המחזור השני באלופות: יובטיץ' חוגג על ליברפול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏29/9/09.

1. SeRgInHo Member

גם דינמו החמיצו מצב של 100% ועוד נפסל להם גול שלא כ"כ הבנתי על מה

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינסואה וג'ונסון נוראיים גם בהגנה. שוברים כל הזמן קווי נבדל, עומדים במקומות לא קשורים, לא מספיקים לחזור, והכי בולט - וארגאס, ובמיוחד הצמד מרקיוני את קומוטו, מככבים באגפים.

תהיה מחצית שנייה מעניינת. ליברפול חלאות כשזה נוגע לקאמבקים. הם מסוגלים לדפוק פה איסטנבול.

3. Cup of Tea Liverpool, UK

לא מבין מה בניטז חושב עם הצבתו של אאורליו ליד לוקאס. אולי מול לידס זה היה עובד אבל הליגה האיטלקית לא עד כדי כך חלשה. אם לא מתככנים חילוף, אז לפחות שישנה קצת.

-------ג'רארד-לוקאס
    אאורליו----בניון-----קאוט
    ----------טורס

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מצב לא רע בכלל שדברצן תהיה הקבוצה הראשונה אי פעם שתסיים עם 0 נקודות ו-0 שערים...זה כבר נהיה מביש מה שהולך שם נגד ליון וכולה דקה 51. למזלם ב-21 דקות שנשארו למחצית הראשונה אחרי שליון כבשה שלישייה היא החליטה להוריד את הרגל מהגז...

5. דימה Member

וגם אז פלאטיני לא יבין שהוא קצת טמבל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב עוד מישהו מסכים איתי שהגול שדינאמו קיבלה הוא באשמת השוער?

הארטמיו פראנקי מפוצץ, ובינתיים הויולה פתחה לא רע את המחצית השניה למרות שליברפול יותר יוזמת כמובן מהצורך שלה...

וזה לא משנה, לדעתי גם אם היו משאירים את השיטה הישנה, היתה מצליחה לפחות קבוצה קטנה אחת להשתחל פנימה...לא היתה סיבה להכניס 5 קבוצות על חשבון 5 גדולות, למרות! שהשנה, אני חייב להגיד שהגדולות שהודחו, וסלטיק בתוכן, לא בדיוק נראו ברמה יותר גבוהה מהן, במשחקי המוקדמות שלהן כמובן, אבל שוב הם שיחקו גם מול יריבות הרבה יותר קשות.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/09
  7. Raulito Madridista

קצת על המשחקים בינתיים:

* פיורנטינה שטפה את המגרש נגד ליברפול, ולמרות שלא יצרה הרבה מצבי הבקעה, הגיע לה יותר מגול אחד. הנעת הכדור הייתה נהדרת ומהנה, הרבה שחקנים תמכו בהתקפה(אחרי השער הראשון השחקנים לא הורידו הילוך וכל הכבוד להם), וליברפול לא עברה את החצי. ג'ררארד התרוצץ באמצע המגרש כדי לנסות ולהפריע לאיטלקים, הוא לא איים על השער אפילו לא פעם אחת. לליברפול היו כבר משחקים גרועים, אבל אני לא זוכר אותה חלשה עד כדי כך ובניטס חייב לערוך שינוי. זה יהיה מבחן עבור ליברפול - כי לתת שישייה להאל סיטי זה יפה, אבל נגד הקבוצות היותר טובות בינתיים, כמו וילה וטוטנהאם למשל - משהו חרק בחלק ההתקפי. יובטיץ כבש שני שערים יפים, אבל בנוגע לשני - אני מצפה משחקן הגנה שימנע ממנו להגיע לכדור, וההגנה של ליברפול לא חדה.

* לארסנל היו מספיק מצבים לעלות ליתרון לפי מה שראיתי, ניקופולידיס בינתיים עם הצגה גדולה. הגיע הזמן שארשבין יחזור להבקיע, הוא הבקיע שער אחד בלבד ב-11 המשחקים האחרונים שלו. המהלך שלו בו הוא החליף רגל מימין לשמאל, כשהבלם היה כל-כך צמוד אליו - מהלך נפלא, אבל הבעיטה לא הייתה מספיק חזקה.

* השער של ברצלונה הוא פשוט באשמתו של השוער של האוקראינים. מסי וחבריו ממש לא צריכים עזרה. ככה לא סוגרים את הפינה הקרובה, זו הייתה בעיטת דרדרלה לא מוצלחת של מסי. אבל לברצלונה זה ממש לא אכפת. אני מניח שהשער הזה הוא לא האחרון שלה במשחק. קייב מנגד מצופפת ומנצלת משחק בחצי הילוך של ברצלונה. הייתה לה הזדמנות נהדרת אבל היא החמיצה. אני מרגיש ששבצ'נקו יבקיע אם הוא יגיע להזדמנות, השאלה אם הקישור של קייב מסוגל לייצר זאת.

