המחזור התשיעי בפרמיירליג: חצבים פורחים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/10/17.

1. alexshw Member

מצטער מוריניו עכשיו תצטרך לשחק כדורגל.

2. alexshw Member

לינדבלוף

3. סולשאאאר Member

וואו, לינדלוף.

4. k_700 Member

אוי ווי איזמיר.

באתי לכתוב שזה ממש לא סוף העולם לקבל במשחק מול יריבה חלשה שלא ניצחה שישה משחקים רצופים את הכאפה בפרצוף בדקה ה29 ויש עוד מלא זמן לשנות.

ואז מגיע השני.
    אתה תקבל עוד הרבה שערים כאלה כשתבחר לא לשחק כדורגל, סוג של עונש.

מאטה עם האיבוד המטומטם בשער הראשון.
    אבל איפה הקשר האחורי היה? איך מאטה מוצא את עצמו לבד שם?
    וההגנה הזאת שייקית ברמה מפחידה.

5. סולשאאאר Member

החל מהשנייה הראשונה שלחנו שחקנים קדימה בניסיון להבקיע. מה אתם רוצים ממוריניו הפעם?

יש לנו איזה 99% אחוזי החזקה בכדור, ועדיין אתה מרגיש שהשער השלישי של האדרספילד קרוב יותר מהשער הראשון של יונייטד.

ההתקפה שלנו פשוט חסרת רעיונות. על ההגנה אין מה להרחיב יותר מידי

6. Gary Cahill Member

לגבי הדיון שהלך פה קודם לגבי מאטיץ'
    אני חייב לציין שהוא לא היה החולשה החלשה בצ'לסי של העונה שעברה, זה היה מוזס. אבל בכל מקרה, בעשרת המחזורים הראשונים של העונה שעברה(פלוס מינוס, אל תתפסו אותי במילה) מאטיץ התחיל לראות קצת ניצוצות התקפיים עם משהו כמה חמישה בישולים והרבה מאוד הצטרפות לרחבה, זה הפסיק באותה מהירות שזה התחיל כמובן. לאחר מכן קיבלנו את אותו מאטיץ' שבלוני שמחפש את המסירה הקצרה, גמלוני, שאתה יודע בדיוק מה תקבל ממנו, עוד שחקן שיעזור לבלמים שלך ויהווה קו נוסף לפני שההתקפה היריבה מגיעה אל הבלמים, כמו רשת ביטחון נוספת. עוד עובדה שראויה לציון, בעונה שעברה הייתי מחסידי מאטיץ' בהרכב וגם כשהיה את כל הבאזז של ססק להרכב במקום פברגאס המשכתי לטעון ברשתות החברתיות שזו תהיה טעות כי פברגאס במערך של שני קשרים זה לא חכם.
    לגבי ההשוואה בינו לבין בקאיוקו, אני מודה שבהתחלה לא הייתי מבסוט על ההחלפה הזאת אבל בסופו של דבר אני חושב שבקאיוקו הרבה יותר נייד ממאטיץ' וזה מוסיף הרבה למשחק של צ'לסי.

7. alexshw Member

מה??? הם פתחו את המשחק שוב עם השבלונה הקבועה של משחק איטי וניסיונות לכדורים ארוכים ללוקאקו.
    מה אכפת לי כמה אחוזי אחזקת כדור יש לנו? שיהיה גם 999%.
    הם מאומנים לבוא בחוץ ולגנוב גולים או תיקו אפס, תלוי ברמת יריבה. שיתכבדו לשחק כדורגל.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הכתובת הייתה על הקיר לאורך כל הדרך. חלק בחר לקרוא אותה וחלק בחר לחגוג כמה ניצחונות על פאלאס ודומותיה. המשבר הראשון הגיע וכמו בעונה שעברה זה אומר שמהר מאוד נמצא את עצמנו במקום אליו אנחנו ראויים-מאבק (כושל סביר להניח) על הטופ 4. וחוששני שכבר לא נצליח לנשור לליגה האירופית כדי לנסות לזכות בה ולשמור על הכיסא של מוריניו.

