המחזור השני והשלישי באנגליה: ארסנל שברה את השיא!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏19/8/04.

1. ג'רמיין דפו Member

ליברפול בעדיפות ראשונה ואחרי זה יונייטד....ואם לא אז צלסי,ואם לא אז א"סא חרשים רק לא חרסנל!

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה ככל שזה יהיה - נעבור למשחקים נוספים מהמחזור:
    בדרבי הקטן של בירמינגהאם שנערך מוקדם יותר היום נפרדו אסטון וילה ווסט ברום ב1-1. הוילנז, שהגיעו לאיצטדיון ההות'ורנז של הבאגיז כפייבוריטים ברורים, עלו ליתרון בדקה ה-4 משער נגיחה של קפטן אולוף מלברג לאחר הרמה של הילד היצלשפרגר. מאט קלמנט העניק לעולה החדשה נקודה עם שער נגיחה משלו בדקה ה-38, לאחר כדור חופשי של אקס-יונייטד ג'ונת'ן גרינינג. המשחק היה קצבי ומהיר ושתי הקבוצות יצרו מצבים רבים, כשראסל הולט ותומאס סורנסן היו המצטיינים במשחק.

במחצית המשחק של ארסנל גם הראו את שערי המחזור, ואני מוכרח לציין לטובה כמה יפים בנוסף לגולאסו של סמית'י מול נוריץ'. פטריק ברגר לוקח לדעתי את תואר שער המחזור מסמית', כאשר גם הוא כובש מצ'רלטון שער בטיל מרהיב בשמאל מבערך 30 מטרים, שהותיר את דין קיילי עם פה פעור. בנוסף גם השערים של טימות'י אטובה מספרס, האדסון מקריסטל פאלאס (בכזות הבישול היפה של ראוטלדג' ששמתי עליו עין כבר מזמן מאגף ימין), גראבסן מאברטון (השני) וסבנסון מהסיינטס ראויים לציון. האומללים הגדולים של המחזור הם שאקה היסלופ שספג שער איום שהביא להפסד של פומפי ובלקבורן, שהפסידה לאחר שהשופט העניק לסאות'המפטון פנדל סופר-מפוקפק נגדה (אותו ניצל מייקל ביטי... מוות לזלצר! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx ) בתוספת הזמן.

3. ג'רמיין דפו Member

פטריק ברגר אלוהים איזה גול עם הגב לשער לקבל כדור שטוח!להקפיץ ובסיבוב ישר למזוזה!יש על מה לחלום בלילה.

4. Rudess Member

שלום לכם, ואיזה כיף לכתוב לכם הודעה ראשונה בפורום כשאני גר בלונדון, אוהד ארסנל שרוף והייתי היום במשחק כמובן!!!!

דרך אגב יש לי גם כרטיסים כבר לבלקבורן,בולטון,צ'רלטון, ואני גם אקנה לצ'מפיונס.
    כיף שיש לך MEMBERSHIP בארסנל.
    הנה אחת מהתמונות שצילמתי היום במשחק:

http://wmh.walla.co.il/archive/116680-5.Xxx

ניסיתי לרשום את שאר הלינקים כי כל התמונות בהיידפארק, אבל זה לא מעלה אותם לכאן, אז מי שרוצה תמונות שייכנס ללינק הזה.

תמונות מהמשחק

יום רביעי יהיו פה תמונות מהמשחק נגד בלקבורן.

5. lltk Member

פספסתי את המשחק, איפה ואם בכלל אפשר להוריד את הגולים?

6. Reyes Member

7. John Frusciante Member

רייס אחי,יש טעות בשמות של הלינקים.
    וRudess,אתה לא במקרה מנהל הפורום של dream theater?

8. John Frusciante Member

ברצלונה שוב הוכיחה לי -איזה ניהול עלוב יש שם!!!
    לתת לוונגר "לחטוף" את פאברקס? זה כבר גובל בטימטום!
    אני מאוד רוצה לראות את פאברקס הופך תוך שנה שנתיים לבורג מרכזי בקישור של ארסנל, ובעתיד הלא כול כך רחוק-לאחד הקשרים הטובים בעולם!!ואצל גאון כמו וונגר זה צפוי להתרחש.
    שברצלונה יראו איזה קשר הם הפסידו! מגיע להם!
    הבן אדם סיימם עכשיו כיתה יא' ,את קולטים?!
    עדיין לא 17 וחצי ואיזה שחקן!!
    פשוט מושלם,קריאת משחק גאונית,שליטה בכדור,פיזיות בלתי רגילה לגיל כזה!!
    מדהים!!!
    ורייס...,אין מילים!!
    סביליה מכרו אותו ב17 מיליון אירו (או לירות סטרלינג?),הוא שווה הרבה יותר!! וננגר גאון! וונגר ענק!!
    איזה מאמן
    התואר "סר" מגיע לו לא פחות מההוא מאולד טרפורד!

