המחזור השני בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏17/8/09.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק טוב מאוד שלנו שהיינו צריכים בשביל לחזור למסלול.

ציונים:
    ריינה 6 - לא הרבה עבודה אבל הצלה אחת פנטסטית מהבומבה של דלאפ ועוד שתי הצלות מנגיחות אימתניות של איאלה, ממשיך את היכולת מהעונה שעברה הבחור.
    ג'ונסון 8.5 - פשוט תענוג. שער אקרובטי, עוד חצי בישול לאנ'גוג, ויותר מהכל משחק ענק שלו, קרוב לשלמות. כמה שאני מרוצה מהרכש הזה.
    קראגר 6 - משחק טוב של קרא, ניקה כמעט הכל וניסה כמה שיכל לדחוף קדימה.
    איאלה - בכוונה אני לא נותן ציון, כי מצד אחד הוא לא היה גרוע ולקח לא מעט כדורים בגובה, מצד שני, הרבה זמן לא ראיתי כזה שחקן... אטום, כמעט כבש 2 שערים עצמיים, לא פעם עשה פעולות מצחיקות בטירוף, במשחק כזה ישבתי וצחקתי ממש אבל אם לא היינו מובילים זה היה הרבה יותר קרוב לבכי.
    אינסואה 5.5 - אני מצפה ליותר ממנו אבל בכל זאת משחק יציב וטוב של המגן הכשרוני הזה. לא מעט פעמים הוא נתן קרוסים החוצה בצורה מאוד לא אופיינית אבל משחק הגנתי טוב וגם כמה פעולות התקפיות יפות פה ושם.
    קויט 6 - היה טוב והצירופים שלו ושל ג'ונסון היו תאווה לעיניים. השילוב הזה כל כך מסוכן. כרגיל הקרבה וריצה כל המשחק, קינח בשער עם תנועה יפה, מגיע לו.
    מסצ'ראנו 6.5 - היה בכל מקום על המגרש, פשוט כך, סלע במרכז השדה. טוב מאוד.
    לוקאס 5.5 - אין לי מילה רעה אבל שוב, לצד פעולות הגנתיות לא רעות ומסירות קצרות חביבות, אפס פעולות חיוביות והתקפיות, אפס תעוזה, אז היום זה הספיק אבל בעתיד זה פשוט לא.
    בניון 5.5 - מחצית ראשונה חלשה מאוד, אבל במחצית השנייה השתפר והיה טוב.
    ג'רארד 6 - על המשחק עצמו הייתי נותן לו 5 אבל שני הבישולים הגאוניים שלו מקנות לו ציון כזה לדעתי, שתי פעולות אדירות שלו, ועם משחק טיפה יותר חד גם היה יכול לסיים עם שער.
    טורס 6 - פעיל מאוד, סיום טוב בגול שלו, ועוד כמה פעולות יפות ליד הרחבה. יש לו לאן להתקדם אבל זה כבר נראה יותר טוב.

למחליפים אין מה לתת ציון אבל עוד פעם אנ'גוג במיקום טוב מצליח לכבוש.

2. קינג לדלי Member

אמרתי לכם,אין הרבה מגנים בעולם שתורמים סטטיסטיקה כמו גלן ג'ונסון.
    חתיכת שחקן.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהגיע לנו פנדל נוסף על נגיעת היד, אבל בטח לא השיפוט היה המכריע במשחק.
    אנדרסון היה בינוני כרגיל ושוב הוא לא תורם כלום מבחינה התקפית. פארק מבחינה הגנתית היה לא רע, אבל קיצוני לא נמדד בהגנה אלא בהתקפה, שם הוא היה פשוט קטסטרופה. מהוסס, לא חד, עשה תמיד את הפעולה הלא נכונה, מאוד מאכזב. אוונס היום איכזב אותי מאוד. לא יודע מתי פעם נוספת יצא לו להנהיג הגנה. שוב הוא לא יוצא ללחוץ ומאפשר לברנלי לבעוט מרחוק בצורה חופשית. שוב הוא מראה שאולי ליד וידיץ' וריו הדברים פחות בולטים, אבל בלעדיהם הרבה מהחסרונות שלו עולים. פוסטר עם עוד משחק בינוני. לא מוציא את הכדור מהר ונראה שהוא לא יודע לקרוא את המשחק. מסבך שחקנים במסירות שלו, לא יוצא לכדורים כשצריך, כולל הכדור בגול שהוגבה מרחוק, ופוסטר היה חייב לצאת ולקחת אותו עוד לפני ההרחקה של אברה. אושה ובראון לא היו מעולם מגינים תוקפים ברמה הגבוהה ביותר, ואין סיבה שהם יתחילו היום. היינו חייבים מישהו כמו פאביו שיעלה ויתקוף מהאגף השני לצד אושה, זה לא קרה וחבל.
    ובכלל, לאור הפציעות של השלישיה המופלאה ריו, וידיץ' ואדווין, פרגי היה חייב לעלות הרכב חזק יותר. לא מובן לי למה דווקא ביום כזה שאנחנו חשופים מאחורה, אנחנו עולים עם משחק אגפים שלא קיים בכלל (אנדרסון באגף???).
    ועדיין, גם עם הרכב טלאים וחסרונות אין הצדקה לשביעות שהשחקנים הציגו היום ולמשחק ללא רוח לחימה.
    ושוב, הכעס הוא גדול הרבה יותר שכן דווקא אלה שמעמדםם בקבוצה מובטח (אברה, רוני וגיגס) נתנו הכל, בעוד דווקא אלה שצריכים להוכיח את עצמם, היו בינונים מאוד.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן, צדקת(אני הסכמתי איתך וחיזקתי את מה שאמרת אבל ניתן לך את הקרדיט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ), רק שהדבר השני שאמרת על ג'ונסון(שרפא יהפוך אותו לאחד המגנים הטובים בעולם) גם כן יתגשם.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/09
  5. Bill Shankly Member

