק סילבן דיסטיין, שעשה עבודה נהדרת בהגנה, מאוד הפתיע לטובה, הלוואי וימשיך כך. יעקובו השקיע, למרות שלא כבש היה מאוד פעיל בהתקפה, מקווה בשבילו שישוב להבקיע, עד מתי נתבסס על שערים מהקשרים? על קולמן כבר הרעפתי שבחים קודם, אני מוכן לעשות זאת שוב אך אריאל הקדים אותי: הוא יהיה שם דבר בפרמייר ליג ואני לא מצהיר זאת מוקדם מדי, שחקן מעולה ורכישה נהדרת של מויס. חבל שהסקוטי החליט להתגונן החל מדקה 60, כשנותרו 30 דקות, שהן נצח בכדורגל, קבוצה אחרת יכלה להעניש אותנו על זה. למזלנו החלאות היו עלובים, עד כדי כך שריחמתי על האוהדים שלהם, פשוט כך.

אריאל, מה שאמרתי על מויס נאמר בלהט הרגע ובעקבות יאוש כבד. אני יודע היכן הקבוצה היתה לפני שהגיע וכשהגיע ועל הרוח המערננת שהכניס בה והפך אותה לקבוצת טופ 10 ואף מעבר לזה. אני מאושר על כל שניה שהוא עומד על הקווים שלנו, למרות שאני לא תמיד שבע רצון משיטת המשחק שלו, אך לא קיים מאמן מושלם וחרף התקציב המוגבל הוא מוציא יש מאין, על כך מגיע לו שאפו ענקי.

Liverfools Walk Alone tonight.

שבוע טוב. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. Bill Shankly Member

Toffeeman

מברוק על הנצחון הראשון שלכם אחרי 4 שנים. חבל על הדפיקות לב שלך ב30-20 דקות אחרונות. אם היית עומד/יושב לידי הייתי אומר לך שאין לך ממה להתרגש.

למרות שהכל נראה כמו חושך מוחלט כרגע אנחנו עדיין נסיים מעלייכם בטבלה. באחריות.

enjoy your day in the sun. כי לא יהיה לך הרבה כאלה. עובדה חיכת 4 שנים לנצחון הזה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

על סמך מה אתה אומר שנסיים מעליהם? כמו שאמרתי בדיון של ליברפול אין לי ספק שעם הודג'סון אנחנו לא נסיים בעשירייה הראשונה.