המחזור השני והשלישי באנגליה: ארסנל שברה את השיא!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏19/8/04.

1. Reyes Member

ג'אנס, המשחק של ניוקאסל נגד טוטנהאם ישודר ב-מטרו רדיו.

2. toon-UPON-tyne Member

מטרו רדיו נחסם בשעת משחקים.

3. Reyes Member

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגידו לי מה זה הזלזול כאן במגפייז, אתם רציניים? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/huh.Xxx

וודגייט או לא וודגייט, ניוקאסל היא הקבוצה הכי ביתית בפרמיירשיפ גם אם היא תפתח עם קבוצת הנערות שלה, והשחקנים שלה מורגלים לשחק על המשטח האיום בסט. ג'יימס פארק אם הדחיפה המוראלית העצומה של הקהל הפנאטי לא מספיקה כדי לתת לה יתרון משמעותי על היריבה בכל משחק בית. אני יכול להגיד שכאוהד ארסנל אני חושש מכל נסיעה לטיינסייד (ולרוב חששותיי גם מתבררים כמוצדקים), ולכן אני לא מבין איך אוהדי ספרס כאן, שעם כל הכבוד לרכש הדי מאסיבי היא עדיין לא בטופ של הכדורגל האנגלי, צופים נצחון קליל במשחק חוץ. אני הולך על תיקו או נצחון למגפייז.

מנצ'סטר יונייטד - נוריץ': (שבת, 19:15, שידור ישיר בערוץ החדש)

אוהדי נוריץ' מגיעים לאולד-טראפורד בשבת בתחושה נדירה ונהדרת - הם ממוקמים מעל מנצ'סטר יונייטד בטבלה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx . כל זאת כמובן צפוי להשתנות כשהיונייטד מגיעה למשחק הבית הראשון של העונה כפייבוריטית אדירה מול העולה החדשה מאיסט אנגליה. קוקטייל קטלני של פציעות, השעיות ומשחקים אולימפיים גרם לכך שהיונייטד חסרו 9 שחקני סגל בהפסד מול צ'לסי, והמצב לקראת מחר לא משתפר בהרבה, כשרק כריסטיאנו רונאלדו חוזר לסגל לאחר שפורטוגל הודחה מהאולימפיאדה. הקפטן רוי קין דחה השבוע בבוז את התירוצים השונים להפסדה של יונייטד ואמר שאין צורך להזכיר את השחקנים הנעדרים אלא להתעסק בסגל הקיים, שצריך להיות מספיק טוב לקראת נוריץ'.
    http://www.4thegame.com/media/00/02/29/ronaldo_cristiano_mufc_profile_2004.Xxx
    חזרתו של כריסטיאנו רונאלדו לסגל צפויה לתת זריקת עידוד לקבוצה השפופה של יונייטד.

נוריץ' מנגד ניצבת בפני רצף משחקים אכזרי של מנ. יונייטד (ח), ניוקאסל (ח) וארסנל (ב), והם ינסו לגנוב נקודות באחד המשחקים כדי להשאיר מעט טעם טוב בפה. הקנריות לא ניצחו את מנ. יונייטד באולד-טראפורד מאז עונת 1988/1989, ולמרות שהם מגיעים למשחק עם סגל מלא לחלוטין סיכוייהם לחולל הפתעה דומה נראים קלושים לגמרי. בכל מקרה אני ממליץ לשים לב לדייויד בנטלי (שלנו!) ודארן האקרבי במדי הצהוב-ירוק. הימור שלי: 3-0 קליל למנ. יונייטד.

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאחר ואף אחד לא טרח:

ניוקאסל - טוטנהאם.

