המחזור השמיני בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏13/10/11.

1. alexshw Member

עדיין הייתי שומר על הכוכבים במשחק הזה. גם עם הרכב מוחלש, יונייטד חייבת לנצח.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה היחידה שלי איתנו היא שהמתנו יותר מדי עם החילופים. באנו למשחק הזה בגישה אחרת משנים קודמות. במקום לשחק את הכדורגל שלנו ולמצוא את עצמנו חסרי אונים, לשחק כדורגל אחר, זהיר, לשמור על התוצאה ולעקוץ מאוחר. הבעיה שהחל מהדקה ה-50 ליברפול השתלטה על המגרש ואין לי מושג מתי התכוונו לעשות את החילופים במקור - אבל מה שקרה היה צריך להביא לשינוי מוקדם יותר. במקום זאת חיכינו וחיכינו וכצדק פואטי, איך שהתכוונו להכניס את רוני ונאני - ספגנו.

נו, שוין. לפעמים תוכניות הולכות מושלם, לפעמים לא. הרי אם גיגס מחליט לשבור חומה בדיוק כפי שמישהו (פלטשר?) עשה מול אותם ג'רארד וליברפול לפני שנה, אין משהו שפרגי יכול לעשות בעניין. נקודה טובה בכל מקרה.

3. פול סקולס Member

יא אללה, עוד פעם אתם עם השופטים?!

אני ראיתי את המשחק רק מהדקה ה 60 (פדיחה, חשבתי שהוא בערב). לדעתי בחיים לא היה פאול על צ'ארלי אדם.

אבל, אם היה נגמר 0-1 לליברפול, ובהנחה שזה היה האירוע השנוי במחלוקת היחיד במשחק (ראיתי בתקציר המחצית הראשונה שהייתה איזו נגיעת יד של אוואנס ברחבה), בחיים לא הייתי מדבר על השופטים, והייתי רוצה לראות את כל אוהדי היונייטד עושים כמוני.

בכל הליגות בעולם, השופטים עם הקבוצות הבכירות, אין מה להכחיש את זה. במשחקים ביניהן יש לרוב מיליון אירועים כאלה או אחרים, ושופט שצריך לראות בשבריר שנייה, וזהו.
    פעם זה איתך, פעם זה נגדך.

אני באמת ובתמים חושב שמי שמדבר על אליפויות של יונייטד בזכות השופטים מביך את עצמו.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחת מההודעות ההזויות שקראתי לאחרונה. היד של אוונס הייתה לא פחות גבולית מזאת של אנריקה, וכמובן שום מילה על הגול של ליברפול שהגיע אחרי נגיעה קלה ברגל של אדם שעשה הצגה גדולה.

אני לא מאשים את השופט בפאול שנתן לליברפול בגול, ברור שמדובר בטעות, אבל הטעות הגדולה הייתה בתחילת המשחק כשסוארס צלל והשופט לא הוציא לו צהוב. אם סוארס היה מקבל את הצהוב על הצלילה, השופט היה קובע מתחילת המשחק רף מסוים והיה מונע את הצלילות בהמשך המשחק (וסוארס צלל היום בכמויות מסחריות).

לא הגיע לנו לנצח את המשחק היום. ההרכב היה הגנתי מידי ולא מספיק יצירתי. באנו לשחק על נקודה וזה מה שהוצאנו.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אפשר להשוות בין היד של אבאנס לזאת של אנריקה? ברצינות?
    אוואנס עצר עם היד נגיחה שהלכה לכיוון השער. אנריקה עצר כדור עם החזה והוא ניתז לו על היד, איזו השפעה הייתה לזה?
    אני לא יודע בדיוק מה החוק היבש אומר אבל לפי ההגיון, על היד של אוואנס הייתי נותן פנדל, של אנריקה ממש לא.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בשני המקרים היה פנדל, השופט הוא לא זה שהכריע את המשחק, בשונה מהמחזור שעבר.

7. alexshw Member

בשני המקרים לא היה. זה מצב טיפוסי שהכדור משחק ביד.

8. שםמשתמש Member

המשתמש ברגאמפ, אני מרחם עלייך. הגול של ליברפול בא אחרי טעות ברורה וקשה של השופט, ואתה מדבר על השופטים? גם הפנדל מאוד מאוד גבולי ולדעתי זה לכאן או לכאן,זה היה סתם כדור חלש שלא איים על השער, וגם היד לא ממש הייתה מונפת הצידה או משהו כזה. אין כאן טעות לשום כיוון, שהשופט יחליט.

