המחזור השמיני בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏2/10/09.

1. בועז Member

ויילי מאוד מתאמץ עד עכשיו להראות שהשיפוט הוא לא פרו-יונייטד , ועד עכשיו השיפוט נהדר לדעתי. אני חושב שאירועי הביקור האחרון של ויילי באולד טרפורד עדיין במוחו ולכן התוספת זמן לא תהיה מוגזמת לדעתי.

2. Gass12 Member

אני מסכים איתך מאוד מאוד שהוא מנסה להראות שהוא כ"כ לא פרו יונייטד עד כדי כך שהשיפוט ממש אנטי יונייטד.השער השני אמנם באשמה ישירה של פוסטר אבל לווה בעבירה על פוסטר בתוך רחבת ה5
    החוקה מאוד ברורה בנושא הזה. בכל מגע פיזי בין חלוץ לשוער בתוך רחבת ה5 זו עבירה על השוער.

3. בועז Member

הצטרפתי למשחק מאוחר ולא כל כף שמתי לב למה ריצ'רדסון קיבל את הצהוב הראשון.. יכול להיות שזה על הצמה הפאטתית שהוא מגדל?

4. avdz7 Member

תיקו שהוא כולו הפסד. והיכולת? ...

5. Becks Member

ראיתם עכשיו למה מוסיפים יותר תוספת זמן כשהיונייטד בפיגור ?

6. The_Arsenal Member

איזה דפיקות לב היו לי בסוף. אני כ"כ מתעב את יונייטד. אני נשבע לכם שכשהשופט הרים את תוספת הזמן התחננתי שיגמר 2-2, כי ידעתי שהאופצייה האחרת היא ניצחון שלהם. הקרן האחת לפני אחרונה הרסה לי את הבריאות עם מה שהלך שם. היה מצחיק שווילי שרק ב-94:00 למרות שקאריק קיבל את הכדור חופשי להרמה. סוף סוף שיפוט נורמלי שם.

7. Gass12 Member

שאפו ענק לסטיב ברוס וחבורת הלוחמים שלו. בא כמו גבר לOT לתת פייט בכל חלקי המגרש
    מבחינתם היו ראויים לכל 3 הנקודות ובמיוחד לאור ההופעה הגרועה ביותר שלנו במחצית הראשונה ובחלקים רבים של השנייה. הרווחנו נקודה מתוך 3 אבודות.פרגי תקנה שוער בינואר!!

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

השגנו נקודה מההפקר. המשחק היה אפילו יותר חלש מזה מול ברנלי, היכולת חלשה, היה ברור שמתישהו יגיע משחק כזה ולכן אני לא מסכים עם ה"תיקו שכולו הפסד". מבחינה מוראלי אנחנו יכולים להפיק מזה הרבה.

מילה טובה לברבאטוב שכבש את השער הכי יפה שלו מאז שהגיע. מילה רעה לפוסטר שאני באמת לא רוצה לגמור לו את הקריירה בגלל כמה הופעות חלשות אבל זה לא נראה מעודד.

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף שריקת הסיום!! אמנם שוב יונייטד כובשת בתוספת הזמן (כמה כבר אפשר לבקש), אבל לפחות הם מאבדים שתי נקודות בבית עם יכולת חלשה. אני לא חושב שיש עוד קבוצה בהיסטוריה שכובשת כמות כזו של שערים בתוספת הזמן.

בכל מקרה, יונייטד היתה חלשה בבית נגד ארסנל, יונייטד היתה עוד יותר חלשה במחצית הראשונה נגד סיטי בבית (עד שמארק יוז החליט שהקבוצה שלו לא תוקפת יותר למשך חצי שעה), והיום במשחק זוועתי מבחינתם הם בקושי מצליחים לסחוט נקודה נגד סנדרלנד. שאף אחד לא ימכור לוקשים שיונייטד התחזקה, אני לא זוכר את יונייטד משחקת ככה בבית בשנים האחרונות.

כל הכבוד לסנדרלנד על המלחמה ועל הנקודה, האמת שהם יכולים להרגיש מאד מאוכזבים, הכרטיס האדום לריצ'ארדסון הוא קצת קשה מדי כלפיהם, וגם השער בדיפלקשן.

10. Dimitar Berbatov Member

אכן, כל הסופרלטיבים שיש לסנדרלנד וברוס (שקיבל כמובן קבלת פנים חמה ואוהבת מהקהל). הופתעתי מאוד מהביטחון שלהם, לא באו להסתגר ולהרחיק כדורים לעבר ג'ונס ובנט בתקווה שהראשון יוריד כדור אבוד ומשום דבר יגיע השער. תכנית משחק די דומה למה שראינו מסנדרלנד נגד קבוצת הטופ 4 היחידה ששיחקה נגד עד כה, צ'לסי במחזור ה-2 או ה-3. יש להם אחלה קבוצה ואוהדים נפלאים - מגיע להם.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה היא אומרת לגבי מגע מחוץ לתיבת ה-5? כי זה מה שהיה שם...

אכזרי מאוד עבור סנדרלנד, אכזרי מאוד...

לי קאטרמול לנבחרת?

12. eastlands Member

ביזיון של שיפוט , האדום הכי מצחיק שאיתי בחיי , סתם כי הם בפיגור וכרגיל צריך לעזור, אין ספק שתקדים סיטי הציל את סנדרלנד ,ברור לכל שללא הרעש הגדול ויילי היה משחק עד לגול , השלט 4 דקות קיבל קלוז אפ של חצי דקה , ויילי התנצל בסיום בפני האף (השתדלתי ראתם ,הרחקתי סתם את אנטון מצטער ) ,איזה הרחקה בושה !!
    הכדורגל במולדת רקוב , חייבים לנקות את השחיתות במחיר של לסגור את הליגה , אפילו לשנה .

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אי אפשר לומר שסנדרלנד הייתה שווה ניצחון כי היא לא עשתה יותר מדי חוץ מ-2 עקיצות, אבל מצד שני מנצ'סטר יונייטד הייתה מאוד לא מדוייקת, שיחקה בצורה מאוד לא חכמה, ולא עשתה מהצד שלה את הדברים בצורה נכונה על מנת להשוות מוקדם יותר ואולי לנצח. הם השיגו את התיקו הזה עם הרבה מאוד מזל, לסנדרלנד רעדו הרגליים והתנהלו בצורה מגוחכת בדקות האחרונות, פשוט נתנו ליונייטד את הנקודה בידיים עם חיים קלים, הרחקות מצחיקות, יותר מדי מהר וויתרו על הכדור.

אם נשכלל את הלחימה של סנדרלנד ואת הלחץ (אומנם מאוד לא יעיל, אבל לחץ) של היונייטד, אז התוצאה די מוצדקת.

14. The_Arsenal Member

הלוואי היה מרחיק את אנטון כמו שרשמת.. לא היה מי שמשווה.

15. city4ever Member

כל הכבוד לסנדרלנד. ההרחקה תמוהה. ויילי היה צריך להוסיף חצי דקה לאור השער ובגלל התקדים מולנו לא עשה את זה.