המחזור התשיעי בסרייה A:: מילאן מארחת את יובנטוס במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏22/10/16.

1. DRORIKO Member

אה ודונארומה שוער כביר ומתעתד להיות מפלצת, מאמין שעם הכסף של הסינים מילאן יכולה להשאיר אותו(אלא אם יתעקש לעזוב לאיזה ריאל או משהו)

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה טוב לליגה. ברכות למילאן ולמונטלה.

3. SerieA Il Capitano

אני מקווה שספאלטי וסארי צפו במשחק וראו שמי שמשחק נגד יובנטוס ללא פחד יכול גם לנצח.
    וגם מיכאלוביץ כמובן.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. FelaKaT Member

הגיע למילאן לנצח, אין יותר מרגש משחקן בן 18 כובש שער ענק בצד אחד של המגרש ומהצד השני אחד אחר שומר עליו.

יובנטוס שפכה כמעט 200 מיליון בקיץ והשחקן שנשלח להציל את המולדת זה סטורארו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. yonmu Member

דונארומה שחקן המשחק לדעתי. הופעה נפלאה.
    גם שאר ההגנה שלנו (למעט כמה שטויות של אבאטה) נראתה טוב, והבעיה היתה בקישור. לוקאטלי עם שער נפלא שישכיח תצוגה בינונית מאוד (אם כי לגיטימית לחלוטין לאור היריבה) וגם קוצ'קה די נעלם היום. ג'ק, ניאנג ובאקה נראים חדים, אבל סוסו חייב להתחיל ליזום ולהעיז.

אבל בסופו של דבר - משחק מעולה ונצחון מצוין.

לגבי יובה - משהו לא עובד שם. אולי כשמרקיזיו יחזור זה יראה טוב יותר, אבל גם אם הוא יחזור לרמה של לפני הפציעה אני לא בטוח שזה יספיק. חסר משהו בדינמיות במרכז ואני לא רואה איך מרקיזיו יפתור את הבעיה. אולי לפתוח עם קוואדראדו כשחקן חופשי על חשבון אחד הקשרים יפתור את הבעיה, אבל זה כנראה יגרום לבעיות אחרות.

6. DRORIKO Member

מסכים שמצפה לנו צמד משחקים סופר קשה נגדם. לא מסכים שזה קשור לפחד לא פחד. כמו שכתבתי לפני דקה, יובה ביכולתה הבינונית כרגע תאבד נקודות נגד קבוצות ברמה הזאת.

7. VAR Member

אז טינייג'ר אחד כובש את שער הניצחון וטינייג'ר אחר שומר אותו עם הצלה מטורפת בשנייה האחרונה. אלוהים ישלם לך גליאני, שהמהפכה הזו לא הגיעה 4 שנים קודם לכן אבל עדיף מאוחר...

אה ותרגעו, לא יהיה השנה מאבק על האליפות.
    לוסיו, זוכר? זו אותה הרכישה. זה בלם שספק גדול אם יצליח לספק ליובנטוס את התאום המושלם שיש עם ברצאלי, בלי קשר לעובדה(!) שהוא יהיה הבלם הכי טוב שלה (מתחבר לדיון שלכם על קוליבאלי/מנולאס). קשה לי להאמין שהוא יחתום ביובה מהסיבה הזאת. הוא לא בלם שיחכה עכשיו שנה על הספסל עד שברצאלי יחליט (או יחליט שלא) לפרוש. אז ההגנה של יובה תרד ברמה ממושלמת לכמעט מושלמת. לא ביג דיל.
    אם מרקיזיו חוזר לעצמו אז אני חושב שכן (ואם הוא לא חוזר לעצמו אז צריך להביא קשר נוסף במקומו, ולא במקום פיאניץ'). סך הכל ליובה לא חסר שום דבר שפיאניץ' לא מספק לה. הוא יצירתי, הוא מוסר נהדר והוא סכנת נפשות בנייחים. עוצמה, ניידות ואגרסיביות יכולים לספק קדירה ומרקיזיו. אני חושב שחוץ מבאיירן אין קבוצה באירופה עם יותר "בשר" במרכז השדה מיובה. שוב, צוות שיפוט אחר וזה 1-0 ליובה בהפסקה ולך תרדוף אחריהם. זה לפעמים ההבדל בין ניצחון להפסד/תיקו מאכזב. לא לכל קבוצה באירופה יש פריבילגיה כזאת וצריך לזכור שפיאניץ' הוא לא רק בועט נייחים אלא שחקן לא רע בפני עצמו שביובה נמצא בסיטואציה המושלמת עבורו, מה שלא היה ברומא.

