המחזור השמיני בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/10/12.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

חוזרים מהפגרה הבינלאומית המעייפת למחזור פרמיירליג חדש ולוהט במרכזו שני דרבים סוערים. בשבת טוטנהאם המשתפרת תארח את צ'לסי המוליכה, משחק שיעמוד בסימן אנדרה וילאש בואש שהגיע בקיץ שעבר לצ'לסי כהבטחה גדולה, התרסק, פוטר, ראה את עוזרו רוברטו די מתאו זוכה בליגת האלופות וכעת הוא פוגש את האקסית לראשונה. בנוסף יש לנו השבוע את הדרבי האזורי החם ביותר באנגליה, סנדרלנד מארחת את ניוקאסל.

משחק מסקרן נוסף יפגיש את אחת מהפתעות העונה עד כה, ווסט ברומיץ', עם האלופה מנצ'סטר סיטי, בעוד סטוק סיטי תנסה לראשונה בפרמיירליג לצאת מאולד טראפורד עם נקודות.

טוטנהאם-צ'לסי, שבת, 13:45, וייט הארט ליין
    פולהאם-אסטון וילה, שבת, 16:00, קרייבן קוטג'
    ליברפול-רדינג, שבת, 16:00, אנפילד
    מנצ'סטר יונייטד-סטוק, שבת, 16:00, אולד טראפורד
    סוונסי-וויגאן, שבת, 16:00, ליברטי
    ווסט ברומיץ'-מנצ'סטר סיטי, שבת, 16:00, הות'ורנס
    ווסטהאם-סאות'המפטון, שבת, 16:00, אפטון פארק
    נוריץ'-ארסנל, שבת, 18:30, קארו רואד

סנדרלנד-ניוקאסל, ראשון, 14:30, אצטדיון האור
    ק.פ.ר-אברטון, ראשון, 17:00, לופטוס רואד

2. alexshw Member

יונייטד נכנסת לתקופה מאתגרת וקשה ולכן חשוב לנצל את שני משחקי הבית ה"נוחים" על הנייר בשבוע הקרוב, ע"מ לצבור ביטחון ואולי לשפר את המשחק.

3. Mellow29 Kopite

מחזור עם הרבה משחקים מעניינים, אולי כרגיל אבל כל שבוע (או שבועיים כשיש פגרה...) זה מרענן מחדש. אולי 2 באנקרים מתוך 10...
    אני חושב שלסטוק ונוריץ' אין סיכוי והן יהיו כשטיח לרגלי מנ' יונייטד וארסנל בהתאמה. אני מקווה שפולהאם תנצח את וילה המשעממת עד מוות, סוונזי אחרי רצף לא מחמיא עם 2 נק' מ-5 משחקים, ואם לאודרופ לא ינצח הוא גם יתחיל להרגיש את הלחץ.

קבוצה עם מנטליות נורמלית וחלק התקפי ראוי שנמצאת במצב של ליברפול, הייתה מנצלת את הבית ונותנת 3 חתיכות לקבוצה כמו רדינג (with all due respect, אריאל), בתקווה שזה ירים את הבטחון והמוראל לקראת הדרבי בעוד שבוע. בפועל אני צופה שנתקשה להבקיע כרגיל וגם אם ננצח זה יהיה דרך יסורים, וחבל מאוד אם התחזית האפורה שלי תתגשם...

QPR-אברטון ביום ראשון מעניין גם כן. מצד אחד אני אשמח אם יוז יעוף או שלחילופין הקבוצה שלו תרד ליגה, מצד שני אם הם יוכלו לנצח את אברטון ולהוריד אותם קצת לפני הדרבי, זה יהיה נחמד. לא שזה אומר משהו על הסיכויים בדרבי (חוקים משלו וכו'), אבל אם אברטון תראה ביום ראשון כמו אברטון ולא כמו צ'לסי זה יהיה מעודד.

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/12
  4. Big Virgil Member

מלו, כל משחק שראיתי עד עכשיו במחשב ניצחנו, כל אחד שראיתי בטלוויזיה לא (פרט לאלו ששודרו הESPN), כך שאני מעודד לקראת מחר.

צ'לסי וטוטנהאם מגיעות בכושר טוב למשחק ובאמת הולך להיות מסקרן.

אין מה לצפות ליותר מדי מQPR היא כרגע לטעמי לרמות אסופת השחקנים המעניינת שלה הקבוצה החלשה בליגה, זה כנראה לא השתנה עד שיוז לא יעזוב.