איזה מחזור דבש... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הפסד של המאנקס לקבוצת חוטבי עצים. :aaarofl: (אני מקווה שהמילים האלה
    לא יחזרו לרדוף אחריה - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx )

נצחון נפלא נגד סטוק הבונקריסטים המגעילים ... נקווה שזו תחילה לרצף
    ארוך של נצחונות בעזרת השם.

פול מרסון (פרשן ברמה של אלן חזן) כתב בתחילת העונה שג'ונסון זה
    "bonkers" של החתמה.. מעניין מה הוא חושב עכשיו . חתיכת ליצן. הוא היה
    שחקן ושתיין (חח) גדול אבל בתור פרשן של סקאיי ספורטס הוא פשוט עושה צחוק מעצמו.

6. Tony Adams Member

השער של בנקס היה פשוט נהדר. לא כמו השער היפה של אקוטו בראשון, אבל גם לזה לא היה חסר.

ראיתי רק את סוף המשחק, וזה היה נראה כאילו היונייטד פשוט לא רוצים להשוות. שיחקו בהילוך איטי, ולא מיהרו יותר מדי לצאת למעלה. ניצחון מוזר של ברנלי שיתן המון ביטחון לקבוצה הסימפטית הזאת.

7. קינג לדלי Member

אני לא יודע אם הזכירו את זה אבל עוד מופע ליצנות של ג'יימס ועוד בדקה ה 90.
    אני מתפלל שקאפלו הבין את גודל הצרה.
    מישהו מבין למה הוא יצא בכלל ?

http://www.101greatgoals.com/videodisplay/3236231/

8. בועז Member

המחזור אתמול רק חיזק את הדעה שאני אוחז בה מתחילת העונה. קבוצות הטופ 4 נחלשו השנה. כלומר, כל השלוש הראשונות (לטעמי-צ'לסי החזקה מבינהם) התקרבו יותר לארסנל(במקום שארסנל תתקרב אליהם) ואני חושב שדווקא העונה יש סיכוי שהטופ 4 יישבר, במיוחד עם ההתחזקות של סיטי וההתייצבות של טוטנהאם, שתי קבוצות שבעונה שעברה אפילו לא היו בטופ 6.

מנצ'סטר יונייטד היא ממש לא הקבוצה המפחידה של השנים האחרונות. נכון שקל אחרי משחק נרפה לבוא ולקטול אותם אבל זה בכנות נאמר בלי קשר למשחק אתמול. אותו הדבר אני חושב על ליברפול, שיותר מדי שם תלוי בנסיבות ולא ביכולת של שחקנים. הם לא מבריקים. אין קבוצה מבריקה בליגה, בניגוד לעונה שעברה. צ'לסי היא אוסף הכשרונות הגדול ביותר, קבוצה שרצה כבר הרבה זמן יחד והחבר'ה רעבים לתואר.

אותי בתור אוהד ווסטהאם מעודד לראות את ברנלי מנצחת את מנצ'סטר יונייטד. זה גורם לך להבין שאם ברנלי לא עושה במכנסיים, גם אנחנו לא נעשה. לראות את וויגאן מתקשה ומפסידה לוולבס(אחרי שרק כמה ימים קודם לכן אנחנו ניצחנו אותם) , לראות את האל חסרת הכישרון ופומפי הנרפית, זה מעודד מאוד, אני משווה אותן אלינו ואני חושב שאנחנו בהחלט יכולים לסיים בשמינייה הראשונה, ולאו דווקא במקום השמיני.

הקבוצה שעשתה את הכי הרבה עבודה בשקט בשקט, בצורה הכי לא אופיינית לה ולמאמן שלה, הם טוטנהאם שנראים מפחידים ומנצלים קיץ מלא דיבורים על סיטי כדי לפרוץ בשקט למעלה. התחילו מצויין ונראה כאילו בכל עמדה יש להם 2 שחקנים טובים, אחד מהם לפחות וורלד קלאס. מקווה שביום ראשון נחזיר אותם למקומם הטבעי.

