המחזור התשיעי בפרמיירליג: Don't Let Me Be Misunderstood

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/10/18.

1. owen11111 Member

אני מסכים עם הדברים שאתה אומר, אבל במצטבר היו לנו העונה בסך הכל 3 משחקים טובים: פסז׳, טוטהנאם וצ׳לסי. בכל שאר המפגשים, כולל נגד קבוצות שהיינו צריכים להיות הרבה יותר דומיננטיים (ברייטון, פאלאס, סאות׳המפטון, היום) - לא הזכרנו כלום מהיכולת שלנו בעונה הקודמת.

משחק הלחץ שלנו עובד פחות טוב, אנחנו לוחצים פחות גבוה, ובאופן כללי משחקים בצורה הרבה יותר מבוקרת. זה כמובן עובד לחיוב עם המאזן ההגנתי שלנו, אבל אי אפשר להתעלם מזה שגם חלק גדול מהדברים הולכים איתנו עד כה העונה (החלטות שיפוט, הצלות של אליסון, הנוכחות של ואן דייק).

זה לא שהמצב רע, ההפך הוא הנכון, מאזן של 23 נקודות מ-27 אפשריות הוא לא פחות ממדהים בעיניי. אבל משהו במשחק שלנו לא עובד, וקשה להתעלם מזה. סלאח העונה לראשונה נראה כמו סלאח של העונה הקודמת, ועצם זה ששבוע הבא רוב קבוצות הצמרת ישחקו במשחקי אמצע שבוע בגביע הליגה ואנחנו נזכה לשבוע מנוחה - בהחלט יכול לעזור לנו לפני המפגש מול ארסנל.

2. k_700 Member

גם לנצח בלי הרבה מאמץ, תוך ביטול היריבה ולמרות ערב התקפי חלש שלכם זה לדעתי מרשים מאוד וזה מה שהיה לכם בלא מעט משחקים אחרים העונה שלא ציינת.

אנחנו רק משחקים כדורגל חודשיים(מינוס הפגרות נבחרות) וצברתם כמות נקודות יפה כל זה כשאתם מגיעים ליותר הזדמנויות הבקעה טובות מרוב היריבות שלכם וההגנה נראית הרבה יותר חזקה מהעונה שעברה.

זה לדעתי מסלול של קונטנדרית.
    הלדעת לחזור מפגרת נבחרות, להתמודד עם חיסורים ולקחת משחק גם אם בשיניים ובצורה לא יפה אבל עדיין לקחת.

אני חושב שאת התקופות צריך לחלק לקבוצות שונות.
    אתה לא יכול להתייחס ללוח משחקים כמו שהיה לך בחודש שעבר ולנסות לבנות מגמה עם החודש הראשון וכהמשך עם המשחק היום.
    סורי.

לא יודע מי יכולה להראות כל כך טוב יותר בחודש משחקים כמו שהיה לכם בחודש האחרון(שזה אומר לא רק לקחת את הנקודות אלא גם להראות טוב בכל המשחקים).
    לא דבר אפשרי.

אתם נכנסים לאט לעונה מבחינת החלק ההתקפי וזה משפיע על שאר המערכות.
    שים לב שאין סנכרון ביכולת בחלק ההתקפי אצלכם.
    מאנה נראה טוב בשני משחקים ראשונים ומאז נחלש, פרמינו פתח זוועה את העונה ומאז התחזק וסאלאח אולי רק עכשיו נכנס לעניינים.
    אתם צריכים את שלושתם יותר טובים ביחד כדי להתקדם.

אבל יפה לגלות שהעונה, תרצה או לא, אתם הרבה פחות תלויים בכושר האישי שלהם- עובדה.

זה לא מקרי שאתם מנצחים משחקים על התפר, זה אופי וחוסן של קבוצות שנאבקו וזכו באליפות בשנים קודמות.

לגבי הדברים שעד כה הולכים איתכם.
    לא חושב שבצורה קיצונית.
    זה לא שאליסון באיזה גאד מוד של דה חאה.
    הוא נתן עצירות טובות ובהחלט מראה שבניגוד למסננות שעמדו אצלכם בשער יש את השוער שיכול לתת את ההצלה,2 במשחק שפשוט תשאיר את הנקודות אצלכם.
    אני יודע שאתם לא רגילים לזה, אבל זה בדרך כלל מצב סטנדרטי אצל קבוצות טובות- יש להן שוער שמביא נקודות או לפחות לא הורס.

ואן דייק- כנ"ל.
    משחק טוב, מנהיג ובהחלט מוביל את הליגה בעמדה שלו.
    צריך להתנצל על זה? מה זה משהו חריג?
    גם כשאנחנו היינו גדולים בעבר היה לנו את הבלמים הכי טובים בליגה/בעולם.
    גם כשצ'לסי זכתה באליפויות היה לה את טרי ולסיטי באליפות הראשונה היה את קומפאני.

