המחזור השני בסריה A :: חגיגת שערים יוצאת דופן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏30/8/13.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרקו סאו חלוץ ברמה מאוד גבוהה יחסית לקבוצות האלה. לדעתי כבר תקופה ארוכה שהוא אנדרייטד עצום, מקווה שבעונה הבאה הוא יעבור לקבוצה שתואמת את מידותיו (מילאן, אינטר, יובה, רומא וכו').

עצוב לראות מאטרי במדים האלה. גורם לי להיזכר בהופעה הראשונה שלו, אז מול קליארי (שממנה נרכש) בתחילת 2011. צמד בהופעת בכורה אחרי תקופה עצבנית מאוד של יובה. כמה ציפייה הייתה ממנו אז, חשבנו שקלענו בול לשנים הבאות. מאז אנחנו השתפרנו ושחקנים ברמתו של מאטרי הפכו להיות מובנים מאליהם (אז ממש לא) ומקומו בסגל כבר היה מיותר העונה. חבל מאוד שזה הולך לחיזוקה של מילאן, אין לי ספק שהיא תהנה ממנו מאוד.

2. Kompany Member

לרומא יש המון פוטנציאל, אפילו המחליף של לאמלה, ג'רביניו בעל השכל ב2 שקל לא יכול להרוס את זה. אני מאמין ומצפה מהם להילחם על ליגת האלופות

בקשר למשחק של מילאן עכשיו, הבנתי שהם רכשו את מאטרי האגדה ב11 מיליון אירו שזו בדיחה בפני עצמה אבל אלגרי אשכרה מעדיף אותו או את רוביניו על אל שעראווי? או שפרעה פצוע או משהו כזה? הלכתי על אופציית התקיפה מבלי באמת לדעת כי בכמה מהמשחקים האחרונים שראיתי את מילאן אלגרי אשכרה הוציא את את שעראווי והכניס במקומו כל מיני ליצנים. אני חושב שעם הגעתו של קאקא מעמדו יפגע עוד יותר וזה די מעליב...

3. Castilla Member

וואו. 40 שערים ב-10 משחקים

4. Lulinha Member

*43 שערים. מחזור מטורף לכל הדעות. הזכיר קצת את הליגה הגרמנית שכל משחק מובקעים שערים בצרורות. ספק אם מחזור כזה יקרה שוב פעם עונה. 4.3 שערים למשחק. מטורף.

5. yonmu Member

המחזור הכי פורה שאני זוכר.

כמה נקודות על מילאן -
    1. גם ביום טוב של ההגנה אנחנו לא מצליחים לשמור על רשת נקיה. כל שחקן קצת מוכשר (טוני עם הפיזיות, סאו עם הטכניקה) עושה עלינו גול. איך זה יראה מול מסי וניימאר? שוב 4-0?
    2. אבאטה נפלא.
    3. נוצ'רינו לא הספיק להראות רע במעט הזמן ששיחק. אם הוא יחזור ליכולת סבירה הוא יועיל לנו. הרוטציה בקישור לא עמוקה מדי ואנחנו עדין לא יודעים מה כריסטנטה שווה.
    4. באלוטלי חיפה נהדר על החסרון בפליימייקר. שער ושני בישולים (סטטיסטית לפחות) לבעל הבית של המגרש.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון שאמנם על הנייר משכנע, אבל פרט לשלושת הנקודות, מוקדם מדי להיות מרוצה. פרט למתנה של פרין, השערים שלנו הגיעו בזכות אי יכולתו של ליבראני להעמיד כראוי את משחק ההגנה של קבוצתו (לא מפתיע למאמן שזהו משחקו השני בקריירה). באשר להגנה שלנו, ג'ילארדינו לבדו ניצח את שלישיית הבלמים. קיצר, צריך להמשיך לעבוד קשה.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל השערים של אינטר הגיעו מהתקפות אמיתיות של כדורגל, כמה זמן עבר מאז שזה קרה? אומנם באינטר אין כוכבים, היא לא נוצצת וגם לא מתקרבת ברמתה ליובנטוס, אבל יש פה קבוצה כרגע, מצארי עושה עבודה טובה, ברור שחסר את הכוכב הזה שייתן את התוספת אבל בינתיים זה נראה בדר גמור, גם אם נפסיד (כצפוי) ליובה במחזור הבא. אגב מישהו יודע להגיד לי למה קובאציץ יצא בדקה 43? אלא אם זה פציעה, זה לבזות שחקן ולהוריד לו את ל הביטחון כשאתה מוציא אותו בדקה כזו

8. Muurad Member

מצאריhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/notworthy.Xxx

קמפאניארו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/notworthy.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/13
  9. cazzo Il Capocuoco

לא ראיתי את המשחק שהיה בפראריס, וגם לא את המשחק שהיה בבולוניה, אבל היו שם צמד מעידות מביכות, אחת של פרין והשנייה של קורצ'י. מילא קורצ'י שיש לו קצת ניסיון, אבל אני תוהה אם פרין מתאים לרמה הזאת או שבאמת ג'נואה היא קבוצה ללא שאיפות שרוצה לרדת ליגה. כל עוד ממשיכים להחליף שחקנים בעסקאות ואוכלים ארוחות ערב עם כל מיני סוכנים ומנהלי קבוצות, ג'נואה אף פעם לא תהפוך להיות קבוצה מתואמת, יש גבול עד כמה אפשר להחליף. מי שתוהה, אני עדיין חושב שבארדי הוא שוער מוכשר יותר.

מתאו קובאצ'יץ' אכן נפצע, אבל לא ברור עד כמה חמורה המכה.

טוב לראות את הפריולי בשיפוצים.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/13
  10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריכים להיות קטנוניים. ההגנה היתה טובה והיה ניתן לעשות מעט מאוד כנגד הבעיטה המושלמת של סאו.

סך הכול משחק לא רע שלנו. באלוטלי בכושר מפחיד וגם התפקוד ההתקפי של מונטוליבו עבד בצורה די יפה. כרגע אין סיבה להוציא את רוביניו מההרכב, אבל קשה לדעת כיצד סטפאן יגיב לספסול מתמשך.