המחזור השני בפרמיירליג: Golden Brown

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏17/8/17.

1. nwish Member

זה בטוח (שליברפול תהיה טובה יותר עם קייטה ו-ואן דייק), השאלה היא האם ליברפול מוכנה למכור את קוטיניו כדי להביא אותם, כי אני ממש לא רואה את שניהם מגיעים ב-11 הימים הבאים בלי כאפה מצלצלת בדמות עזיבה של קוטיניו\איזו תבוסה משפילה.

מישהו בליברפול חייב להתעורר דחוף, אמרו האוהדים שלהם בצדק - הם קיבלו שם של קבוצה שמוכרת את הכוכבים שלה, אפילו את טורס הם מכרו ליריבה ישירה בפרמייר ליג. עד שזה יקרה הם יישארו בדיוק היכן שהם עכשיו והיחידים שמרוצים מזה הם אנחנו.

Sir Alex Ferguson ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. DRORIKO Member

אני צוחק נו

3. Sir Alex Las' Killa

לא יודע אם התוצאה משקפת, אבל אנחנו נראים הרבה יותר חדים ומרוכזים מאשתקד. רואים את זה בדברים הקטנים ובמיוחד בדקות הקשות (סוף המחצית הראשונה, ובסוף המחצית השנייה). כל השחקנים בכושר מעולה ויודעים בדיוק מה המאמן רוצה. חלק לא מבוטל מזה בגלל הפרי סיזן המעולה וחלק אחר בגלל האיכות המדהימה בסגל. מוריניו כמובן ימשיך להוריד ציפיות כמו אחרי 4-0 שבוע שעבר, אבל אין ספק שמדובר בקבוצה מפחידה.

4. סולשאאאר Member

אני לא חושב שמדובר ב"קבוצה מפחידה".

מוקדם מידי להכתיר את יונייטד ככזו.

היה לה מבחן ראשון ולא מאוד קשה מול ווסטהאם בבית, והיא עברה אותו בהצלחה מרובה.

היה לה מבחן קשה יותר מול סוואנזי בחוץ, וגם אותו היא עברה בהצלחה.

צריך יהיה לראות האם מוריניו יצליח להעמיד כאן קבוצה שיודעת להתמודד עם קבוצות שלוחצות- ליברפול, סיטי, טוטנהאם, אברטון...

מול הקבוצות האלה יונייטד תיבחן יותר ברצינות, ובעיקר ייבחן משחק המעבר שלה. שחקני ההתקפה יידרשו לקבל החלטות נכונות בשברירי שניות, תוך כדי שהם דופקים ספרינט.

עד שיונייטד לא תראה שהיא יכולה להתמודד בהצלחה מול הקבוצות האלה (או, לכל הפחות, לא להיכשל נגדן כל פעם מחדש), אי אפשר לכנות אותה "קבוצה מפחידה".

אני ממבקריו היותר גדולים של מוריניו בדרך כלל, ואת העונה האחרונה סיימתי בתחושות קשות מאוד חרף הזכייה ב 2.5 תארים...

עד שמוריניו לא מוכיח שהוא יודע לשחק כדורגל גם מול קבוצות צמרת, הוא מבחינתי חשוד.

אבל צריך להגיד בפה מלא שעושה רושם שהוא הביא את הקבוצה במצב מנטלי מצוין לפתיחת העונה.

יש הרבה ממה לשאוב עידוד עד עכשיו. רק שימשיך ככה...

5. oranfu Member

רק שאלה - למה אנחנו צריכים למכור את קוטיניו בשביל לעשות רכש? אמור להיות הרבה מאוד כסף בקופה.

6. Andrei Kanchelskis Member

זה היה ניצחון ענק עם טעם של פעם שמעורר אצלי תקוות(אומנם בערבון מוגבל אבל עדיין)להמשך אבל שוב קרה משהו מרגיז מאוד במהלך המשחק הזה שמעורר אצלי חששות לגבי ההמשך: למה לעזאזל הכניס מוריניו את פלאיני רבע שעה לסיום במצב של 1-0?! לא נמאס לו לעזאזל מפעולת ההרס העצמי הזו שעלתה לנו בכל כך הרבה נקודות בעונה שעברה?! היום במזל השכלנו לכבוש עוד 3 שערים(אין להם שום קשר לכניסה של פלאיני) אבל במשחק אחר מול יריבה חזקה יותר זה עלול יהיה להיגמר ברע.
    עזבו את זה שפלאיני לדעתי(ולדעת עוד רבים) לא צריך בכלל להיות אצלנו אבל מילא שהוא עוד כאן אסור אבל פשוט אסור להכניס אותו למשחק שיש עוד סיכוי שלא ננצח בו, במקרה הפחות גרוע הוא צריך לפתוח במשחק ולהיות מוחלף במחצית אבל לתת לו להיכנס רבע לשעה לסיום ביתרון שברירי של 1-0? בחיים לא!!!