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/16
  8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה כאילו אני הולך לכתוב על זה כל העונה ונמאס לי מזה כבר באוקטובר(אני מתריע על זה כבר לפני שפוגבה נמכר לזכותי) , אי אפשר להשיג משהו עם הקישור הרפה הזה. ההתקפה שלנו יותר מגוונת מבשנים הקודמות ומשמעותית , אבל הקישור שלנו לא חווה זמנים כאלה חלשים מאז דרכו במרכז המגרש פליפה מלו ושות׳ .

זה באמת טוב לליגה, כבר שכחתי כמה זה כואב להפסיד למילאן.
    ויטסל? לא בטוח שזה הפתרון, לא המלא לפחות.

9. FelaKaT Member

פיאניץ' מסורס ביובנטוס כי הוא משחק בעמדה שלא מתאימה לו ואין לו מספיק פרטנרים מתאימים כדי לממש את הפוטנציאל שלו.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מתי הייתה הפעם האחרונה שיובה יצאה עם 0 מ-6 מהמאצה?

לא יצא לי לראות את מילאן העונה למעט המשחק נגד נאפולי, בו היא הייתה טובה מאוד לדעתי, אבל התוצאות מעידות על איכותה של הקבוצה. שאפו למונטלה.

11. DRORIKO Member

בתור אחד שראה כמה וכמה משחקים של מילאן העונה, התוצאות לא ממש מעידות על היכולת. מילאן די בינונית, אבל איכשהוא כל משחק מצליחה לגנוב גולים מפה ומשם. גם הפעם היא ניצחה מפצצה אדירה של הילד(ומגול חוקי שנגנב מאיתנו). לא מאמין שזה ימשך לאורך זמן. רומא יותר מפחידה אותי.

12. Alta Tensione Member

שחקן בית מנצח משחק וגם שופט מזיין את יובה. Can't be any better.

אה וכמו שפאלטה נראה מתחילת העונה סילבה יכול ללכת ליובה בכיף. הבלם בכושר הכי טוב בליגה.

13. Roma מנהלים

למי שבטעות פספס,

14. Enzo Maresca Member

משחק מרגיז, שופט יצור (אבל SHIT HAPPENS וזה מה יש. לא ככה יא לוחמי צדק?!?) ומאמן מעצבן שממשיך לסרס את הקבוצה שלו ומתנהל כמו איזה טירון חסר מושג - המתכון המושלם לכאבי ראש ועצבים מיותרים. ההבדל בין איכות הסגל שלנו להופעות על הדשא פשוט לא נתפס, אני אשכרה מתקשה לעכל שהחבורה הכל כך מוכשרת הזאת נראית מתחילת העונה כמו קבוצה שהתואר ״בינונית״ עושה עמה חסד. זה מביך ומביש ומרגיז ואלגרי חייב להתאפס על עצמו לפני שאנחנו נכנסים לסחרור בעייתי. ערב מדאיג.

15. תומר1989 Member

איך זה שתמיד במילאן-יובה במיאצה הנדפק הכי גדול יוצא אלגרי?
    יש מצב ש goal di muntari יוחלף ב goal di pjanic?