המחזור השני בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/8/11.

1. Robin_Van_Persi Member

מחצית סבירה שלנו.

ארשבין מנסה אבל מאבד המון כדורים כמו תמיד,וולקוט לא מעורב מספיק,לא משחקים עליו בכלל.
    וזה רק אני או שנאסרי בועט מחוץ למסגרת בכוונה?
    פרימפונג חתיכת ארנג'זייר,אפשר להגיד שהצהוב טיפשי(אני לא חושב),עד עכשיו מחצית טובה מצידו.

נקווה למחצית שניה קצת יותר טובה מצידנו.

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

עמנואל פאקינג פרימפונג! איזו הופעה נהדרת שלו, לוקח אותו על פני סונג כל יום. חבל שהוא חמום מוח ורחוק עוד פאול גבולי אחד מצהוב השני, הוא חייב להירגע... אנחנו צריכים אותו מול יונייטד. ורמאלן, שצ'זני וסאנייה גם הם בהופעה נפלאה.

משחק מצוין בינתיים עם קצב טוב, האוהדים לא שרקו לנאסרי בוז והוא באמת משחק עם הרבה נחישות, חייבים להודות. ועדיין אני לא אשכח לו את חוסר הכבוד הזה.

אין לנו כמעט כלום בהתקפה, וולקוט לא קיים (צ'מברליין? מיאצ'י?) וארשבין יגרום לי להרוג אותו יום אחד עם הרשלנות שלו...

Come on!

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/11
  3. StevieG Member

מחצית טובה שלנו. כמו שחשבתי, אנחנו בשליטה מוחלטת במרכז המגרש. כל מה שצריך זה לא לתת להתעוררות של ארסנל לקראת סוף המחצית להמשיך במחצית השנייה. ההגנה נראית מעולה, אבל לוקאס עושה כמה טעויות קשות שמאפשרות לחנאסרי להמשיך לבדו כל הדרך לשער פעמיים. תתעורר!

רק תבקיעו.

4. Mellow29 Kopite

משחק די מפוהק. אנחנו לא שווים יותר מדי אבל מצד שני נדמה לי יש לנו יתרון פוזשן על ארסנל באמירייטס, זה משהו ראוי לציון. משחקים בעיקר על קרוסים בהתקפה אבל זה בכל זאת משחק חוץ מול אחת מאותן יריבות שמולן כן אנחנו אמורים להתקשות בחוץ - וזה שאנחנו מסתדרים מצוין זה מעודד.

עברנו את המחצית ללא סוארז, קוסייליני נפצע - ועכשיו It's Suarez time.

נ.ב
    לא שמעתי שריקות לנאסרי, בעיקר תשואות. מהתגובות פה בפורום באמת ציפיתי שישרקו בוז, אבל אולי אלה שהיו שורקים כבר התחילו להחרים את משחקי הבית (בשל המחירים הגבוהים) ולא באו למשחק.

5. AW forever Member

מחצית באמירייטס, 0-0.

אז הגנה שמורכבת משני בני 19 בהופעת הבכורה שלהם בפריימרליג+ מגן מחוץ לעמדה. מזל שורמאלן מחזיק את ההגנה המצחיקה הזו ביחד איכשהו במחצית גדולה.
    גם פרימפונג ונאסרי משחקים טוב, אבל סובלים מאפס נוכחות של וולקוט, משחק גרוע של רובין, ועוד משחק טיפוסי של ארשאבין. שצ'זני בהצלה ענקית ועם הרבה שקט.
    ליברפול קצת מוגבלים, מכוונים הרבה לאנטנה של קארול ולא מראים מספיק סדר ושטף בהתקפה.
    בקיצור משחק בין שתי קבוצות די גרועות.

6. The_Arsenal Member

זה שנאסרי 7 רמות מעל כל שחקן התקפי אחר שלנו היום גורם לי לרצות לבכות. זה רק מבליט לאיזה כיוון פני הקבוצה הזאת הולכים. המצב עגום. ה-ROLE של ראמזי בסגל גדול עליו בכמה רמות. הרוטאציה בהגנה יותר קצרה אפילו מהפתיל של פרימפונג, והמצב בקישור האחורי הוא הימור ברמות שגם אלי אוחנה לא היה משחק עליו בקזינו בבולגריה. על הפנים!

נ.ב:
    ססק עם כמה עדכונים פופוליסטים בטוויטר. לא עושה עליי רושם.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

סה"כ מחצית שווה פחות או יותר, אף קבוצה לא מצליחה לשחק כדורגל כמו שצריך על הקרקע, אנחנו בונים על כדורים ארוכים יותר מדי כשלוקאס ואדם מאכזבים בכל מה שנוגע לשבירת התקפות של ארסנל ובנייתן מבחינתנו. הנדרסון לא קיים, קויט מאבד המון כדורים... קארול לא משותף ולא דומיננטי בכלל. אנריקה מצוין, דאונינג נראה חד ומסוכן אבל לא מספיק רואים אותו. אנחנו חייבים קצת התלהבות במשחק, ולדעתי סוארז חייב להיכנס במקום קויט כבר במחצית, כשלא צריך לחכות יותר מדי זמן לפני שנכניס את מיירלש במקום הנדו אם האחרון ממשיך להיראות ככה.
    ארסנל נראית פגיעה מאוד. הגיע הזמן להכות בה.

