המחזור התשיעי בפרמיירליג: חצבים פורחים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/10/17.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה פשוט, קלופ רצה את ואן דייק, וכשהאופציה ירדה מהפרק הוא החליט שזה או ואן דייק או כלום, שאין בשוק שחקני הגנה טובים יותר ממה שיש לכם (אתם אולי לא מסכימים בזה, אבל זאת הדעה שהוא מחזיק בה, שכן אחרת הייתם משתמשים בכסף שהלך על צ'מברליין כדי לרכוש בלם) -

Jurgen Klopp: There aren't five better centre-halves than what we already have at Liverpool

Look out there and tell me five that would make us stronger. Five. Then you win a prize. It’s difficult how it is,”

We have four. I don’t think we need more. In the moment I’m fine. We are open until August 31. We cannot force the things and we would never get a centre back just because (of the sake of it).

We have the need, we have some, but you don’t take any. It doesn’t work. I don’t see it (the defence) as a concern.

2. Coutinho10 Member

להפך, זאת הדעה היחידה שאני מחזיק בה והכתבות שהבאת כאן היו גם בקיץ. למרות זאת, יש אנשים שבוחרים להאמין בקונספירציות הזויות כשיש להם אמירות כאלה מפי המנג׳ר.

3. yonmu Member

אם יש 35 על אוקס אתה יכול קודם להוציא אותם על בלם נורמלי.
    מוסאצ'יו, סקריניאר, רודיגר, מקסימוביץ', הובדס, בנעטיה - כולם בלמים שהיו משדרגים אתכם (לא שזה כזה קשה) ועברו בקיץ באחרון בסכומים שיכלתם להרשות לעצמכם להוציא.
    קלופ בחר להוציא את הכסף הזה על קשר התקפי. זאת אשמתו.

4. Coutinho10 Member

לפי חלק מהאוהדים זו אשמת הבעלים...

5. Eric Cantona Member

אפשר היה להתפשר על שחקני הגנה במסגרת התקציב שההנהלה מאפשרת. כמו שזה נראה ועם שחקנים אחרים שהגיעו לעמדות אחרות זה קיץ שני של קלופ במועדון, זה נראה שאין לו כוונה להביא חיזוקים באף סכום.

6. oranfu Member

אתם מדברים פה כאילו בליברפול זה ברור שלמנג'ר יש את השליטה המלאה. זה ממש לא ברור.

הובדס? מוסאצ'יו? זורקים לי פה שמות לאוויר שלא קשורים לכלום. עוד בלמים איטיים ומסורבלים זה בטוח מה שלא חסר לנו.

עד הרגע האחרון, ממש עד הרגע האחרון המועדון נתן את ההרגשה (ותידרך) שואן-דייק יגיע. לא בלתי סביר שגם קלופ חשב שזה מה שיקרה אז לא הלך על אף בלם אחר.

@Coutinho10 אתה גם התעקשת שמאטיפ הוא בלם. תמשיך לזרוק פה עוד כמה שמות שלא שווים גרוש, אולי בסוף תפגע באיזה שחקן שהוא לא חרא.

בליברפול חד משמעית אין את הכלים להתמודד בצמרת הליגה. גם עוד בלם (אלא אם כן הוא בלם תותח) לא היה עושה שינוי משמעותי כי חייבים חייבים גם שוער. ובכל מקרה היו צריכים עוד קשר.
    היריבות שלנו שמות 100+ מיליון כל קיץ. אצלנו שמים 20 ומאשימים את המנג'ר שלא עשה את הרכש המתאים.

