המחזור השמיני בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏13/10/11.

1. JohnTerry26 Member

צ'יק טיוטה חתכת שחקן.

לא הגיע לניוקאסל לרדת בפיגור, אבל לפחות זה יעיר קצת את המשחק הזה.

2. AW forever Member

מחצית שיעמום בSJP, ניוקאסל טובים יותר אבל פנדל היה (למרות שאדבאיור נפל כאילו ירו בו. אגב שמישהו יירה בו בבקשה) והתרנגולות יורדות ביתרון למחצית. אני מוותר על המחצית השנייה ואסתכל במקום זה על הצבע מתייבש על הקיר.

3. Magpie22 Member

משחק לא טוב בסט ג'יימסס פארק
    אוירה מחשמלת של אוהדי ניוקאסל כרגיל.
    טוטנהאם לא היו טובים וגם ניוקאסל לא.משחק טקטי עם שליטה קלה לניוקאסל.
    אחרי השער המשחק הפך מהיר יותר.
    ניוקאסל שולטת קצת יותר בכדור.
    צ'יק טיוטה ללא ספק השחקן הבולט במגרש.הוא נמצא בכל מקום,מנהל באמצע וחוטף המון כדורים.
    השילוב של בסט בהרכב איום ונורא.השחקן לא עומד נכון ולא מוצא את עצמו במגרש.

לדעתי האיש היחיד שמסוגל לעות שינוי במשחק הוא בן ארפה שחייב להיכנס כמה שיותר מהר.
    בטוטנהאם הייתי מסמן לטובה את אסו אקוטו שעובד קשה.

4. לייזר Member

זה דפו בשיאו. זה מה שיש לו להציע מעל לרוב החלוצים בעולם.

הלוואי והיה לי כזה שחקן בארסנל כדי לשחרר את ואן פרסי אחורה.

5. Wazza Member

למה שתאמין לגרסא שלו? מן הסתם שתהיה בעד סוארז.
    בכל אופן נראה מה ה-FA יחליטו..

6. לייזר Member

אני שונא את ניוקאסל עם שני גושי הבשר\שרירים מקדימה, אבל אם חזרתו של בן ערפה מורידה אחד מהם לספסל, מדובר בקבוצה מאוד מאוד סולידית.

7. AronB Member

אמאובי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    עריכה:
    קרול! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏16/10/11
  8. Cup of Tea Liverpool, UK

דני סימפסון (לשעבר במנ. יונייטד) וסטיבן טיילור פשוט לא שחקנים ברמה של הפרמיירליג. אבל גם איתם, במיוחד אם סאנטון יתחיל להיות יותר כשיר, ניוקאסל יכולה לסיים במקומות 6-7. מה שכן מאוד נהניתי לראות את האנרגיות היום במשחק, במיוחד בסיום, כדורגל אנגלי כמו שצריך. איזה סיומת של אמאובי, איזה הצלה של טים קרול, ההחמצה המזעזעת של קולוצ'יני אבל הוא דחף קדימה כל הזמן ונתן משחק טוב מאוד בסך הכל כמו שהיית מצפה מקפטן.
    כמובן שהפציעה של לדלי קינג פגעה בטוטנהאם אבל אני לא חושב שזה מה שהכריע את המשחק וזה מה שמשנה. אפשר להגיד שאני מרוצה שהם איבדו היום 2 נקודות אפילו שזה מגרש לא קל בכלל וברגעים מסויימים הם נראו כאילו הם בדרך לניצחון.

9. לייזר Member

אני רואה את ארסנל מתחרה מול ניוקאסל על המקום השישי בסוף העונה.

10. AronB Member

ואם לשפוט לפי ה-Spirit שהטונס הציגו בדקות האחרונות נגד החלאות, ברור לגמרי מי ינצח.

11. Strawberry Fields Member

נו באמת. אפשר לחשוב כאילו זאת העונה הראשונה שאתם עוקבים אחרי הפרמיירליג.

בזמן הזה בעונה שעברה, בלקפול פתחה את העונה טוב ואילו רק הפרש שערים טוב יותר הפריד בין ליברפול למקום האחרון.
    בזמן הזה לפני שנתיים, ברנלי הייתה במקום ה-9.
    בזמן הזה לפני שלוש שנים, האל סיטי הייתה במקום השלישי וטוטנהאם במקום האחרון עם 2 נק'.

ניוקאסל פתחה את העונה טוב אבל אי אפשר לדעת אם תהיה לזה המשכיות, אפשר להפסיק להסיק ולשנות דעות ממחזור למחזור?

12. שםמשתמש Member

SHOCKING.

13. AronB Member

התגובה שלי כמובן הייתה בצחוק, לא צריך להתעצבן. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. KirkH Member

באמת?

עם כל הכבוד ל"הצגה" של ניוקאסל בדקות האחרונות אתמול וברגעים מסויימים במשחק באופן כללי - זו הייתה דוגמא מצויינת לאיך אפשר לעשות הכל נכון על מנת להגיע עד הבאר ולא לשתות ממנה.

עם כמות הפוזשנים שהיו אתמול לניוקאסל בחלק ההתקפי הם היו חייבים לצאת עם הרבה יותר. צוות השידור הבריטי קטל בעיקר את אוברטן (בצדק) אבל זה היה משהו הרבה יותר כללי מזה. מספר הפעמים בהן הזברות היו רחוקים מסירה אחת טובה מהתקפה שהופכת למצב של אחד על אחד מול שוער וביזבזו את אותן ההתקפות על שטויות היה מטורף. בעיקר כאשר ספרס הלכו בסיום המשחק לאחור והשאירו לניוקאסל את המגרש.

אוברטן שלוש פעמים מוסר לרגל של שחקן יריב כשיש לו שלושה שחקנים פנויים לגמרי בצד הרחוק. קולוצ'יני לוקח לטיילור כדור כשהאחרון במצב טוב בהרבה ממנו לסיים. טיוטה בועט מהחצי בערך כשברחבה של הספרס יש לפחות חמישה שחקנים של ניוקאסל. ג'ונאס מנסה כל פעם את האחד על אחד מהפינה במקום להיעזר בשחקן לדאבל פס... ירו לעצם ברגל ואחרי זה עשו וידוי הריגה.

קולוצ'יני היה ענק מאחור. השתפר מאוד מהיכולת שהראה כשרק נחת בפרמיירליג. נחמד לראות שמי שהאמין בו וביכולות שלו קוטף עכשיו את הפירות כי לא היו הרבה כאלה.

הנאיביות שלהם ושל פארדיו תהרוג אותם בסוף כשזה יגיע למאבקים רציניים על אירופה לטעמי. אבל זה לא צריך להפריע להם להשיג מקום טוב בחבורה שמגיעה רק כמעט עד לשם.