המחזור השני של הסריה A :: רומא מנצחת בסן סירו!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏1/9/12.

1. Lupo Member

טוב לדעת שיש לנו הגנה כשנגיע ליום קשה.

אחלה הופעה של הקבוצה, שיחקו ביחד גם התקפה וגם הגנה וזה נראה פשוט מצויין. אפילו שדה רוסי ובלזארטי יצאו ונראה היה שזה הולך לברוח לנו.

2. 亚历山大帕托 Member

מאוד התרשמתי מהצעירים החדשים של רומא. חשבתי שההגנה לא תעמוד מול הכוח ההתקפי של אינטר, אבל הופתעתי לטובה. כל הכבוד לזמאן על ההכנה.

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד משהו שרציתי להגיד,
    הרוב המוחץ אוהדי אינטר שמחו כשאינטר מכרה את ניקולאס בורדיסו לרומא, אבל, אני עדיין חושב שהוא היה צריך להמשיך באינטר. בורדיסו בלם מצויין, כל עוד נותנים לו לשחק בעמדת הבלם באופן קבוע, רוב היכולת הרעה שהוא הציג באינטר נבעה מכך שהמאמנים זרקו אותו תמיד לעמדת המגן הימני/שמאלי ולעמדת הקשר האחורי. אינטר בהחלט הפסידה שחקן צנוע שנותן את כל כולו לקבוצה שבה הוא משחק, אין לי ספק שאם הוא היה משחק היום באינטר, רומא לא הייתה כובשת נגדינו שלישייה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/12
  4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זמאן רצה שחקן על הקו הימני שידע לקבל כדורים ולהכניס אותם לרחבה או ישירות לשער (אחרת אין התקפה מהצד הזה עם פיריס). לדסטרו יש יכולת נהדרת לעצור ולהוריד לרגל כדורים קשים, אך מיד לאחר פעולה זו, אין לו את הטאץ' להתקדם איתו לרחבה,יכולת בעיטה או מסירה מספקת. זה לא עבד היום ואני מאמין שהוא לא יפתח יותר באגף, אבל עדיין רעיון יפה של זמאן.

לא התאושש מהפציעה מול קטאניה. מה שגרם לזמאן להכניס את טאקסידיס ולהזיז את דה רוסי שמאלה, שם נראה הרבה יותר טוב, בדיוק כמו ביורו.

ההגנה של זמאן בנויה סביב מלכודת נבדל. היא תמיד תראה פגיעה לצופים ומנגד, תעייף, תבלבל ותתסכל את חלוצי היריב. ברגע שאוהדי הקבוצה היריבה מסיקים שאותם חלוצים "תפסו יום חלש", תדע שזה עובד. עד עכשיו, פרט לכמה טעויות אישיות של פיריס והפוקס של קסאנו (ווואווו איזה שחקן דוחה!), 100% הצלחה.

באיזו דקה?

דווקא דסטרו גרם ליפני להיראות טוב היום. באמת תהיתי האם הוא השעיר לעזאזל שלכם.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/12
  5. Muurad Member

קצת אחרי הפתיחה, עם הכניסה של פלאסיו

6. cazzo Il Capocuoco

תעברו הלאה:

הנה התמונה של המחזור לפי דעתי, אוהדי אינטר (אולי מתוך שנאה ליובנטוס) מוקירים את זדנייק זמאן כסמל הכדורגל הנקי.
    http://www.corrieredellosport.it/images/05/C_3_Media_1557905_immagine_obig.Xxx

ראיתי אתמול את המשחק שהתקיים בבולוניה, משחק טוב ונחוש של מילאן במחצית הראשונה ומשחק מבולגן של שתי הקבוצות במחצית השנייה. איכשהו אליארדי שם איבד את הכדור ומשם בולוניה כבר לא הצליחה להתרומם מנטלית ולהגיב. אני חושב שמיותר להתמקד יותר מדי בציונים ובההופעות של היחידים (נו, בסדר, פאציני תפס יום מצויין ומצד שני המשחק היה חסר סדר במחצית השניה), מילאן חייבת כמה שיותר שחקנים כשירים כדי שאלגרי יוכל להתמקד בבניית קבוצה כמעט מאפס. הפציעות של פאטו, רובסון ומונטוליבו תוקעות ומאטות את התהליך שצריך להיות אורגני וטבעי. לא אתלונן על מורלאו של בולוניה ולא על חמיישית השופטים.

היום צפיתי קצת בדירטה גול שתפס פה תאוצה במחשבי ישראל: לא התמקדתי במשחק אחד, אבל עושה רושם שפאביו קארסה ממש התלהב מהמשחק שהיה בסן סירו. נראה לי שיש לו חיבה גדולה לרומא, אבל אני מעריך שאינטר עדיין לא תפסה כושר משחק ראוי ורומא מצד שני, למרות שההתקפות המהירות, לא מושלמת בהגנה. חסרון ידוע במערכים של המאמן הבוהמי שיש לו קהילת מעריצים גדולה באיטליה ואפילו אוהדי אינטר הרימו לכבודו איזה שלט נחמד. כבוד.