* אינטר מאוד איכזבה עם תיקו בלבד במשחק ברוסיה. באלוטלי ממשיך בטיפשות שלו, אבל אינטר הייתה חייבת לעשות משהו כאשר היא שיחקה עם 11 שחקנים. הרוסים פתחו את המשחק הרבה יותר טוב והשער של דומינגז היה נפלא. איך הוא לקח את הכדור בביטחון ועבר את לוסיו כאילו הוא בלם מהנוער, וגם וולטר סמואל, בלם מעולה, נכשל בסגירה עליו. ממש כמה רגעים אחר-כך מישהו שם החמיץ ממצב קורץ, נגיחה ממש מקרוב, ואינטר אולי צריכה להגיד תודה אפילו על הנקודה. מוריניו היה צריך אולי להמר יותר, ואם להכניס את קווארסמה, אז לא במקומו של מאנסיני. אינטר פרט לדרבי נגד מילאן, מציגה כדורגל אפור ומשעמם וזהו עוד משחק למוריניו בלי ניצחון בצ'מפיונס. מאזן מאוד עלוב יש לו בעשרה משחקים עם אינטר בליגת האלופות. ככה הקבוצה לא תגיע רחוק.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סביליה מטיילת בסקוטלנד נגד ריינג'רס...שממשיכה את היכולת הרעה שלה בליגה...ואיך שסלטיק נראית, אני לא אתפלא אם קבוצות יתחילו להעיז יותר נגדן בליגה ויקחו מהן נקודות...

אגב ביום שבת, האולד פירם...ריינג'רס מארחת את סלטיק.

9. riquelme1 Member

תגידו איזה סם מסי לקח היום? הבן אדם לא מפסיק לאבד כדורים, פשוט לא מאופס.

סביליה מפרקת 3-0 את רינג'רס, פביאנו אם הגול השלישי, סביליה ממשיכה אם הכושר הנפלא שלהם מהליגה, מדהים!

4-0....קאנוטה, ואמוס מי סביליה, ואמוס קמפאון.

10. kfiros Member

ארשבין חוזר לעצמו? הגיע הזמן.

סביליה וליון עם תוצאות מטריפות של 4-0 כל אחת, מפתיע אותי לראות את זה במקרה של סביליה כי היריבה שלה לא קלה, אין לי שמץ מה עובר על ריינג'רס אבל בליגת האלופות צריכים להקריב הרבה יותר.

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

חרם בגלל הפשיטה של המשטרה. לפי גרסת המשטרה אוהדי רובין בסוף השבוע האחרון התארגנו לכת מכות עם אוהדי אמקאר. לפי גירסת האוהדים הם סתם יצאו לטייל בטבע. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

12. cazzo Il Capocuoco

בטח אוהדי קאזאן מתכוננים לעיד אל אדחא - קורבאן באיראם.

פיורנטינה עם משחק כל כך הזוי, אני עוקב אחרי הקבוצה הזאת הרבה זמן, עוד מאז שהם ניצחו את ארסנל בוומבלי עם השער המדהים של באטיסטוטה. בשנים האלה הם עברו הכל, התפרקות כלכלית, ירידה אוטומטית לליגות הנמוכות, הקמה מחדש, חזרה לסריה אה, וחזרה לליגת האלופות. בדיוק בימים האחרונים אנדראה דלה וואלה, בעל אחת מחברות הנעלים הגדולות, טוד'ס, הגיש את התפטרותו המועדון, עקב בירוקרטיה מחוזית זוועתית שמונעת ממנו להקים איצטדיון ומתקנים חדשים למועדון שעוד משלם לעירייה מסים כדי להחזיק את הממצא הארכיאולוגי שבו הוא עוד מארח את אוהדי ליברפול.

ביום שבת הם שיחקו מול ליבורנו, קבוצה שאחרי שדיאמאנטי עזב לווסטהאם משחקת בלי הרבה קלות בהתקפה. זה אכן עשה את ההבדל, פיורנטינה בקושי ניצחו את השכנה מפנדל של אותו ילד פלא מונטנגרי. אותו ילד פלא מונטנגרי היום נתן משחק מדהים, ביחד עם מארקיוני שהוא שחקן נבחרת איטליה לגיטימי. אפילו אלי אוחנה שאני שונא נתן מחמאות לכדורגל האיטלקי הכל כך זוועתי. אני אוהד מילאן, אבל אולי יש אופטימיות לכדורגל בטוסקנה...

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

עדיין בהלם.

תהיה בריא עידו. פשוט בלי לקבל גול דקה 90 וארבע עשרה זה כנראה לא הולנד.

14. איגור .פ. Member

מחזור מהנה 21 שערים כמה תוצאות מפתיעות ,וכמה מחשבות לעתיד.(רק נציין אני שופט את כל המשחקים לפי ערוץ הקיבוץ)

בית ה'

פיורנטינה - ליברפול
    לפי המצבים שהראו ,הגיע לפיורנטינה לנצח ,ניצחון מוצדק בהחלט ,לא הראו מצבים של ליברפול היום ,אז אפשר להניח שהמשחק של ליברפול היה גרוע,כנראה שליברפול באו באופוריה ענקית אחרי השישיה בשבת.
    לגבי פיורנטינה זה ניצחון מאוד חשוב בשבילם בשביל המשך המשחקים באלופות.

