המחזור התשיעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏16/10/09.

1. Bill Shankly Member

אם תסתכלו טוב טוב אתם תראו/תבינו שיש צד די הומוריסטי לתמונה הזאת. (אני מנסה לקחת את הדברים החייבים מהמשחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx )

http://i35.tinypic.com/2lwqckg.Xxx

באשר למשחק עצמו, אכזבה אחת גדולה (מליברפול) זה כל מה שיש לי להגיד.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/09
  2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי החוקה הגול חוקי ואין עילה לפסול אותו.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אפילו לא היה בלון, זה היה כדור חוף (beach ball) רשמי של ליברפול, מהסוג שאפשר להשיג בחנות שלהם...

4. ארסנל ונגר Member

אני חושב שזו תהיה טעות מצד ליברפול לפטר את בניטז.

5. avdz7 Member

לגבי הגול של ליברפול.. היה די מצחיק לראות את ריינה שלא מבין מה הוא צריך להדוף. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    גם זכור לי משהו דומה (עם בלונים) במשחק של שפילד יונייטד - סיטי מהגביע.. לא?

6. קינג לדלי Member

7. Bill Shankly Member

אחי אף אחד לא פיטר אותו (עדיין). גם לא יפטרו אותו עכשיו שאנחנו בתחילת העונה.
    חוץ מזה בניטז חתם על חוזה חדש ל4 שנים בעונה שעברה. אם היו רוצים להיפטר מבניטז
    לא היו מחדשים לכזה אורך.

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאשר מדובר בצמד הליצנים שליברפול בבעלותה, אי אפשר לפסול שום דבר.

9. Dimitar Berbatov Member

אכן. תמיד נעים להיזכר:
    http://www.youtube.com/watch?v=y-4AKL_YGAw

10. אבו Member

ניצחון חשוב ביכולת לא מזהירה, למרות שעדיין מספר המצבים שהגענו במחצית השנייה- היה שווה עוד שער או שניים. אני חושב שבניגוד לליברפול וצ'לסי, היה לנו מזל שקיבלנו משחק ביתי ומול יריבה די קלה, אחרת אני לא יודע- באמת החבר'ה נראו עייפים היום, וזה נראה קצת בולט. הקצב בהחלט לא היה הקצב הרצחני הרגיל שלנו.

רחמים על תיאו' וולקוט, הפעם זאת אפילו כבר לא הכתף. כמובן שהיינו חייבים לצאת עם פציעה מול הפראים האלה, איזו כניסה מגעילה...BY FAR הקבוצה הכי שבירה באנגליה, אולי ביקום! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

עוד קצת לגבי היכולת שלנו: דיאבי, לשם שינוי, היה די סביר פלוס. אבל זאת הרמה של דיאבי- מול ברמינגהאם בבית וכו'...לא משהו לבנות עליו לטווח הארוך. גיבס היה נחמד, אבל היו לו כמה רגעי שייקי בודדים, אני חושב שאם הוא ייצור רצף רציני של משחקים הוא יהיה בסדר. מול אלקמאר באמצע השבוע אני חושב שהוא עדיין ישחק. ארשבין היה ישנוני למדי, ואף חלש- ניכרת עליו העייפות ואני הייתי משאיר אותו אפילו מחוץ לסגל מול אלקמאר- אבל בכל מקרה, זה ארשבין, ההפך הגמור מאלכס חלב למשל- יכול להיות חלש ולא מורגש, אבל במהלך אחד לגמור משחק. לא סתם לגמור, זה באמת היה שער קלאסי והטאץ' הזכיר לי אחד...תיירי הנרי. ארשבין לא היה ולא יהיה הנרי, אבל הוא באמת קילר אמיתי. לחזור מפגרת נבחרות זה אף פעם לא פשוט והעיקר שהשגנו את הניצחון, גם אם זה לא ביכולת הכי משכנעת.

RVP- שמח בשבילו שכבש, ודווקא בגלל זה אני קצת עצבני עליו שבתוספת הזמן, במקום לסדר שער בטוח ושער בכורה לפרמייר ליג לג'ק ווילשיר מיני רבים אחרים שיגיעו בעתיד, הוא החליט להיות אגואיסט.

ואין לי מושג מה עובר על ונגר והחילופים ההזויים שלו, אבל יאללה התרגלנו...

11. Rudess Member

שום מילה על השער שספגנו? שער טיפוסי , וגם אם הייתה עבירה של לארסון (תותחן לשעבר) על מאנונה, אסור לנו לספוג שערים כאלה. חוץ מזה, בירמינגהאם כמעט הצליחה לעקוץ ולהשוות ל-2:2, וההגנה שלנו ממשיכה להיות עקב אכילס. סונג בעוד משחק נהדר, גם בישל נפלא לואן פרסי, ודיאבי ממשיך ביכולת טובה. אני מקווה שהפציעה של וולקוט (שנבעה מכניסה פראית של רידג'וול) לא רצינית. מבחינתי גיבס יכול להמשיך בהרכב וגם אבואה הנהדר.