7. yonmu Member

@oranfu
    אתה מחליף טיעון בכל שורה.
    1. אתה חושב שהבלמים שעברו בסכומים שרלוונטיים לכם בקיץ האחרון לא שווים הרכב אצלכם?
    2. אתה חושב שההנהלה אמרה לקלופ שיהיה בסדר כי ואן דייק יגיע ובסוף זה לא הלך ולא הספיקו לעדכן אותו כדי שהוא יבקש בלם אחר?
    3. אתה חושב שהכסף שכן הושקע בחלון ההעברות נעשה לפי סדר עדיפויות נכון (נניח, 35מ' על אוקס ולא על בלם כלשהו)?
    רק אם אתה עונה כן לכל השאלות האלה אתה מוציא את קלופ זכאי בפארסת ההגנה שלכם.

קלופ אולי אובראצ'יבר כרגע ובהתחשב בסכומים שהיריבות מוציאות זה לא הוגן לדרוש ממנו אליפות, אבל כל זה לא אומר שההתנהלות שלו בסוגיית הבלמים היתה קרובה להיות תקינה.

Sir Alex Ferguson, Scouser Tommy ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  8. oranfu Member

לא החלפתי שום טיעון.

מי אלה הבלמים? באופן כללי, יש ערימות של בלמים בעולם שטובים יותר משלנו. המצב הרבה יותר מורכב לדעתי. אין לנו את הנכונות\רצון להוציא סכומים משמעותיים לכן מי שלא מביא - הוא יהיה בלם בכיר אצלנו לפחות ב3 שנים הקרובות. אז לעשות רכש כזה "על הדרך" זה לא רעיון טוב. זה חייב להיות בלם שאנחנו משוכנעים שיכול להיות באנקר בשנים הבאות. אין סרט שאנחנו מביאים עכשיו בלם בסכום משמעותי ועושים את זה שוב בשנה הבאה.

מה בדיוק קרה עם ואן-דייק אני לא יודע. אבל אין ספק שהמועדון תידרך, ממש עד היום האחרון, שהשחקן יגיע. זה יותר מסביר שגם קלופ האמין שזה המצב. ביום האחרון כמובן שכבר היה מאוחר מדי.

אם שואלים אותי, סדר עדיפויות היה שוער, בלם, קשר מרכזי, קשר התקפי (כל אלה בעדיפות ראשונה) ואחרי זה עוד בלם ואז חלוץ.

עכשיו, פה, אם מישהו רוצה, זה יותר "קונספירציה", אבל אין באמת ודאות שקלופ מחליט בלעדי על מה אפשר להוציא כסף. הקומיטי לצורך העניין פורקה, אבל יש לנו דירקטור שקוראים לו אדוארדס. יש לנו כבר היסטוריה (קרובה) שמגבילים מאוד את המנג'ר ופחות או יותר מנחיתים עליו שחקנים (פירמינו, באלוטלי). אני חושב שיש סיכוי סביר שאוקס היה החתמה שהיא סוג של בונוס. אם לא הוא אז כלום. זה מה שהיה עם באלוטלי לצורך העניין.
    מטומטם? כן. קרה אצלנו כבר? כן. קרה עכשיו? אני לא יודע. אבל אני כן רואה, למשל, שקלופ לא ממש נותן לאוקס לשחק למרות שלאלאנה, קוטיניו ומאנה הפסידט לא מעט משחקים עד עכשיו. קלופ מסביר שהוא צריך ללמוד איך אנחנו משחקים, מצד שני סלאח, מאנה ווינאלדום נכנסו ישר להרכב בלי ללמוד כלום...

יש לי לא מעט ביקורת על קלופ העונה. אני חושב שבמידה ואף בלם לא מגיע הוא צריך בכל מקרה לזיין את לוברן מהמועדון (וגם את מיניולה). בהחלט יש לו אשמה ואני לא מבין עוד דברים בהתנהלות שלו העונה.
    במקרה של רכש, חד משמעית אין לנו את הכלים ולהתווכח אם קלופ יכל לעשות טוב יותר או לא זה להתווכח אם משתינים עלינו בקשת או לא בקשת במקום להתעסק בזה שעצם זה שמשתינים עלינו זאת הבעיה הגדולה.