המחזור השני באלופות: יובטיץ' חוגג על ליברפול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏29/9/09.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתה אופציה של לא להביא לא את זה ולא את זה, אבל מדובר בהיסטוריה ובכל מקרה נדפקנו. ואני לא יודע מי זה "אוהדי מילאן" שהעדיפו את הונטלאר על פני פביאנו. אולי היו אחד או שניים (סוררים), אבל זה לא היה קונצנזוס ואפילו לא משהו שמתקרב לאחד.

מאותה סיבה שאני יודע שתמיר כהן (סתם דוגמא) לא מתאים למשהו שהוא מעבר לבולטון. הוא לא צריך להכשל קודם בצ'לסי כדי להבהיר את זה. ככה גם עם פביאנו. ראיתי אותו המון, והוא לא נראה לי כמו חלוץ שיכול להוביל קבוצה גדולה.

2. cazzo Il Capocuoco

אני זוכר שהתנגדתי לפביאנו לא בגלל היכולות הטכניות אלא בגלל האופי שלו והפתיל הקצר. עובדה שעם רונאלדז'יניו שהוא בעצמו נחשב לאחד התותחים הכבדים של נבחרת ברזיל, יש לנו בעיות משמעת.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/09
  3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שמתי לב שבעמוד וחצי האחרונים מישהו כתב על יובטיץ',יצא לי לראות אותו מול פורטינג ליסבון(כשפיורנטינה העפילו מולם לליגת האלופות),קיצור מתפתח לנו איזה כישרון גדול חדש נראה לי,הבנאדם נראה סקורר מלידה,יש לו גם המון חוצפה חיובית.

4. yonmu Member

אני אישית בהחלט רציתי את פביאנו לפני הונטלאר, ומבחינתי הוא מתאים לכל קבוצה דרג א'. החלוץ הבכיר של אחת הנבחרות הטובות בעולם, שחקן מגוון בצורה נהדרת, שיכל לתרום הרבה יותר מהונטלאר (לא שאני כבר פוסל אותו, אבל כמו שזה נראה) וליצור חוד קטלני עם פאטו. למרות שעם רונאלדיניו מאחורה אולי גם הוא היה נראה גרוע.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. Spartak Moskva (1-18 )
    2. Levski Sofia (1-17)
    3. Dynamo Kiyv (4-19)
    4. Anderlecht (4-17)
    5. Rapid Wien (3-15)
    6. Kosice (2-13)
    7. Fenebache (3-12)

הקבוצות הגרועות ביותר שסיימו עם 0 נקודות...

יש לי תחושה שדברצן הולכת לשבור ולהיות פעם ראשונה עם 0 נקודות ו-0 שערי זכות גם...

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שלא צריך להגזים,סך הכל במשחק הראשון הם יצאו רק עם 1-0 מאנפילד,יכול להיות שהם פשוט תפסו משחק אחד גרוע ויכול להיות שהם באמת גרועים אבל עד עכשיו בשני משחקים הם היו עם תוצאות די שונות.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אבל הבית הזה רק מסתבך וקבוצות גם לא יקלו ראש או יגיעו עם שחקני נוער וריזרבס של הריזרבס למשחקים מולם...

8. cazzo Il Capocuoco

פלאטיני עוד יהרוס לנו גם את היורו.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא כבר הרס עם ההגדלה של ה-24 קבוצות...עכשיו פינלנד, ישראל, סקוטלנד, ועוד עגלות יהיו ביורו (לא שאני לא רואה שישראל תהיה אבל עדיין זה יהיה אותו דבר לעלות ממקום שלישי כמו לעלות ממקומות 1-2 או הצלבה אמיתית ולא מתנה)