המחזור השני בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/8/11.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, אני יודע שאנחנו צריכים עוד סניידר, סליחה, רכש. למרות שגם אותי זה הצחיק. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

כן, אנחנו רעננים, כן, יש לצעירים שלנו המון כישרון ופוטנציאל, אבל מצד שני חוסר האיזון במשחק של אותם הצעירים הוא גדול מידי. קבוצה אחרת שמגיעה היום (ויסלחו לי טוטנהאם שמלבד ואן דאר ואררט נראו כאילו הראש שלהם בסוגית מודריץ' ובשוק ההעברות) הייתה מענישה אותנו במחצית הראשונה על הבינוניות ובעיקר על החוסר ביעילות.
    עם זאת, הגבהים שאנחנו יכולים להגיע אליהם, כשהשיא היה במחצית השנייה, הם אדירים. אם היו עוד 10 דקות לשחק היינו גם כובשים את הרביעי והחמישי כי בשלב מסוים זאת לא רק טוטנהאם שנשברה זה גם אנחנו שהתחלנו לתקוף גלים גלים עם כדורגל מבריק.

דה חאה עדיין עושה טעות של משחק בשער וזה מלחיץ, מקווה שלא טעיתי לגביו.
    יאנג ממשיך להיות נפלא וזה משמח, מקווה שטעיתי לגביו.

ניצחון משמח עם המון כדורגל תוסס, אפילו מנציני ידע לאן לבוא ומי משחקת את הכדורגל המהנה ביותר באנגליה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. JohnTerry26 Member

באמת שאני לא ראיתי אף שחקן חוץ ממנו במחצית השנייה בטוטנהאם.

שאלה שמעסיקה אותי, איך זה שלכל משחק טוטנהאם מצליחה להגיע בחצי סגל?

4. Pipe Member

מלך מי שמארגן Xxx של הריקוד של אנדרסון אחרי השער.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה נוח לבזבז פחות מאחרות (ורק לכאורה, כי הרי מכרתם שחקן אחד ב80 מ' פאונד) אחרי שבזבזת משמעותית יותר מכולן. תביא לנו את הטבלה של 95-06, מעניין מי תהיה מקום ראשון בפער משמעותי...

6. StevieG Member

איזו חבורה של סמרטוטי רצפה השחקנים של טוטנהאם. צ?ורלוקה במשחק גרוע, לנון דביל ודפו לא בועט לשער. התפרקות הזויה. יונייטד נראו טוב במחצית השנייה אבל נגד קבוצה מעט יותר חכמה, וזאת לא חייבת להיות אחת מהגדולות, היא תשלם על הפתיחה החלשה שלה בכל משחק. מצד שני זה נראה כאילו כל כך קל להם להבקיע שזה מפחיד. בא לי שיגיע המשחק שלנו מולם כבר. זה יהיה קרב גדול.

רחמים על אוהדי ארסנל שייצטרכו לראות את הקבוצה חסרת הקישור שלהם נגד הקישור הפנטסטי שלהם. לא כוחות.

7. Ian Wright Member

חסרת קישור? אני לא יודע אם איזה הגנה נגיע.

8. StevieG Member

הקישור הרך(וזו עוד מילה יפה לתאר את הקישור שלכם) שלכם מתקשר לבעיות הגדולות שיש לכם בהגנה.עזבו רגע את חוסר היצירתיות(בהנחה הסבירה מאוד שעד אז נאסרי יהיה שחקן של סיטי), קשה לי לראות איך קישור שהתקשה מאוד מול הקישור הלא מחובר של ליברפול, יצליח להסתדר עם זה. וכשאני אומר זה אני מתכוון לקישור המפלצתי של יונייטד. יאללה, בונקר?

נבחרת המחזור שלי כנראה תהיה קרול - אנריקה - ג'ונס - וארמיילן - ריצ'ארדס - מילנר - סילבה - ג'ארוויס - אגבונלהור - וולבק - דז'קו.

