המחזור השני לעונת 2018/19 ב-SerieA: לאציו מגיע ליובה,מילאן והיגואין פותחים עונה אצל נאפולי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏24/8/18.

1. יאן קולר Member

ראיתי הרבה אוהדים ברחבי האינטרנט שחושבים משום מה שמנולאס ופאזיו זה מספיק טוב. כנראה שגם בהנהלה חשבו ככה.

המחצית הכי גרועה של רומא שראיתי מזה הרבה זמן.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובלי קשר, המשחק הזה והפתיחה של אינטר ולאציו מכניסים לפרופורציות את איבוד העשתונות של חלק גדול מאוהדי מילאן לאחר שהקבוצה העזה להפסיד 3-2 בחוץ לנאפולי.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותם - נשמע מדויק.

ביינתיים - ולא שזה שווה הרבה בשלב הזה - ע"ס מה שראיתי מתחילת העונה:
    1. יובנטוס לא מרשימה אבל יש לה יותר מדי איכות ביחס לשאר הליגה כדי לקחת נקודות.
    2. נאפולי עדיין משחקת סאריבול, וזה לא בהכרח דבר רע.
    3. במאבק על הטופ 2-4 ואיכות סגלים על הנייר בצד, כל הקבוצות חוץ מנאפולי נראות באותו level. בערך.

**
    את זפאטה אני מכיר, אבל את ריגוני לא. נראה טוב היום, אבל אני לא יודע כמה לתת קרדיט לשחקן כמו להגנה של רומא היום.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/18
  4. DRORIKO Member

ובצדק, עונה שעברה הצמד הזה עשה עבודה מצויינת. הערב הם באמת מתחת לכל ביקורת.

5. יאן קולר Member

תראה אני לא אומר שהם לא טובים או משהו, אבל תמיד הרגשתי שהם לא יציבים מספיק כדי באמת להיחשב לשחקני הגנה מהשורה הראשונה.

6. South Boy Member

איך הוא אוהב לתת שערי קלאץ'.
    החילופים של דיפרה עשו את שלהם, קלייברט ואנזונזי הכניסו רוח חדשה לרומא במחצית הזאת.

7. cazzo Il Capocuoco

פרסומת טובה לסריה א לאור ההגנות החלשות.

אני חושב שגספריני קצת הגזים לפני שבוע וקצת, דובאן ספאטה ואמיליאנו ריגוני הם שחקני רכש טובים (ולחשוב שפאפו גומס לא שיחק), גספריני עצמו מאמן מוכשר (אני גם מעריך את העובדה שהוא לא "טווס"), כמובן שלא בטוח שאטאלנטה תמשיך עם ההישגים הטובים של העונות הקודמות. נראה לי שאם הכושר הגופני היה יותר טוב, הברגמסקי היו נותנים שער רביעי ורומא הייתה מובסת.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יואב, זה לא פאפו גומס לא שיחק, זה גומס, טולוי, מאסיילו, גוסנס, פרויילר, דה רון, האטבור, ובארו לא שיחקו. (זה מבלי לדבר על איליצ׳יץ שסובל מבעיות בריאותיות, ואין לי מושג מה קורה עם ברישה שיושב על הספסל מתחילת העונה - אולי השנה הם הולכים על גוליני). גאספריני עלה עם הרכב שני שכלל ילדים כמו ולזאניה ופסינה שבקושי ראו דשא. זאת הייתה הבעיה שלהם ולא הכושר הגופני - הם שיחקו היום את משחקם הרשמי ה-7 העונה בעוד רומא את השני (ובעשר הדקות האחרונות ראו זאת). גאספריני החליט שהמשחק ביום חמישי בקופנהגן הרבה יותר חשוב לו כי את משחק החוץ ברומא הם גם כך יפסידו. כשראה שהדברים הלכו אחרת מיד מיהר להכניס את שחקני ההרכב שלו, לצערו היו לו רק 3 חילופים.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  9. cazzo Il Capocuoco

פסינה ראה קצת יותר מ"בקושי דשא העונה". במחצית השנייה השינוי הטקטי (מעבר ל4-2-3-1) של די פרנצ'סקו עשה את שלו, יותר כוח עם נזונזי ויותר מהירות עם קלייברט (אבל עם הגנה דלילה למדי) ולרומא היה לא מעט מזל כי עם יותר זריזות במשחק ההתקפה של אטאלנטה הם היו גומרים את המשחק, כן אני מדבר על ספאטה שהיה מצוין, על ריגוני ועל פשאליץ' (היו שם ארבעה מצבים במחצית הראשונה).