סט. ג'יימס פארק יארח משחק בין שתי קבוצות שיצאו מהעונה שעברה עם טעם מר בפה. סטיבן קאר יפגוש מחר לראשונה את האקסית המיתולוגית, כך גם ג'יימס מילנר, שהתעלם מזכויות הראשונים של טוטנהאם עליו ועבר למגפייז.
    אצל המארחת הרוחות סוערות. אחרי שער השוויון המפוקפק של האסלביינק בתיקו 2-2, הבלגן בגזרת קיירון דייר, שבשבת הקודמת סירב לשחק בעמדה שמאמנו שיבץ אותו, והעזיבה המהירה של ג'ונתן וודגייט הופכים את העיתוי של המשחק הזה לרע למדי עבור הטיין.
    הקבוצה אמורה לדבוק בהרכב שכמעט וניצח את בורו, עם אהרון יוז ורובי אליוט הותיק במרכז ההגנה, לאור היעדרותם של אנדי אובריין והבלם המצטיין טיטוס בראמבל (נסו לומר את זה בלי לצחוק). לעומתם, יחזרו לפעילות דארן אמברוז, לי בוייר ושולה אמאובי.
    אצל האורחת, מגפת הפציעות תמנע מדין ריצ'ארדס, סטיבן קלי, מבואלו מאביזלה, סיימון דייויס ורובי קין לקחת חלק במשחק מחר. העמדות הלא ברורות הן עמדת המגן הימני, עמדה שמולאה נאמנה בפעם שעברה על ידי פיליפ אייפיל בן ה-17, אך הפעם צפוי לתפקד בה מאוריציו טאריקו. גם עמדת הקשר השמאלי צפוייה לנוע בין ג'וני ג'קסון לתימותי אטובה. ג'יימי רדנאפ צפוי לפתוח שנית בעמדת הקשר הימני, למרות הופעתו הפושרת מול ליברפול.
    לשורות הקבוצה יחזרו פול רובינסון, לדלי קינג וג'רמיין דפו ששיחקו במשחקה של אנגליה השבוע.
    ז'אק סאנטיני יחפש ניצחון ראשון כמאמן טוטנהאם, משימה לא פשוטה כשהמשחק מתקיים מול אחת הקבוצות הביתיות בליגה. הפעם האחרונה שטוטנהאם לקחה 3 נקודות מסט. ג'יימס פארק הייתה בעונתו הראשונה של גלנדה, 0-2 מרגליהם של אנדרטון ופוייט.
    בעונה שעברה ניוקאסל השפילה את הספרס 4-0 מצמד שערים של לורן רובר ואלן שירר בסט. ג'יימס פארק.

הרכבים משוערים:
    טוטנהאם - רובינסון, טאריקו, נייבט, קינג, אדמן, רדנאפ, דייויס, מנדס, ג'קסון (אטובה), קאנוטה, דפו.
    ניוקאסל - גיבן, קאר, יוז, אליוט, ברנאר, דייר (רובר), באט, ג'נאס (בוייר), מילנר, שירר, בלאמי (קלייברט).

6. robson Member

מהפה שלך ל....
    למרות שאני כבר לא זוכר מתי הקבוצה כבשה שלושה שערים במשחק אחד בפרמייר שיפ.....

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה של פריוויו גיא. תכננתי אני לכתוב יותר מאוחר אבל הקדמת אותי. רק הערה קטנה לגבי ההרכב של ניוקאסל: רובר לא בסוגריים, הוא יפתח. דייר כן צפוי לפתוח, אם כי יכול להיות שמילנר יפתח במקומו, תלוי עד כמה רובסון יהיה סלחן (בכלל מילנר לא היה אמור לפתוח שבוע שעבר ובגלל הבלגאן עם דייר הוא פתח במקומו). נכון יותר לכתוב: דייר (מילנר).

פלדיי, אין לי כוח להתווכח איתך. אני מניח ש(שוב) אני פשוט אתן לניוקאסל לדבר על המגרש.