צפיתי בסיכום המחזור ב-BBC, אם פורטסמות' בסופו של דבר תרד ליגה העונה (אני מקווה שלא, כי יש לי סימפטיה למועדון הזה בלי קשר לגרנט חס וחלילה) היא תזכור היטב את המשחק של היום. הארונה דינדאן עם 2 החמצות מזעזעות, אולי החמצות העונה, כאשר אחת מהן מתחרה עם ההחמצה של רוני רוזנטל מול שער ריק, פיקיון עם גול בטוח שהיה צריך לשים וגם חסן יבדה יכול היה לכבוש. פורטסמות' יכולה לבוא בטענות רק לעצמה, עם כזאת נאיביות בחלק ההתקפי וההגנתי , אי אפשר להישאר בפרמיירליג. הגול הראשון אשמה של ג'יימס, אם אתה יוצא מהשער אז צא עד הסוף, ברגע שיצאת וחזרת זה כמעט בטוח ייגמר בגול. מה שפיקנטי במפגשים האלה זה מפגשי האקסים, כי עברו כל כך הרבה שחקנים בין הקבוצות, היום בלטו במיוחד דפו ומייקל בראון שהורחקו, וגם דפו וקווין-פרינס בואטנג שכבשו מול קבוצותיהם לשעבר.

ליברפול נראתה היום פשוט נורא ללא טורס וג'רארד, מערך של 3 בלמים שלא ממש הבינו איך לשחק אחד עם השני, ועם קצת יותר דיוק של דארן בנט, החתולים השחורים יכלו לנצח בהפרש של 3 שערים. כל הכבוד לסטיב ברוס ומה שהוא עושה בסנדרלנד.

מנצ'סטר יונייטד בעוד משחק לא הכי משכנע, יכלה לגמור את המשחק אבל חטפה גול ונלחצה אחורה ברבע השעה האחרונה. למזלה של יונייטד, גם היום היה שער עצמי לטובתה ושוב היו אלה הקשישים שבלטו, גארי נוויל שבישל נהדר לולנסיה וריאן גיגס בעוד משחק טוב.

כואב הלב על ווסטהאם , משחק 7 רצוף ללא נצחון אבל בסופו של דבר הפטישים יצאו מזה. גם פה הגול של הפטישים נבע מטעות חמורה של סורנסן, בעוד ג'וליאן פאוברט גם עשה פנדל וגם לא הצליח למנוע מביטי את הדחיקה של השער השני. השופט לא ראה אבל רוברט הות' הכניס סטירה לשחקן של ווסטהאם בתוך הרחבה, מעניין אם ההתאחדות תעשה משהו לגבי זה.

אברטון הגיעו לקצת יותר מצבים מוולבס אבל יכולים לשמוח שהם לא ירדו מנוצחים היום. רשלנות מחרידה בגול של דויל, ולקראת הסיום דויל כמעט הבקיע שער נצחון אבל הווארד מנע ממנו. לפחות באברטון חוזרים לקבל את יעקובו וגם ראו שער בכורה של בילידטינוב הרוסי.

12. 亚历山大帕托 Member

אם כבר אתם לוקחים בהומור:

http://i36.tinypic.com/rc4g03.Xxx

ג'ונסון וריינה מגנים על השער:

http://i36.tinypic.com/21mclf4.Xxx

ובפעם הבאה שאתם את עורכים קבוצת הפנטזי שלכם:

http://i37.tinypic.com/jfkxsn.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/10/09
  13. THE STRETFORD END Member

וילה - צ'לסי,
    שוב אין חדש מוילה,כדורים נייחים,אלף ואחת הגבהות לרחבה,כדורים ארוכים,
    אני חושב ששמעתי מהשדר האנגלי ש 10 מתוך 12 השערים שהם כבשו הגיעו ממצב נייח,מטורף,
    זה עובד חלקית,למה חלקית?כי בסופו של דבר הגנה טובה או מרוכזת לא סופגת שערים
    כמו צ'לסי אתמול ולכן ההתקדמות של וילה תמיד תהיה מוגבלת בסופו של דבר.

סטוק - ווסטהאם,
    מהתקציר זה נראה שלווסטהאם לא היתה תשובה לפולר,
    2 השערים הגיעו ממעורבות שלו,העקב המצויין בדרך לפנדל,
    לאחר מכן אתה מצפה מבלם מנוסה כמו אפסון לא לרדת לתקל 30 מהשער ואם כבר לרדת אז לקחת את הכדור,
    פולר השאיר לו אבק,
    גם טומקינס היה רך מדי עבורו.
    לגבי סטוק,אפשר להמשיך להוריד בפניהם את הכובע,סגל קצר ולא איכותי יותר מדי וממשיכים לאגור נקודות,
    העונה השנייה לאחר העפלה היא תמיד קשה הרבה יותר,עד עכשיו ממשיכה את התנופה של העונה שעברה.

14. Claret&Blue Member

פולר היה טוב והוא שחקן מאוד לא מוערך. זה לא משנה את העובדה שהיינו הרבה יותר טובים מסטוק אתמול והיינו צריכים לנצל 2-3 הזדמנויות כדי לגמור את הסיפור. השערים שלהם כרגיל מטעויות הגנתיות- סיפור העונה שלנו עד היום. זה לא נראה מעודד במיוחד כשמסתכלים על רשימת המשחקים הקרובים.

15. קינג לדלי Member

פולר חלוץ נהדר.
    חזק,מסיבי,ועם טכני נהדרת.
    עוד חלוץ מהקבוצות הקטנות שאני מאוד אוהב הוא דוייל של וולבס.
    הוא מוצק וקטן בסגנון של קווין פיליפס ויש לו המון כדורגל.
    יש לי הרגשה שלמרות המאמן וולבס ישארו בליגה.