המחזור השני והשלישי באנגליה: ארסנל שברה את השיא!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏19/8/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר דרמתי מזה זה לא יכול היה להיות!
    פול דיקוב העלה את האורחים ליתרון 2-1 בדקה ה-68, אולם אנדראס סבנסון הנהדר והאני השווה ל2-2 בדקה ה74. המשחק נמשך, ובתוך תוספת הזמן נשרק פנדל לזכות סוטון, ג'יימס ביטי ניגש לבעוט ובקור רוח ניצח את המשחק, 3-2 מרתק ונהדר לסוטון. נקווה שהמשחק הזה יהיה סיפתח טוב למחזור.

2. toon-UPON-tyne Member

לא הבנתי מה בדיוק כתבו בספורטינגלייף על העצבנות של בראד פרידל. אולי אתה מבין :
    The final whistle goes as Saints break up the right. Friedel is furiously running back and such is the roar of the crowd play continues until Friedel gathers the ball. Southampton have claimed all three points though they needed a contentious penalty to help them.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

התעצבן על הפנדל...

4. toon-UPON-tyne Member

אה אוקיי.... כדאי שתשמע תשידור שלנו... כיף לשמוע.. בלאמי עושה צרות...(לספרס כמובן)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/8/04
  5. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית עכשיו.
    התוצאה הבולטת: 1-0 לסיטי באנפילד על ליברפול, שער של אנלקה. עוד תוצאות:
    ניוקאסל טוטנהאם 0-0
    פולהאם בולטון 1 - 0
    פאלאס אברטון 1-1
    צ'רלטון פומפי 1 - 0
    ברמינגהאם צ'לסי 0-0

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

דקה 50 בסט. ג'יימס פארק - טימות'י אטובה בועט מהאגף השמאלי, 0-1 טוטנהאם.

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר דקה 76
    פשוט בושה איך שניוקאסל נראית.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקבוצה הזו פשוט מתסכלת אותי. איזה משחק, פשוט בזיון. למה אנחנו צריכים להתחיל כל עונה באותה צורה??? למה?? למה פעם אחת לשם שינוי אי אפשר לנצח שני משחקים בהתחלה?? למה אנחנו צריכים תמיד במקום החמישי להיות מתחת לקו האדום ורק אז להתחיל לשחק?? למה????????

9. ג'רמיין דפו Member

אני הולך על מים!ניצחתי בניוקאסל!אטובה ירה לחיבורים!ליברפול וניוקאסל וארבע נקודות!אני לא רגיל!אני יושב לי על ענן!שמישהו יגיע לעזור! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לספרס שבסגל לא גמור משיגים 4 נקודות מתוך 6 מול שתי קבוצות עם יומרות לצמרת. בראבו סאנטיני!

עכשיו להשלים את הסגל ולדרוס את הליגה.

11. Gooner Member

"1-0 למנצ'סטר יונייטד על צ'רלטון משער של דייויד בנטלי"-תוצאת מחצית..

זאביק הזה,שיפרוש!!בשבילו כל משפט זה מסע,כל ביטוי זה עינוי,ועם כל תחביר זה רק מחמיר.

12. KirkH Member

:aaarofl:

Relax, Relax, it`s only Newcastle, when the Spurs would beat a good team start talking.

13. ScottishGunner Member

כן זה פשוט מגעיל השידור... עזוב שקראגר ניהיה לגארחר ואושה לאושאה, עד שזלצר מוצא ת'מילים כדי לחבר משפט עוברות 15 דקות. וגם אז הוא חוזר על אותם משפטים וביטוי לאורך כל המשחק. מאה פעם שמעתי שהלבג בא מאינטר בהעברה חופשית (ולא נגיד הדביל יודע את זה לבד, הוא קורא הכל מדף כמו אידיוט), ושמנצ'סטר שולטת בכל מהלכי המשחק. ואיך לעזאזל אורי בנאי (?) קשור לכדורגל אנגלי?! מזה, אם אני טיפה מפורסם גם אני יכול לשדר שם... איזה חוסר מקצועיות.

אוי אוי, מנצ'סטר נראית כל כך רע שזה מצחיק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx . ביילון לא מצליח ללכת עם כדור, ריצ'ארדסון לא מעביר פס, ליאם מילר הוא רוח רפאים באגף הימני, הגנה מלאת חורים ושוער לא יציב. גרין היה הרבה יותר טוב מהווארד למשל. אם הכדור של בנטלי (יופי ילד!) היה נכנס איכשהוא המשחק היה אני חושב שנוריץ' יכלה לקחת את המשחק. אבל במקום זה הכדור לא נכנס ומיד אח"כ הגיע התקפה די לא קשורה למהלך המשחק, וכשאתה רואה ת'שם של בליון על לוח הכיבושים אתה מבין שזה לא שער גדול. סגירה גרועה של הגנת נוריץ', שהיא אחת ההגנות הגרועות בפריימרשיפ (אני ראיתי שם את גארי דוהרטי?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx ) הייתה חייבת לספוג לא משנה איך. השער השני יפה ומרהיב, אבל גם הוא נבע מחוסר נפח ונוכחות של הקנריות בתוך הרחבה. ובכל זאת נוריץ' הייתה ככה קרובה משיוויון שתיים ונקודה.

אני כבר מת לראות איך מנצ'סטר תיראה אחרי החזרה של השחקנים... האם הקרקס יימשך? מקווה.

14. Julian Joachim Member

לא אושאה, אלא הושע. רובי קין כבר הסביר לנו שכנראה מדובר בשיעור תנ"ך.

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה איך מקנאים בנו, רובי.

רק לנצח את ווסט ברום ואנחנו על הגל.
    למרות אטובה, אני עדיין מקווה שיביאו את ריד. ואיזה קשר ומגן ימני דחילק רבאק, אולי מלבראנק ופינאן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/angel.Xxx עזוב, אני סתם מפנטז. אבל חכה שקאריק ייכנס לעניינים.