המחזור השני בפרמיירליג: שומר הלב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏16/8/19.

1. cheddar Member

לא יודע איך וולבס עושים את הקסם הזה, יונייטד כל כך יותר גדולה עשירה ומוכשרת זה מדהים

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

על הנייר תיקו בוולבס זו תוצאה בסדר, אבל איזו תצוגה של רכרוכיות וחוסר אופי. ממש מדכא. בגלל שזו פתיחת עונה אני עוד לא בשלב של לקוות להפסדים וכישלונות, אבל איך אפשר לא לשמוח לאיד כשפוגבה שנשאר בקבוצה אך ורק מטעמי השטאג FC מחמיץ ככה? וזה היה כל כך צפוי.

הצד החיובי: מי שהיה צריך לחזור לקרקע אחרי שבוע שעבר חזר.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

וולבס אחרי מחצית 1 עלובה עלו כמו שצריך למחצית ה2 ונתנו פייט הוגן.
    סך הכל תיקו הוגן פה אבל מנ יו תרגיש החמצה בגלל פנדל מוחמץ בכל זאת.

מנ יו צריכה להיות מעודדת שזה לא אותה הקבוצה האדישה שסיימה את העונה הקודמת, יש שיפורים ואם היה שם שחקן טוב יותר מלינגארד כנראה שהיו מנצחים.
    נראים לי כרגע עדיפים בטיפה על ארסנל במאבק על מקום 4. יותר מאוזנים. זה יהיה צמוד עושה רושם.

avdz7 אוהב/ת את זה.
  4. k_700 Member

יש להם המן שחקנים טובים שצריכים חצי מצב כדי להלביש לך בעיטה כזאת.

נבס בשער של זולה טיפוסי מהספוט שלו, כדור מושלם לחיבורים שנוחת בקלאסה בשער.

מחצית שנייה פחות טובה שלנו ועדיין ההגנה עמדה כמעט משחק שלם טוב.
    סולשאייר איחר מאוד בחילופים לדעתי ופוגבה היה באובר בטחון, ראשפורד צריך להמשיך להיות הבועט פנדלים שלנו.
    גם כי הוא בועט טוב וגם כי זה יתן לו בטחון וכשהוא צריך לכבוש השנה כמות גדולה של שערים.

הייתי פותח משחק הבא עם גרינווד במקום לינגארד.
    אני כבר אלרגי לרגעים האלה של פסים של 2 מטר עוברים ללינגארד מתחת לרגל.
    הוא עושה הגנה ופעם ב.. מוציא מתפרצת יפה, שיעשה את זה מהספסל ולא להיפך.
    יחסית להרכב הכנראה הכי צעיר שהעמדנו במשחק ליגה בעשור האחרון, עמדנו די טוב במגרש קשה מאוד מול קבוצה שעושה לנו טרור בעקביות.

WellNeverDie אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

אין ליונייטד שום עומק בהתקפה ובקישור ויש לה עונה של 60 משחקים.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אנחנו חלשים מארסנל וגם מצ'לסי. ראו את זה גם במשחק בין הקבוצות בשבוע שעבר וגם בסופר קאפ האירופי (הקבוצה הנוכחית שלנו לא תשחק ככה מול ליברפול גם אם תיתן לה מאה ניסיונות). וכמו שאלכס כתב, יש לנו את השמיכה הקצרה בליגה בערך, כל פציעה של שחקן הרכב זה קטסטרופה והבטחה לתחליף לא ראוי. ולא שההרכב מושלם.

7. k_700 Member

חלש מצ'לסי?
    מה ראית מצ'לסי? ראיתי מהם התלהבות אתמול שהספיקה ל10 דקות.

לך תדע מתי כל השחקנים שלהם יחזרו, באיזה מצב יחזרו ובאיזה מצב תהיה הקבוצה שלהם.
    כמו שגיל כתב זה מאוד מאוד צמוד לדעתי בינינו לבין ארסנל ברמת הסגל.
    ארסנל בעצמה לא מרשימה וגם שם יש שמיכה קצרה בלא מעט מקומות.

אם נצליח להביא עוד קשר בינואר למרכז המגרש זה יכול להיות השינוי הכי גדול.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אתמול צ'לסי הייתה חלשה, ועם זאת ברבע שעה הטובה הם היו הרבה יותר מסוכנים מאשר אנחנו במשחק היום שלמעט 10 דקות היה כולו בשליטתנו.

9. k_700 Member

אין לי מושג מה ראית.
    היית מצויין במשך 45 דקות היום.
    אחת הסיבות שוולבס לא עשתה כלום במחצית הראשונה היא הצורה שבה היית מאורגן עם הכדור והצורה שלחצת את כל הקשרים שלה.
    מיעטתנו להגיע להזדמנויות כי היא גם מגנה מאוד מאוד נמוך והשחקנים שלה לא זזים מילימטר מהמיקום שלהם.
    אין לנו את האיכויות שיש לקשרים של סיטי למשל אז יהיה לך קשה לפרוץ כל השנה קווי הגנה כאלה ותסתמך על ניצול המצבים שלך וההגנה.
    היום ההגנה נתנה אוויר להתקפה, בשנה שעברה אכלת 3 מצבים לשער לפני שכבשת במשחקים דומים.

לסטר אתמול למשל שיחקה הרבה יותר פתוח ולחצה הרבה יותר גבוה.
    לצ'לסי היו המון שטחים ריקים על המגרש והיא לא ניצלה שוב דבר.

