המחזור התשיעי בסריה א 2019/2020:: מילאן מתארחת אצל רומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏25/10/19.

1. yonmu Member

יש חרא ויש לא-טוב-מספיק.
    קסי אתמול נראה מזעזע. דריבל ברחבה שלנו שהסתיים באיבוד כדור, איבוד של דזקו בקרן, מסירות ישר לרגליים של רומא, אפס תרומה התקפית.
    זו לא פעם ראשונה שלו, ואפילו על הנייר לא ברור למה שחקן כזה אמור לפתוח אצלנו. כן, הוא היה טוב באטלנטה (שזו בערך השאיפה שלנו כרגע), אבל בשורה התחתונה אין לו מספיק יתרונות בשביל להיות שחקן הרכב בקבוצה שמנסה לשלוט במגרש. אני יכול להבין שימוש בו במקרים מסוימים, אבל להרכב הוא פשוט לא שייך.
    ביגליה זה עוד סיפור לא ברור. גם הוא שחקן שהצליח בקבוצת צמרת נמוכה, אבל גם הוא בדעיכה משמעותית ביכולת ובלי עתיד שנראה לעין. אולי לא הצליחו לשחרר אותו בקיץ, אבל אם משחררים את בקאיוקו ומביאים את בנאסר - פשוט לא הגיוני שהוא פותח.

פיולי עולה שני משחקים רצופים עם אותו הרכב ונכשל פעמיים. מקווה מאוד לראות הסקת מסקנות, ואפילו באלימינציה בלבד -
    קסי, ביגליה וקונטי לא יכולים לפתוח פה יותר.
    בנאסר ופאקטה בהרכב ואליהם אפשר לצרף אחד מבין ג'אק\הקאן\קרוניץ'.
    רביץ' בהרכב ואליו אפשר לצרף שניים מבין לאאו\פיונטק\סוסו.
    כל השאר צעקו שהם פשוט לא אמורים לפתוח בהרכב, ואני בספק גדול לגבי המקום שלהם בסגל בכלל.

מעבר לזה, הבעיה העיקרית היא שהקבוצה לא מאומנת בכלל. אולי זה חילופי המאמנים ואולי צעירות השחקנים, אבל הדברים הבסיסיים ביותר - שמירה במצבים נייחים נגדנו, ניצול המצבים הנייחים שלנו, מסירות פשוטות וחילוצי כדור בהגנה - בכל הדברים האלה אנחנו לא נראים כמו קבוצה מקצוענית.

המקום הרביעי לא רלוונטי העונה לא בגלל הנקודות שאיבדנו או הקצב של אטלנטה, אלא פשוט כי אין תקווה לשינוי מספיק דרמטי.
    נשאר רק לבנות לעונה הבאה מה שאפשר.

2. Alta Tensione Member

קסי זה מה שיש לך. ביגלייה זה מה שיש לך. המחליפים שלהם לא הראו אפילו לדקה שהם באמת עדיפים עליהם. מה שאתה מציע זה פיתרון שהוא מופקר מדי הגנתית כדי להיות ריאלי. אם כבר, הייתי מנסה לחזור לקישור של dm-cm-cm מאשר dm-dm-cm\am שאנחנו רואים במשחקים האחרונים מהסיבה שקסי לא מספיק אחראי כדי לשחק יותר מדי למטה ופאקטה לא מספיק בשל כדי לנוע בחופשיות לאורך המגרש.

האמת שתחת פיולי הכדורגל שלנו שוטף עשרות מונים יותר מאשר היה תחת ג'יאמפאולו, אבל ככה גם הטעויות של בית סוהר שהשחקנים שלנו מבצעים. אפשר להגיד ששתי גולים מהארבעה שספגנו בשתי משחקים האחרונים היו מבישול ישיר של המגן הימני שלנו. פעם אחת הפנדל של קונטי נגד לצ'ה ופעם שניה האסיסט של קלאבריה לזאניולו.

3. טל. Member

פאסטורה משחק לא רע.
    הלוואי היה לנו מאמן שהיה לו שכל וביצים לנסות אותו כחלק מצמד קשרים אחוריים (או כ 9 מזוייף גם לדעתי יכול להתאים לו מאוד...) גם ללא פציעות.

