המחזור התשיעי בפרמיירליג: Don't Let Me Be Misunderstood

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/10/18.

1. גלץ Member

גומז היה טוב

2. Scouser Member

מקבל את הרוטציות בקישור ובהתקפה, לא מקבל את גומז כמגן. ארנולד רמה אחרת התקפית ומול יריבה מתגוננת זה חשוב. לא מבין מה קלופ רוצה.

3. Coutinho10 Member

וואו איזה מהלך !
    50 מסירות לפחות היה בו.
    סלאח זה שחקן של עונה אחת כמובן, מת על אלה...

4. Coutinho10 Member

אגב אני חופר כל היום על שאקירי ואתם יכולים לראות על מה אני מדבר, איזה יופי הוא נכנס בין קווי ההגנה עם החמקמקות שלו והוא גם משתלט נהדר על הכדור.
    חייב לפתוח.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית רעה. לאלאנה חייב לצאת. הוא וסטארידג' למעלה זה איטיות שמזכירה לי ימים חשוכים, בכלל בעיני לאלאנה נראה גמור לחלוטין. אין לו מה לעשות עם הכדור והוא שחקן קדמי. עדיף מוקדם את החילוף לפני שיהיה פה 1-1.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Scouser Member

ניצלנו עם 2 החלטות גבוליות, הפנדל של מילנר והגול שנפסל להם מנבדל שלדעתי לא היה (העקב של ואן דייק בקו של השחקן שלהם). הם לוחצים אותנו גבוה ועם יותר דיוק אפשר לתפוס אותם עם המכנסיים למטה ולסיים את הסיפור.
    גול מצוין של סלאח עם רגל ימין. בטוח יתן לו ביטחון.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לשניהם מקום בכדורגל הקצבי של קלופ. אני בספק אם יש להם בכלל מקום בקבוצת פרמיירליג. הרגליים כבר ממזמן לא שם.

8. alexshw Member

היה לפריטצ'רד נבדלון קטן.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווינאלדום נכנס במחצית. במקום הנדרסון.
    טוב שקלופ זיהה שאנחנו קרובים פה הרבה יותר ל1-1 מאשר ל2-0.

היה לפריצ'ארד נבדל אבל צריך לבדוק האם הנגיעה היא לא של לאלאנה בכלל ואז הנבדל מבוטל. צריך עוד ריפליי שם.

10. k_700 Member

הרבה תודות לחברה שלי נבצר ממני לראות את המשחק בלייב(הפכה אותי לנהג שלה ב-3 לפנות בוקר),
    ANYWAY, משחק זוועתי של צ'לסי לדעתי.
    משחק שחשף שעם כל הכבוד לפוזישן וכל זה זו קבוצה מאוד מוגבלת התקפית עדיין שנשענת יותר מדי על שחקן אחד.
    בלונג ראן זה לא אמור לדגדג את סיטי לדעתי וגם ליברפול לדעתי יפתחו מהם פער.

אנחנו היינו אוויר על המגרש.
    מחצית ראשונה שהדבר היחיד שעשינו זה היה לעשות עבירות ולהוציא איזה כדור קרן.
    שני השערים שספגנו לא מפתיעים.
    אנחנו קבוצה שלא יודעת להגן והטעויות יגיעו.

מנגד,
    מארסיאל, האסקופה הנדרסת, מציל למוריניו את התחת שבוע שני ברציפות.
    אבל כרגיל ב-3 השנים האלה, זו אפילו לא הופעה יוצאת דופן של מארסיאל, פשוט נשענים על רגעים ויכולות אישיות ולשחקן הזה, שבזבז לחלוטין שנתיים וחצי מהקריירה שלו, פשוט יש את היכולת האישית לעשות שערים מכלום בלי שום עזרה.

מוראטה- לגמרי אוויר. זה היה כמעט משחק מושלם של סמולינג ולינדולף, אבל זה לא לזכותם.
    חלוץ כמו מוראטה יגרום להרבה בלמים בליגה העונה לתת "את המשחק הכי טוב שלהם העונה".

תיקו כי אי אפשר באמת לגנוב נצחונות מרשימים בלי יכולת וגם אם הקבוצה ממול בהופעה חלשה מאוד.
    הסטגנציה תחזור על עצמה, אנחנו לא קבוצה ליותר מהמקום שבו אנחנו נמצאים כרגע.

