המחזור התשיעי בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏16/10/09.

1. Bill Shankly Member

AGENT ORANGE, את התמונה אני לוקח בהומור, את הכיתוב ממש לא. :X

האחראי האמיתי להכנסת הbeach ball

http://i37.tinypic.com/2njg5tl.Xxx

2. !Sempre Inter Member

יא אאלה.
    שזה קורה בסתם משחק שלא באמת משנה לך מי ינצח, עם כל הערכה שלי לבניון, דבר כזה (הבלון) יכול לפצוץ מצחוק. זה ממש הפיל אותי לריצפה.. מסכנים ליברפול... להפסיד משחק גורלי מגול כזה מעפן... אוי ואבוי.

מדהים כמה הסגל של ליברפול קצר, מועדון פאר כזה, שרץ לאליפות, גביע וגביע (כמה גביעים יש באנגליה?), תלוי ב-2 שחקני מפתח ככה.. לא הגיוני, גם אוהדי ליברפול בטח תוהים. באבל שחקן נהדר, גם בניון, שניהם ראויים להרכב, אבל בלי טורס וג'רארד ליברפול נראית אנמית וכבויה. לא מתאים. חייבים חיזוק, בדחיפות.

3. קינג לדלי Member

4. Bill Shankly Member

5. ENGLAND Member

הכדור ים הזה, מסתבר שהם מוכרים באתר שלהם,
    אחרי אתמול כל הכדורים נהיו sold-out
    http://uk.eurosport.yahoo.com/18102009/58/...each-balls.html

כנראה נראה כמה מהם ביום ראשון הבא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. קינג לדלי Member

:aaarofl:

השוער של ברנלי ענק ! אני מת עליו...

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית מאוד חלשה שמסתיימת עם שער שאולי יעיר את השחקנים המנומנמים בשחור.
    רייט-פיליפס ואדבאיור היחידים שעוד התאמצו בחלק הקדמי גם לא היו בשיאם ובארי ודה-יונג לא דחפו מספיק קדימה, טבז ופטרוב ישנים.
    בהגנה הסגירה של ברידג' על אנזוגביה בשער פשוט איומה, נראה לי שברידג' הוא זה שבסופו של דבר דחק את הכדור פנימה.
    זה הזמן של יוז להכניס את איירלנד שיעשה קצת סדר במגרש ויעשה את השינוי כמו לפני שבועיים בוילה פארק.
    רודאייגה של וויגאן פשוט שחקן מצוין, כל פעם שהכדור אצלו יודעים שמשהו הולך לקרות, מעניין עד מתי וויגאן תשמור אותו.

8. קינג לדלי Member

בשתי מילים : רוברטו מרטינז.
    כתבתי כאן בעונה שעברה שסוונסי משחקת את הכדורגל הכי טכני בצ'מפיונשיפ וזה לא סתם.
    הוא מעניק לקבוצות שלו ברק ודורש לשחק על הקרקע.
    אני חושב שוויגאן משחק יותר על הקרקע מכל קבוצות הליגה מחוץ לטופ 4.
    כל המשחק מושתת על מהירות והנעת כדור.
    אני צופה למאמן הזה עתיד גדול.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מאוד מאכזב, בשביל טופ4 צריך לנצח משחקים כאלו גם ב-10 שחקנים, אין סיבה לשחק כל-כך נרפה, במזל גדול ועם יכולת טובה של גיבן לא ירדנו מנוצחים.
    טבז ופטרוב שהיו חלשים בחלק הראשון התעוררו בשני והיו מהטובים במשחק, פתיחת המחצית השנייה הייתה לא רעה אבל ההרחקה המיותרת של זבאלטה והפציעה של אדבאיור גמרו לנו את המשחק.
    לא יכול להיות שנשחק רבע שעה בלי חלוץ חוד, לאחר היציעה של אדבאיור כל פעם שעברנו את החצי זה נגמר מהר מאוד כי לא היה למי לשלוח את הכדור.
    גם שסנטה-קרוז נכנס לא הרבה השתנה, הוא מאוד כבד ומתקשה לעשות פעולה חיובית אחת, איירלנד נכנס מאוחר מדי לטעמי.
    איפה בלאמי איפה?