אם בתחילת עונה (כשעדיין אין לחץ והכל בר-תיקון) לא תעשה ניסיונות - אז מתי תעשה?
    כתבתי על זה כבר 20 פעם בכלל ועל פאסטורה בפרט. עוד לפני הפציעות של דיווארה וכריסטאנטה.

פיורנטינה היתה מועמדת למקום 4 מבחינתי כבר מהקיץ. בדיוק כמו טורינו. דרך אגב.
    לא הייתי צריך 3 נצחונות. עוד מסוף פגרת הקיץ דיברתי על זה. יש סגל טוב יש מאמן טוב. אם יהיה חיבור נכון וטיפת מזל זה אפשרי.
    כולם תמיד מדברים על הרומאיות ועל מילאן, אבל בד"כ יש סוס שחור.

הבעיה זה אטאלנטה. התקווה היתה שהמסגרת המקבילה בצ'מפיונס יגרמו להם לאבד נקודות בליגה המקומית.
    ויהיה להם קצב צבירת נק' זהה לזה של הרומאיות ומילאן וכו'. (חשבתי שהעונה הנוכחית שלהם תהיה בערך כמו שנה שעברה מבחינת קצב צבירת נק')
    אך הריצה של גספריני וחניכיו שומטת את הקרקע מתת לכל הרודפות למיניהן אחרי מקום בטופ-4. וגם על זה כתבתי פה לא מזמן.

מי שמדמיין על כך שנאפולי יוציאו פחות מ 80-77 נק' בעונה שימשיך לדמיין.
    מי שמדמיין שרומא לאציו מילאן פיורנטינה טורינו יסיימו עונה עם מעל 70 נק': שימשיך לדמיין.

70 נק' בעונה לרומא/לאציו/מילאן וכו': זו תהה עונה ממש מוצלחת אבל ממש מוצלחת.

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/19
  4. AS R Member

פיורנטינה לא תהיה קרובה לטופ 4. היא ממש לא מאיימת על אטלאנטה או נאפולי או אפילו רומא. היא זקוקה להחלפת מאמן והמשך בניית הסגל כדי להתמודד בצמרת וזה יקח עוד זמן.

5. VAR Member

להלן הפוסט התלת-שבועי בעניין מילאן, שאף אחד כמובן לא יישם שום דבר ממנו כי אנחנו מילאן וההצלחה המוכחת שלנו בעשור האחרון מראה שצריך להמשיך באותו הקו בדיוק:

זה לא משנה מי יפתח בהרכב. ולא כי הפרסונל גרוע. יקום מי שחושב שיש יותר מ3 שחקנים של אטלאנטה ששווים הרכב במילאן, אפילו בגרסה הנוכחית שלה. קבלת ההחלטות במועדון הזה היא ברמה של שחקן מנג׳ר מתחיל. הנה 3 דוגמאות שממחישות את זה:

1. פרנק קסי. מי שראה אותו אפילו קצת במדי אטלאנטה יודע מה היתרונות שלו. אין הרבה שחקנים שיודעים להוציא את הקבוצה קדימה ברמה שלו. במדי מילאן אני זוכר אותו עושה את זה בדיוק פעם אחת: נגד סאסוולו במשחק חוץ בעונה שעברה. במילאן הוא קשר אחורי קלאסי. כל היתרונות שלו בעמדה הזאת נעלמים, ובנוסף כפי שנאמר הוא לא אחראי מספיק בשביל התפקיד הזה ועושה בו בעיקר נזק להגנה.

2. האקאן צ׳להנולו. ראיתי בערך 10-15 משחקים שלו במדי לברקוזן וזה כנראה 10-15 יותר ממה שראה מי שהביא אותו, ולאחר מכן מי שממשיך להשתמש בו באותה הצורה. העמדה היחידה שבה הוא מסוגל לבוא לידי ביטוי היא רג׳יסטה. האקאן הוא פירלו לעניים (מאוד עניים. אבל זה מה שאנחנו כרגע). יש לו ראיית משחק טובה, טכניקה טובה במסירה ומצויינת בבעיטה. מצד שני הוא איטי כמו צב ולא פיזי בשיט. בדיוק אותו הפרופיל כמו פירלו. אז איפה הכי הגיוני להציב אותו? באגף אם אתה מאמן מילאן. אני חושב שגאטוסו בחטאיו הוא האיש שהתחיל עם הטרלול הזה. ולפתוח את הראש ואשכרה לראות משחקים ולשנות בהתאם זה משהו שכנראה גדול על ממשיכי דרכו.