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

העניין הוא לא אם פסינה שיחק מול סארייבו והפועל חיפה (אגב, אתה הוספת ״העונה״ ובכך חטאת למטרה שלי), אלא שגאספריני עלה עם הרכב שני (ולא כמה שינויים, אלא באמת הרכב שני). ומכך הגיעו הבעיות שלא איפשרו לאטלנטה לגמור את זה (וכפי שכבר ציינתי גאספריני ראה זאת והכניס מהר מאוד שחקני הרכב, אלא שהוגבל רק בשלושה). בכל אופן, בהודעה שלי רק רציתי להדגיש שזה לא רק ״לחשוב שפאפו גומס לא שיחק״, אלא שאטלנטה עלתה עם הרכב שני. ביזו.

11. cazzo Il Capocuoco

Bonne nuit

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים שרומא נתנה מחצית רפה מאוד בחלק האחורי, אבל גם במקרה הזה, לא הייתי קופץ למסקנות, לא לעריפת ראשים ולא להמלכת מלכים. העונה תגמר במאי, לא באוגוסט. מחזור שני סהכ.

אם כבר מסקנות,אפשר להתרשם לטובה מהיכולת של אטלאנטה בהרכב שני ממש, ומהיכולת של רומא וEDF לשנות את המשחק.
    @uri , @cazzo - לגבי הדיון על גאספריני - אני חושב שהוא אמר את שאמר בעיקר בגלל שגם אם הסגל התחזק באופן יחסי, הוא לא תואם את מטרות הקבוצה(להתקדם גם בליגה וגם באירופה) ובעיקר אין לו את העומק שדרוש לכך.

13. רומאלופה Member

משחק הזיה שעוד צריך לעכל.
    מחצית ראשונה מזוויעה של רומא,פאסיו ומנולאס פשוט לא היו קיימים,כמו גם הקישור אבל עם פחות טעויות פאטאליות.
    מחצית שנייה עם ניצוצות ויכולת הרבה יותר טובה אבל עדיין חלודה.

פאסיו במשחק מזעזע,היה נראה לא שייך לענף ורוב הזמן התהלך בלי שום קשר למשחק ולמה שקורה בו.
    מאוד מדאיג מה שקרה עם ההגנה ומאוד מקווה שזה היה חד פעמי ושזה לא עניין של עכשיו כשאליסון הלך אז תהיה חוסר יציבות כזאת גדולה בהגנה.
    קלוייברט היה טיפה אנמי בזמן שהוא שיחק וכמובן היה את הקבלת החלטות השגוייה בהתקפה האחרונה שהייתה מבאסת אבל לפחות הכניס קצת אנרגיות ורוח שינוי במחצית.
    דז'קו לא מובן לי,ברוב המשחק וגם במשחק הקודם הוא בקושי רץ ונראה חלוד וכאילו זה לא עומד להשתנות,ואז בדקות הסיום הוא פתאום התחיל לרוץ ולהביא ספרינטים לאורך כל המגרש,שאולי אם היה מביא אותם קודם יכלו להשפיע יותר.
    שיק היה חייב להכניס את ההזדמנות שלו,אם הוא רוצה להיות שחקן הרכב ושחקן מהטופ אלה בדיוק ההזדמנויות שהוא חייב להכניס.
    נזונזי היה מעניין,מצד אחד "הרגיע" את המשחק ועזר לשלוט במרכז השדה והשפיע בצורה די חיובית,ומצד שני היו לו כמה החלטות מוזרות ואגואיסטיות שפחות אמורות לאפיין שחקן בתפקידו וברמתו,ובנוסף לזה שבדקה ה90הוא כבר נראה סחוט לגמרי למרות שנכנס רק במחצית.

מצד אחד מרגיש פספוס על זה שלא היה ניצחון עם ההזדמנויות שהיו בסוף,מצד שני אולי בכלל צריך להגיד תודה על התיקו עם הצורה בה רומא שיחקה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/18
  14. טל. Member

הטוב: דה רוסי. כבר משחק שני ברציפות.

הרע: קולארוב. כבר משחק שני ברציפות.

המכוער: פלורנצי. איזה פציעה אני מה זה מפחד עליו. ראו על הפנים שלו שגם הוא משקשק. אני מאוד מקווה שמחר נשמע חדשות מרגיעות.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הופעה טובה כמובן אבל לי באופן אישי יקח זמן להתרגל לנוכחות ולסגנון המשחק שלו.
    *יש לו value מטורף בaerials וזה היה שווה שער כבר היום אם שיק היה מסיים את המצב שלו.

קלייברט עדיין לא מוכן לפתוח בהרכב.

מנולאס ופאציו ידעו משחקים כאלה גם בעבר, ותמיד ידעו לחזור מהם.