11. k_700 Member

הבן אדם יורד עליהם שנתיים בלי פרופורציות בכלל(סליחה, מקניט את המנג'ר שלהם באותו זמן בלי פרופורציה בכלל ועל הדרך גם הופך לפרשן לענייני התנהלות פנימית בצ'לסי, כולל בסוף השבוע האחרון אגב).

לא מפתיע שגם אחרי 3 אליפויות ומיצוב גבוה בצמרת האירופאית, גם שם הוא פשוטו בלתי נסבל.
    לא מפתיע בכלל.
    מי שחשב שהוא חצי אלוהים בסטמפורד ברידג' קיבל את התשובה.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק גרוע שלנו, ב10 דקות אחרונות רשלנות פושעת בפעולות בסיסיות שיכלו ליצור מצב ודאי ל2-0. ביום אחר זה היה עולה ביוקר אבל שיחקנו פה נגד קבוצה ממש חלשה.
    צריך לחשוב טוב מה לשנות כי היום זה היה ממש רע.

oranfu ו-owen11111 אוהבים את זה.
  13. k_700 Member

אני חושב שבניגוד לצ'לסי למשל אתם תנצחו הרבה משחקים כאלה העונה.
    כלומר, הרבה משחקים כאלה שאתם לא ביכולת רגילה, שהיריבה אפילו מגיעה למצבים אבל אתם מנצחים בסוף.
    כי יש לכם יותר אפשרויות בהתקפה, יותר רגליים מסיימות ובגדול יותר כשרון, זה יספיק להרבה נצחונות קטנים ויקרים.

גם היום, סלאח היה חייב לשים שם את השני ולגמור את הסיפור.
    לא מבין איך לעזאזל גומז עף לעמדת המגן בשביל לוברן.
    הטרלה גדולה.

14. owen11111 Member

זה מרגיש כאילו בכל מחזור אנחנו מותחים את הגבול כמה רע אנחנו יכולים לשחק ועדיין לצאת עם משהו מהמשחק.
    אני יודע שקלופ דיבר קצת על שינוי שעשינו קצת בשיטת ההגנה שלנו ובסגנון הלחץ, אבל העונה אין לנו בכלל Urgency במשחק, בכלל.

הדקות היחידות שנראינו שוב כמו עצמנו היו הדקות שפירמינו היה על המגרש. גם ווינאלדום הכניס קצת סדר למשחק, אבל באופן כללי נראינו רע.
    היחידים שאפשר לשבח במשחק הזה הם סלאח שנראה שוב שוב כמו עצמו, ושאקירי, שנראה בינתיים כמו השחקן היחיד שמסוגל לייצר משהו לשלישייה ההתקפית שלנו מעמדת הקישור.

לאלאנה היה רע מאוד. אפשר לדבר על חלודה וחוסר בדקות משחק, אבל הוא פשוט היה רע מאוד בכל דקה שלו על המגרש. איבודים שטותיים, כיסוי אפסי בהגנה.
    דבר אחרון - גומז חייב לחזור לעמדת הבלם, לא כי הוא רע מעמדת המגן (יופי של מסירה בגול), אלא כי הוא פשוט ברמה אחרת מלוברן. הגליץ׳ שלו בדקה ה-90 על הקו הייתה פשוט פעולה הגנה מטופשת. אני מקווה לראות את גומז חוזר לשחק כבלם ואת טרנט חוזר לעמדת המגן.

עוד שלוש נקודות לקופה, אבל שימו לב לשאר קבוצות הצמרת - אף אחת לא מאבדת נקודות במשחקים שהם לא נגד הטופ 6. אנחנו לגמרי עושים את שלנו, אבל היכולת שלנו מדרדרת ממחזור למחזור. אני מקווה שהיכולת של שאקירי וסלאח היום יהיו נקודת ההתעוררות שלנו למחזורים הבאים.

15. k_700 Member

במסקנה אתה מגזים אואן,
    איך אפשר להגיד שאתם מדרדרים ממחזור למחזור ביכולת? אתה שופט את עצמכם בלוח משחקים קשה מאוד ואחרי פגרה בלוח משחקים נוח.
    זה לדעתי לא נכון.

עכשיו הלחץ ירד, אין 3 משחקים סופר קשים בשבוע, גם באלופות אתם צריכים להרים פה 6 נקודות רצופות ובליגה יהיו לכם יריבות שרחוקות מהטופ 6.
    טבעי שאחרי פגרה ובהרכבים חסרים תראו פחות טוב, זה עדיין לא מראה לי על מגמה של ירידה.