המחזור התשיעי בסרייה A - הדרבי של מילאנו; האם יובנטוס תעצור את הרצף של פיונטק?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏19/10/18.

1. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעלה עוד טיעון שעומד לזכותו של דז'קו, בלי קשר לדומיננטיות או חוסר דומיננטיות בשאר האספקטים במשחק.
    הסטטיסטיקה היא שמבין מילאן, אינטר ולאציו(המתחרות על מקום באירופה), החלוץ שלנו מגיע להכי הרבה מצבי הבקעה, ובפער גדול. בהתחשב בכך שאנחנו לא הקבוצה שמשחקת את הכדורגל הכי איכותי מבין הרביעייה הזו, וייתכן שאף מפגרים מאחורי השאר, הנתון הזה מספר על משהו.
    וכן, הוא גם מחמיץ והרבה פחות קליני מאיקארדי, נגיד. אבל המחליף שלו הוא נכון להיום שחקן שגם לא מגיע למצבים וגם לא מסיים אותם.

לא קונה את הטיעון הזה, לפחות לא ב100%. מסכים שמשחקים עליו, לא כי הוא משרה טרור על שאר השחקנים אלא כי כשאין רעיונות בהתקפה הוא השחקן שבברירת מחדל תלך אליו. בדיוק מה שטענתי קודם - כמו שאליסון הסתיר הרבה פגמים בקבוצה, ככה גם דז'קו. למשל מה שכתבת על ההגבהות, מה אתה חושב שהיינו רואים אם EDF מורה לשחקנים במשחק הבא שיעשו מה שבא להם, רק שלא יגביהו כדור? תתחיל לראות משולשים ליד הרחבה של היריבה?
    אם שיטת המשחק הייתה מתנקזת אליו בצורה יוצאת דופן שפוגעת בקבוצה, שיק גם היה אמור להגיע לכמות דומה של מצבים. או לחלופין שעם שיק על המגרש נראה משחק יותר שוטף. לא זה ולא זה קורה.

ותאמין או לא, אני גם לא אוהב את המניירות שלו. אני לא חושב שיש אוהד רומא שרואה את שפת הגוף העצבנית שלו, או את התאקלים עם החברים שלו, ואומר לעצמו "אח, איזה גבר". זה לא משהו שקורה. התגובות מתחלקות בין "איזה פרימדונה, אי אפשר לראות אותו" לבין "איזה פרימדונה, אבל הוא שחקן מספיק טוב כדי שלא תהיה לך את הפריוולגיה לוותר עליו".

טל. אוהב/ת את זה.
  2. טל. Member

על ב' אפשר להסכים ואפשר לא.
    כך אני רואה את פניה הדברים... אין לי בעלות על האמת כמובן ואני לא מצפה מכולם שיסכימו איתי. לגופו של עניין שאלת שאלה איך אני מסביר, וקבלת תשובה.

על הפסקה הראשונה שלך - אני פשוט לא מבין כיצד זה יכול לעמוד לזכותו של חלוץ עצם הנתון שהוא מגיע להרבה מצבים. לכשעצמם.
    אם הוא היה מגיע להרבה מצבים - וגם כובש הרבה: אז אני מבין שזה אולי טוב.
    ("אולי" כי חלוץ בעידן המודרני, לטעמי, צריך לעשות יותר מלהעשיר את הסטטיסטיקה האישית שלו)

אבל אם הוא עצמו מגיע להרבה מצבים - ולא כובש הרבה... ונקלע לתקופות בצורת שנמשכות מחזורים על גבי מחזורים - אז אני לא מבין איך זה נתון טוב...
    הרי זה רק מכניס את הקבוצה התוקפת ללחץ כשבמהלך משחק יש החמצות. וזה רק משפר את המורל של הקבוצה המגינה כשהיריבה מגיעה נגדה להזדמנויות וכלום לא נכנס.

נוכחות של חלוץ מחמיצן ו/או חלוץ שצריך 20 הזדמנויות כדי לתקוע שער אחד: היא דבר רע. רע לו. רע לקבוצה. רע לאוהדים. רע לכולם.