מאטה, הררה, מקיטריאן (לא משחק היום אבל זוועה כבר תקופה)-לא מספיק טובים לרמות האלה. במשך שנים הם חביבי הקהל אבל לכל היריבות בצמרת יש שחקנים טובים בהרבה בעמדות שלהם. מדי פעם הם עושים ויעשו דברים יפים אבל כשצריך אותם האופי הרך שלהם תמיד יוצא בסוף, כמו עם האיבוד הרכרוכי של מאטה בגול הראשון.
    לוקאקו-גם לגביו יש לי סימני שאלה. ברור שהוא לא מקבל כדורים וסתם עומד מבודד כבר שלושה משחקים, אבל מה הטעם בחלוץ שתלוי כל כך בחבריו? אגוארו, סאנצ'ז, קיין, קוטיניו-יכולים להבקיע מכלום וכנגד מהלך המשחק. לנו אין שחקן כזה.
    לינדלוף-הבלם הכי גרוע שהיה פה בשנותיי כאוהד (מאז 2000/01). איך שפכנו כל כך הרבה כסף על שחקן כל כך רך ולא מתאים.

וכמובן שעל הכל מנצח מוריניו.

9. k_700 Member

אין במאטיץ' שום דבר שאתה מסוגל לבנות עליו בצד ההתקפי, לגמרי קשר אחורי גמלוני שאמור לתת לך את הרשת ביטחון הנוספת להגנה כמו שאמרת.
    בכדורגל של היום זה בעייתי בעיקר ברמות הגבוהות ובטח שהוא גם לא מהיר במיוחד ולא תמיד ימצא במקומות שהוא צריך להיות(כמו היום).

המשחקים בתחילת העונה שעברה שהראה כמה מסירות בהתקפה ובישולים אלה בדיוק כמו הכמות משחקים שגם פלאיני נותן תוצר התקפי והרי בסוף העונה אחרי שדברים יתאזנו אף אחד לא ימשיך להגיד ש"פלאיני תורם משהו להתקפה של מנצ'סטר יונייטד".
    SAME SAME.

אנחנו במצב מעניין,
    אני אפילו סקרן לראות את המנג'ר שלנו מגיב לסיטואציה.
    זה מצב שמחייב אותו להיות יצירתי, לצאת מהשבלונה, לשנות את כל תבנית המשחק ואפילו להתמודד עם סיטואציה כפולה שהוא לא ציפה לה(פציעה של ג'ונס ופיגור מוקדם עם כמה שזה מגוחך להגיד את זה כי הרי ג'ונס יכול להפצע מחוט דנטלי ולפגר עם רמת כדורגל כזאת...נראה כמו הימור באנקר).
    בטח לא נגלה לכם סוד שעוד יצא לנו לפגר במשחקים, עכשיו מעניין לראות איך מנג'ר של קבוצה שרוצה אליפות מגיב.
    מנג'רים אלופים יודעים לעשות את השינויים הנכונים שמשנים לגמרי את צורת המשחק והופכים.

קונטה עשה את זה נהדר עם החילופים במשחק המקדים.

אני מקווה שזה לא יהיה שוב הצפוי והידוע כי אז אפשר לחתום כבר את התוצאה.
    בפינת הצפוי אני מקווה ללהחליף מיד במחצית את מארסיאל, להשאיר את לינגארד על המגרש ובהמשך גם לעלות את יאנג לקישור.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

גם ליגה אירופית לא תציל את מוריניו העונה אם הייתה ליונייטד. המנג'רים באים ליונייטד וחושבים שדרך הטמעת משחק הגנה פרימיטיבי הם יבואו ויגנבו הישגים.
    בסדר אז עבד למוריניו עם שינוי תקנות אופ"א ומפעל שהיה נחות בהרבה מרמת יריבה, העונה זה כבר לא יכול לעבוד פה.
    אין סתירה בין כדורגל לתוצאות ביונייטד. להצליח לגנוב עונה שנייה ברציפות תיקו מגעיל באנפילד לא מקדם את מוריניו לשום מקום בצורה גלובלית.
    יונייטד צריכה לשחק כדורגל התקפי מהיר גם במשחקי חוץ ועל מוריניו לעשות את ההתאמות במחצית.