צ'לסי תשאר עם מחמאות על 40 דקות נגדינו ועוד 10 דקות מאתמול בסיכום של שני המשחקים ואתה החלטת שהם טובים מאתנו, נו שווין...

10. WellNeverDie Member

אבל אין עומק. זהי גמור אותנו. פציעה של מרסיאל/רשפורד/פוגבה אין לנו מה למכור.

מחכה שפרד יחזור, יהיה בקישור עם מקטומיני (שגם זה לא מלהיב אבל ניחא) ונשחרר את פוגבה קדימה, מה שיטיס את לינגארד לספסל.

11. רוברטו באגיו31 Member

צ'לסי תסיים מעל ליונייטד העונה, תזכרו מה שרשמתי . צ'לסי קבוצה הרבה יותר בריאה מיונייטד שה "כוכב" שלה הוא ילד קקה שזורק זין וכל הזמן מפשל ברגעים קריטיים, ואחרי זה לא מבין למה המאמן בא אליו בטענות .

לצ'לסי יש את קאנטה, ליונייטד את פוגבה . זה ההבדל בין הקבוצות בין היתר .

לגבי המשחק היום : פספוס גדול של יונייטד .

חוץ מכמה שטויות של מאמן טירון ( כמו להכניס את מאטה ), סולשיאר מוציא ב 2 המחזורים הראשונים די הרבה מהשחקנים והסגל שלו .
    ראשפורד ומרסיאל נראים טוב, ומשחק ההגנה בכלל לא רע . מגוויר בהחלט נראה טוב ומשדר ביטחון ומנהיגות .

דרך אגב, השיפוט היום היה ביתי באופן מובהק .

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/19
  12. k_700 Member

לא בטוח בכלל שפרד זה הפתרון שבשבילו שווה לשחרר את פוגבה קדימה.
    פרד לא הראה משהו להשען עליו בשנה הראשונה.
    מאוד מסורבל, מאבד המון כדורים ונראה שגם הדלק נגמר לו בשלב מוקדם במשחק.
    הוא יהיה חייב להראות משהו אחר שלא הראה עדיין כדי שזה יהיה הוא.

אני לא אהיה מופתע אם בינואר יפשטו בכל הכוח על אחד מהשמות שסימנו בקיץ, היות וזה יכול להיות ההבדל לאיך שהעונה הזאת תראה.

אני כבר מהמשחק הבא משחק עם גרינווד בהרכב.
    הוא צריך יותר מה-7 דקות האלה בסוף משחק, יש בו קילריות מול השער שבחיים לא תהיה בלינגארד ואני לא אהיה מופתע אם נגלה מהר מאוד שכבר היום הוא הרבה יותר טוב ויציב ממנו בBIG MINUTES.

13. WellNeverDie Member

מעדיף כל דבר על לינגארד בהרכב פשוט, ואולי לפרד יש מה למכור

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגיע לנו לאבד נקודות אחרי שנתנו לפוגבה לבעוט את הפנדל. ראשפורד שבוע שעבר כבש פנדל, מרסיאל שגם בועט פנדלים אצלנו כבש שער היום והיה גם אופציה מצוינת, אבל אצלנו נותנים לפוגבה רק כי סחט את הפנדל, והוא כמובן בועט בלי מרחק הרצה ומאבד לנו נקודות יקרות.
    אין היררכיה ברורה אצלנו, אין קילריות, ואנחנו נשלם על זה מחיר יקר השנה.
    גם אולה איכזב כשהמתין עם שני חילופים עד דקה 88 ושלא עצר את המומנטום של וולבס כשהשער היה באוויר עם חילוף בזמן.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר להגיד שצ'לסי פחות טובה ממנ יונייטד, זה חסר היגיון כרגע.
    קודם כל אחת ניצחה את השניה 4-0, דבר שני ראינו את צ'לסי מתקשה מאוד במשחק בית ביום ראשון, בצורה כזאת יהיה לה קשה להגיע ל10 הפרש ממנ יונייטד.

סולשאר - הקבוצה ניראת יותר טוב מבסוף העונה שעברה, זה לזכותו. משהו בהכנה היה כן כמו שצריך.
    אבל....מחצית 2 בינונית ואין חילופים עד דקה 80. פוגבה לוקח כדור בועט פנדל שואל את ראשפורד, המאמן יושב על הספסל לא מגיב לכלום.
    אלה דברים לא טובים. המאמן צריך לרשום מי לוקח את הפנדלים, זה לא משהו שמוחלט בזמן משחק.
    ראיתם את התגובה של ראניירי כשקמארה לקח פנדל בכוח בפולהאם, שסולשאר ישתגע ככה על פוגבה ואז לא הייתי אומר מילה.

סך הכל מנ יונייטד פשוט נשפטת בסטנדרטים שלא ריאליים למציאות העכשווית שלה. זאת מנ יונייטד ויש לה תקציבים ענקיים וכו' אבל בהתחשב במציאות שלה כרגע אלה היו 2 מחזורים לא רעים בכלל. ביסאקה ומגוויר הביאו שדרוג משמעותי להגנה כצפוי, במיוחד ביסאקה שלוקח שם כדורים שיאנג יכול לחלום לקחת ובמקביל הוא תמיד מציע את עצמו כאופציה בהתקפה בזכות מהירות גבוהה וריצה בלתי פוסקת.
    חסר חיזוק לקישור ואני בחיים לא הייתי משחק עם פוגבה באמצע של 2 באנגליה אבל גם לארסנל יש מינוסים ברורים.

WellNeverDie אוהב/ת את זה.