סאות'המפטון היא קבוצה שתמיד יש לי תחושה שהיא יכולה לסיים את משחקים מסוג זה בניצחון יפה ובסוף תמיד היא חוטפת בראש, נראה לי שזה יקרה גם הפעם.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטוק יצופפו ולמנ יו יש יותר מדי כישרון בהתקפה בשביל שזה ייגמר בשיוויון.
    QPR נגד אברטון ממש קרב הקצוות מבחינת עמידה ביעדים בהתחשב במשאבים. האחת מוציאה סכומים משמעותיים ונאבקת בתחתית, השניים חיה ממכירות של שחקנים וקבוע בחצי העליון.
    באנפילד משחק פתוח, רדינג כבר הראתה שהיא יודעת לכבוש ולנצל מצבים, ריינה בספק וגם ככה לא בכושר טוב, ההגנה משאירה חורים ולפרוגבניאק והחבר'ה שלו יהיו צ'אנסים, האם נכבוש יותר מאשר נספוג? לכו תדעו. עוד אין ניצחון בית העונה בליגה ואם גם פה לא יבוא אחד כזה רוג'רס יתחיל להרגיש לחץ משמעותי.

6. South Boy Member

ניצחון מול רדינג זאת האופציה היחידה ואני מאמין גם שנשיג אותו, מה שהיה מול סטוק לא צריך להוסיף למד הלחץ אבל אם מחר לא ננצח בפעם הראשונה העונה באנפילד אז אני כבר לא יודע מתי.
    ואני פשוט לא מאמין שמגיע משחק ובו אני לא יודע אם אני רוצה שיונייטד תפסיד, השנאה לסטוק פשוט עצומה ואני מקווה שהקבוצה הזאת תעלם כמה שיותר מהר גם במחיר של 3 נק' לסקאמס.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נוריץ מסקרנת אותי. לא יכול להיות שהיא נחלשה כל כך אחרי שנה שעברה והכדורגל שהיא הציגה. אני עדין מאמין שהם מסוגלים ליותר ומול ארסנל יהיה מעניין לראות אותם כי לדעתי הם בהחלט יכולים להפתיע.

התלות של ליברפול בסוארס היא מדהימה. אם הוא לא יתעורר על הצד הנכון לא אתפלא גם אם מול רדינג המשחק יגמר ב0-0.

מחזור פתוח לגמרי, למעט פולהאם ואנחנו קשה לי למצוא באנקרים המחזור..

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה, אני לא חושב שייגמר 0-0 באנפילד, זה משחק של גולים. השער הנקי היחיד שלנו העונה בליגה היה נגד סטוק שלא ניסתה לנצח את המשחק בכלל, מי שבאה ליזום נגדנו גם תקבל תמורה על כך ורדינג עד עכשיו העונה כן מנסה לנצח משחקים. ההגנה של רדינג חלשה ולכן אני חושב שגם הם לא ישמרו על שער נקי. לפחות 2 שערים במשחק, 1 לפחות לכל צד. נתראה בסיום כשמישהו יצטט אותי אחרי שנגמר 0-0 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

צפייה ישירה לצלסי בבקשה? תקוע בווינה

10. JohnTerry26 Member

Tottenham: Friedel, Walker, Gallas, Caulker, Vertonghen, Huddlestone, Sandro, Lennon, Sigurdsson, Dempsey, Defoe.
    Subs: Lloris, Adebayor, Naughton, Dawson, Falque, Livermore, Townsend.

ממה שהבנתי הבת זוג של בייל עומדת ללדת, ודמבלה נפצע בפגרת הנבחרות.

Cech ©; Ivanovic, Luiz, Cahill, Cole; Obi, Ramires; Mata, Oscar, Hazard; Torres
    Subs: Turnbull, Romeu, Lampard, Moses, Sturridge, Azpilicueta, Bertrand

11. skyday20 Member

כל משחקי הפריימיר ליג.
    תשלח לעצמך את הלינק, ואז תוכל לגשת לזה מכל מקום.

Wiziwig tv English Premier League http://www.wiziwig.tv/gfx/flags/en.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/12
  12. פול סקולס Member

הייתי כותב שטוטנהאם חסרת מחץ, אבל גם אז הייתי מחמיא להם. אין להם שום דבר שמזכיר התקפה. לא ראיתי אותם מספיק העונה כדי להגיד בביטחון שהכל קשור להיעדרות של גארת' בייל.

וגם רואים כמה דמבלה חסר להם. הקישור שמשחק היום מול צ'לסי בחיים לא היה משפיל את יונייטד במשך 45 דקות באולד טראפורד, לא משנה כמה הקישור שלנו חלש.

13. nwish Member

בוא נעמיד דברים על דיוקם, אם פרגוסון פותח עם אנדרסון וקלברלי במרכז, ולא עם הקישור הכי איטי שהפרמיירליג יכול להציע (קאריק, סקולס וגיגס, ב-י-ח-ד. חשבתי שהוא למד את הלקח מהמשחק באנפילד, ואז תהיתי אם הוא השתגע.) אנחנו מפרקים אותם ללא קשר למי הם העלו..

14. פול סקולס Member

אני ממש לא חושב שאנחנו מפרקים אותם, אבל עזוב, זה תיאורטי וזה לא המקום.

15. nwish Member

אגב, חתיכת בישול של גאלאס, קודם כל גרם לקרן בנגיחה אחורית לא ברורה, ואז סידר לקייהיל את שער החודש.
    איזה וולה, מדהים כמה טכניקה יש לו בבעיטה, ולא רק יחסית לבלם.