בסה"כ כמובן שאחרי שאתה בפיגור, לא משנה איפה, תיקו זאת לא תוצאה רעה. חבל שגיגס זז, זה נטו גול שלו. לא שהגיע לנו לנצח, אבל אין לדעת מה היה קורה אם הוא רק היה עושה את מה שהוא היה אמור לעשות במצב הזה.

מחצית ראשונה סבירה שלנו, סוף סוף הגנה וקישור שעושים עבודה בסדר. מחצית שנייה התחלנו רע וזה המשיך. אין לנו יכולת פשוט להניע את הכדור ולהרגיע את המשחק, זה הזוי בעיניי. זה לא קרה אפילו פעם אחת משחק שלם, זה לא קרה מול צ'לסי ולא קורה בכלל. אני לא מבין את זה.

ליברפול הייתה טובה במחצית השנייה ולא משהו בראשונה, בסופו של דבר לקראת הסיום היו לה הזדמנויות אבל הרבה מהן מטעויות שלנו נטו. סוארז פשוט מדהים, כמה עבודה הוא עושה, הוא כל כך חזק פיסית, הוא מתגבר כמעט על כל שחקן.

הרננדז...הוא תמיד במקום הנכון, תמיד שם גולים חשובים במשחקי חוץ, אין לה לומר.

9. Roy_Keane Member

היה פנדל ברור מהיד של אוואנס,אבל אדם צלל בשביל להשיג את הבעיטה החופשית,אז בואו נגיד שזה מתקזז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx.

אני מרוצה סך הכול מהתוצאה,אבל ממש לא מאשלי יאנג.

10. שםמשתמש Member

אגב, איזה כיף לראות את מר ג'רארד מאוכזב בסיום אחרי שהוא חשב שהוא ניצח את המשחק. נגמרה לו העונה.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרובוקטור ב2 שקל. מקווה שאף אחד לא ינגס.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/11
  12. WellNeverDie Member

השיפוט הוא חלק מהמשחק. זה מה יש ואין מה להתווכח על זה ולשחק במשחקי "מה היה קורה אם...".
    פרגי עלה בהרכב מאוד מוזר. להגיד שהוא שומר את התותחים לליגת האלופות ולדרבי זאת כבר שטות כי הפסד פה יכל להיות אסון מבחינתו. בכל זאת הצלחנו לחלץ נקודה חשובה מאוד. המצטיינים הם סמולינג ודה חאה שהיו נהדרים. גם אברה היה לא רע והוכיח שהוא הקפטן של מנצ'סטר יונייטד עם משחק קשוח והתגרות קטנטנה בקופ. בצד המאכזבים אפשר לומר שכל הקישור, בעיקר ג'ונס שמאוד איכזב אותי בתור קשר, הייתי בטוח זה יהיה טוב יותר. בנוסף גם פלצ'ר לא היה להיט ויאנג לא תרם שום דבר יצירתי.

נקווה שוילה תוציא תוצאה טובה, אני לא רוצה להגיע למשחק ביום ראשון כאשר אנחנו מסתכלים על סיטי מלמטה.

13. Bill Shankly Member

השופט מרינר היה בסדר גמור היום בכל החלטה שהוא לקח לדעתי. באמת שאין טעם להתעסק איתו.

פרגוסון בא לשחק משחק מבוקר ולגנוב איזה גול קטן. התוכנית הצליחה לו. ורוד האף אמר לפני המשחק שהסיבה שהם הפסידו במפגשים הקודמים באנפילד זה בגלל שהם שיחקו too open, אם הוא היה משחק פתוח מההתחלה, יונייטד הייתה מפסידה 100% אני מבטיח לכם את זה.

צריך לומר מילה טובה לדה חאה שעשה כמה הצלות טובות מאוד.

14. ShaiG Member

התכתבות שהצחיקה אותי עם חבר מאנגליה:
    Fine game all and all eh?
    I guess, Let's just say Stevie knew where he wanted the ball ;-)
    Of course, if Giggsy fucked my wife Id aim to his cock as well ;-)
    Twat.

בקיצר, היה משחק טוב, היה טעויות שיפוט משני הצדדים (הפנדל וההצגה של אדם, או אדום שלייבה היה צריך לקבל במחצית הראשונה וכו'). בסהכ משחק טוב, חבל שיונייטד פתחו חלש יחסית ומזל לליברפול שג'רארד הגיע למשחק ונתן.

15. skyday20 Member

ליברפול היו ממש קרובים לנצח, הם שלטו במשחק. רציתי שהם ינצחו.
    אדם וסוארז היו מאוד טובים, ובעיטה יפה של ג'ררארד העלתה את ליברפול ליתרון.
    אבל אז פרגי שלח את ה Special forces, וזה היה משחק שונה מכל מה שהיה בהתחלה.
    רוני הציל שער בדקות הסיום במצ'אפ מול סוארז.