דברצן - ליון
    דברצן אני מרחם עליה ,בהופעת הבכורה באלופות ובאירוח משחק אצלה בבית לחטוף תבוסה מליון,זה משפיל.
    זה קצת מפתיע אחרי שדברצן הצליחה להחזיק מעמד במחזור הראשון מול ליברפול.
    היחס שערים של דברצן 5-0 הוא עצוב מאוד ,לעומת ליון שזה ניצחון 2 שלה ברציפות ,וצריך לקרות משהו מפתיע שליון לא תהיה בשמינית הגמר ,אפשר היום להגיד שרק משהו בלתי צפוי ,ואנחנו לא נראה את ליון בשלב הבא.

פיורנטינה וליברפול יאבקו בינהן על המקום ה2 ככל הנראה ,לפחות כך זה נראה היום.

בית ו'

ברצלונה - דינמו קייב.
    דינמו קייב פתחו את המשחק טוב 3 מצבים שהיו להם ,עוד שמעתי שפסלו להם שער ,אפשר להגיד שהניצחון של ברסה הושג במזל היום ,לפי מה שראיתי בערוץ הקיבוץ ,מתי שברסה אבל רצתה לכבוש היא כבשה.
    חבל רק שאסולין לא שותף היום.

רובין קאזאן - אינטר
    התייחסתי כבר שהמשחק הסתיים.

מבית שעל הנייר נראה כפשוט מאוד לברצלונה ואינטר הופך לבית עם דרמה ,המשחקים של אינטר ודינמו קייב ככל הנראה יקבעו את העולה השניה.לגבי ברצלונה אני ביכולת שלהם היום ,רואה אותם מפסידים נקודות ברוסיה.

בית ז'

ריינג'רס - סביליה.
    איזה מחצית שניה נפלאה היית שם ,5 שערים במחצית ,מה צריך יותר מזה.
    סביליה פשוט מדהימה ,קבוצה מצויינת ,שבעקבות הניצחון היום השתלטה על המקום הראשון בבית.
    המשחק של סביליה מול ריאל בליגה כבר גורם לרצות שיגיע.
    משהו רע עובר על הכדורגל הסקוטי ,ריינג'רס באלופות ,סלטיק בליגה האירופאית, נקווה שזה זמני ,לפי המשחק היום לא מגיע לריינג'רס לעלות שלב.

אוניראה - שטוגראט.
    אחת מההפתעות הנוספות הערב ,שמסבכת את הגרמנים.,הגרמנים עלו למקום השני ,אבל המבחן של הגרמנים מגיע ב2 משחקים הבאים מול סביליה ,אם שטוגראט רוצה לעלות שלב היא חייבת נקודות מול סביליה.
    לגבי אוניראה מגיע להם כל הכבוד על השגת הנקודות היום.

מחשבה לעתיד הבית ,סביליה מבחינתי עלתה היום ל1/8 הגמר ,לא רואה אותם גם אם ישיגו נקודה אחת מול שטוטגרט לא עולים שלב ,לגבי המקום השני יהיה מעניין ,אך עדיין מבחינת הסיכויים הולך עם הגרמנים.

בית ח'

אלקמאר - סטנדרד ליאז`
    תוצאה לפי המצבים שהראו תוצאה מוצדקת ,אך לא טובה ל2 הקבוצות.
    כל הכבוד לאלקאמר על הנקודה הראשונה באלופות וכך גם לבלגים. למען ההגינות ציפיתי מהבלגים לנצח היום ,אחרי שמול ארסנל במחזור הראשון ,הם שיחקו מצויין.

ארסנל - אולימפאקוס
    זה משחק שבמזל לא נגמר בתבוסה קשה לאולימפאקוס.
    משחק רק לצד אחד ,ארסנל במטווח לכיוון שערם של היוונים ,ואלמלא השוער הוותיק של היוונים זה היה נגמר בתבוסה מאוד קשה.
    אולימפאקוס למרות ההפסד חייבת לעלות מהבית הזה יחד עם ארסנל ,שכצפוי בקלילות יחסית(זוכר שהיה לה קשה מול הבלגים)משיגה 6 נקודות.השאלה היא איך השופט לא ראה נבדל במשחק הזה בשער של ארשבין.

המשחקים של היוונים מול הבלגים ככל הנראה יקבע את העולה השניה מהבית הזה.

לסיכום כל המחזור ,אחלה מחזור 21 שערים ,כמה תוצאות מפתיעות ,ערב מהנה של כדורגל.שגם מחר ימשיך כך.

15. riquelme1 Member

משחק מדהים של סביליה, שממשיכה את הכושר הנפלא מהליגה, 4-1 בסקטולנד נגד אלופת סקוטלנד זה תוצאה פנטסטית, שטוטגארט לא מנצחת את אורניאה ומסבכת את הבית הזה, בכל מקרה דרכה של סביליה לשלב הבא סלולה...

משחק חלש מאוד של בארסה, חלש מאוד, אני אסכם את המשחק הזה יותר מאוחר, מסי היה פשוט מחריד.