המחזור השמיני בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏2/10/09.

1. George Best Member

בדיוק כמו שחזיתי - בולטון הורגת את טוטנהאם.
    מחצית שהייתה צריכה להסתיים בהפרש של שני שערים לטובת הוונדררז.

מאסיב ריספקט לתמיר כהן.
    עזבו את השערים מהמשחקים האחרונים - היום הוא עושה הגנה נהדרת, מוסר טוב, לא מפסיק לרוץ ומצטרף נהדר קדימה.

יש למישהו עוד ספק לגבי משחק הרגל של דיוויס?
    כמה מסירות גדולות, עושה להאדלסטון בית ספר.

פראיירים גדולים בולטון.

2. Ryan Giggs11 Member

מחצית טובה בריבוק סטאדיום עם אחלה קצב ומסתבר שהרקורד הנורא של התרנגולים בשנים האחרונות שם משפיע גם במחצית הזאת.
    בולטון משחק מצויין ואפילו היו 2 התקפות עם הנעת כדור נפלאה של בולטון.

אגב, משחק ראשון שאני רואה של תמיר כהן העונה ולא רק שהוא מלך השערים של הקבוצה במשחק הזה יש לו אחלה משחק.
    מה שמפתיע זה שהוא אשכרה איום תמידי על ההגנה של הספרס כשהוא כל הזמן מצטרף מאחורה.

3. THE STRETFORD END Member

אם מישהו מהחלל החיצון היה רואה בפעם הראשונה כדורגל
    והיה צופה במשחק של טוטנהאם ובולטון אני לא חושב שהוא היה מתאר לעצמו שבולטון קבוצת תחתית וטוטנהאם קבוצת צמרת.

אוהבים לא מעט לבקר את בולטון ולעיתים בצדק אבל במחצית הראשונה היא שיחקה כדורגל מצויין,נכון שלא מעט הסתמכו על הגבהות מכדורים נייחים אבל גם כמה וכמה מהלכי כדורגל טובים על הדשא,
    כדורגל מאוד ישיר ותכליתי.

קאפלו ביציע,אם אחרי מחצית כזו הוא לא יזמין את קווין דיוויס,גם לא לסגל המורחב אז אני באמת כבר לא חושב שהוא יקבל אי פעם הזדמנות.
    הסקי בכל שנות הקריירה שלו לא יצליח להכניס כדורים כמו שדיוויס חילק במחצית ואני אפילו לא מדבר על שהוא מוקף שחקנים גבוהים וחסונים ממנו ולוקח להם כל כדור בגובה.

תמיר כהן נכנס כל הזמן לתוך הרחבה ומגיע להזדמנויות.

טוטנהאם,צריכים להיות אסירי תודה שירדו למחצית בשיוויון.

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/09
  4. George Best Member

שתי חדשות מעניינות ע"פ כותבים ששולחים הודעות לבי בי סי (כמעט תמיד זה נכון):

- וידיץ' לא ישחק היום לאחר שעבר תאונת דרכים קלה עם רכבו.
    - דרוגה יחמיץ מחר את המשחק עקב פציעה במפשעה.

5. Claret&Blue Member

שער טיפוסי של בולטון שמפספסת הזדמנות פז לסיים את המחצית ביתרון. תמיר כהן וגארדנר היום פשוט נהדרים, עושים הכל נכון. ד"א הצהוב שכהן קיבל לא היה מוצדק- צלילה מביכה של פלאסיוס שנפל כאילו עמד מול כיתת יורים(אבל על זה לא מדברים, רק כשזה קורה לטופ 4).

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיוויס מצוין, והוא בטח חייב להיות בסגל הרבה לפני הסקי, אבל אני לא רואה למה שיכנס במקום קרלטון קול או קראוץ', שפשוט מצליח להגיע לכל כדור שנשלח אליו ברדיוס של 5 מטר (וגם בישל היום). אפילו בולטון לא מצליחה להתמודד איתו.

גם תמיר כהן מצוין, וריקארדו גארדנר. מהצד השני, האדלסטון עושה המון פאשלות כבלם, גם צ'ורלוקה לא בדיוק בשיאו היום ועל רובי קין אין מה לדבר בכלל - חזר לכושר הרגיל שלו. האמת, אני מבסוט מהרביעייה שלו מול חוטבי העצים של ברנלי - זה נותן לרדנאפ אחלה תירוץ לשים אותו בהרכב לעוד הרבה זמן, והוא פשוט תוקע את ההתקפה של טוטנהאם. עוד קטע שיש לספרס במשחק היום זה לעשות כמו מטומטמים המון עבירות מחוץ לרחבה - נקווה שיחטפו מזה.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחד מהמשחקים היותר מהנים של בולטון שיצא לי לראות, ייתכן שאפילו המהנה שבהם. החוצים הארוכים וההעפות קדימה לדייויס עדיין שם כמובן (ולמה שלא יהיו, זה פשוט עובד, בטח מול האדלסטון המבולבל), אבל במקביל הנעת הכדור והשליטה שלהם במרכז המגרש היא פשוט תענוג עד כה. נקווה שהם ימשיכו ככה במחצית השנייה ולא יילחצו לאחור ויסתפקו בכדורים הארוכים בלבד, אחרת ספרס ייכנסו למשחק ויענישו אותם בגדול.

ההצבה של ריקרדו גארדנר במרכז המגרש מתבררת עד כה כמהלך גאוני של מגסון, איש המחצית.

8. THE STRETFORD END Member

Claret&Blue

התיקול של תמיר כהן היה חזק והוא הלך קודם לכדור ואני חושב שנגע קודם בכדור אבל ראו שהגרב באיזור התחתון של הרגל של פאלסיוס נקרעה בעקבות התיקול כלומר היה מגע והוא הרגיש את הרגל של כהן,
    כניסה חזקה ומאחור ואפילו שהיתה חוקית..מקבלים זבנג לא קטן,זה כואב ולפעמים המחשבה,הפחד,גורמים לאקסטרה קפיצה.