3. ג׳אק בונאוונטורה. קחו את מה שאמרתי על האקאן, תהפכו ב180 מעלות, וקיבלתם את איך שמשתמשים בג׳אק. כששיחק בצד ימין הוא היה בערך השחקן היחיד בסגל שאיכשהו מסוגל לאזן את סוסו מהאגף השני. סביר שאחרי הפציעה שעבר ותקופת ההיעדרות הארוכה זה כבר לא רלוונטי. אבל אותו דווקא כן ניסו כחלק משלישיית הקישור, תפקיד שעשה בו בעיקר נזק. כי אסור שיהיה במועדון הזה אפילו דבר אחד שעובד כמו שצריך.

כמובן שזה רק קצה הקרחון, הביאו מאמן עם שיטה די מפוקפקת והביאו לו שחקנים שכמובן לא מתאימים לה והוא בקושי משתמש בהם, עכשיו שוב מצאו פלסטר שעובד אחרת עם שחקנים אחרים, ויחזור חלילה בעונה הבאה עם המאמן הבא שיסיים עם פארמה/אודינזה בחלק העליון של הטבלה ללא קשר להתאמה בין השיטה שבה הוא משחק לקבוצה ששואפת להיות בצמרת.

להיות אוהד מילאן זו הצורה הכי סוטה של מזוכיזם כיום.

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/19
    Clichy ו-חייל שוקולד אוהבים את זה.
  6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתקשה לחשוב על 3 שחקנים של מילאן שיכנסו להרכב של אטאלנטה או כל קבוצת טופ 5 אחרת באיטליה. נגעת בשלושה שחקנים כשרק על אחד מהם שווה "לשבור את הראש" כדי להכניס להרכב של קבוצה תחרותית. מה עם השאר?

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  7. VAR Member

קונטי וקסי הוכיחו את עצמם באותה אטלאנטה.
    ביגליה הוכיח את עצמו בקבוצת טופ 5.
    דונארומה הוא השוער הראשון של הנבחרת. רומאניולי שייך לסגל גם כן. פיונטק עד לפני חמישה חודשים היה פה על תקן לבאנדובסקי הבא (ובנבחרת שלו הוא עדיין כזה) + כבש 22 שערים בעונה. כל השאר נכנסים להרכב בחלק מקבוצות הצמרת ובחלק לא, תלוי מה כל קבוצה צריכה.

8. DRORIKO Member

גם כריסטאנטה הוכיח את עצמו שם וברומא לא הראה כלום. יש הבדל בין להצליח בחממה לבין להצליח במועדון גדול עם המון לחץ ושהיריבות מתייחסות אליך אחרת.

9. טל. Member

שחקנים שהצליחו רק תחת גאספריני זו קטגוריה בפני עצמה.
    ממש פחד לקנות שחקנים מאטאלאנטה.

10. DRORIKO Member

דיברתי על זה בקיץ. עוד לפני שהתחיל המרקטו חזיתי פה שלמרות ההצלחה האדירה של אטאלנטה הסגל משנה שעברה ישאר כמות שהוא, בדיוק מהסיבה הזאת. בעלי הקבוצות רואים מה קרה עם פליטי גספריני וזה גורם להם לחשוב פעמיים אם להביא שחקנים מברגמו.

טל. אוהב/ת את זה.
  11. yonmu Member

אם שחקנים נראים טוב רק אצל גספריני זה בדיוק מוכיח את הנקודה - פרסונלית הסגל של מילאן עדיף בהרבה על הסגל אטלנטה. לא ברור לי למה צריך לדון על הטרלות ברורות.

קודם שיהיה כאן כדורגל מקצועני, אחר כך נדבר על שוטף. האדומים של קלבריה, הפנדלים של בנאסר מול פיורה, החלמנות של קסי בקרנות (אתמול ובמחזור הראשון), המסירות ליריב של ביגליה, הפראיות של קונטי - זה פשוט כדורגל חובבני לגמרי. אני באמת שמח שאנחנו לא בליגת אירופה העונה, כי היינו עושים שם בושות שייזכרו לדורות.
    אצל גאטוזו היה כדורגל מקצועני. שחקנים התאמצו והתרכזו וזה כמעט הספיק למטרה הנוכחית שלנו.
    כרגע, ואין ברירה אלא להאשים את מאלדיני בזה - אנחנו ברגרסיה. הצלחנו לקחת עוד צעד אחורה.

