המחזור השני בפרמיירליג: Knowing Me, Knowing You

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏17/8/18.

1. Andrea21 Member

אני מסכים שסלאח לא ברמה של הזאר, אבל הזאר מעולם לא חווה עונה עם מספרים כמו של סלאח שנה שעברה וזה לדעתי מה שמפריד בינו לבין להיות בלבל של מסי/רונאלדו...

2. oranfu Member

נתן לכם.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שים את הזאר שלישייה קדמית אצלנו והוא מסיים עם איזה מספרים שבא לך, אני בטוח בזה.
    ושלא יובן מזה שאני מזלזל בסלאח או משהו...סלאח ענק, לא בטוח שהזאר עדיין טוב ממנו. אם כן אז ממש במעט.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. cheddar Member

קבוצה טובה בתקופה רעה קשה לדעת מה יהיה איתה במשחק מסויים, מצד אחד היא לא טובה, מצד שני אם הם קמים בבוקר על הצד הנכון, האיכות קיימת בכמות מספקת לנצח את כל אחד מהמשחקים בליגה

5. k_700 Member

וזה גג מה שמסוגלת הקבוצה הזאת לייצר.

שער אחרי מצב נייח מדיפלקשן ופנדל בחסות השופט.

השנה החבלי לידה יהיו פי 8 יותר קשים.

6. oranfu Member

הזאר הוא בול בעמדה שחסרה כרגע בריאל. שחקן ענק. עד היום היה צריך לשחק עם מנג'רים שמדכאים כל יוזמה התקפית של השחקנים שלהם (באנגליה).
    אבל הם לא מבינים שם כלום. גם התעקשו להתעניין בחצי מהשוערים באירופה במקום בשוער הכי טוב בעולם שהוא גם במקרה ספרדי.

7. Andrea21 Member

כמה שנים הזאר בפרמייר ליג? הוא שיחק תחת אין ספור מאמנים ואין ספור פרטנרים בהתקפה, והוא עדיין לא נתן משהו שמתקרב למספרים האלה. שלא יובן לא נכון, הזאר בעיניי וורלד קלאס לכל דבר וגם האהוב עליי בפרמייר ליג, אבל מכונת מספרים הוא לא.

8. Raulito Madridista

האזרד היה משפר את המספרים שלו בסיטי, אני מאמין שגם בליברפול ובטח בקבוצה גדולה אחרת שהיא לא צ'לסי, רוב הזמן הוא היה 'תקוע'.
    לגבי הערב, ובכלל, אמנם רק מחזור שני אבל יש את אותן המגמגות:
    * היו חלקים שארסנל 'לא הייתה ארסנל' כמו החזרה ל-2:2, ובסופו של דבר היא הפסידה בדרך ארסנל-קלאסית, והאזרד החליט שהוא רוצה לעבור שחקן ולבשל גול - וזה קורה. וכל הגולים מאוד רכים.
    * סיטי עושה גולים בקלות כמו בפלייסטיישן, רק ליברפול מתקרבת אליה אבל סיטי עדיין מחוברת יותר ומאוזנת יותר ויש לה יתרון. שאר קבוצות הצמרת לא באותה הרמה לדעתי, הסגל החסר של טוטנהאם יהיה בעוכריה ובחלק מהמשחקים הגדולים אשתקד גם בגישה היא מאוד איכזבה אותי.
    * מת לדעת מה אלכס פרגוסון היה אומר על מנצ'סטר יונייטד הנוכחית, ככה בלי סנטימנטים, להקליט אותו בשיחה בוואטספ עם חברים. היא משחקת את הכדורגל הכי גרוע מבין קבוצות הצמרת, היא משעממת למוות והאמת שאם פעם היה נגדה אנטי מקנאה והצלחה - הפעם מסיבות אחרות לחלוטין.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין קשר מקצועי בין שני השחקנים וזו הסיבה שהוא גם איננו "מכונת מספרים".

עם זאת, הזאר מעולם לא נתן עונה ברמות שסלאח הגיע אליהן בעונה שעברה. אולי העונה תחת סארי, מי יודע. כך או כך, הוא שחקן ענק.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תחת איזה מאמנים שיחק בשנים שלו?
    את שיאו העביר אצל מוריניו וקונטה.
    מ.ש.ל

לירן ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. Andrea21 Member

מקבל את הטענה ובכל זאת, דיברו על סכומים הזויים בהקשר של ההעברה הזאת וכנראה שמקבלי ההחלטות של ריאל חשבו שהוא לא שווה סכום כזה. מה שבטוח - מקבלי ההחלטות האלה שהקבוצה אותה הם מנהלים אלופת אירופה כבר 3 שנים ברצף, בטח מבינים משהו.

ואין שום ספק שהזאר שחקן ענק.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי מבינים, מניח שנראה בסוף העונה אם צדקו או לא.
    אני יותר בקטע של להגן על הזאר מהטענה שהוא לא מסוגל להביא מספרים. פחות בקטע של לייעץ לריאל מדריד מה לעשות.

13. Andrea21 Member

לא אמרתי שהוא לא מסוגל, אמרתי שהוא לא עשה את זה בינתיים. וההערה לגבי ההבנה של מנהלי ריאל כוונה להודעה אחרת שמישהו כתב פה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  14. Scouser Member

יש מהלך "טקטי" יותר מביך בכדורגל העולמי מאשר קבוצה עם סגל של חצי מיליארד יורו בערך שמעלה נגר מוחלט בכוונה ברורה להעיף לו כדורים? כנראה שלא. מדהים.

אבל לא הייתי ממהר להספיד את צבירת הנקודות של יונייטד. הם הפסידו באותה צורה בערך להאדרספילד שנה שעברה, כל עוד יש להם את דה חאה, פוגבה ואת השופטים הם יצברו נקודות בקצב סביר ובהחלט יהיו בטופ 4.

owen11111, oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  15. סמואל אטו Member

לדעתי ההסתכלות על הזארד בפריזמה של מספרים עושה לו עוול. היכולת הכי משמעותית שלו על המגרש זה להעביר את כובד המשחק מההגנה להתקפה ולגרום להגנות לקרוס כשהוא פורץ בחלק ההתקפי. כמו סוג של ג'יימס הארדן רק בכדורגל.

yakov_y, אלעד, golding ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.