דניס ברגקאמפ-
    פרימפונג אמנם אנרגטי ומשחק לא רע, אבל לדעתי הוא כבר היה צריך לחטוף אדום, הוא ממש לא רחוק מזה...

8. Rudess Member

דלגליש ניסה לעזור לונגר, אבל עכשיו במחצית השנייה סוארז ייכנס וזה לא מבטיח טוב עבור ארסנל. בסה"כ שליטה של ליברפול במשחק, ארסנל לא מצליחה לחבר מספר מסירות רצופות, פשוט מביך לראות את זה.

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרימפונג קיבל צהוב מטומטם בהתחלה, אח"כ אטקינסון ויתר לו על עוד פאול של צהוב ובפאול הבא הוא באמת יקבל אדום.

רציתי להרוג אותו בהתחלה אבל כמה אנרגיה יש בשחקן הזה וכמה הוא נוח עם הכדור, באמת שצריך להתפעל ולקוות שונגר ירגיע אותו בהפסקה.

10. Ian Wright Member

בדקות האחרונות זה נראה טוב יותר אבל בסה"כ ארסנל מאוד חלשה.

כמובן שבלם היה חייב להיפצע. מקווה שהפציעה של קוסייליני לא חמורה מדי למרות שהמצב לא נראה טוב מבחינתו ומבחינתנו. המחליף שלו, מיקל, דווקא מרשים לטובה אבל כך גם היה במשחק בעונה שעברה בגביע האנגלי מול לייטון אוריינט ובסוף הוא עשה טעות שהובילה לשער. נחכה עד לסוף המשחק. גם הצעיר השני, פרימפונג, מצד אחד עושה טעויות של ילד צעיר ומצד שני משחק עם המון לב ונשמה ורואים שיש עליו כדורגל. כל הכבוד לו על כך אבל אני לא אופתע אם הוא מסיים את המשחק בכרטיס אדום. ראמזי כרגיל לא מורגש ומאוד מתסכל לראות אותו לא לוקח יוזמה (שוב), נאסרי דווקא בולט לטובה, תיאו לא מורגש כלל לעומת זאת וזה לדעתי בגלל שאין לו תמיכה אפילו מועטה מג'נקינסון שפוחד להתקדם אפילו שני מטר עם הכדור. הוא ממש מלחיץ אותי. בצד השני (אצלנו) כבר מעייף לעקוב אחרי העליות והירידות של אנדריי ארשאבין. במילה אחת? קטסטרופה. רובין גם ממשיך להראות יכולה לא מרשימה בלשון המעטה.

אני קונה 0-0 כי אני יודע שזה עניין של זמן עד שלואיס סוארז יעלה.

11. aloneli Member

ואנגר חייב להחליף אותו,הוא שחקן אדיר אבל רואים עליו שהוא ילד ולא מפסיק לעשות שטויות.בקצב הזה אני לא רואה את ארסנל מסיימת ב-11 שחקנים.

12. Cup of Tea Liverpool, UK

כמה נקודות למחצית השנייה:צריך להתמקד בלתקוף את מיקל וג'נקינסון הצעירים. כשסוארז יכנס אז בכלל, אולי אפילו לעבור ל4-4-2 אם צריך.לוקאס באמת עשה כמה שטויות והוא יצטרך לתקן את זה במחצית השנייה, אם הוא יחזור למוטב הוא יאפשר לאדם להכתיב את קצב המשחק.אנריקה צריך להמשיך עם הפריצות קדימה כמו שעשה ואז רק ג'נקינסון עצר אותו בעבירה ליד הקרן. לא להפקיר עמדה אבל אפשר לדחוף קדימה יותר.כדי לבטל לחלוטין את בניית המשחק של ארסנל צריך ללחוץ או את הבלמים או את פרימפונג, אחרי 10 דקות הפסקנו ללחוץ את שניהם, קאוט והנדרסון לתשומת לבכם.כמה דקות סוארז יכול לשחק?! חבר אתה חסר!

13. Bill Shankly Member

איזה משחק מסורבל.

14. Rudess Member

למיקל חוץ מזה שאין נסיון, חסרה לו מהירות. ראינו את זה גם שנה שעברה במשחק הגביע מול לייטון אוריינט. מפחידה אותי המחשבה שהוא יצטרך לרוץ ספרינטים מול סוארז.

15. aloneli Member

מיקל וג'נקינסון פשוט בהלם.הרבה זמן לא ראיתי שחקנים כל כך חסרי בטחון,ליברפול חייבת לקחת את הצ'אנס הזה ולהכניס את סוארזס.