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/04
  9. shmulikwe Member

יש רק את הגולים? אין איזה תקציר או אפילו משחק מלא? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

10. Rudess Member

נכון
    אני אכן מנהל את הפורום ומועדון המעריצים של DREAM THEATER בישראל.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד לא הספקנו להירגע מאירועי המחזור השני וכבר מחר נפתח לו המחזור ה-3 עם 2 משחקים מעניינים (שימו לב לכך שמנצ'סטר יונייטד וליברפול משחקות במוקדמות ליגת האלופות ולכן משחקיהן מהמחזור נדחו):

קריסטל פאלאס - צ'לסי: (שלישי, 22:00, שידור ישיר בערוץ החדש)
    בשקט, באפרוריות וביעילות בלתי-רגילה צברה לה צ'לסי המתחדשת 2 נצחונות 1-0 "קטנים אך גדולים" במשחקים קשים ביותר. מחר הם ייסעו למשחק חוץ שני תוך 3 ימים, אך הפעם המשימה צפויה להיות קלה בהרבה מזו בבירמינגהאם, כאשר אל מול חניכיו של מוריניו יתייצבו הנשרים של קריסטל פאלאס, חבולים ושבורי כנף לאחר ההפסד הביתי המאכזב בשבת לאברטון החלשה.
    אצל צ'לסי אריין רובן ואדריאן מוטו עדיין פצועים ולא יכללו בסגל, ומוריניו צפוי לשמור על אותו הרכב שפתח מול בירמינגהאם, כשהרכש הגדול של הקיץ דידייה דרוגבה ימשיך לקבל קרדיט בחוד למרות הופעה חלשה ביותר באותו משחק. גיבור הנצחון ההוא, ג'ו קול, צפוי לפתוח על ספסל המחליפים למרות שהביא את המפנה עבור צ'לסי בסט. אנדרו'ז.
    אצל איאן דאווי מנגד המציאות הקשה של הפרמיירשיפ טפחה על פני הנשרים מוקדם מן הצפוי, והם כבר מסומנים כמועמדים רציניים ביותר לירידה. השוער הארגנטיני חוליאן ספרוני היה אחד מהאשמים המרכזיים בהפסד המביש לאברטון, אך למרות זאת דאווי צפוי להמשיך ולתת בו את האמון ולהשאיר את ההונגרי הותיק גאבור קיראי על הספסל. בחוד ניל שיפרלי והרכש ההונגרי שאנדור טורגלה ייעדרו עקב פציעות, מה שכנראה יקנה לרכש החדש איבן קאביידס הופעת בכורה בהרכב הפותח. גם הבלם דני באטרפילד ייעדר עם פציעה בשוק.
    פאלאס יקוו להוציא משהו מהמשחק מחר מכיוון שאחריו מחכים להם שני משחקי חוץ קשים אצל פומפי ובורו, אבל את צ'לסי זה לא אמור לעניין. ההימור שלי: צ'לסי הפעם יגוונו וינצחו 2-1.

בירמינגהאם - מנצ'סטר סיטי: (שלישי, 21:45)
    בקרב סיטי מול סיטי שייערך מחר יחפשו שתי המתמודדות ניצחון ראשון העונה, לאחר פתיחת עונה די מאכזבת עבור שתיהן, בה הן צברו נקודה בלבד משני משחקים. חניכיו של סטיב ברוס לא השכילו לנצל עליונות לאורך רוב שלבי המשחק והפסידו בצורה מאכזבת לצ'לסי, וזאת למרות חיזוק מאסיבי בקיץ לחוליית ההתקפה של הקבוצה, שהיתה בעייתית ביותר גם בעונה שעברה. למרות שכבשו שער אחד בלבד בשני משחקים ימשיכו הסקי, איזט ויספר גרונקיאר לקבל את הקרדיט בהרכב, בעוד שג'וליאן גריי יחזור לספסל כדי לפנות מקום למיקאל פורסל שחוזר לסגל. גם קני קאנינגהאם חוזר לסגל לאחר שריצה עונש השעיה של שני משחקים, וניתן בהחלט לקבוע שבירמינגהאם בסגל מלא לגמרי היא הפייבוריטית לניצחון מחר.
    http://www.4thegame.com/media/00/02/25/forssell_mikael_bifc_profile_2004.Xxx
    האם חזרתו של פורסל לסגל תשפר את ביצועי ההתקפה הצולעת של בירמינגהאם?

מנצ'סטר סיטי מנגד נכשלו בשמירה על יתרון באנפילד בשבת, כשמרכז ההגנה של הסיטיזנס בראשות דיסטין וריצ'רד דאן נראה עלוב ביותר. דאן הורחק באותו משחק אך עונש ההשעיה שלו עדיין לא נכנס לתוקף. קיגן יקווה שחזרתו לסגל של פאולו ואנצ'ופה תשפר את ביצועי קבוצתו, שתחסר גם מחר את סטיב מק'מנמן שעוד לא החלים מפציעה בקרסול.
    בעונה שעברה בירמינגהאם ניצחה את המפגש בין השתיים בסט. אנדרו'ז בתוצאה 2-1 משערים של פורסל וקנה, וגם הפעם אני צופה תוצאה דומה לזכות הכחולים מהמידלנדס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/8/04
  12. Rudess Member

אני יום רביעי בהייבורי, תתכוננו לתמונות מהמשחק של ארסנל-בלקבורן.

13. John Frusciante Member

הייתי ממליץ לך לשים פוקוס על השער של בלקבורן...
    צפוי להיות שם הרבה אקשן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

14. Rudess Member

בהחלט!!!

15. ג'רמיין דפו Member

פטריק ויירע ריצארד דאן מורחק ולא ישחק,וואנצופ בדרך למלאגה ולא בסגל.