המחזור השמיני בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏2/10/09.

1. ארצ'י באנקר Member

ריצ'רדסון דחף במכוון את ולנסיה ומנע ממנו ריצה באגף.
    זה צהוב מארץ הצהובים.
    מה ביזיון בזה?
    את היד ברחבה של סנדרלנד בטח לא ראית..
    we'll never die

2. SkiMan Member

איסטלנדס תאמין לי הכי כדאי לקרוא את התגובות שלך אחרי משחקים של יונייטד. ענק

3. RealStretford Member

90+4 ההמממ, מוכר מאיפהשהו לא??

4. Dimitar Berbatov Member

אין ספק שאדום לא היה שם (למרות שאפשר להגיד שיש עילה, הבעיטה של ריצ'ארדסון כדי לבזבז זמן לא היתה הראשונה מצד שחקני סנדרלנד. ובכל מקרה, זה לא שווה אדום),
    אבל כרגיל אתה אוהב להגזים. שיפוט עלוב, ביזיון.. על מה אתה מדבר? אוקיי לא היה אדום, אנחנו לא יודעים עד כמה זה השפיע על התוצאה והמשחק. מה עוד? תוספת זמן מוגזמת של דקה פלוס במחצית הראשונה? תוספת זמן לא מדויקת של 4 דקות (תוספת הולמת בהחלט)? עוד שריקות קטנות לטובת יונייטד שאוהדי ארסנל לא ציינו בדו"ח?

5. eastlands Member

גדול !
    טעיתי כמובן , ויילי הוא חתיכת אפס עלוב .

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רק שהזית את נגיעת היד ברחבה (נראה לי שאני יודע על מה אתה מדבר, הכדור פגע בחזה), אלא גם לא הבנת בכלל על מה הצהוב... וויילי לא התכוון להוציא צהוב על העבירה עצמה, הוא הוציא בגלל שריצ'ארדסון הרחיק את הכדור לאחר השריקה.

7. The_Arsenal Member

איסטלנדס אתה יותר מדי קשה עם ווילי לטעמי. אתה לא יכול לצפות משופטים שיהיו הוגנים לגמרי ב-OT... זה תהליך, ואין ספק שווילי הראה סממנים של שיפור. עד 2034 זה כבר יהיה מאוזן לגמרי, אני אופטימי!

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון מאוד. רק שאם תסתכל על ההילוך החוזר שוב אתה תראה שפוסטר וג'ונס שניהם מחוץ לרחבת החמש...

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/09
  9. eastlands Member

ברבטוב- תודה רבה שיש שייש צדיק בסדום ,אדום , צהוב, תכלת ,לבן, כלום מארץ הכלומים ,ויילי פשוט מחוייב למערכת ,הקללות של האף נשמעו עד לפיצה אצלי . כיצד עוזרים לקבוצה במצוקה שנתקלה בחומה היום ? מרחיקים סתם שחקן ומבחינתי זה שיפוט עלוב ומסריח .
    לגבי תוספת הזמן , תגידו מה קרה היום לתוספת של התוספת ?הרי השער נכבש בדקה ה92 והשמחה ארכה יותר מ30 שניות ,איזה קיפוח ללא ספק 2 נקודות שרשום עליהם תקדים סיטי -חג שמח.

10. George Best Member

וואו התגובות פה של אנשים אחרי המשחקים שלנו כ"כ מרגיזות ומעליבות את הכותבים.
    מעניין שרק הספקות לטובת יונייטד עולים פה.
    אנדרסון בתוך הרחבה במצב מצוין, ווילי העיוור מביא שריקה כ"כ מגוחכת.
    אבל עזבו, אני לא אמשיך, רק שאלה אחת עבורך דניס:

שחקן שיש לו כרטיס צהוב יכול לבעוט בכדור (להזכירך - כדור חופשי לטובת יונייטד, זה שריצ'ארדסון שיחק בעבר ביונייטד לא מרשה לו להתחיל עבורה את המהלך), להפריע למהלך המשחק, נוסף על כך לגזול זמן משחק, ולעבור על כך ללא עונש רק כי זה נראה לך "קשה מדי"?

אתם כ"כ מביכים, אבל זה ברור למה.
    תנסו אולי את ה serenity now של לויד בראון.

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין למה אתה מתעצבן. סה"כ תיקנתי את ארצ'י באנקר ידידנו, שטוען לפנדל על נגיעת יד (בחיים לא היה) וחשב שהצהוב הגיע על העבירה של ריצ'ארדסון.

לריצ'ארדסון הגיע צהוב על זה שהוא העיף את הכדור, אבל היה מדובר בצהוב שני, ומה שמפריע לי זה שברוב המוחלט של המקרים, שחקנים עם צהוב שיעשו דבר כזה, בחיים לא יקבלו כרטיס אדום. אז כן, ההחלטה היא קצת harsh אבל איכשהו מובנת.

לגבי אנדרסון ברחבה - פנדל ליונייטד בחיים לא היה (אנדרסון הפיל את המגן קודם), אבל גם עבירה שלו לא היתה. השיפוט היה רע לשני הצדדים לדעתי.

12. George Best Member

אני טענתי לפנדל?
    לא היה כלום מצד שני השחקנים (בארדסלי ואנדרסון), ואנדרסון נותר במצב נהדר שנגזל ממנו.

מסכים איתך שהשיפוט היה מרגיז ורע לשני הצדדים, אבל בחייאת, תראה כמה תגובות שלכם נגד השופטים במשחק שבו הוא כלל וכלל לא השפיע עליו, ותבין למה אני מתעצבן.

13. ארצ'י באנקר Member

ברגקאמפ אכן לא הבנתי, עדיין אני חושב שלריצ'רסון היה מגיע צהוב שני על העבירה
    כך שאין כאן ממש קיפוח.

14. RealStretford Member

התקבל בקשה לחוק חרום חדש. בעקבות שיבוש התחבורה הציבורית במנצ'סטר, ובעיקר עיקוב הרכבות לדרום אנגליה עם אוהדי השדים האדומים בגלל אורך זמן הבלתי מתוכנן של המשחקים, הגוף המפקח על התחבורה בעיירת מנצ'סטר ביקשה מן ההתאחדות להוסיף שער כבר מתחילת כל משחק באולד טראפורד, וכך למנוע מכולם ביזבוז זמן מיותר. יוזמה מבורכת!

15. cityblues beter dead than red

גדול פיטר!!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

אך ההצעה הזו תטורפד דווקא מכיוונו של האף.

הוא יטען שיש בכוחו להוכיח כי בזמן הוספת השופטים תתכן אפשרות שהחלאות יבקיעו שני שערים ולא אחד.