המחזור השמיני לעונת 2021/22 ב-SerieA: האלופה מתארחת אצל לאציו במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏15/10/21.

1. DRORIKO Member

אגב אם זה נכון אז החלטה מצויינת של השופט. למה אני צריך לתת לך יתרון ואם לא מימשת אותו אז להוסיף על זה פנדל? אתה כאילו מרוויח פה פעמיים.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שורה תחתונה רומא החטיאה פנדל(פנדל נוראי של ורטו), והייתה פשוט חסרת יצירתיות ומעוף במחצית השניה. הם שלטו במשחק ללא עוררין ועדיין לא הצליחו לסכן מספיק את השער.

חשוב לציין שהם לא היו רחוקים גם, ועדיין מוריניו ניהל את המחצית השניה בצורה אנמית לדעתי, והיה יותר עסוק בלריב עם השופטים מאשר בקבוצה שלו.

3. itzik.miro Member

מקצועית בקטנה: עוד ניצחון אלגרי קלאסי.

עם כל הנסיבות - אני מסתפק בזה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

4. DRORIKO Member

קייליני שחקן עצום ורק בזכותו אלגרי יכול להרשות לעצמו לרדת לכזאת מגננה אחרי שמבקיעים, זה לא רק היכולת שלו עצמו אלא גם זה שהוא מנהיג את כל ההגנה. הבעיה שקייליני כבר לא צעיר שלא לדבר על בעיית הפציעות. במקודם או במאוחר נצטרך ללמוד לנצח משחקים גם דרך ההתקפה.

5. itzik.miro Member

משהו אומר לי שאם ניצחת פעמיים 3:2 ניצחת דרך ההתקפה ולא דרך ההגנה. יובה מנצחת, זה כל מה שחשוב.

מסכים לגבי קייליני.

6. SerieA Il Capitano

נתחיל מאורסטו. אני לא יודע אם היה צריך לתת את היתרון או לשרוק לפנדל, לא מכיר את החוקה, אני יודע שהוא אחד השופטים הגרועים באיטליה וכל זמן שהאיש הזה ממשיך לשפוט כדורגל מקצועני הוא בושה.

ובאשר לכדורגל -

רומא המסכנה, כמו כל השנים תחת כל המאמנים מאז ראניירי ב-2010 לא מצליחה להיות שם כשצריך באמת. איזה גול מטופש, איזו הגנה עלובה, לא מבין את זה. ומה התירוץ של רומא? יש לה שוער מצוין. ליובנטוס ואינטר יש שוערים אשר בממוצע ייתנו ליריבה שער במשחק. ראינו את זה היטב מול לאציו, שכרגיל הנדאנוביץ׳ הדף כדור למרכז הרחבה, בעוד שאצל יובנטוס הפנדל המפגר הזה שרומא קיבלה במתנה כמובן הוחמץ.

אז הבשורות הטובות ליובנטוס שהיכולת הישנה של אלגרי לגרום ליריבה לשחק במשך 20 שנה ולא להבקיע שער, חזרה. ולצערנו אנחנו נגדם בשבוע הבא. העניין הוא שההגנה שלנו לא יותר טובה מזו של רומא. למעשה, ההגנה שלנו חזרה לעליבותה. בין אם זה באסטוני שלא טוב כמו בשנה שעברה, הנדאנוביץ׳ שלא מסוגל להעביר משחק בלי לחלק מתנות או מרכז הקישור שלא תומך כהלכה.

ונחזור לרומא. תמי אברהם נראה שחקן מוכשר אבל קייליני ובונוצ׳י כמובן אכלו אותו בלי מלח. כמו שעשו ללוקאקו בשנים הקודמות. כמו שיעשו לכל החלוצים בליגה. צמד טיטאנים שלא נס ליחם. וראטו עם פנדל כזו דרדל׳ה, כנראה רעדו לו הברכיים שם ביובנטוס סטאדיום, אני לא מאשים אותו. רועדות לכל הליגה הברכיים באיצטדיון הזה מאז 2012. ובצדק.

צר לי על מוריניו, אבל זה לא היה מפגן של גרינטה או משהו שכזה שאפיין אותו בשנים הגדולות. זו הייתה אותה רומא מסכנה שעם ספאלטי תמיד הפסידה כשצריך, שכאשר היה צריך להוציא משהו מיובנטוס כאשר זה שינה משהו, עשתה במכנסיים.