10. TheLane Member

חושב שקצת הגזמת לדלי, אבל וויגאן באמת משחקת כדורגל טוב לפרקים. התלהבתי מסקוטלנד והמחליף שהם הביאו לפלאסיוס גם מהונדורס, תומאס. אני חושב שזאת הפעם השניה שאני רואה אותם העונה ו-וואלה, נהניתי.

11. eastlands Member

משחק חלש מאוד שלנו , וגם שכהגיע שוויון כל כך מהיר לא ניצלנו את זה מלבד מצב בטוח של שוני שקדם לפנדל 100אחוז על אדביור שהשמן פיספס , גם מאוחר יותר היה פנדל על שוני אבל בסך הכל תיקו מוצדק .
    וויגאן הפתעה לטובה ,קבוצה נחמדה מאוד שמשחקת כדורגל.

השדרים בסקיי בושה ,אפסים ממש , קירקלנד מציל בקצות האצבעות והם לא מבינים למה קרן , שוני מוכשל ורק בהילוך השני הם ראו את הפנדל , שער נפסל עם נבדל ברור והם כמו ניסים קויתי צורחים שער , ואני רגוע רואה בבית 3 מטר נבדל ,גם באנגליה יש לשדרים יום גרוע .

גיבן בסיום עם הצלת העונה גדול !

12. קינג לדלי Member

לא התכוונתי הכדורגל הכי טוב מחוץ לטופ 4 אלא הקבוצה שהכי דבקה במשחק על הקרקע.
    הם בכלל לא מרימים כדורים אלא אם מגיעים לקו הרוחב כמו שצריך ובהנעת כדור.
    אברטון ווילה מעיפים כדורים למעלה וגם אנחנו לפעמים מחפשים את קראוץ' מוקדם מידי במיוחד כשלוקה לא משחק.

עופר,לא זוכר שהיו פנדלים.
    פנדל על אדבאיור אולי לא שמתי לב ועשיתי משהו אבל עם שוני רייט אני חושב שהמגן הזיז את הכדור לשוער לא ? ראיתי ששוני רייט קם ואף אחד בכלל לא התווכח.

לגבי השדר בהחלט תעלומה.אולי הוא שידר מהבית ? גם אני ראיתי אופסייד והוא המשיך לצרוח.
    אגב,הוא שדר גדול.יש לו את הקטע שהקול שלו משתנה במצבים מסוכנים והוא יודע להדליק.
    אגב,מישהו זוכר איך קוראים לו כי השם שלו תמיד בורח לי.

13. THE STRETFORD END Member

מצטרף לתשבוחות כלפי מרטינז,עם קצת השקעה נוספת ברכש או דחיפה של צעירים מוכשרים מלמטה
    במקום כמה אפורים שעדיין ישנם שם ועם סגנון הכדורגל שהוא מנחיל,וויגאן יכולה לקפוץ קדימה.
    עד כה סיפור הצלחה מרענן,כבר עונה חמישית או שישית בפריימיר,כמו פולהאם לפניה,מועדון קטן אבל סימפטי שהצליח להתייצב בליגה ופשוט כיף לראות את זה.
    הם פתחו רע את העונה אבל יש שם בעלים שפוי ששמר על שקט תעשייתי כי במקום אחר
    מרטינז היה אולי רואה את הדלת החוצה,
    כמו שעשו למנג'רים צעירים וחסרי נסיון של אימון בפריימיר ליג לפניו.

14. קינג לדלי Member

שנים הייתה לנו כאן פינה קומית קטנה על טייטוס ברמבל.
    היום אחרי ששנה שעברה הוא נבחר לשחקן השנה של וויגאן ואחרי פתיחת עונה מצוינת אפשר לומר שמשהו טוב עובר עליו.
    אני מנסה לזכור טעות העונה וכלום.
    אולי הוא עבר טיפול בהיפנוט, אולי חשמל ברקטום אבל הבן אדם נראה אחר.

עכשיו שהוצאתי מהלב צפו למופע הקומי החוזר של האיש ומחלת הטיפוס.

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/09
  15. THE STRETFORD END Member

אפילו שהעונה עדיין ואני מדגיש את העדיין לא ראינו ממנו מופע ליצנות,הוא עדיין שחקן אפור
    ובגלל מספר התיקים שיש לו בקריירה עד כה הוא תמיד ישאר בגדר חשוד.