8. BOSS Member

אממ מילנר כן יפתח במקום דייר ב 90% (לדעתי זאת טעות כי דייר התנצל) וכניראה שרובסון לא מוכן לסלוח לדייר.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הכנת שיעורי בית.
    תקרא כמה דיונים למטה על הדיון שניוקאסל הציבה אותו למכירה. רובסון שמה סולח לדייר, תרגמתי את כל ההודעה שלו.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל - מידלסברו: (ראשון, 18:05, שידור ישיר בערוץ החדש)

במהלך השנים האחרונות ארסנל ניפצה שיאי פרמיירשיפ רבים. מחר ארסנל ניצבת בפני אתגר נוסף, והוא השוואת השיא של נוטינגהאם פורסט משנות ה-70 של 42 משחקים רצופים ללא הפסד. ארסן ונגר ניסה במהלך השבוע להמעיט בחשיבותו של השיא המתקרב והעדיף להתמקד בכך שלקבוצה יש עדיין לאן להשתפר גם אחרי עונת ה-unbeaten, ומזהיר את שחקניו משאננות מול קבוצתו של סטיב מק'לארן. אבל כשפטריק ויירה וסול קמבל (הפצועים) ואדו ואולי גם ג'ילברטו (עייפים ממשחק של נבחרת ברזיל בהאיטי) אין מקום לשאננות מול אף קבוצה, ובטח שלא מול קבוצה שכוללת שחקנים כג'ימי פלויד האסלביינק וה"פלה של רומפורד" ואגדת הייבורי ריי פארלור, שחוזר הביתה אחרי שנמכר לפני זמן לא רב לריברסייד. את מקומם של קמבל וויירה בהרכב צפויים לתפוס פסקל סיגאן וילד הפלא ססק פברגאס. חוזה רייס, רובר פירס ודניס ברגקאמפ יתחרו על 2 מקומות בהתקפת ארסנל.
    גם מידלסברו לא מגיעה למשחק בסגל אידיאלי, כשהרכש החדש מארק וידוקה עדיין מרצה השעיה מימי לידס וההגנה מוכת-פציעות: גארת' סאות'גייט, פרנק קדרו ומיכאל רייזיחר כולם יעברו מבחן כשירות לפני המשחק, כשסיכוייהם לשחק לא נראים גבוהים.
    הימור שלי: ניצחון לנו, אבל לא יהיה קל. 2-1 לארסנל (טאצ'ווד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx ).

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קריסטל פאלאס- אברטון

קריסטל פאלאס מארחת את משחק הבית הראשון שלה אחרי החזרה לפרמייר ליג את אברטון. קריסטל פאלאס באה אחרי תוצאת לא רעה של 1-1 אצת שותפה שלה לעלייה, נוריץ'. בסלהרסט פארק מחכים כבר למשחק הזה ויודעים שעם הקבוצה רוצה לשרוד בליגה, שזאת המטרה שלה, היא צריכה להוציא את מירב הנקודות בבית, ואברטון היא קבוצה שהפאלאס יכולים וצריכים לנצח בבית. ניצחון עלול לתת דחיפה מאוד חשובה להמשך. באברטון המצב לא מעודד, רוני לא ישחק וכנראה גם ג'וזף יובו. אברטון לא ניצחה משחק חוץ מאז הניצחון בפראטון פארק על פורטסמות' בעונה שעברה שזה אומר 23 משחקי חוץ בכל המסגרות ללא ניצחון. בקריסטל פאלאס ייעדר ככל הנראה החלוץ ההונגרי שאנדור תורחל שחזר ממשחק נבחרתו השבוע עם פציעה, מי שכן חזרו ממשחקי נבחרתם הם גאבור קיראלי והפינים אקי רהילאטי ויונאס קולקה. עוד שחקן שייעדר בגלל פציעה זה הקשר הצפון אירי מייקל יוז. קריסטל פאלאס קרובה לרכוש ב-2 מיליון ליש"ט את החלוץ האקוודורי איבן קאביידס שמקווים שיהיה זמין עבור הקבוצה כבר בשבוע הבא. באברטון כאמור רוני פצוע והמגן ג'וזף יובו ככל הנראה לא ישחק גם בגלל פציעה, עוד שחקן שפצוע הוא אלן סטאבס שהסיכויים לגביו הם 50-50 ובמקרה שהוא לא יוכל לשחק ייפתח במקומו דיוויד ווייר. חזרו מפציעה קווין קילבאנה וג'יימס מקפאדן שישחקו.
    הרכבים משוערים
    קריסטל פאלאס: ג'וליאן ספרוני, אמרסון בויס, טוני פופוביץ', מארק הדסון, פיץ האל, דני גראנביל, וויין ראותליידג', אקי רהילאטי, יונאס קולקה, אנדריו ג'ונסון ודאגי פרידמן
    אברטון: ניג'ל מרטין, טוני היברט, דיוויד ווייר, פיסטונה, נייסמית', סטיב וואטסון, לי קארסליי, גראבסן, קילבאנה, דאנקן פרגוסון וג'יימס מקפאדן