רומא המסכנה, תמיד תמצא דרך לספוג את השער העלוב הזה, עם ההגנה העלובה, במקום להעיף את הכדור לעזאזל.

והטרגדיה? ביום א׳ בערב, אכתוב על אינטר המסכנה, שהמאמן הטירון שלה הפסיד לאלגרי.

7. itzik.miro Member

הנדה ניפק 2 הצלות נהדרות מול לאציו וגם הבעיטה של צירו לא הייתה פשוטה להדיפה, לא הוא הסיבה להפסד.

אגב, אני לא יודע על מה אתה מדבר, אתם הולכים לאכול לנו את כל התקוות בשבוע הבא, תיקו יהיה בבחינת הישג עבורנו.

8. SerieA Il Capitano

אני חושב שאלגרי מתוכנן מצוין למשחקים כאלה, בוא נראה מי יורחק לנו אחרי הפארסה של שבת, אני לא מאד אופטימי.

אני חושב שהנדא לא הסיבה להפסד מול לאציו אבל הוא לא שוער שמשיג נקודות. כמות השערים שספגנו העונה ושוער טוב יותר היה מציל היא גדולה.

9. טל. Member

על התאמתו של זאניולו לתפקיד בכנף עוד אפשר להתווכח,
    אבל ללא זאניולו?
    לסגל הרומאי אין זכות קיום ב 4-2-3-1

עם מי תצא למלחמה בכנפיים עם מחטיאן ואלשע/פרז? אלו שחקנים שיאתגרו את מרכז ההגנה היובנטיני במשחק בית שלהם?

נו באמת.

כשזאניולו יצא - ממאמן בשורה הראשונה בעולם מצופה שהוא יבין שהוא צריך להחליף מערך.

10. itzik.miro Member

אלגרי מתכונן מצויין אבל עדיין יש לכם פער איכותי בסגל על יובה. לדעתי אולי אולי דמפריס יורחק. לשאר אין באמת עילה אם השופט עצמו לא הרחיק.

לגבי הנדה - בתחושות שלי הוא כן הביא לכם את הנקודות מול סאס וגם מול פיורה היו לו 2-3 הצלות טובות במצב של 1-0 לויולה.

אני כן מסכים שאינטר צריכה להחליף אותו מכיוון שהיא צריכה לחשוב על העתיד אבל הנדה לא כזה גרוע.

11. itzik.miro Member

אלשע עשה ליובה הרבה צרות אבל כשקייליני מרוכז, זה לא באמת משנה

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מגדל קלפים מסוכן. דווקא תמי היה מצוין לדעתי בתנאים שקיבל והצליח להביך אותנו כמה פעמים. קשה לי להבין למה אלדור נכנס כלכך מאוחר.

הדינאמיות של לאוטרו והיכולת של הקישור של אינטר לאיים מקו שני צריכה להדאיג אותנו.

לוקאטלי היה טוב באספקט הזה אתמול, אבל זה לחלוטין לא מספיק, ונגד אינטר זה יהיה מאוד מאוד קשה

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  13. טל. Member

אלשע הוא שחקן הכנף הכי טוב /הכי פחות גרוע מבין מצבת “שחקני הכנף הקלאסיים” של רומא.
    בוודאי מעל פרז שלא ברור אם שייך לרמות האלו, ומעל מחטיאן שבעיני הוא בכלל לא שחקן כדורגל. ובעיני כולם ‘נעלם קבוע׳ במשחקי צמרת.
    נעלם קבוע.

אבל עדיין אלשע זה לא משהו לכתוב עליו הביתה.
    כשאתה משחק ב 4-2-3-1, עם שחקן כמו תמי בחוד ושחקן כמו פלגריני מתחתיו: אתה צריך שחקני כנף ברמה אחרת מבחינת פעלתנות ודומיננטיות ואינטנסיביות.
    -אחרת אין טעם לדבוק במערך כזה של מרכז שדה דליל ומרכז הגנה דליל.

אלשע יכול להיות אחלה סופר סאב שעולה מהספסל ודופק ווינרים עם רגל הפוכה בשליש האחרון של המשחק. לא הייתי בונה עליו ליותר מזה אבל.

14. Sturridge Member

למי להאמין?

15. SerieA Il Capitano

שאלה טובה :)

לא זכור לי שהוא עשה משהו מיוחד. הוא גדול וחזק אבל הטכניקה לא מספיק טובה ובאופן כללי לא זכור לי שום דבר מעניין שהוא עשה.