המחזור התשיעי בפרמיירליג: חצבים פורחים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/10/17.

1. South Boy Member

ראיתי הרבה משחקים אומללים, זאת פעם ראשונה שאני פשוט סוגר את הטלויזיה והולך לפני שהמשחק נגמר, יש להפסיד ויש למכור משחקים.
    זאת מכירת משחק לכל דבר.

2. Gass12 Member

נסחפת!!
    ליברפול עושה דברים יפים בהתקפה אבל קטסטרופה בהגנה. אוהדים בוכים עם הקבוצה ולא נוטשים

3. alexshw Member

אין לכם שוער נורמלי כבר עשורים, פרט למרבית התקופה של ריינה. מה המכירה פה?

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  4. Coutinho10 Member

ראיתי הרבה הגנות גרועות כאוהד ליברפול, אבל נדמה לי שזו שמעמיד קלופ היא הכי גרועה שאני זוכר. ולא רק פרסונלית, החלק שלו בסיפור הוא ענק ולא פחות גדול מהשחקנים.

לא יודע מה קרה העונה, כבר שתי תבוסות במשחקים חשובים. ארסנל 2, איזה עצוב להגיד את זה.

5. Scouser Member

אני רוצה להגיד שמגיע לקלופ, שיאכל את מה שבישל וכו', אבל לא נראה שהוא חזק בהפקת לקחים. בטח ימכרו לנו שהוא פצוע, כאילו אין בלם על הספסל. אם קלופ מעדיף שחקן גרוע פצוע על קלאבן אז שלא יספר סיפורים שלא צריך בלם. אשמתו ואשמתו בלבד.

6. South Boy Member

זה ההסבר היחיד שיש לי לתצוגה ההגנתית הזאת, באמת שאף פעם לא ראיתי הגנה כל כך מביכה בשום ליגה ובשום מסגרת, זה לא הגיוני ששחקני כדורגל נראים ככה.
    ארבעה שערים שכל אחד מהם גורם לך לדפוק את הראש בקיר, כאילו מישהו מתאמץ לחטוף שערים כאלה.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי מספיק להגיד שהוא פצוע? הוא אפס ככה תמיד מה קשור פצוע? הוא קפץ לכדור השני ופספס אותו, למה זה קשור לגב? זה קשור לעמידה גרועה של בלם גרוע. בראשון הוא מסתכל על הקוון ולא חוזר אחורה כרגיל. הוא אפס ומי שמרכיב אותו שלא יצפה לשום דבר. אין קשר לשום גב.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. Sir Alex Las' Killa

שום מכירה, טוטנהאם היו יכולים לנצח בקלות את ריאל מדריד שבוע שעבר.
    לא הגעתם מוכנים, הייתם צריכים לשחק הרבה יותר הגנתי לפחות בחצי הראשון.
    כל רמת הפרסונל בהגנה שלכם הזוייה, לא זוכר כזאת ניגודיות בין הגנה להתקפה.
    לוברן במיוחד זה בלם בלי תשתית למוח.

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/17
    Sir Alex Ferguson ו-alexshw אוהבים את זה.
  9. South Boy Member

זה די ברור שאני מקצין, אבל זה לא רחוק מזה.
    טוטנהאם קבוצה מעולה ואני לא רוצה לקחת ממנה קרדיט אבל שום דבר לא מתעלה על העליבות של ליברפול היום.
    בחמישייה באיתיחאד בעשרה שחקנים זה לא היה נראה ככה, זה פשוט מעורר רחמים וזה עוד יותר מעצבן כי הכתובת נמצאת על הקיר כבר כמה שנים אבל אף אחד לא עושה כלום.
    נמאס לנוע מכישלון לכישלון, נמאס להסתפק בהסתננות לצ'מפיונס אחת לכמה שנים, נמאס ממערכת רכרוכית וחסרת אמביציות.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

״מתפרצת״ של טוטנהאם, לא באמת אמורה להיות מתפרצת כי שחקן אחד של טוטנהאם נמצא מול 4 שחקני ליברפול ומחכה להצטרפות של שחקנים נוספים, אבל במקום ששחקני ההגנה יתקפו את השחקן של טוטנהאם הם מסתכלים עליו ומחכים, בסוף גם עלי וקיין הגיעו וכדור העומק כמעט מגיע לקיין. זה בערך מסמל את כל העבודה ההגנתית של שחקני ליברפול. אין להם אפילו את הבסיס לעבודת הגנה נכונה.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי אם כתבו על זה, המשחק היום הביא 80,000 צופים, רובם כמובן אוהדי טוטנהאם, שיא חדש למשחק אחד בליגה מבחינת קהל.
    אז נכון שהליין החדש יהיה ביתי יותר בגלל הקירבה של הקהל לדשא ויציע העמידה, אבל המספרים היום הם כבוד גדול לטוטנהאם ותצוגת עוצמה גדולה מאוד מבחינת קהל.

12. k_700 Member

אוי הבונקר שמוריניו מכין לנו מול טוטנהאם, אפשר להריח את זה מכאן.
    ותכלס אם זה לא בונקר אנחנו נאכל, כי מה אנחנו שווים בכלל מול הכדורגל שלהם?לא נעים להגיד את זה אבל אחרי שסיטי כבר השאירה לנו אבק ביכולת, טוטנהאם היא ביי פאר הקבוצה השנייה הכי טובה בליגה.

כמה רמות מעלינו גם בשליטה שלה במשחק, במהירות, בחוזק, בכושר, בכשרון.
    בושה להגיד את זה לאור העובדה שאנחנו וסיטי אלו הקבוצו שהוציאו הכי הרבה כסף על שחקני כדורגל ב5 שנים האחרונות, אבל זה המצב.

זה או לגרד תיקו בשיניים או להאכל.

13. alexshw Member

הניצחון הכי גדול של טוטנהאם על ליברפול מאז ה - 4:0 על בספטמבר 2011. אין אף שחק של תרנגולים מאותה משחק שנמצא היום בסגל שלה. קיין היה בסגל הרחב. שותף בליגה אירופית באותה תקופה.

זה היה באוויר ואכן קרה נשבר שיא צופים בפרמייר ליג שבו החזיק אולד טראפורד ממשחק בין יונייטד לבלקברן עם 76 אלף ב - 2007 נדמה לי.
    https://scontent.fsdv2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/22553236_1985959018318137_3580754282822638175_o.Xxx?oh=b8f2f60159d7c3792f7b2daa36e8d460&oe=5A82D804

אבל לא נשבר שיא של צופים במשחק ליגה באנגליה.

המפגש בין טוטנהאם לליברפול הפך להכי פורה בעידן פרמייר ליג - 145 שערים.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוטנהאם גם קבוצה טובה מסיטי, רק שיש שם פחות fire power בהתקפה.

רק רוצה לציין שלא דמבלה ולא וואנימה (שפצוע מתחילת העונה) שיחקו. כך גם דיוויס ורוז (פוצ׳ העדיף את אורייה בצד שמאל).

15. cmon city Member

עד כה קדנציה מאכזבת לקלופ, לא הביא שום בשורה משמעותית והעיוורון בנושא ההגנה זה אחד המחדלים הגדולים שנראו בפרמייר ליג. אולי אנשים קצת מפריזים בהערכה שלהם לקלופ, אולי הוא לא מנג'ר כזה גדול כמו שעושים ממנו. אני לגמרי בדעה הזו.