המחזור התשיעי בפרמיירליג: חצבים פורחים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/10/17.

1. Andrei Kanchelskis Member

יורגן קלופ ורונלד קומאן-שני מאמנים מאותה עיר, שני מאמנים ברמה גבוהה שלפחות אחד מהם(קלופ) יכול היה להצליח בכל קבוצה גדולה מהטופ האירופי. ולמרות כל אלה מדובר בשני מאמנים שלרוע מזלם בנו שתי קבוצות בצורה רשלנית וחובבנית מאוד ובנוסף גם ההנהלות של הקבוצות אותן הם מאמנים אינן הנהלות עשירות ונדיבות בלשון המעטה, וכך קורה ששני המאמנים המעולים הללו הולכים ודועכים להם השנה ופשוט נמצאים במקומות שאין להם סיכוי להצליח.

קומאן צריך לעוף כבר עכשיו בלי ספק בכלל, קלופ צריך להשאר עד סיום העונה אבל אם בקיץ ההנהלה תשאר אותה הנהלה הוא חייב לדעתי לברוח לפני שהוא יהפוך לגרסה עצובה וחוזרת של הקטור קופר.

2. k_700 Member

לא יכול להגיד את זה עדיין.

הפאייר פאוור שיש לסיטי בהתקפה הוא מספיק כדי לפרק כל יריבה בליגה או לפחות לשבת עליה ברוב דקות המשחק.
    נכון שטוטנהאם מאומנת למצבים כאלה ובכל מתפרצת היא יכולה לכבוש מולך, אבל עדיין סיטי כרגע נראית נומרו אונו מוצדק.

בטח כשמסתכלים מההיבט של כל הרוטציה שם בהתקפה.
    אנחנו בסכנת אכילה בשבת הבאה.
    הכדורגל של טוטנהאם הוא כמה כמות יותר ממה שאנחנו רגילים אליו.
    זו קבוצה יותר טובה בכל היבט.

כואב להגיד את זה אבל עם רמת האימון של מוריניו אנחנו שווים מולם כדורגל מכוער, הגנה, הגנה, הגנה ואולי איזה כדור קרן אחד שיהיה שווה משהו.
    שזה משאיר לך מעט מאוד סיכויים מול קבוצה שטובה ממך בכל אספקט, כולל בהגנה בקרנות ואפילו בגובה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

בקשר לאברטון-

עוד מישהו רוצה להגיד לי שהוא לוקח את הסגל של אברטון בבירורררררר
    על פני הסגל של סותון, לסטר, ווטפורד, ווסט האם????
    לא כי חשבתי שזה הדבר הכי הזוי ומטוטמם להגיד שהסגל של אברטון בכלל לא יותר טוב מהסגל של הקבוצות הנל.

הזייה איך הקיץ הזה עבר, אברטון שפכה 150 מליון פאונד על דרעק והעולם שתק.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז הורחקו לנו סקרטל וצ'ארלי אדם כשלאדם זה היה אדום מוקדם במשחק.
    היום הם פשוט הראו שהם כל כך יותר טובים מאיתנו.

5. Coutinho10 Member

קנצ׳לסקיס,

דיי לזרוק קלישאות לאוויר.
    לא ההנהלה היא זו שהתעקשה על קייטה ו-ואן דייק.
    אז נכון שהראשון כן חתם ועשוי אפילו להיות רכש גדול שלנו ואם את זה אני מסוגל לבלוע אז תסביר לי איך סיימנו קיץ שלם כשלא הגיע אף שחקן הגנה לקבוצה ? מילא שוער, אבל בלם ?

אל תדבר איתי על חוסר בגיבוי כשהוא קיבל 40 מיליון להביא שחקן התקפה ועוד 40 מיליון על שחקן ספסל ביום האחרון של הקיץ (ויסלח לי אוקס שהיה אולי הטוב ביותר שלנו היום).

קלופ מקבל כאן מה שהוא רוצה, הוא מלך פה, נשברו פה כבר שיאי העברות פעמיים בתקופתו, עוד רגע תיקרא גם בירה על שמו בעיר. ויודע מה ? לא צריך כ״כ הרבה כסף כדי לבנות הגנה טובה ויציבה. בדיוק כמו שלא צריך היה כסף בלתי רגיל כדי לבנות התקפה של מאנה, קוטיניו, פירמינו וסלאח.
    תראה את נאפולי, טוטנהאם, דורטמונד, ויודע מה - גם סביליה שתקעה אותנו כבר פעמיים. לא מתקרבים בכלל לסכומים שמושקעים בליברפול.