צ'רלטון- פורטסמות'

צ'רלטון מגיעה לוואליי אחרי הפסד משפיל 4-1 אצל בולטון במטרה להראות שצ'רלטון גם השנה מתכננת לתת עונה טובה ומה שקרה בשבוע שעבר היה מקרי וחד פעמי. צריך לזכור שגם את העונה שעברה צ'רלטון פתחה לא טוב אחרי שחטפה שלישייה ממנצ'סטר סיטי ואחר כך בא המשך עונה מצויין של האדיקס. אלן קארבישלי הוא מנג'ר מאוד מוערך אחרי מה שהצליח לעשות עם הקבוצה והוא בטוח שבעזרת הקהל הביתי היום נגד הפומפיס הקבוצה שלו תצליח להוציא נקודות ראשונות העונה אחרי שבשבוע שעבר נכנעו בעיקר לג'יי ג'יי אוקוצ'ה. פורטסמות' מגיעה קצת יותר מעודדת אחרי שהצליחה להוציא נקודה מהקבוצה המחודשת והמבטיחה של בירמינגהאם. פורטסמות' לא ממש הצליחה לחזק את עצמה בקיץ בגלל בעיות תקציביות דסאת גם הסיבה שיכול מאוד להיות שרדנאפ רוצה להיפטר מברקוביץ', אבל נראה שפורטסמות' על סף סיכום עם אלוף אירופה האחרון הקשר אנג'לוס באסינאס שצפוי לעבור לקבוצה בימים הקרובים. הקפטן של צ'רלטון מאט הולנד שהוחלף כבר בדקות הפתיחה נגד בולטון שבוע שעבר עדיין פצוע ולא ישחק ובמקומו צפוי לפתוח בריאן יוז שהחליף אותו שבוע שעבר. אחרי התבוסה לבולטון לא מן הנמנע שיהיו כמה שינויים בהרכב ושני השחקנים החדשים דניס רומדהאל ופרנסיס ג'פרס שהיו מחליפים שבוע שעבר צפויים לפתוח. בפורטסמות' פצוע ולא ישחק הקשר ריצ'ארד יוז ובמקומו יפתח הצעיר גארי אוניל שנתן משחק מצויין במשחק הנבחרת הצעירה של אנגליה באמצע השבוע וכבר מסומן כמטרה של כמה קבוצות גדולות, השוער שאקה היסלופ גם סובל מפציעה קלה אבל צפוי לפתוח והרכש החדש אליו סיסה יחכה להופעת בכורה בפעם הבאה בגלל פציעה.
    הרכבים משוערים
    צ'רלטון: קיילי, יאנג, פיש, פורטון, הריידארסון, יוז, מרפי, יואיל, רומדהאל, ג'פרס ובארטלט
    פורטסמות': היסלופ, פרימוס, סטפנוביץ', די זייו, אנסוורת', סטון, קוואשי, אוניל, ברגר, לואה לואה ויעקובו