מילה טובה לQPR שהתאוששה יפה מאוד מהמפלה בשבוע שעבר, לקלברלי, סמולינג, אוואנס יאנג ורוני שלא הצליחו להכנס לנבחרת אבל נתנו הופעה מצויינת היום. גם ראוי לציין את הפתיחה היפה של וולבס עם 6 מ6, את משחק ההגנה המצויין של ליברפול באמירויות ואת היצחון בדרבי של ניוקאסל.

ציון לרעה יחולק להווארד ווב האידיוט, לטוטנהאם הסמרטוטית, לאברטון ששוב פותחת רע,לשחקני סנדרלנדש האלימים שיכלו לשבור רגליים לשחקני ניוקאסל ולהתקפה הלא קיימת של ארסנל, ביחד עם הקישור החלש שלה, שנכנע בקלות לקישור של ליברפול באמירייטס.

יופי של מחזור.

9. Pipe Member

קיץ שלם של ספקות, התבכיינות מצד האוהדים של הקבוצה על חוסרים באמצע ושלושה חודשים של תפילות לווסלי סניידר מצד אוהדי יונייטד ולך מספיק משחק שייקי נגד מועמדת לירידה ומחצית שנייה טובה מול ספרס בכדי לכנות את הקישור שלנו "מפלצתי"? you've got to be shitting me bro.

10. Sturridge Member

ספרס נשברו אחרי הגול הראשון כאילו היו עולה חדשה.
    חבל, יכלו להוציא יותר מהמשחק הזה, במיוחד מלנון ובייל שעשו צרות גדולות מאוד לאברה וסמולינג (בהתאמה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx).

11. alexshw Member

יותר רלוונטי להביא טבלה מי בזבז יותר בתחילת שנות התשעים. הצלחה בונה הצלחה. אחרי האליפויות הראשונות של פרגי והעפלות לצ'מפיונס(יש לזכור שאז רק אלופה העפילה) הם הפכו אט אט למועדון הכי עשיר בעולם. בכלל עד לרכישה של יורק, היו כאלה שתיארו את פרגוסון כקמצן.
    זה עיוות מוחלט לחשוב שיונייטד רכשה את שליטתה בפרמייר ליג דרך הארנק.
    גם בשנים האחרונות ניתן לראות שפרגוסון ממשיך לבצע רכישות חכמות.
    ברור לחלוטין שהשדים גם מבצעים רכישות גדולות, אבל למשל המחיר ששולם על ג'ונס נובע מהמחירים בשוק ולא מכך שמדובר כבר בבלם הוא וורלד קלאס. עדיין מדובר בצעיר מאוד מוכשר שפרגוסון מקווה להפוך אותו לבלם מהשורה הראשונה.

12. Sir Alex Las' Killa

כן כי הקבוצה היחידה של ונגר שקראה תיגר על יונייטד לא הייתה יקרה (הנרי,ווילטורד ודומיו לא נפלו מהשמיים אחרי הכל).

עשה לי טובה ואל תלך בנתיב התסכול של אוהדי ליברפול, למרות שבהחלט יש לך סיבות, אם ונגר היה פוגע קצת יותר עם הרייסים והו-וולקטים-ג'פרסים שלו היו באים עוד כמה שחקנים יקרים בעקבותייהם אבל הוא כשל בזה (באופן יותר מביך מליברפול) וגם בכל מה שקשור לשחקני בית ונאמנות. כרגע הוא בונה קבוצה מעונה לעונה. אז היי, הצלחה רודפת הצלחה כפי שנאמר, ואם יש לך מאמן שעושה את זה 25 שנה צריך להיות שוטה מוחלט בשביל להאמין שכסף הוא העיקר פה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/11
  13. Strawberry Fields Member

:aaarofl:

אוהדי יונייטד... מעניקים מפלס חדש לנרקיסיזם.