ככה זה בדרך כלל אצל קבוצות גדולות, יש להן שחקנים חזקים ובליגה הזאת לרוב גם הגנה חזקה עם לפחות שחקן הגנה אחד משמעותי.

לא צריך להתנצל על זה וכאילו זה איזה משהו חריג בנוף שיש בלם טוב שגורם לך להצליח ולהאבק על אליפות.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/18
    Big Virgil, Mellow29, Coutinho10 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך להפריד בין המשחקים הלא טובים שלנו. היום היה הרכב שמציב אותך מראש בבעיה. לאלאנה וסטארידג' שחקנים כבדים, כשירותם מוטלת בספק. אני חייב להגיד שסטארידג' הפתיע אותי לטובה, הוא היה יחסית בסדר בתנועה וזה כנראה המשחק הכי מרשים שראיתי ממנו מזה שנתיים בערך, והוא לא היה בכלל כזה טוב. לאלאנה נראה גמור, זה פוגע לך במשחק הלחץ, זה פוגע לך במשחק ההתקפה. היו כמה התקפות שלאלאנה מקבל ושחקנים פותחים לו זוויות מסירה מהירות והוא מוסר אחורה והורג את כל ההתקפה. אני אלך עם חמת הספק ואגיד שאולי הוא ישתפר בהמשך אבל אני לא באמת בונה על זה. כרגע אני מעדיף לעלות עם אוריגי מאשר עם לאלאנה. הדעיכה בקריירה של אוריגי קיצונית מדי, לפני שנתיים היו משחקים שהיה נראה שאי אפשר לשמור עליו, הוא היה נהדר, פתאום הוא לא שווה כלום?
    אם כבר עושים רוטציות כאלה הייתי הולך איתו.
    עוד מישהו שעודד אותי קצת זה פאביניו שנראה שעושה סוף סוף כמה ריצות מעניינות קדימה וגם בד"כ מצא אנשים פנויים במסירות תחת לחץ.

oranfu, Coutinho10 ו-owen11111 אוהבים את זה.
  4. k_700 Member

אני חושב שבאיזשהו מקום בתת מודע לקלופ פשוט היה קשה להשתחרר מלאלאנה בקיץ.
    הוא סוג של קואץ' פייבוריט כזה מבחינתו.

ולכן לדעתי היה קשה לו לקלוט שלא נשאר שם כלום מכל המכלול שהוא אהב בשחקן פעם.
    אם יש משהו טוב בקלופ זה שהוא לא מקובע ונאמן לאגו שלו.
    הוא בסוף קולט ולדעתי יקלוט גם עם לאלאנה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  5. Coutinho10 Member

אני לא מבין מה הוא ככ מחזיק מלאלנה, מילא היה ממלא הוראות וממושמע - הדביל לא מפסיק לכדרר בלי להרים את הראש.

גיל אמר נכון, ההרכב מראש מציב אותך בבעיה. מצד שני לנצח עם הרכב כזה, כשמאנה, פירמינו, ג'יני וטרנט נחים זה מעולה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליברפול (עוד) לא קבוצה מהנה העונה, אבל היא בהחלט יעילה.

במחזור כמו היום שוב בא לידי ביטוי היתרון המפלצתי של סיטי ברמת הסגל על ליברפול (אגב, קד"ב היום חזר לשחק). בזמן שסיטי תמשיך לדרוס משחקים בקלילות ברוב העונה עם שחקני סגל כמו מאהרז, ליברפול תקיא דם בכל פעם שתזרוק שחקנים כמו לאלנה וסטארידג' להתקפה. זה גם מתחבר למה שאמרו כבר בקיץ: רכש טוב נעשה, אך הוא לא באמת הביא איתו עומק. הקיץ הבא יהיה צריך להיות לא פחות טוב מהאחרונים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. oranfu Member

היה לי ברור שיהיה לנו קשה עם ההרכב הזה.

לאלאנה שחקן גמור. יש לו טכניקה מצוינת ואין לו בעיה לקבל כדור תחת לחץ (מה שמספיק לאנגלים חסרי המושג כמו הנדרסון לחשוב שהוא שחקן על) אבל הוא לא מסוגל לעשות כלום עם הכדור. מילא לשחק איתו בקישור, אבל בחלק הקדמי? כמו שגיל רשם, היו כמה פעמים שהוא קיבל כדור כשאנחנו ביציאה קדימה והוא פשוט נעצר, מסתובב ומוסר אחורה. שום תכלית אין עם השחקן הזה.