ההשוואה לשיק היא חסרת תוכן כי שיק הוא שחקן גמור.
    EDF גמר אותו.
    יש שחקנים שגם אם הם מקבלים פירורי דקות הם יכולים לפרוח. אך אצל חלוצים זה בד"כ לא ככה. בד"כ חדות מול השער היא תוצר רוגע נפשי ושל איתנות פסיכולוגית. חלוץ צריך A= לקבל על בסיס קבוע גב מהקהל. B= לקבל גב מהמאמן. ו-C=צריך להריץ אותו בעמדתו המקורית כדי שיניב פירות.

שיק ברומא לא מקבל A.
    ולא B.
    ולא C.

שיק זה שחקן גמור. אתה יכול לשכוח ממנו. אם הוא אי פעם יפרח ברומא, זה רק אם EDF יפוטר... או אם דז'קו ייפצע לתקופה ארוכה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/18
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sportmediaset.mediaset.it/binary/25.$plit/C_29_fotogallery_1023227__ImageGallery__imageGalleryItem_1_image.Xxx
    ברוכים השבים.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחריות ישירה על 5 שערים(מתוך 6 שספגנו העונה)

5. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

Bianconeri ו-yonmu אוהבים את זה.
  6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כקבוצה הינו מספיק טובים כדי לנצח. אינדיבידואלית, פרט לקייזה אף אחד לא נתן משחק טוב, וזה כבר לא הספיק לניצחון.

7. DRORIKO Member

הוא מאמן כל כך כושל שהוא לא הצליח אפילו לנצל את ה-DNA הלוזרי של אטאלנטה :wink:

8. yonmu Member

מילאן: דונארומה: קלבריה-מוסאקיו-רומניולי-רודריגז: קסייה-ביגליה-ג'אק: סוסו-היגוואין-הקאן.
    אינטר: הנדנוביץ: ורסאיקו-דה פריי-שקריניאר-אסמואה: וסינו-ברוזוביץ-ראג'ה: פוליטאנו-איקרדי-פריסיץ'.

נחמד לראות את השיפור שההרכבים והסגלים עברו בשנים האחרונות. פורצה מילאן!

9. DRORIKO Member

תגידו כשאומרים "לדרבי חוקים משלו" הכוונה היא שבדברי מילאנזי חייב להיות לפחות שער אחד שנפסל על ידי ה-VAR?

10. VAR Member

אנחנו קבוצה פאתטית. הנה אני כותב את זה ב0-0 ולא מחכה לשום שער בשום כיוון וזה לא משנה איך המשחק ייגמר. דווקא זה מסוג המשחקים שאנחנו עוד עלולים להתפקסן בהם איכשהו כי גם אינטר התחילה להתעייף, אבל הצורה שבה אנחנו לא מסוגלים לכסות אפילו חצי מהשטחים שאינטר מכסה והקלות שבה אנחנו מאבדים כדורים היא מעוררת רחמים.

קבוצה פאתטית עם פרנק קסי אחד.

11. Coutinho10 Member

אאוץ'.

12. VAR Member

כל כך מגיע לגאטוסו על חילופי בזבוזי הזמן האלה. והכי קארמה זה שלאבאטה יש חלק בשער, אפילו שזה מחוויר לעומת הטעות של דונארומה.

האמת שאם היינו גונבים פה את הנקודה הייתי עצוב לא פחות. הופעה מעציבה. הבדלי הרמות מדכאים.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא זוכר דרבי כזה חד צדדי מבחינת היכולת.

בקשה לספאלטי - לאוטארו ואיקארדי ביחד ברביעי.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאינטר התחילה להתעייף שלישיית הקישור של מילאן כבר הייתה גמורה מעייפות, וזה די מתקבל על הדעת כי מתחילת העונה אף אחד מהם לא מקבל מנוחה. גאטוזו לא משתמש בכלל באף אחד מהקשרים שלו, חוץ מבאקיוקו מדי פעם, שגם נראה כמו גולם בכל פעם שהוא עולה על המגרש.

---
    דרבי מאכזב בסה״כ (לכל מי שאינו אוהד אינטר).

15. cheddar Member

הרבה שערי קלאץ בזמן האחרון בנראזורי