המחזור התשיעי בפרמיירליג: גאולה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏21/10/16.

1. סמואל אטו Member

אני שואל את עצמי אם זה באמת נכון.
    הוא לא הצליח באמת מאז שעזב את אינטר ב-2010. באותו זמן ההצלחות שלו היו בפורטו, צ׳לסי ואינטר. אמנם צ׳לסי הייתה בעלת כיסים עמוקים, אבל שלושת הקבוצות הללו היו אנדרדוג ברמה האירופאית הגבוהה. שלושה מועדונים שהיו משוועים לדמות מקצועית חזקה שתקפיץ אותם למעלה.

2. alexshw Member

לקח אליפויות קרי עדיין הצליח. אפילו לקח אליפות מהיותר קלות בפרמייר ליג.
    אני חושב שהוא יצא מריאל מאמן קצת פחות טוב מאשר נכנס אליה.
    לא הגיע לשיא מקצועי אולי כמו בצ'לסי בקדנציה ראשונה.

מה שלא תגיד זה ממש לא דרג ג'. כן.

3. Sturridge Member

לא הבנתי, אתה לוקח ציטוטים מהעבר ומשליך אותם בדיעבד על התקופה הלא טובה שלו היום?
    מעבר לזה שגם אם מוריניו ירד מחר ליגה ונגר עדיין יהיה הכושל מבין השניים.

4. סמואל אטו Member

לקח אליפויות, בסדר, אבל בגדול הקדנציה שלו בריאל מדריד הייתה ״הזויה״ בהרבה בחינות, ובצ׳לסי הוא פשוט התרסק בעונה השלישית. זה לא נורמלי.

מן הסתם לא דרג ג׳, אבל הקריירה שלו כן מוכיחה שהוא בעיקר הצליח בקבוצות שהאופי שלו היה יכול להשתלט על המועדון ושהסגנון משחק שלו התקבל בטבעיות.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

צריך לזכור שבריאל מדריד הוא התמודד ישירות מול הקבוצה הכי גדולה בתולדות הכדורגל (או לפחות בעשורים האחרונים למי שמתעקש). בעונה הראשונה אחרי התאקלמות כואבת הוא הצליח לנצח אותה בגמר הגביע, ובשנייה לקח על חשבונה אליפות. זה הישג מרשים ביותר. העונה השלישית הייתה לא טובה, כמו בצ'לסי, אבל בוא נגיד שכולנו היינו חותמים שייתן שלוש שנים זהות לאלה ביונייטד.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

כדורגל דבר דינמי ותמיד מגמות או טקטיקות מתחדשות ומאמן צריך להשאר מעודכן כמה שיותר.
    מוריניו התחיל מאינטר מול ברסה והמשיך גם בריאל ובצ'לסי בקדנציה השנייה יותר ויותר לשבור את הראש על איך להרוס ליריבה ואולי פה על הדרך התחיל לפספס איך לבנות סגנון בהתקפה של הקבוצה שלך. לעבוד על תנועה נכונה.

היו פה קולות עוד מהעונה שעברה שגרסו שהוא פשוט מאמן מיושן וזה הכל. בהחלט במחזורים עד כה טענה כזו קיבלה חיזוק.
    אז או שהוא יוכיח אחרת בחודשים הקרובים או שהוא גמור מעשית כמאמן רציני.

עונת טר"ש או צל"ש.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  7. סמואל אטו Member

אי אפשר לקחת ממנו את האליפות בריאל, אבל צריך לזכור את היחסים המעורערים עם השחקנים בחדר ההלבשה(משהו שהוא לכאורה מצטיין בו) ואת הפגיעה תדמיתית שלו ושל המועדון בגלל כל השטיקים שהוא השתמש בהם( לעזאזל, מה אתה תוקע אצבע בעין של מאמן יריב?). משהו לא טוב קרה שם.
    לא הייתי ממהר לחתום על שלוש שנים כאלה או על כאלה כמו בצ׳לסי. ״כלי כסף״ זה לא חזות הכל.

8. עידן444 Member

בינתיים צמרת מרתקת...
    די הסתמנה דהירה של סיטי ואני שמח לראות שהיא נעצרה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. k_700 Member

אני די לפרוטוקול אומר שצריך להמתין עוד עם הגזרות כי זה באמת ״רק״ אוקטובר ומעשית המרחק מהאליפות עוד רב ויש מספיק נקודות בקופה וכו וכו.

אבל תכלס? ברוב הפעמים אין כל כך הפתעות, הצמרת שאתה רואה מול העיניים באוקטובר היא בערך מה שתקבל במאי עם שינויים קלים בין מקומות 1-3 או 1-4 בטופ.
    בכמה תסריטים ראינו באמת מישהי שאפילו לא בחלק העליון של הטבלה בתחילת נובמבר מסיימת אלופה? לכן זה לא רק אוקטובר, זה כבר בדרך לכישלון עצום שצריך סוג של נס ואת אחד מהמהפכים המנטליים הכי גדולים שנראו כדי להפוך את הצורה של העונה הזאת.

ולפני שיקפוץ החלילן התורן עם התקליט שבור של הזה רק שני משחקים וחצי מליברפול או סיטי אז זה לא.
    זה הרבה מעבר לנקודות בטבלה.
    כל קבוצות הצמרת במצבם היום תלויות ביכלת שלהן להבקיע שער גם לא ממצב נייח, אנחנו לא מסוגלים ליצור משחק התקפי על הדשא, ככה פשוט.

10. VAR Member

מה הקשר לתקופה הלא טובה? מוריניו הוא האיש שהמציא את כל העניין הזה של חוסר כבוד לקולגות, וזו "קצת" צביעות מצידו להתלונן שקונטה עושה לו את אותו הדבר.

אתה יודע גמל ודבשת וזה...

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  11. Dimitri Payet Member

לא בטוח, פלצ'ר פתח את הרגליים ואני לא בטוח שזה נגע בו, בכל מקרה למי אכפת אני יקח 3 נקודות כל יום כל היום ולא אכפת מהתוצאה.

12. Sturridge Member

אוקיי לא הבנתי את הקונטקסט של הדברים.

(מה קונטה אמר אגב?)

13. golding מנהלים

שמה שנאמר נשאר ביניהם.

14. Sturridge Member

כן עכשיו הבנתי שזה קשור למשהו שמוריניו אמר לו באוזן בסיום (שקונטה הגזים בחגיגה או משהו כזה?).

לא יודע, אני זוכר את מוריניו רץ על כל מיני קווים של כל מיני מגרשים בדקה 90...

15. JohnTerry26 Member

מוריניו אמר לו שלא מרימים את הקהל ב4-0, שזה משפיל. אני מסכים, ומוריניו לא היה עושה את זה למאמן יריב, אבל קונטה בטוח לא התכוון.

עצוב לי לראות את מוריניו, חשבתי שזה יתרסק אבל לא ככה. זה ממש מתחיל להראות כמו צ'לסי של עונה שעברה. זה כנראה מה שהוא מסוגל לייצר כרגע, זו האווירה וזה הכדורגל. ממש לא בא לי שזה יהיה הסוף שלו כמאמן אבל אני תוהה מאיפה יגיע השינוי באיש העקשן והגאה הזה.