גם הסנטימנטים שהוא שומר לשחקנים עלובים בסגל הזה. הבריטים הרי ידועים כשחקנים טיפשיים וחסרי טכניקה. עכשיו אשאל אותך שאלה, כמה כאלה פתחו היום בקישור שלנו ? 2. כמה כאלה יש בקישור של צ׳לסי ? יונייטד ? סיטי ?
    במחצית השניה פוצ׳ עשה נכון, הוא ידע שנלחץ את ההגנה שלו כמו מטורפים בפתיחת המחצית, אז הוא ויתר על הנעת הכדור, זרק כדורים למעלה למאטיפ וגומז ולחץ את חוליית הקישור וההגנה שלנו ובעצם לא נתן לנו שום אפשרות לפתח משחק וסיכוי לחזור למשחק. הוא העביר ככה רבע שעה כשאחרי הגול כל האוויר יצא לנו לגמרי מהמפרשים וגם מהריאות אחרי לחץ בלתי פוסק וחסר תועלת.

אז כן, יש לנו סגל בעייתי אבל השחקנים הם האשמים המשניים בסיפור. זה שבנה את הסגל ונותן לזה לקרות הוא האשם הכי גדול בעיני.

6. oranfu Member

שיאי ההעברות נשברו פעמיים בתקופתו. עם זאת, לאברטון יש שיא העברות גבוה יותר. אז פרופורציות.

אין מה להתעצבן ולהתרגש. כל התוצאות האלה היו צפויות מהרגע שנסגר החלון.

לוברן, שהוא חרא מחורבן ביותר, הבלם הגרוע שראיתי בעשרות שנים במועדון שידוע בבלמים הגרועים שלו. הזבל הזה מוכר משחקים.

מיניולה, שהוא שוער ליצן. עוד יש לנו (לא מעט) אוהדים ש4 וחצי הופעות טובות שלו בעונה שעברה גרמו להם לחשוב ששווה להתמיד איתו.

גם מאטיפ הוא חרא בלם רק שהוא משחק ליד החרא לוברן אז רוב הפוקוס לא עליו.

3 גולים מהמטומטמים שאפשר לראות. 3 מתנות מוחלטות של החלק האחורי שלנו ובמשחק אחד. תמשיכו לספר לי על הגישה ההתקפית של קלופ שגורמת לזה. זה שחקנים ברמה מאוד מאוד נמוכה שמחרבנים על הדשא שוב ושוב ושוב.
    גם הגול השלישי הוא לא מתנה אבל מראה כמה שמאטיפ הוא חרא בלם. הוא אשכרה עומד עם הגב לכדור כשהם מגביהים המטומטם הזה (אורי אוזן צייץ את התמונה בטוויטר, כולם עם הפנים והדביל הזה עם הגב - פלא שהוא פישל בהרחקה).

אין פלא גם שזה מוציא את האוויר מהמפרשים של החלק הקדמי. הם יודעים שהם צריכים בכל משחק להבקיע 3-4 שערים בשביל לנצח וזה הזוי.

קלופ אשם שהוא מוכן לסבול בסגל שלו שחקנים כאלה. לא צריך ילד מהאקדמיה (אין לנו בלמים שיכולים אפילו בכאילו לשחק בוגרים באקדמיה כרגע) - צריך לתת לגומז לשחק. אולי יהיה גרוע (אין מצב שיותר גרוע מלוברן) אבל לפחות שם יש סיכוי שילמד וישתפר בניגוד לחרא שמוכר משחקים.

אבל קלופ חד משמעית לא קיבל כלים על מנת להתמודד בליגה. אם לא היה מביא קשר התקפי אלא בלם אז היינו אומרים למה לא הביא קשר התקפי ברגע שמאנה נפצע.

רק חבל שראיתי את קיין מחזיק את שריר הירך בסוף המשחק. יש להם יונייטד בשבת.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. Coutinho10 Member

ניהלנו את השיחה הזאת 200 פעם ועד היום לא הסברת לי על סמך מה אתה אומר שקלופ לא קיבל את הכלים.

8. k_700 Member

קלופ אשם פה שהוא בכלל הסכים לעלות את המחשבה שכל חוליית ההגנה הזאת+השוער מספיקים כדי לצאת איתה לעונה.

אולי עבדו עליו עם ואן דייק, אולי נתנו לו לחלום שזה ממשי עד לסוף, כנראה כולם היו מתלוננים אם לא היה מביא גם קשרים התקפיים, כל אלה טענות סבירות.
    אבל המצב של ליברפול בהגנה הוא כל כך קטסטרופה שזה הרבה יותר מבלם אחד לצורך העניין, זה ממש ריבילד לכל ההגנה כולל אפילו לחשוב על מחליפים ראויים לשחקני הרכב.
    אם הוא לא ראה את הנחיצות בלהביא במיידית כמה שחקני הגנה, הוא אשם.

