המחזור השני בפרמיירליג: Golden Brown

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏17/8/17.

1. Gunner_ForeveR Member

חחחחחחחחח טוב שלא ניסה להפחיד אותו גם , כמו בשכונה

2. oranfu Member

@Footballover מה ז"א על סמך מה? על סמך מה שאני רואה, אתה יכול שלא להסכים. אני חושב שדה-בריינה אחד השחקנים הכי מדויקים טכנית שראיתי. אריקסן אלגנטי ביותר, יכול להכניס כדורים מעולים פנימה ויצירתי. קד"ב יעשה את זה פחות יפה, פחות קלאסי אבל פשוט יותר נכון. שחרור הכדור שלו תמיד יהיה ברגע הנכון, לכתובת הנכונה, בעוצמה הנכונה. לאריקסן יש רגעים גדולים כשבשאר הוא לא מרשים אותי (זה למה הוא אף פעם לא יהיה מודריץ'). קד"ב עקבי מאוד במשך כל המשחק.

אין לי שום עניין לכאן או לכאן, את שני השחקנים אני נהנה לראות. אבל אם היתה לי בחירה את מי מהם אני לוקח למועדון שלי אני לא מתלבט לרגע והולך על קד"ב.

Footballover אוהב/ת את זה.
  3. nwish Member

זה בעצם המשפט שממצה את הנק' ושקשה מאוד לחלוק עליו, בכל הנוגע לתכליתיות והשפעה שוטפת על המשחק דה ברויינה פשוט מעולה, אריקסן הוא Luxury player. לא בטוח שהייתי מחליף אותו במחטריאן, למשל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. golding מנהלים

תכליתיות שלא מתבטאת מספיק במספרים. הלוקסוס של אריקסן כן. וכולנו יודעים מי מהם משחק עם יותר כשרון התקפי על בסיס שבועי.

לוקח את אריקסן לפני דה בריינה בלי לחשוב פעמיים.

5. alexshw Member

דיון שכלל לא היה עולה לפני השנה הקלנדרית הזו. דה בריינה השחקן הכי מבריק בליגה.

6. oranfu Member

באמת? אתה משווה את אריקסן למחיטריאן? גם פה, אני מעדיף את מחיטריאן ואין התלבטות מבחינתי.

k_700 אוהב/ת את זה.
  7. Footballover Member

וואו, ראיתי הגזמות פרועות בחיי אבל זה... זה פשוט מבדח. הוא אפילו לא הבלגי הכי טוב בליגה.

בסופו של דבר, כנראה זה יורד לעניינים של העדפה אישית, פשוט מעניין איך ההבדלים כאלה גדולים. לדעתי להשוות את דה בריינה לשחקנים הבאמת גדולים בליגה הזאת (גם מבחינת כישרון וגם מבחינת אופי) זה אבסורד אחד גדול.

golding אוהב/ת את זה.
  8. golding מנהלים

מה זה בכלל אומר? לא כתבת הכי ״טוב״ בליגה כי אתה יודע שזה לא נכון, אז בחרת מילה אחרת שנשמעת טוב אבל לא גורמת לאמירה שלך להישמע מצחיק?

9. Mellow29 Kopite

דיון קצת מוזר בעייני. דה בריינה שחקן מצוין. אריקסן שחקן מצוין. שניהם משחקים בסגנון די שונה, כל אחד מהם מציע דברים שונים ברמה גבוהה מאוד, ולכל אחד יש עדיין כמה נקודות חולשה לשפר. השאלה ״את מי היית לוקח לקבוצה שלך?״ כנראה תלויה במי כבר נמצא בקבוצה הזו.
    אני כבר בקושי זוכר איך זה היה בעידן שלפני שני החייזרים, אבל כבר עכשיו מדובר בשחקנים שמאוד קרובים לשורה הראשונה בעולם.

muller אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

מבריק. אני הכי נהנה לראות אותו במגרש כשהוא בגדולתו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

11. golding מנהלים

בגדול אתה צודק. הבעיה שלי היא שסביב דה בריינה יש הייפ לא פרופורציונלי בעוד אריקסן לא זוכה לחצי מההערכה הזו (כאן לפחות).

אני רק יכול לדמיין איזה מספרים אריקסן היה רושם אם היה לו את החופש שיש לקד״ב; לא צריך לעשות הגנה ומשתף פעולה עם אגוארו, ז׳זוס, סילבה, סאנה וכו׳. אין הרבה שחקנים שזוכים ללוקסוס הזה בליגה.

gilad16 אוהב/ת את זה.