9. Claret&Blue Member

לא תירוץ בחיים לתגובה כזו, גם השדרים אמרו שהוא לקח את הכדור ושפלאסיוס צלל שם. עזוב אקסטרה קפיצה זה עוד בסדר, הוא עשה שם בנג'י. מביך מאוד.

10. איגור .פ. Member

איזה טאצ' של תמיר כהן ,הוא במשחק נפלא היום ,איזה מהלך.

תמיר כהן בכושר הכי טוב שלו בקריירה

11. אבו Member

תיקו לא מוצדק לטעמי, בולטון הייתה ראוייה לניצחון, הייתה טובה יותר ופרט לרבע שעה בערך במחצית השנייה- שלטה והגיעה למצבים רוב שלבי המשחק. חבל על הנאיביות. בנוסף, השיפוט נטה בבירור לטובת טוטנהאם. מה שכן, למרות שהיא לא ניצחה, זה משחק שבעונה שעברה היא הייתה מפסידה- יש שמה שיפור באופי, לצערי.

יש להם עד הדרבי שני משחקים שהם אמורים לנצח, בדיוק כמונו, בכל מקרה הדרבי יהיה השנה חם כמו תמיד. עוד פחות מחודש!

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם השיפוט נטה לטובת טוטנהאם אבו. עד לדקות הסיום הרגשתי שדווקא בולטון מקבלת מתנות מהשופט, בסוף זה אכן התאזן, מה שבטוח זה שהיה שיפוט מאוד לא מדויק ומאוד מעצבן. השופט לא נתן למשחק לזרום, עצר אותו עם הרבה שריקות מיותרות שיותר מתאימות לישראל ולא לפרמיירליג, כמובן גם היה חייב להוסיף כל מיני הצגות והרצאות לשחקנים, ממש מרגיז. אומנם לא טעה טעויות קריטיות אבל הרגיז.

סה"כ תיקו פחות או יותר מוצדק בעיני בהתחשב במצבים שספרס הגיעו אליהם במחצית השנייה. קראוץ' היה יכול לגמור את הסיפור עם כמה החמצות מזעזעות. הבנאדם היה לא חד היום. ובכל זאת הוא הוכיח שהוא חייב לפתוח בהרכב של ספרס, הרג את הבלמים של בולטון באוויר, עשה את הגול של קרנצ'אר בדקות שבהן הדבר היחיד שספרס יכלה לייצר הם כדורים ארוכים לכיוונו, הוא תמיד מסוכן ותמיד תורם לקבוצה. מה שאי אפשר להגיד על רובי קין.

משחק מהנה מאוד של בולטון. קצת זנחו את הנעת הכדור במחצית השנייה, גארדנר שהיה האחראי העיקרי למחצית הראשונה הטובה שלהם קצת נעלם לי, אבל עדיין תמיד ניסו וחיפשו את השער. תמיר כהן במשחק מצוין, ההצטרפויות שלו מאחור נפלאות ומתאימות במיוחד לשיטת המשחק של בולטון שבה דייויס מכניס את כל יתר חבריו לקבוצה למשחק. תמיר גם עשה עבודה הגנתית לא מבוטלת, בהחלט משחק טוב שלו. הקוריאני החדש שלהם פעלתן ותחבולן עם לא מעט טכניקה, שחקן נחמד מאוד שעוד ידבר חזק בקבוצה הזו.
    ומעל כולם כמובן קווין דייויס. הבנאדם פשוט תופעה. רוצח בלמים מדופלם, נראה לי שהאדלסטון עלה למחצית השנייה עם חיתול. כל כדור ארוך שלו, מצליח לחלץ בחוכמה גם כדורים שנראים לכאורה אבודים, מכניס את החברים האחרים למשחק, וכמובן גם במקום הנכון כדי לדחוק כשצריך. שחקן יעיל שלבטח יותר מתאים לנבחרת מאשר הסקי (קרלטון קול בעיני עולה על שניהם, אבל זה לא רלבנטי לדיון עכשיו).

אני מניח שדון פאביו בא בין השאר גם לעקוב אחרי גארי קייהיל המדובר של בולטון. גם אני עקבתי, משחק סביר שלו, התקשה מדי פעם עם קראוץ' אבל עוד לא ראיתי בלם שלא מתקשה איתו.

13. Rudess Member

השיפוט אכן היה חלש, בולטון באמת הציגה כדורגל מעניין לשם שינוי, עם הקוריאני הנפלא וגם תמיר כהן וגארדנר במשחק מצוין. הגיע לטרוטרס לנצח , אבל הם פעמיים ספגו בניגוד למומנטום במשחק ולא הצליחו להבקיע את השלישי (כמו בעונה שעברה שנגמר 3:2).

14. Dimitar Berbatov Member

שאפו גדול גדול לברנלי שמנצחת 2-1 את בירמינגהאם היום. על-פי התקציר לפחות שליטה די מוחלטת של הקלארטס, יושבים על השער של בירמינגהאם (אכזבה גדולה, העולה שציפיתי ממנה להכי הרבה העונה), מניעים כדור, משחקת כדורגל חיובי וכל זה אחרי תבוסה קשה לטוטנהאם - חן, חן.

טוב לראות עולה חדשה, בלי אמצעים גדולים, עם שחקנים די בינונים כשמסתכלים על כל אחד לחוד ועדיין, בניגוד להאל וסטוק משחקים כדורגל טוב. שימשיכו ככה

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/09
  15. Cup of Tea Liverpool, UK

:aaa021:

איזו הקלה...