בקוארטו סאנט'אלנה, קליארי שיחקה את משחקה הביתי הראשון. אצטדיון אתלטיקה שעל מסלולי הריצה בנו יציעים שנראים מאולתרים. איכשהו קליארי החמיצה צמד פנדלים וקונסילי למעשה הביא נקודה לאטאלנטה. דניס הבקיע, צ'לינו השתגע והתעצבן, שם את הכתפיים על חבריו ועישן תמיד. בסוף נגמר 1-1 אחרי שער של אקדל. אני מקווה שהסרדים יקבלו את האישור המיוחל והאיצטדיון יוכל לארח אוהדים ולא רק אנשי עסקים.

בנאפולי, את מי שזה מעניין: יש שמועות הלחות הכבדה ופטריות מזיקות הרסו את הדשא של סן פאולו. גם זה קורה.

ובקטאניה, יקירו של אליאס, ברחסיו הפך את המשחק נגד ג'נואה במחצית השנייה תוך כמה דקות ובסוף לודי דאג לסיים עם ניצחון. לא יודע...לא מרגיש טוב עם עצמי להגיב על כל התקצירים המסכנים שראיתי.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיטת ההתקפה של רומא היא לחץ ותנועה תמידית של כל החמישיה הקדמית. בזמני המנוחה שלהם (כן, יש דבר כזה אצל זמאן) אינטר החזיקה יותר בכדור אך פרט למצב אחד מצויין אותו גוארין לא הצליח לנצל (ברגע שבלזארטי נפצע ולא יכל לחזור לסגור אותו), אינטר לא סיכנה את התוצאה בשום שלב, גם בדקות בהן שלטה בכדור.

ועדיין, אינטר הראתה את האיכויות שלה. שלא כמו ב4-0 במשחק הקודם, רומא פגשה קבוצה חזקה ומאומנת מאוד בעלת כל האמצעים להילחם על הסקודטו. הישג לא רע לקבוצה חדשה במחזור השני של הליגה.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

קובי, אתה צודק לגבי זה שאינטר לא ממש סיכנה את השער של רומא כשהיא שלטה במשחק, אבל, אל תשכח שגם רומא לא ממש סיכנה את השער של אינטר (למעט השערים כמובן). המשחק היה מאוד מהיר ודינמי, אבל רובו התנהל בכל חלקי המגרש למעט רחבת ה-16.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים ב100%. היה משחק שקול. זאת הסיבה שלא הסכמתי עם הטענה של אור שהמשחק היה בידיים של אינטר שבסך הכל צברה יותר ביטחון מהפוקס של קסאנו ושלטה יותר בכדור אחרי החילוף של פלאסיו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/12
  10. Muurad Member

הכוונה שלי הייתה לא שהיינו הרבה יותר טובים, אלא שהיה לנו את המשחק בידיים בדקות האלה כדי לסיים אותו ולא ניצלנו את ההזדמנות - אתם מצד שני עשיתם את זה עם המתפרצת וסיימתם לחלוטין את המשחק אחרי השער כמו שצריך.

היינו יכולים לצאת מכאן עם 3 נקודות ולסיים את המשחק באותן דקות ולא הצלחנו, אבל כמובן שזה לא מוריד מאומה מהניצחון של רומא שניצחה בצדק גמור.

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/12
  11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, אני ממש לא יכול לסבול עוד את הבמאי/זוויות הצילום במיאצה. ברוב ההתקפות, המצלמה מפספסת את השחקן/הכדור, זה בהחלט לא מתאים לליגה שמתיימרת להיות אחת הטובות בעולם, הצילום בדוחא של סכנין הרבה יותר טוב.

12. Milanista3 Member

נכון אבל בליגה האנגלית למשל באנפילד המצב לא הרבה יותר טוב (לפחות ממה שראיתי אתמול).
    אגב אני לא יודע ממה לשמוח יותר, מזה שרומא ניצחה את אינטר או מזה שהיא וזלטאן נתנו לי זכייה בווינר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ראיתי רק את הסרטון הבא, ככה שלדבר על ההופעה של ברחסיו, שברור לי שהייתה מדהימה, אני לא באמת יכול לדבר. שמח שהוא חזר להבקיע לפחות. אגב, מהסרטון קשה לזהות, אבל נראה לי שהבישול היפה בגול הראשון הגיע מרגלי אקס ראסינג נוסף, פאטה קאסטרו.

ולא יפה לצחוק על השדרן...

14. AS R Member