מעניין מתי שמועות על מוריניו יתחילו.

12. VAR Member

לא חייבים לקחת רק את אטלאנטה כדוגמה, אני יכול לחשוב על בערך 100 אחרות שבהן מעורבות רק קבוצות גדולות: בונוצ'י אחרי שעבר למילאן, פוגבה אחרי שעבר ממנצ'סטר ליובנטוס (ומאוחר יותר "פתאום" שכח לשחק כדורגל כשחזר לשם), פירלו אחרי שעבר ממילאן ליובנטוס ו"פתאום" נזכר איך לשחק כדורגל, ואפשר להמשיך עם זה כל הלילה.

קח את הסגל של אטלנטה כמו שהוא, תלביש אותו בחולצות אדומות-שחורות ושים אותם תחת הצוות המקצועי של מילאן => קבוצת מרכז טבלה.
    קח את קסי ושים אותו במערכת שיודעת איך להשתמש בו => שחקן של 100 מיליון יורו.
    קח את יורגן קלופ ושים אותו במילאן עם הסגל הנוכחי שלה => תוך שנתיים-שלוש ועם שינויים קוסמטיים בלבד יש לך מועמדת לאליפות.

itzik.miro, אלעד, yonmu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. DRORIKO Member

יש לא מעט במה שאתה אומר, מה גם שקסיה רק בן 22 ויכול להתפתח תחת המאמנים הנכונים(ולא אני לא מדבר על גאטוזו) דווקא אצל ג'אמפאולו אהבתי את הקטע שהוא חזר לעלות למעלה כמו באטאלנטה

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובסוף 2019,
    האטבור >>>> קונטי, דה רון >>>> קסיה.

ההיסטוריה בלאציו גורמת לו להיראות טוב מפרוילר מתחילת העונה הנוכחית?

עם כמה שהטיעון הזה חלש, חד צדדי, וברוב המקרים לא מודד שום דבר, אני מסכים, דונארומה > גוליני.

מיד אחזור אליו.

מיד אחזור אליו + על איזה תקן היה (וקיים גם העונה) זפאטה?

אם זה עוזר, הייתי בשמחה לוקח את רפאל ליאו לרומא במקום קאליניץ'. אולי גם את תיאו במקום ספינאצולה.

מה שתפס לי את העין בהודעה שלך זה שמכל הקבוצה, שבין היתר מחזיקה בשחקנים צעירים\חדשים שעל חלקם אפשר להתחיל לבנות קבוצה תחרותית, בחרת לדון על 3 שחקנים הכי לא מעניינים בסגל שכבר 3 שנים נמצאים באותו סטטוס, והסיכוי שישרדו עד העונה הבאה הוא אפסי.
    השחקנים האלה הם ברירת מחדל. מילוי של חורים בהרכב שלא קיבלו מענה במרקאטו האחרון. גם ג'יאמפאולו וגם פיולי משחקים איתם כי זה מה יש. הם פשוט טובים מהמתחרים שלהם בסגל (אלא אם אתה מצפה משחקנים כמו רביץ' להתעורר יום אחד עם כישרון).
    "לבנדובסקי הבא" של העונה הנוכחית שווה הרכב במילאן שהיית רוצה לראות? שני המאמנים שלכם מתחילת העונה חושבים שלא ולכן בחרו להמר על התאקלמות מהירה של הפרוספקט הכי מרשים שלכם בסגל. בשאר העמדות אין כזה למעט בנאסר שפיספס את כל ההכנה של הקבוצה לעונה הנוכחית. מילאן הנוכחית מתאפיינת במפגן ברור של חוסר איכות שמתורגם לכמות מאוד גדולה של טעויות אישיות. נראה לי ששינוי המשבצות של הקאן ובונאבנטורה לא ישנה את זה.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הראה את אותם הדברים בדיוק, ולכן הפך לבאנקר ולאחד השחקנים החשובים ברומא.