המחזור השני בפרמיירליג: Knowing Me, Knowing You

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏17/8/18.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אחרי מחזור פתיחה רב שערים אך נטול הפתעות, מגיע המחזור השני. אחרי הפסד בית צפוי למנצ'סטר סיטי, הפתיחה הקשה של אמרי בארסנל ממשיכה והוא מגיע לסטמפורד ברידג' למפגש עם צ'לסי שפתחה היטב את עידן סארי עם 3-0 בהאדרספילד. אותה האדרספילד תתארח בראשון אצל האלופה, נטולת קווין דה בריינה. טוטנהאם תארח, עדיין בוומבלי, את פולהאם שאיכזבה הרבה אנשים במחזור הפתיחה, בעוד העולה שכן הרשימה, וולבס, תתארח בלסטר. מנצ'סטר יונייטד תתארח אצל ברייטון במה שחבטח יהיה עוד משחק מחפיר של מוריניו וקבוצתו, ולסיום המחזור-מאנדיי נייט פוטבול עם ליברפול אצל פאלאס בסלהרסט פארק, שיבוץ שמעלה אצל האדומים זכרונות טראומטיים.

קרדיף-ניוקאסל, שבת, 14:30, קרדיף סיטי סטאדיום
    אברטון-סאות'המפטון, שבת, 17:00, גודיסון פארק
    לסטר-וולבס, שבת, 17:00, קינג פאוור סטאדיום
    טוטנהאם-פולהאם, שבת, 17:00, וומבלי
    ווסטהאם-בורנמות', שבת, 17:00, לונדון סטאדיום
    צ'לסי-ארסנל, שבת, 19:30, סטמפורד ברידג'

ברנלי-ווטפורד, ראשון, 15:30, טרף מור
    מנצ'סטר סיטי-האדרספילד, ראשון, 15:30, אתיחד
    ברייטון-מנצ'סטר יונייטד, ראשון, 18:00, אמקס

קריסטל פאלאס-ליברפול, שני, 22:00, סלהרסט פארק

alexshw אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

אם יונייטד יגעו בכדור ברחבת ברייטון פעמיים במחצית הראשונה, זה כבר יהיה שיפור לעומת העונה שעברה.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות מעולות לפאלאס. לדעתי לופטוס צ'יק עשה טעות עבור הקריירה שלו שלא המשיך לשחק שם כשחקן מוביל עונה נוספת.

בכל מקרה, קריסטאל פאלאס בסלהרסט פארק זה מוקש קלאסי לליברפול שתגיע אולי באובר מצב רוח טוב. חבורה של נגרים מעצבנים עם זאהה ובנטקה מקדימה, לא צריך להרחיב מעבר לזה. מקווה שאכן יתפתח קרב דו-צדדי, להבדיל ממחזור הפתיחה מול ווסטהאם.

4. Mellow29 Kopite

אני בטוח שאני לא אוהד ליברפול היחיד שדי הופתע לראות שבעצם ב-3 המשחקים האחרונים בסלהרסט פארק ניצחנו. מנטלית אנחנו כאוהדים סוחבים את הטראומה של ה3-3 ב2014, אבל בפועל דווקא באנפילד הולך לנו קצת פחות טוב נגדם.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אבל גם כשמנצחים זה הולך קשה, זה לא פשוט.
    למשל הניצחון שנה שעברה היה מהפך שהושלם אחרי דקה 80.

הקושי שם ברור, קבוצה פיזית, נותנת לנו מרפקים.
    זה יהיה מבחן אמיתי ראשון לאליסון וגומז.
    לכאורה הבאנו את פאביניו בשביל המשחקים האלה אבל אני לא חושב שהוא יפתח בכלל.

6. Clichy COYG

רק לפני שלוש שנים מאייר וסאנה כיכבו בשאלקה, בסוף האחד כוכב בסיטי והשני עובר בהעברה חופשית לקריסטל פאלאס...

לגבי המשחק מול צ'לסי - פוטנציאל השחיטה תמיד קיים, גם אחרי שונגר עזב, אבל לפחות מבחינת הוייב (שלא תמיד אומר הכל) יש תחושה של ניסיון ללמוד מטעויות ולנסות ולהשתפר ולשחק כדורגל יותר מאתגר.
    השאיפה היא תמיד לנצח כמובן אבל בסגנון שמנסים להנחיל, צריך בתור התחלה לקחת את הנקודות בלסטר או סאותהמפטון ולא צ'לסי בגשר.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  7. Scouser Member

אמרי זה מאמן עם רקורד מפוקפק מאוד במשחקים מול קבוצות גדולות, במיוחד במשחקי חוץ. יותר סיכוי שצ'לסי תדרוס מאשר שארסנל תוציא משהו לדעתי. לא ברור מה התוכנית המקצועית כרגע בארסנל, איך כל שחקני ההתקפה אמורים להתחבר, מהי חוליית ההגנה הכי טובה ומתי טוריירה יכנס לעסק. זה יכול להיגמר לא טוב במשחקים כאלה.