7. oranfu Member

אחת מחוליות הקישור הכי גרועות שאי פעם שיחקו בליגה. המועדון כולו נראה בדיכאון, הסגל חרא ואין שום סיבה לחשוב שמשהו ישתנה.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקיץ הזה גרם לכולנו, כולל השחקנים, להפוך מ believers ל doubters.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

*אין לליברפול טיפת תחכום ללא קוטיניו ולאלנה של העונה שעברה. זה ביזיון חסר תקדים אם הראשון יעזוב בסוף החלון.
    *לא שאני בעד ההתנהגות של קונטה, אבל אני לא מבין איך קלופ לא יוצא נגד ההנהלה שלו בפומבי. שידור פאניקה אולי כן היה עוזר.
    *אני מעריך את פירימינו, אבל איך שאני לא מסתכל על זה הוא אוברייטד. אין בו שום דבר מצוין מלבד ה-work rate שלו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לחלוטין.

פשוט שחקנים בודדים שנראים כמו שחקני כדורגל בכלל. מאטיפ, רוברטסון, מאנה. זהו בערך.

קלאבאן אגב פשוט הרבה יותר טוב מלוברן, היתרונות היחידים של הקרואטי הם פיזיים נטו. וזה לא אומר שקלאבאן בלם ראוי.

גומז בולט בחולשתו, הבנאדם לא מצליח לעצור כדור.

כfalse 9 הוא טוב מאוד. באגף בינוני ומטה.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@אלעד פירמינו חייב להיות קרוב לרחבה, רק שם התכונות החזקות שלו באות לידי ביטוי.
    הוא שחקן של נגיעה בכדור, תן לו מקום לדריבל ולהתמזמזות והוא יאבד ברשלנות.
    זה מוכח פעם אחר פעם אחר פעם.
    כל פעם שסטארידג' עולה להרכב, פירמינו הולך לאגף ומתבזבז.
    סטארידג' בטח שואל את עצמו, איך זה שכשאני על הספסל אני רואה התקפה מסחררת וכשאני בפנים הכל תקוע...התשובה היא בהודעה הזאת.
    כל כך מסובך לשים את פירמינו מאחורי סטארידג' ולהזיז את מילנר שמאלה?

אלעד ו-oranfu אוהבים את זה.
  12. oranfu Member

מאטיפ נראה כמו שחקן כדורגל? אני עוד לא ראיתי את זה מאז שהגיע. הוא גרוע בכל פרמטר של המשחק פחות או יותר.

13. Ori8 Member

תנו קצת כבוד למועדון היחיד בעולם
    שמחליף את כר הדשא שלו לראשונה מזה 200 שנה והוא איכשהו נראה חרא יותר מכר הדשא הקודם.

אה, שלא אשכח. בלי ליברפול הנדרסון עכשיו בצ׳מפיונשיפ עם סנדרלנד או במקרה הטוב בווסט ברום. לקפטן של המועדון הזה אין מקום בהרכב של אברטון.

14. Andrei Kanchelskis Member

לא נורא לפחות תהיו השנה בליגת האלופות ותעשו קופה.

האמת שאני באמת לא מבין איך מאמן ברמתו של יורגן קלופ שיתף פעולה עם המחדל הזה שמנצחת עליו בגאון הנהלת ליברפול. קלופ היה פשוט חייב להטיל ווטו ולהצהיר חד משמעית שללא כסף לרכש משמעותי הוא פשוט מתפטר ואז נראה אם להנהלה היו ביצים להמשיך במחדל הזה כאילו לא ארע דבר. לדעתי בתוך תוכו קלופ מאוד מצטער על כך עכשיו(למרות שזה עדיין לא מאוחר לקום וללכת) ועונה גרועה שעלולה לבוא עכשיו על ליברפול(וגם עליו אישית) תהיה עלולה לפגוע מאוד במניותיו וביוקרתו ולהפוך אותו למאמן סוג ב' שספק אם קבוצות מהעילית של היבשת ירצו בו.

15. Coutinho10 Member

כל הטחת האשמות האלה כלפי ההנהלה והוצאת קלופ כנקי היא לא רצינית. כתבתי את זה אתמול ואכתוב שוב. אין שום סיכוי שהם מסרבים ל 120 מיליון פאונד בזמן שאין להם רצון להוציא כסף.
    אתם הופכים את קלופ לתמים מדי - אני אומר שאם הוא לא היה עקשן כ״כ היו פה עכשיו גם קשר חדש וגם בלם, כנראה שפחות טובים אבל לפחות זה היה קורה.
    אין שום סיבה לא לתת לו כסף לרכש, ומהצעה של 66 מיליון פאונד אתה לא משתנה ברגע למצב שאתה לא מוכן להוציא שקל.