המחזור השני בפרמיירליג: ?What Do You Want from Me

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏18/8/16.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם ברבים התכוונת גם לסטואני, בנוסף לאבל, אני חייב להגיד שהוא לא הכוס תה שלי (פורום אנגלי אחרי הכל) אבל אני מעריך אותו על הקריירה שהוא עושה חרף הכלים המוגבלים. יהיה מפתיע לראות אותו נותן עונה טובה, אחרי שהיה ככה ככה בליגת המשנה.

golding אוהב/ת את זה.
  2. golding מנהלים

כנראה, אם כי ראינו מקרים של שחקן שפתאום נותן עונה מטורפת משום מקום. בפרמייר ליג זה אפילו קורה לא מעט.

3. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

אצטדיון אנטי אנגלי לחלוטין.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הופעה מעצבנת של אנר ולנסיה שעשה כמה פעולות יפות אבל בגדול הסתובב באדישות כולל ירידה איטית ולא ברורה מהמגרש כשהוחלף. אהבתי את ולנסיה בעבר, אבל חוץ מזה שהוא לא פוגע באנגליה הגישה שלו הפתיעה אותי לרעה. במקומו עלה לבכורה שלו ג'ונתן קאלרי, חלוץ הרבה פחות מוכשר ממנו, טכנית ופיזית, אבל כזה שהראה בדיוק את הגישה ההפוכה מהאקוואדורי לאורך הקריירה.

5. alexshw Member

שיא מעניין של ספרס - הכי הרבה שחקנים כבשו עבורה מבין כל קבוצות הפרמייר ליג לדורותיהם - 138.
    ושימו לב לסנדרלנד 585 שערים בלבד מתחלקים בין 115 כובשים שונים
    Wanyama extends Spurs benchmark

יונייטד למי ששואל רק עם 96 בלבד.

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/16
  6. alexshw Member

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שזה מוגזם וקצת לא הוגן כלפי גריי.
    אתה לא יכול להתחיל לחפש שלדים בארון של שחקנים רק בגלל שהם הגיעו לפרמיירליג ולהעניש אותם על דברים שעשו לפני 4-5 שנים.

אין ספק שגריי בן אדם דוחה, אבל ההתאחדות יוצרת פה תקדים שלא בטוח שהוא טוב, ובעתיד היא תתקל במקרים שהם פחות שחור או לבן. היום זה גריי, מחר זה יכול להיות שחקן בן 21 שכתב כמה דברים מפגרים ברשתות החברתיות כשהוא היה טמבל בן 16 ועשה את הצעדים הראשונים שלו בכדורגל מקצועי.

מצד שני, אלה אותם אנשים שקנסו את ראיין באבל על איזה ציוץ על הווארד ווב ופרגוסון, כך שיש להם הסטוריה של פיגור מהסוג הזה.