ידעתי, פשוט ידעתי שכשלוברן יחזור לכשירות הוא יחזור להרכב. זה לא פחות מפשע להזיז את גומז מעמדת הבלם. הגליץ' הזה של לוברן בדקה ה90, כמה מטומטם הוא יכול להיות? איך יכול להיות שהוא אף פעם לא לומד?? די כבר עם המטומטם הזה, פשוט די.
    כמובן שאנחנו גם מפסידים פה את טרנט באגף שהוא יעיל מאוד נגד מבחינה התקפית.

שאקירי היה טוב.

אנחנו לא בדיוק מפעילים פחות לחץ. ראיתי ניתוח סטטיסטי היום לגבי איזורי לחץ של קבוצות בליגה. אנחנו שוחטים את היריבות שלנו בלחץ בחלק הקדמי יותר מכל קבוצה אחרת בליגה. אבל במרכז המגרש אנחנו לא מפעילים בכלל לחץ. זה נראה גם שאנחנו מפעילים לחץ לפרקים קצרים יותר. אני לא יודע למה, אולי בשביל לשמור כוחות בעומס של לו"ז.

סלאח אמנם הבקיע אבל הרשלנות של החלק הקדמי שלנו העונה לא עושה סימנים שהיא עוברת. כמה פעמים אפשר לחרבן מסירה פשוטה במצב של יתרון מספרי? אני כבר לא מדבר על להבקיע אבל פאקינג להצליח מסירה פשוטה במצב של 3 על 1 לבד על חצי מגרש שלם!

החלק הקדמי חייב להתעורר. פשוט חייב.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  8. Scouser Member

צריך לציין שהמערך היום היה 4-2-3-1 עם שאקירי באמצע ולאלנה בשמאל. אני מרוצה משאקירי, הוא טוב מאוד עם הכדור ברגל (אולי הטוב בקבוצה) ומחפש את המסירות עומק. לאלנה כמו שאמרו, לא מהיר וגם בימים הכי יפים שלו אצלנו היה חסר תועלת באגף. הוא יודע לקבל כדור תחת לחץ אבל מסתבך בדריבלים עם הראש למטה ולא באמת מועיל.
    אם היינו חוטפים את השיוויון שלא היה רחוק, היינו מתעצבנים הרבה יותר על כל החצאי מצבים האלו שאנחנו הורסים כל העונה. מהרגע שפירמינו נכנס אנחנו כל התקפה בערך הגענו למרחק מסירה אחת טובה ממצב לגול וכל פעם הרסנו את זה איכשהו.

כרגע הליגה נראית צמודה אבל זה לא נראה כוחות שסיטי עושה רוטציות להנאתה ומשייטת לתוצאות גבוהות.

9. golding מנהלים

לא שמעתי את האוהדים שרים שיר כזה, מניח שה״כתב״ הזה שמע כמה אוהדים בודדים והחליט לנפח את הסיפור.

בקיצור, נון-סטורי.

ואם כבר מדברים על זה, מאטה שוב זכה לשבחים ולמחיאות כפיים מהאוהדים לאורך המשחק ובעיקר כשהוא הוחלף. מאטיץ׳ קצת פחות, אבל גם אותו לא קיללו.

10. cheddar Member

זה היה מספיק חזק שמרטין טיילר היה צריך להתנצל על זה בשידור חי, אז זה יותר מכמה בודדים

11. golding מנהלים

מרטין טיילר, אוהד יונייטד בארון, אמר את זה? כמה מפתיע.

12. Clichy COYG

אחרי הצעקה בגול של מרסיאל (והאין צעקה בגול של בנטקה) הוא כבר לא בארון.

oranfu, golding ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גולדינג, ראיתי את זה בלייב בסיום המשחק. הנחתי שיהיו ציוצים לגבי זה.

אני לא יודע כמה אוהדים שלכם מעורבים בדבר, אבל זה אירוע מביך.

14. Sturridge Member

מביך זה לתלות שלטים למנג’ר שמרסק לך את המועדון עשר שנים.

יונייטד סופגת שער דקה 96 אבל משחקן אנגלי, היה לו רגע של Error.

Footballover אוהב/ת את זה.
  15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה ממשיך להקצין.

נראה לך שונגר יתקבל בקללות ושריקות בוז באמירייטס במידה ויגיע לשם כמנג׳ר של קבוצה יריבה? הוא עשה אינסוף דברים גרועים במשך יותר מעשור לארסנל, ועדיין הוא יתקבל בברכה וטוב שכך (הוא יקבל הרבה יותר מזה). יש כאן עניין של תרבות וכבוד מינימלי לעבר אדם שעשה גם ה-מ-ו-ן דברים טובים עבור המועדון, והיחס בין הדברים הטובים לדברים הרעים שמוריניו עשה עבור צ׳לסי >>> ונגר עשה עבור ארסנל.

כועסים על מוריניו? תפאדל, לנשוך שפתיים זה המינימום. לצעוק לו fuck off? יותר פלסטיקי מזה אין.