ווסט ברומיץ'- אסטון וילה

יום ראשון, ווסט ברומיץ' מגיעה הביתה למשחק השני של העונה נגד אסטון וילה שמרגישה שאולי העונה יקרה משהו חיובי לקבוצה הזאת. גארי מגסון ודיוויד אולירי עדיין רוצים לחזק את הקבוצה לפני שחלון ההעברות ייסגר בסוף החודש. ווסט ברומיץ' התחילה את העונה עם תוצאה טובה מבחינתה, 1-1 בחוץ נגד בלקבורן. יחסית לקמפיין הקודם של הקבוצה בפרמייר ליג זאת פתיחה טובה מאוד כי אז פתחה הקבוצה עם 3 הפסדים רצופים. לברומיץ' אין היסטוריה טובה עם אסטון וילה בבית ובששת המשחקים האחרונים ביניהן אצל ברומיץ' הוילה ניצחו 4 פעמים ופעמיים נפרדו הקבוצה בתיקו. ל-2 הקבוצות יש 2 מטרות שונות השנה, אסטון וילה רוצה אירופה, הוילה מרגישים שהן חיזקו את עצמם במקומות הנכונים וכאמור אולירי מחפש עדיין עוד שחקן או 2, מנגד ווסט ברומיץ' כמובן כל מה שהם רוצים זה רק לשרוד עונה נוספת בפרמייר ליג. בווסט ברומיץ' יחזור מהשעייה ג'ייסון קומאס ומנגד לא ישחקו בגלל פציעה סיגורדסון והולס. באסטון וילה צפוי לפתוח לראשונה מאת'יו ברסון שכבש שער במשחק הרסירבס באמצע השבוע. לי הנדרי פתוע וצפוי להיעדר כשבועיים וחואן פאבלו אנחל יהיה בסגל והוא כשיר אבל צפוי לפתוח על הספסל אחרי תצוגה מוצלחת של קרלטון קול וואסל בשבוע שעבר.
    הרכבים משוערים
    ווסט ברומיץ': האלט, האס, גארדסו, פיורס, רובינסון, גרינינג, קומאס, ג'ונסון, קלמנט, קאנו והורספילד
    אסטון וילה: סורנסן, דילייני, מלברג, לאורסן, סמואל, ברסון, מקאן, היצלספרגר, בארי, קול ווואסל

12. toon-UPON-tyne Member

2 דברים - 1) ההרכב של ניוקאסל היום נתון בהרבה סימני שאלה וקשה לשער אותו
    2) המגרש בסט. גיימס פארק ביינתיים לא כזה איום, הוא במצב טוב לפי מה שאני יודע.

13. THE STRETFORD END Member

הוא אף פעם לא היה מגרש מאיים מדי על מנצסטר יונייטד,ברוב המפגשים שם מאז תחילת הפריימר ליג למנצסטר יונייטד יש יותר נצחונות מאשר לניוקאסל.

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנצ'סטר תמיד מזמברת את ניוקאסל. אין בכלל מה להשוות בין מפגשים באולד טראפורד לבין סט. ג'יימס פארק. באולד טראפורד ניצחנו פעם אחרונה ב81 אם אני לא טועה, למרות שדווקא היו לנו כמה תוצאות תיקו בשנים האחרונות שמה (0-0 העונה, עוד 1-1 משער של אנדראס אנדרסון, עוד 0-0 ב97). בכלליות ניוקאסל מדיי פעם מנצחת אצלנו את מנצ'סטר, היה 5-0, היה 3-0, היה גם 4-3....

המגרש טוב כי זו עונה חדשה וכי נבחרת אנגליה שיחקה בו, אז עשו סדר בקיץ. כל זה נכון עד לגשם הראשון... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן בארי פרגוסון חוזר להרכב, ואם אני לא טועה (סביר להניח שכן...) הוא כובש את שער הבכורה שלו בבלקבורן! עכשיו מחצית שנייה, דקה 57, התוצאה 1-1. לסוטון כבש פיליפס בדקה ה32, פרגוסון השווה עם פתיחת המחצית השנייה.