המחזור השמיני בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏13/10/11.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל לליברפול? אתה אמיתי? אם היה לנו קצת יותר מזל המשחק הזה היה נגמר 3:0 ולא 1:1...

2. ShaiG Member

שוב סקאוזר יקר, תקרא את המשפט עד הסוף.

3. Bill Shankly Member

אלוהים ישמור, הוא לא יכול להגיד תודה על התיקו וזהו?

Ferguson: -"The boy Suarez dives all over the place you know so its very difficult for the referee".

וזה בא ממנג'ר שיש לו את נאני ופעם את כריסטיאנו רונאלדו. איזה צביעות!

50% מהשנאה שלי ליונייטד בא בגלל המנג'ר המגעיל הזה. חסר קלאס.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/11
  4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכל זאת, הוא צודק. סוארז לא פחות גרוע משניהם וזה באמת מקשה על השופטים. למען האמת הוא מתחזה הרבה יותר עקבי מנאני לדוגמא, שיודע לנפח תיקולים אבל כמעט ולא משתמש בנפילה כאסטרטגיה, בניגוד לסוארז.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שהוא צודק לא אומר שאין מקום גם לציין כמה זה צבוע ממנו, מאמן שמי שהיה הכוכב הכי גדול שלו במשך שנים והוביל את הקבוצה לאינספור תארים הוא שחקן שעוד יירשם בספרי ההסטוריה כאחד הרמאים הכי גדולים שנראו בענף.

6. skyday20 Member

Suarez is a box of tricks http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    הוא יכל לכבוש שער במחצית הראשונה, ואז זה היה סותם את פרגוסון.

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי, אבל מה אתה מצפה לשמוע מפרגוסון - 'סוארז רמאי וזה מאוד מקשה על השופט, אבל מצד שני היה לי את רונאלדו אז מי אני שאדבר'? הוא יוצא כנגד מה שמפריע להצלחת הקבוצה שלו, זה מה שמעניין אותו ובזה הוא מתעסק, ועושה את זה הכי טוב שאפשר למעלה משני עשורים. הוא לא מתעניין בצדק אוניברסלי או אובייקטיביות. אל תצפו מראיונות איתו לשום דבר אחר, אף פעם. רדו מזה כבר.

8. שםמשתמש Member

בניגוד לקינג קני שהוא כמובן מלא קלאס, במיוחד כשהוא אמר לג'נטלמן כמו ונגר FUCK OFF בפנים בלי בושה.

9. ShaiG Member

Fuck Wenger http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

תגידו לי למה ממתי הם צריכים להיות ג'נטלמנים?

10. StevieG Member

שםמשתמש, אני מבין שאתה חוגג את התיקו הזה? זמנים יפים הגיעו אם אוהדי יונייטד חוגגים תיקו שהם הוציאו בפוקס באנפילד. נתראה באולד טראפורד.

11. Bender Member

קוראים לזה צביעות. הדבר הזה שכולם נהנים להאשים בו כול מאמן זר באנגליה (את ונגר כול הזמן). פרגי הוא מלך הצבועים. אבל הבריטיות שלו יחד עם הקשרים שלו מאפשרים לו לעשות מה שבא לו, ולצאת בסדר, לפחות בפני התקשרות. אבל מה אפשר לצפות מתקשרות אנגלית שצריכה להופיע במילון תחת המילה צביעות...

12. דניאל א. Member

סטיבי גי, זה נראה לך הגיוני שמנגרים בליגה יתחילו לקלל אל מול מצלמות? אנחנו מדברים על הפרינג ליג לא על יובל נעים.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא לא האם לפרגוסון או למנג'ר אחר יש שחקן שצולל. לכולם יש כאלה כיום, ואני מניח שאנשים כבר התגברו על המחשבה שאנגלים או בריטים לא צוללים. צוללים כמו גדולים. אם פרגוסון לא יצא בעבר בעד הצוללים שלו ועודד את זה, ואולי אפילו הביא לשיפור בכך אצל שחקנים שלו - ואני יכול לומר שגם אצל רונאלדו וגם אצל נאני היתה ירידה בתחום, לא מוחלטת, אבל הם בהחלט הפחיתו בכך - אז אני לא מבין על מה אנשים מתלוננים.

14. שםמשתמש Member

אני חוגג את זה שהעונה שלכם נגמרה וכל ההצהרות שלכם לא הובילו לשום דבר. רחוק מלחגוג את התוצאה מבחינתנו, אבל זה סביר. שנה שעברה אחרי הראשון הגיעו עוד שני שערים, הפעם השוונו והפסקנו את רצף ההפסדים באנפילד. אכן נתראה באולד טראפורד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

15. Roy_Keane Member

סטיבי ג'י ושם משתמש,כמה ויכוחים... התחתנתם?