11. סולשאאאר Member

טעות שלי בניסוח. אתה = אני = כל אחד.

אני כן מרגיש שבאנו במטרה לשחק כדורגל היום, אבל היכולת שלנו לעשות את זה פשוט מצחיקה אותי.
    הטעויות של מאטה ולינדלוף זה דברים שאתה רואה במשחקים של ילדים בני 9.

אבל בסדר, דברים כאלה קורים.

בהתקפה... אנחנו פשוט חסרי רעיונות. מגביהים שוב ושוב בלי הרבה מחשבה, במטרה שמישהו כבר יעשה עם זה משהו... מזכיר את הכדורגל של אדון מויס.

בסדר, להגיד שזה מאווווד מפתיע? לא. היה ברור שמתישהו היכולת תתיישר עם התוצאות. וכששני הבלמים הבכירים שלך ושניים משלושת הקשרים הבכירים שלך [לא מתכוון לפתוח פה שוב את הדיון על פלאייני, יש את הת'רד של יונייטד בשביל זה ועשינו זאת מספיק פעמים] פצועים... טבעי שתהיה ירידה כלשהי ביכולת.

אני לומד בכל שבוע מחדש לא לצפות מיונייטד ליותר מידי וכך גם לא להתאכזב. נראה לי שאחרי מה שראיתי באנפילד אני מצפה לכלום ושום דבר, אם לדייק יותר.

12. Footballover Member

כרגע, לכאורה, באקיוקו לא מצדיק את ההחלפה של מאטיץ', אבל זה ישתנה. ההבדל הוא שמאטיץ' כבר אחרי השיא ובאקיוקו עוד הרבה לפניו.

יונייטד נראית כמו הצרות שלי וככל שההתלהבות מפתיחת העונה תרד והעייפות תצטבר, היא תבין שהיא מאוד רחוקה מלהאבק על אליפות. רוטציות הזויות של מוריניו ושיטת משחק שדובר עליה מספיק... זה כבר מזמן ברור לכולם שהמאמן הזה פשוט לא יודע לאמן התקפה, הקבוצות שלו נראות כאילו הדבר היחיד שהן עושות באימונים זה כושר. רק עניין של זמן עד שטוטנהאם תעקוף אותם ויונייטד תחזור להאבק על הטופ 4.
    כל זה נאמר גם בהנחה שאיכשהו יונייטד תצליח להוציא היום נקודות, הכדורגל הזה פשוט לא יחזיק עונה שלמה.

13. k_700 Member

אף אחד מהחלוצים שהזכרת וקוטיניו לא נתקל באמת במצב שהקבוצה שלו אשכרה לא משחקת כדורגל בכלל שלושה משחקים רצופים והם אלה שנאלצים לעשות הכל מ-0.
    ככה שאני לא יודע מה זה ליצור לעצמם.
    גם לוקאקו יכול ליצור לעצמו, גם זלאטאן בשנה שעברה יצר לעצמו. יש גבול מה חלוץ יכול ליצור לעצמו כשאתה לא משחק כדורגל ובקושי מגיע בכלל לאיזור הרחבה של היריבה כשזה לא כדור קרן.

לינדולף, נראה גרוע מאוד ב90 אחוז מהמשחקים שלו(בשלישי היה בסדר).
    הכי גרוע שהיה אצלנו? ממש מוקדם מדי אבל נראה ששמרת את החלק הזה מהמשפט עוד מהקיץ, או שאני מדמיין.

מאטה, הררה, מיקיטריאן הראו מלא כדורגל תחת מאמנים אחרים.
    כל אחד מהם נתן מספרים, תפוקה ויציבות בעבר.
    מאוד לא מפתיע ששחקני כדורגל טכניים ויצירתיים לא מוצאים את עצמם בכדורגל הזה.
    תרשה לי להניח שאצל מאמנים אחרים בליגה הם היו נראים אחרת.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. סולשאאאר Member

איך הפאול על ראשפורד לא כרטיס צהוב? שופט קקה.

15. Gass12 Member

תחושת התסכול גדולה לא בגלל ההפסד אלא בגלל שאני לא רואה מאיפה תבוא הישועה.