8. Raulito Madridista

היה איזה שלושער של ואן-פרסי בגשר ביום רע של פטר צ'ך אבל חוץ מזה כדי לזכור ניצחון שלה בסטמפורד-ברידג' לדעתי צריך ללכת אחורה לעונת ה-'הבלתי-מנוצחים'. ארסנל צריכה לשנות את השבב מה שנקרא, לשחק הגנתי וחזק, לוותר על שחקן יוצר ולקוות שיהיה מצב לכדור עומק למהירות של אובאמיינג כי ההגנה של צ'לסי לא מספיק מהירה לדעתי. אוזיל יכול לתת את הכדור הזה והוא גם טוב במצבים הנייחים אבל הוא השחקן האחרון שאתה רוצה על המגרש במאבקים האלה. קאנטה הכל יכול שיחק והיה מעולה כבר במחזור הפתיחה וכעת צ'לסי מקבלת בחזרה גם את האזרד מהדקה הראשונה לדעתי וזה משדרג משמעותית את משחק ההתקפה, והוא תמיד מככב נגד ארסנל. 0 מ-6 עבור אמארי זה מאוד ריאלי אבל קשה להאשים אותו.

9. cheddar Member

10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי ידרוס? מוראטה ידרוס?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sturridge אוהב/ת את זה.
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצ'לסי יש בעיות משלה.
    זה שתי קבוצות שלא סגורות על עצמן עדיין וייקח זמן עד שייסגרו גם להערכתי.
    הרוב הולכים עם צ'לסי, אני רואה גם סיטואציה בה ארסנל תשתלט על המשחק.
    שופטים את ארסנל בחומרה כי שוכחים שהיא שיחקה נגד מפלצת.

12. k_700 Member

לארסנל יש איכות גדולה מאוד מקדימה, כשדברים לא צפויים כרגע בשתי הקבוצות ואם אמארי יבחר נכון זה יכולה בקלות להיות התפוצצות לצד השני.
    משחק שאי אפשר באמת להמר עליו כרגע ועם כל הכבוד לקריסה של ארסנל במשחק ראשון מול האלופה שנה שנייה ברציפות והנצחון של צ'לסי מול הקבוצה שתרד ליגה בסוף השנה.

עם כל הגיפים שמריצים כבר שבוע על "השיטה של סארי" שמתחילה להמדד, אני מסוגל לראות איך זה יכול להיות משחק ששובר לגמרי את הקונספציה, יותר מדי דוד לואיז לווריד בשבוע אחד.
    מקווה בשביל סארי שאחרי טראומות מוראטה מהשבוע שעבר(כן בלה בלה בלה תרם ללינק אפ פליי ומסר איזה מסירה וחצי ברחבה) הוא לא יעשה שטויות ויכניס את ג'ירו לקצב.
    אם יש משהו שיכול להרוג את ההגנה של ארסנל זה קצת אגרסיביות, דמות שמכירה אותם, חדות ותעוזה.
    בקיצור כל מה שאין במוראטה.

oranfu ו-Gianzola אוהבים את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין תוהה לגבי ה"איכות גדולה מאוד מקדימה" שמפמפמים לי עליה כבר מינואר שעבר. שמות ומוניטין בצד, לי זה נראה שנתקענו עם רביעיית אוברייטדס מובהקת שבעיקר דורכת אחת על השניה מאשר קומבינציית שחקנים שתשלים ותשפר אחד את השני (ראה ערך: השלישייה של ליברפול). מיקיטריאן כשהוא גרוע הוא בלתי נסבל וזה מצבו כרגע, אוזיל לא קיים רוב הזמן (להחתים אותו על חוזה של 350K בשבוע הייתה טעות גדולה של המערכת), אובאמיאנג לא מסוגל לעשות כלום מחוץ לרחבה ולאקזט לא באמת *כזה* טוב. הוא מעולם לא היה כזה.

אני דווקא חושב ששופטים את ארסנל בקלות יחסית אחרי שבוע שעבר דווקא בגלל שזו הייתה סיטי, למרות שהיא עלתה בלי שלושת השחקנים הכי טובים שלה מהעונה שעברה, לא הכי מוכנה בקיץ של מונדיאל, עם הופעה נוראית של השוער שלה שנגד כל קבוצה מעט יותר חדה היה נענש ביג טיים.

בכל מקרה, מבחינת ארסנל זה משחק על 6 נק'. נקווה שטוריירה הוא כל מה שעושים ממנו.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/18
    Mellow29, oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  14. alexshw Member

חשבתי שהילד הצרפתי המתולתל בכלל בא קודם לקבוצת המילואים ויתחיל להשתלב אט אט, דרך הגביעים קודם ואז דקות בליגה פה ושם.
    ואז נדהמתי לגלות שהוא פותח בקישור מול סיטי. זה כזה ונגר לזרוק ילד בהופעת בכורה במשחק הכי קשה ע"ע שצ'סני למשל.

oranfu, Liverpool-Forever ו-אלעד אוהבים את זה.
  15. סיונרה Member

אוזיל ומיקיטריאן זה פחות או יותר אותו שחקן ממה שיצא לי לראות, וזה לא להיט בכל מקרה.