9. wieitan Member

בועז, את כל התובנות האלו הסקת אחרי מחזור וחצי ? להסיק מסקנות רציניות אפשר אולי בסוף ספטמבר.
    קבוצה שרצה למעלה צריכה יציבות לאורך זמן. מאיפה הקביעות הפסקניות בעיקר ששוק ההעברות עדיין לא נסגר.

לא הייתי מסיק למשל שליברפול נחלשה. התחלקות אחת לא מעידה על שום דבר. הסקאוזרים עוד ידברו חזק מאוד.
    לגבי צלסקי אני מסכים איתך. אם הייתי צריך להמר זה היה על החלאות הכחולות! גם החלאות מדוחא נראים לצערי נהדר.

חלאס עם המחמאות המזויפות!! שני שחקנים על כל עמדה ?
    מי המחליף של פאלסיוס ? אין חייה כזאת ובלעדיו יש לנו מרכז שדה רך ואין שליטה במרכז המגרש.
    מי המחליף של לוקה הקוסם הקרואטי ? כרגע שחקן וורלד קלאס היחיד שיש לספרס. מי המחליף של BAE המגן השמאלי שלנו ?
    אני רק יכול לקוות שהשחקנים יגיעו למזרח לונדון עם אותה רמת מחויבות כמו לשני המשחקים הראשונים. מבחן אופי רציני מאוד לספרס!

10. eastlands Member

נראה לא טוב אפילו על גבול הפלילי ,הוא ללא ספק עוזר לבירמנגהאם לכבוש בכח ,צריך לבדוק אם משהו הרויח הרבה כסף בעקבות הפנדל הזה , ככה לפחות זה נראה בושה וחרפה ,אם אני שחקן פומפי אני דורש הסברים עכשיו .

11. THE STRETFORD END Member

איסטלנד

לא יודע אם היית ציני אבל זה נראה מקרה כמו של ישראל כהן,
    או שג'יימס נקי מבפנים אבל טיפש כמו כהן,

אמרתי את זה לפני שנים,עם דיוויד ג'יימס בין הקורות אנגליה בחיים לא תזכה בשום גביע
    גם עם קאפלו על הקווים.

12. בועז Member

איתן,

סוף העונה הקודמת היה רצף מדהים של ליברפול שנבע מהמון גורמים ,אשר יכולת הייתה רק חלק ממנו. אני לא חושב שהם מסוגלים לשחזר את זה אבל רק הזמן ידע לתת תשובות וודאיות. כל מה שאני יכול להגיד זה מה שאני חושב שיהיה, אל תקח גם את זה ממני(מספיק לקחת את דפו).

המחמאות לטוטנהאם לא מזוייפות. אני חושב באמת שבכל עמדה יש לכם כיסוי, עובדה , אתם בלי קינג ו-וודגייט ובכל זאת יש את באסונג וצ'ורלוקה המצויינים. אם גומס נפצע יש את קודצ'יני, האטון הנהדר הוא רק מחליף, יש את נאוטון הצעיר, ובהתקפה אני בכלל לא צריך להרחיב. לפלאסיוס יש את האדלסטון והעובדה שאתם מתבכיינים על ג'ינאס רק מעידה על כך שאתם מלקקים שמנת.

13. קינג לדלי Member

רובי בלייק הוא דוגמה טובה לשחקן שיכול היה להגיע להרבה יותר.
    כבר בן 33 ורוב הזמן בקבוצות מליגת המשנה ועם שומן מיותר על הגוף אבל באחריות אחד השחקנים הכי טכניים ואחד שמוציא קסמים מהרגליים.
    יש לו גם בעיטת פצצה וחבל שהוא משחק בפרמייר בגיל כל כך מאוחר.

14. ManUtd Fan Member

אני דווקא חושב שרונאלדו כן יכול לעשות הבדל, שכן במשחקים שכאלה צריך איזה אחד שיביא מהלך אישי ויכניס את הכדור לרשת. ועדיין, גם בלי רונאלדו ובלי חצי הרכב היינו צריכים לקחת את הנקודות כאן או לפחות לא להיראות כמו שנראינו.
    אתה רציני? תראה בצד שמאל של ההגנה של הקבוצה שלך ותראה את המגן השמאלי הטוב בעולם שבלי ימין היה נותן את אותה התפוקה בדיוק. בכל אופן, ולנסיה שיחק רק חצי שעה ואם לשפוט על סמך המשחקים נגד ולנסיה וברמינגהאם, אני ממש לא חושב שהוא "חד-רגלי".
    יכול להיות שפשוט התרגלת לאחד שיש לו בעיטות והרמות אדירות בשני הרגליים.

וזה המקום כמובן בשביל להחמיא לברנלי על תצוגה נהדרת.
    בהחלט הגיע להם הניצחון הזה.

15. Rudess Member

בועז, אני חושב שתוך כדי העונה והדעה שלך תשתנה. הטופ 4 לא הולך להיפרץ העונה, אין שום סיכוי. יונייטד, ארסנל,צ'לסי וליברפול יהיו שם גם במאי 2010. בקשר לטוטנהאם, היא תחזור בקרוב למקומה הטבעי.