Scouser Tommy ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  9. oranfu Member

על סמך זה שלא הוצאנו כסף. על סמך זה שאנחנו לא מוציאים כסף תחת הבעלים האלה לא משנה מי המנג'ר אבל כל פעם יש תירוץ אחר למה הרכש לא התבצע. מצטער, עלי הספינים המחורבנים של הבעלים כבר לא עובדים.

בוא נגיד שקלופ מבין שיש צורך להחליף את כל מה שיש בחלק האחורי. מלבד קוטיניו פה שאוכל את הספינים של הבעלים בלי מלח, יש מישהו שבאמת מאמין שהמנג'ר אצלנו יקבל כסף לזה? יקבל כסף להביא 2 שחקנים לחלק האחורי שהם לא "מציאות" 15 מיליון כל אחד? זה גם יבוא על חשבון קשרים וחלוצים (שגם נדרשים כי אם יש פציעה אז אין לנו מחליפים ואז גם ההתקפה לא עובדת).

10. Scouser Member

די כבר עם הקונספירציות בשקל. אתה חושב שהנרי בא לקלופ ואמר לו שהוא מוכן לזרוק 40 מיליון על שחקן ספסל אבל הוא מגביל אותו לבלם אחד בלבד שיהיה מטרת רכש ורק מגן שמאלי בגג 10 מיליון? נו באמת. מה יש איזושהי הגבלת תקציב לפי חלקים במגרש?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

משעמם כבר לדבר על החרא הזה.
    מוציאים 20 נטו כבר שנים, זה לא מספיק.
    לא יודע מה היה או לא היה הקיץ מבחינה תקציבית, יודע שההגנה והשוער שלנו מחורבנים ולא עשינו כלום עם זה. גם קשר היה חובה. גם חלוץ כשאובמיינג זמין צריך ללכת על זה. נמאס לכתוב, אנחנו רוצים דברים, במועדון מרוצים, כלום לא קרה, אנחנו 3 מאליפות, כולנו נהפוך ל @אלעד בקרוב אני מבטיח לכם. אם לא העונה אז עונה הבאה.

Scouser Tommy, oranfu ו-אלעד אוהבים את זה.
  12. yonmu Member

לא יודע אם היה כסף או לא, אבל במקום לקנות את אוקס + הכסף שהייתם מכניסים על מכירת בלם או שניים יכלתם לקנות כמה בלמים לא רעים, ובמקום זה הייתם מתפשרים אל שחקן קישור במקום אוקס. ההגנה שלכם במצב הרבה יותר קריטי מכל חלוץ או קשר מחליף.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

השאלה אם קומאן רצה להביא אותו או שההנהלה עשתה "שבו בנים לגבולם" מטעמים שיווקיים(כמו קבוצה אחרת, אתה יודע איזו) אני מאמין שזאת האופציה השניה

14. Coutinho10 Member

40 על סלאח, 40 על אוקס, 50 על קייטה והיו מביאים גם ב 60 אם לייפציג היו מוכנים למכור הקיץ.
    לא אכפת לי איך זה יוצא בסיכום של אין-אאוט, בסופו של דבר נשפכו פה סכומים עצומים והייתה הרגשה שאנחנו כבר לא מאחור.

אתה יודע מה, גם אם נניח אני זורם איתך על זה, קלופ אשם בזה שהוא חי עם זה בשקט כשהוא יודע ששמים לו רגל. אבל זה לא המצב ולא סתם לא שמענו ממנו מילה אחת שלילית על הבעלים בכל תקופתו פה.

15. oranfu Member

37 על סלאח, 35 על אוקס, 50 על קייטה בקיץ הבא.

בנטו כל זה יוצא פחות מ40 מיליון. זה כל כך לא קרוב להיות מספיק (אחרי שגם בעונות הקודמות לא הוצאנו כסף). האדרספילד הוציאו יותר כסף הקיץ אז חלאס לזיין במח שאלה סכומים עצומים. אם קייטה וואן דייק היו פה עכשיו הייתי אומר אחרת אבל כרגיל המועדון חירבן על האוהדים.

מה אתה רוצה שקלופ יגיד? יש לי חרא שחקנים והבעלים לא משחררים כסף?

שורה תחתונה שנה אחר שנה מנג'ר אחר מנג'ר ההוצאות שלנו מגוחכות ביחס ליריבות. מי שלא מבין\רואה שיש פה בעיה הרבה יותר עמוקה מ"מנג'ר שלא רוצה להוציא כסף" עיוור צר לי.